Sweet November или седмичката от 19 до 25 ноември

  • 3 806
  • 82
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 049
Звезди и аз това правя   bouquet Да ти е честита половин годинка на звездният принц  Peace
Момичета пак ще искам помощ, филм че не можах да намеря за българската Коледа, а ми се иска поне снимки да отпечатам да покажа на децата,  ако може да ми  дадете лин кове,  където има снимки, аз намерих едни ама много малки и не са хубави  Peace  bouquet Ще се побъркам дока го приготвя всичко, но не искам да разочаровам малкия   Praynig Peace  bouquet
Лек ден   bouquet

# 61
  • Мнения: 5 475
  Бонжур от все така дъждовната Ломбардия.  Hug

 Зайче, ще потърся нещо, като имам време и ще ти пратя на лични.  Peace

 Мернах в една друга тема хубавата вест , че Емката Бадемката ще си има братче или сестриче догодина. Grinning
 Поздравления, Ели и леко бременеене.  Heart Eyes  bouquet

 Лек петъчен ден на всички и ако не успея да се включа по-късно  весел уикенд!  Hug  bouquet
 
 

# 62
  • Мнения: 1 550
добро утро от мен Hug

петък май е доста натоварен ден за всички ни Thinking

Зай4енце, ако пуснеш думичките "коледари", "коледуване" и "кукери" в google, излизат доста неща. а като избереш само картинки/снимки да търси също излизат доста. вече може да си избереш какво искаш да покажеш. за мен най- типичното е Коледуването и Кукерството. снимки вече на традиционна трапеза за Бъдни вечер, питката с парата, баницата с късметите, сурвакници и коледарството и кукерството са това, което ни откроява. Дядо Коледа е така да се каже чужденец и за нас той има друго значение. а на всичко останало има страшно много снимки в интернет. ако нямаш кирилизираща програма на компа, използвай тази тук за да пуснеш за търсене в гугъл. успех Hug

спокоен уикенд на всички   bouquet

# 63
  • Мнения: X
едно набързо здрасти от нас преди да почна чистенето

звезди, как само лети времето, а?

покрай зъболекарската темичка - синчето беше днес на контролен преглед
снимаха го, дадоха час за януати за чичко доктор за една малка пломба
снимаха го с една камерка в устата, беше много впечатлен, и аз де

хайде приятен петъчен следобед (как ги мразех едно време на работа - все тогава беше най-напечено)
и приятен уикенд
за мен се очертава пак да тренирам с бебе, докато мама и тати се местят в новата къща

# 64
  • Мнения: 382
Ха добър ден и от нас! newsm53
Ние сме добре.Дебелеем си,ритаме си и изобщо живот си живеем Joy
Вие тук пишете ли пишете,пък на мен все не ми остава време да драсна някой ред.Но ми липсвате.Тук е като да се завърнеш в къщи,винаги си добре дошъл Hug
Момичета ма ние сме били вече три от старите муцуни,дето чакаме бебета newsm44.Аз чак днес видях,че Амейка и Ели са бременилки  preggo Честито момичета!  love001
Пжелавам на всички приятни почивни дни,и много усмивки newsm68

# 65
  • Мнения: 6 390
Ехееее
хубавите новини се носят по бързо от вятъра  Wink Grinning
Ейййй страшни сте бре, още не съм се похвалила, и вече всичко е ясно  Wink Hug Hug Hug
Мерси мерси, да се връща Hug Hug Hug
07.07. е денят на истината  Sunglasses


тук се гласува за хубавица на форума 2007
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=242450.msg5620685#msg5620685

# 66
  • Мнения: 7 914
Eli_cz
 за момче ли да стискаме палци сега? Whistling

и аз вече гласувах  Crazy

Бебинщайн

 дебелей си сега ти се е паднало Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Joel
вярно е лети и не се усеща Rolling Eyes

# 67
  • Мнения: 952
Привет момичета!

Каква страхотна новинка си имаме тук!

Ели - честито, мила  Hug Лека и безпроблемна бременност. А бъдещата кака много да те слушка.

