Бебешка близнашка тема II

  • 21 911
  • 348
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 256
Фата ,внимавай какво си пожелаваш,че може да се сбъдне...за свекървта иде реч. Mr. Green
Да не отегчаваме другите,но и аз тук сам сама,мажа ми работи безумни часове,нямам не само сродна душа,ами никаква Sad.Чувам се по тел. с жената на колега на мъжа ми и излизам през деня за около час  с една испанка с близначки и естествено разговорите се въртят около tехни величества бебетата Heart Eyes.Но въпреки всичко не си искам милата свекърва Grinning-и друг път am го казвала-такива "помощници" не са ми нужни.  Naughty

Тази рикша към колело ли я закачаш...явно голямо значение има къде живееш-тук не би влязла май в употреба, а това че не се виждам така на колело е друга тема Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 069
МОМИЧЕТА, ДЕСИ РОДИ снощи, но аз днес сутринта получих хубавата новина и веднага пуснах нова тема ДЕСИ стана горда мама и на ЮНАЦИ ДВАМА!!!!. По-късничко ще й звънна да я чуя и ще докладвам

Фата, моя мъж беше командировка в началото на годината до Копенхаген и гонил една мама с колело и такава рикша (така и не я стигнал, но е успял да снима задницата на количката)  за да ми покаже снимките. Смях се с глас, много сладка гледка, жалко че ние сме толкова далеч от тези условия - въпросната рикша е хем количка, хем става и за колело - 2 в 1 Просто ВЪРХЪТ. Eто я снимката:



На теб ти се възхищавам от всякъде, вярно че ние имаме тук таме по някой час помощ, та не е честно да се оплакваме. А ти се справяш самичка с всичко. Радвам се че всичко с малките е наред, като прочетох как се е задавила Мариза изтръпнах... Милата душица... Много да я нацелуваш. А на теб -  Hug Hug Hug

Галфи, по-честичко да пишеш. Стискам палци за преместването! Виртуална помощ от нас имаш!  bouquet Една молба към теб мога ли да отправя? Можеш ли да ми кажеш испанските GSM-оператори имат ли сайтове за изпращане на безплатни СМС-и? Брат ми е в Памплона и искам да му пращам по-честичко СМС-и през нета, но нещо не мога да се ориентирам в техните сайтове. Телефона му започва с +34662 - това към кой оператор е знаеш ли?
В същност ти в Испания ли живееш или само с испанка се виждаш?

Последна редакция: вт, 20 ное 2007, 09:07 от Nelly Dieva

# 17
  • София
  • Мнения: 191
Привет и от мен в новата тема. Нели, тая снимка е наистина страхотно сладка, още по-готино ми става, като си представя как мъжа ти е гонил майката... Laughing
Фата, това със задяването е плашило поне по веднъж всяка от нас, предполагам, обаче по-страшно от първия път няма - когато родих баткото и ни изписаха, той за добре дошъл го направи - в резултат и аз, и баща му се разревахме от страх и паника... Сега вече знам как да реагирам, но тогава...Нащипи ги тия сладки беладжийки, дето ти изкарват акъла!
Ние пък нали вече ходим, и имаме проблеми с катеренето - Димана особено може да конкурира Сталоун от "Катерачът". Това води и до падания, съответно. Всъщност тя ни е т. нар. "изтърсак" - не знам дали заради това, но е най-щура от тримата, беше на 6 месеца, когато ме "заведе" в спешно отделение, понеже направи салто и падна от количката на цимента, както уж беше вързана... Sad
Днес май ще става за разходки, а? newsm78
Целувки на всички бебчета - новородени, малки и по-големи

# 18
  • София
  • Мнения: 3 414
Nelly Dieva ти сигурна ли си че свекърва ти  и моята свекърва не са един и същи човек? Joy
Не се оплаквам,защото в момента съм в безизходица 2 деца и куче.Но нашата хич не е помагала а не ходи на работа,лови риба и пийва ракийка Twisted Evil
Galfi освен да стискаме палци,неможем да помогнем и мен това ме чака живот и здраве напролет,от сега го мисля.
yoana77 не сме още се захранили чакам ваксината и почваме. Hug
fata morgana ами ние сме на АМ и е лесно,консистенцията трябва да е пастет и горчица,извинете.

# 19
  • Мнения: 1 069
Гоца, трай си че не се знае ние какви ще сме - ти двойна, а аз ТРОЙНА свекърва -  #Crazy #Crazy #Crazy Още повече че обожавам да ловя риба, а обичам и да пийвам биричка - хехехехехе - супер свекървище ще съм

да ви се похваля със снимка от последния час - Сутрешни усмивки

# 20
  • София
  • Мнения: 3 414
Nelly Dieva  Heart Eyes пу пу да не им е уруки,сладурковци.
То биричка и аз обичам,ама ракия вино и бира в последователност как ти се струва.