Бебинщайн - радвам се много, че и ти се чувстваш добре. Наскоро случайно погледнах в темичката на Мартенки 2008 и ми стана много приятно да видя колко много момичета, които по някакъв начин са ми направили страхотно впечатление във форума очакват бебчетата през март.
Надявам се до края и при теб всичко да върви гладко.  Heart Eyes

Дано се радвате на хубаво време през уикенда.  Heart Eyes

от мен една песен, която много харесвам

# 68
  • Мнения: 1 550
Ели, честито и от мен  bouquet леко бременеене Hug

Бебинщайн, много ти е сладък аватара Flutter

Ралфи, ти да не си и ту рибка? или само момчето на леля Hug
аз покрай mama B и Ралфи, съвсем се запалих по коледни рецепти. що нещо събрах до сега все копнато от Нета + 2 купени книги с рецепти за Коледа + едно списание само с рецепти пак за Коледа Crazy сега се почва с опит- неопит, но нашият татко трябва да си е в къщи, щото той нали всичко хапва без възражения Joy та той ще го играе "хапвам, но не качвам" (как го прави тоя номер  newsm78).

# 69
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Здравейте!

Честит празник на всички именнички  bouquet (ако има Катя, Катерина или Екатерина сред нас Mr. Green)

Ели, лека и успешна и от мен!   bouquet Емката знае ли вече новината, и как реагира?

Звездичка, честита ви половин годинка! Леле, на чужд гръб колко бързо минава времето, а само ти си знаеш колко безсънни нощи си изкарала покрай бебо!  ooooh! Laughing

ЛаДолче, този последния ред от рецептата на шоколада не можеше ли да го пропуснеш?  Joy

Миленски, доволна съм, когато им следя всяко действие и повтарям по 100 пъти точно колко искам да ми отрежат Crossing Arms. А половинката като седне на стола, сваля очилата и оттам нататък - каквото му направят, това ще е. В повечето случаи резултата е ужасен, веднъж го бяха направили като италиански мафиот, чак и брилянтин му бяха сложили!  Shocked hahaha

Джоел, тренировките с бебето нещо май ти допадат, а?  Wink

МамКами, при вас как са нещата? Вали ли още?

А къде изчезнаха Мимката, Калида и Любиту?

# 70
  • Мнения: X
Bec, разбира се, че ми допада
детенцето е невероятно
яде, спи, играе, смее се
никакви проблеми

само ме е яд, как такива дечица се падат все на другите

на мен още ми държи влага от моето торнадо, дето ме направи сама да си говоря

при нас излезе страхотна буря, силен вятър, но не е много студено
засега

да видим какво ще ни донесе

моят юнак ме е заврънкал да печем сладки разни
утре май няма да има отърваване
поне купих масло, че таткото се прибра с маргарин и ми идеше да му го тресна в тиквата

честито на всички Кате-та
да са живи и здрави и много да ги слушат

# 71
  • Мнения: 7 914
Ralfieta
много сладка песничка Hug

Bec
половин година мина... останаха още около 10( може би) доакто му дойде акЪла на детето да спинка Crazy
нали се сещаш за наполовин празната и наполовин пълната чаша?  Mr. Green


Joel

що казваш, че все на другите се падат спокойни деца? newsm78 може и на нас да ни се паднат ама не се знае на кое теглене Joy

# 72
  • Мнения: X
добро утро и да ви е вкусно:


мотах че 2 часа, докато ги спретна, сега ще изчезнат моментално

звезди, като знам на първо теглене какво ми се падна, ме е страх да пускам тото вече  Mr. Green

ама кой знае
може и да ни огрее
важното е, че такива деца съществуват
че преди не ми се вярваше

# 73
  • Мнения: 6 390
Ауууу
Joel_ке
вас ис дас  Whistling ама жал нямаш ли... bowuu  chef чудни чудни... банички ли или какво е....

Вес_ке
още не знае, аз за дядо й Коледа не съм й казала още... където е след месец... ти за бебе... по натам  Thinking и без това си мисля че през едното ухо ще влезе, през другото ще излезе  Crazy Mr. Green

Звезде
не се бориме за нищо, освен за банички от Joel_ката  Whistling Whistling Whistling

# 74
  • Мнения: X
Eli_cz-ка, банички са
със сиренце (немско)
и с кори (гръцки)

много рядко ходим до един супермаркет, когато се случи, взимам от техните кори, че са най-хубави
точно си мислех другия път да взема няколко пакета наведнъж

жал имам
затова ви черпя
иначе само щях да се хваля  Mr. Green

в моето училище ще имаме нещо като коледно черпене, та ще правя и за там
и за училището на синчето евентуално
мислех и с тиква да спретна, ама тук само за Хелуийн продават само по 1-2 в супер
не се уредих тази година
та ще бъдат с ябълки или сирене

Общи условия

Активация на акаунт