# 21
  • Мнения: 1 069
...ама ракия вино и бира в последователност как ти се струва.

Коктейл "Скок в гроба" - умопомрачително направо  Joy Joy Joy

# 22
  • София
  • Мнения: 191
Гоца, много смешно ми стана за свекървата! Моята също не помага, тя дори не ги различава все още - а те са на 11 месеца и са двуяйчни; само дето не тя е по ракийката, и не ходи за риба, ама пък си плеви градинката и саксийката, и си стои във Враца. Майка ми и баща ми са у нас, зор голям с мястото, по-точно с липсата му, ама помагат хората - баткото е първи клас и без тях не се виждаме.
Та така - едната баба ги отглежда, а другата не ги вижда.

# 23
  • Мнения: 60
Привет!!! Да се запишем и ние.
Нели, ще ме умориш от смях с тази своя свекърва ... но пък от друга страна не знам как ще се справя с едно такова мърморещо  същество /пък било майка ми или свекито/ в къщи. Ти и някои др. тука поне имате опит от гледането на едно такова малко сладко същество newsm30 и сега ... как да го кажа ... ви е малко по- лесно  newsm78 може би Thinking.
А на мен ще ми бъде за сефте и то две наведнъж ... със сигурност ще е лудница  #Crazy ... не ми се мисли. Как ще се кърмим, къпем .... незнам , а и още нищо не съм почнала да купувам.
Но като се поокопитя малко си мисля всички чужди елементи вън, щото като ви слушам те повече изнервят, отколкото да помагат и успокояват обстановката.

# 24
  • Мнения: 7 640

ама това рикша ли е или количка, видях такава в един ТСМ, много особено изглежда

# 25
  • Мнения: 256
Nelly, не живея в Испания-само се виждам  испанка.

Благодаря момичета за стискането на палци  Hug

Тези рикши ми харесват,но  с такова чудо нямам никакъв шанс в Манхаттан-с количката,която е доста компактна едва се придвижвам Rolling Eyes

Моята свекърва,адвокатка от хайлайфа Close,пишеше е-мейли от лаптопа в нахата sпълня,гушкаше бебетата и ми лазеше страхотно по нервите.Домакинска работа....тя е над тези неща Twisted Evil.Аз съм се отчела за цял живот-под един покрив  с нея никога вече.
 Naughty

# 26
  • Мнения: 7 803
PolarFox, в миналата тема дадох линк, става и на количка, става и за кош за колело. на картинките е дадено как става

# 27
  • София/ Плевен
  • Мнения: 354
Охоо, как съм пропуснала новата темичка... По въпроса за свекървите- имам скромен опит- основно майка ми идва да ми помага (аз така искам), но след последните гостувания на бабите реших- по- добре да се оправям сама, отколкото излишно да се нервирам!
  Да ви се похваля момичета, Божана вече се опитва да сяда- хваща се за ръцете ми и след сериозно напъване и с малко моя помощ сяда...  Heart Eyes Знам, че още й е рано, ама като има желание...
  Имам въпрос към кърмещите мами, как сте с нощното хранене? При нас нещата са много "зле"- Божана яде около 12:30, 04:00 и 06:30, а Божидар- по- често. Не ми пречи този график- те си спят с нас на спалнята, така че не ми е проблем, но една педиатърка ми каза, че трябвало коремчетата им да си почиват поне 6 часа. Вярно ли е това и спазвате ли го?

# 28
  • Мнения: 1 069
Ирка, те са на кърма, не им се тормози. 6-часовия интервал е желателен, но най-вече на бебетата на АМ... Колко кг станахте на консултацията?!?  На близнашката среща Маймунче ми беше казала че децата като минат 5-6кг сами ще се откажат. Моите започнаха да разреждат нощното хранене, а в последно време само на чай карат нощем и залъгалката върши перфектна работа. ОТ една седмица сме с последно вечерно хранене към 8 и сутрешно към 5-6ч. (дано така да си остане)

# 29
  • Мнения: 431
Хайде и аз да се отчета в новата темичка.
Отностно свекървите, мойта дойде да помага и наистина го прави, за което съм й много благодарна, но за сметка на това все дава ъкъли, а на мен това хич не ми се нрави, ама за сега си трайкам.
Да ви се похваля, от 15ти съм вуйна на момиченце-София.
Ирка, и аз така знам, че трябва да има 6часа почивка през нощта за да отпочине стомахчето. Аз на мойте не съм им правила режим, те сами си го изградиха и вече 2ра седмица като заспят към 11-12h, се будят около 5-6. Но ако твойте бебета се будят и са гладни недей да им спираш нощното хранене, те сами ще го направят.
 

Общи условия

Активация на акаунт