Може ли да е цветна бременност??

  • 3 479
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 335
Силно стискам палци да е бебе!  Praynig Praynig Praynig
Пиши какъв е резултата ...

# 16
  • София
  • Мнения: 5 074
Почти съм сигурна, че теста ще е положителен и ти го желая от все сърце. А баткото ще оздравее и ще се радвате заедно на малкото бебче  bouquet

# 17
  • Мнения: 172
МОМИЧЕТААААААААААААААААААААА,ЧЕРТИЧКИТЕ СА 2.НЕ ЗНАМ НА КОЙ СВЯТ СЪМ.ГОСПОД ДА ВИ БЛАГОСЛОВИ.БРЕМЕННА СЪМ

# 18
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
много се радвам за вас, сега се пази и да ви помага бог за да се роди леко и да ви радва!какво нещо е животът?!аа, ти си ми градска, е, дай боже да срещна един ден мама с две здрави деца!  bouquet  bouquet  bouquet може и пове4е!  Praynig Hug Peace

# 19
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
МОМИЧЕТААААААААААААААААААААА,ЧЕРТИЧКИТЕ СА 2.НЕ ЗНАМ НА КОЙ СВЯТ СЪМ.ГОСПОД ДА ВИ БЛАГОСЛОВИ.БРЕМЕННА СЪМ

Много, много се радвам за теб. Simple Smile
Сега: отпусни се, настрой се положително и се пази много!!!
Изчакай още седмица,ако можеш Wink, и посети задължително гинеколог да потвърди с видеозон бременността ти.

Стискам ти палци !!!   bouquet

# 20
  • Мнения: X
Честито! Лека бременност ти желая, здраво и хубаво бебче и мноооого сила и здраве на бъдещия батко! Имай вяра и мисли позтивно, колкото и трудно да изглежда понякога! Всичко ще бъде наред! Hug Hug Hug

# 21
# 22
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
 Hug Hug Hug

И да не забравяш да пишеш как се развиват нещата   bouquet

# 23
  • Мнения: 90
Хей, честито!

Лека бременност и хубаво бебче!

И на момченцето ти желая да се оправи възможно най-скоро и да се радва на бебо.

А, сега, бегом марш да се похвалиш в другата си тема в Проблемното!

# 24
# 25
  • София
  • Мнения: 5 074
Браво, радвам се за теб  smile3501 И не бързай да ходиш на гениколог, изчакай две седмици.

# 26
  • Мнения: 1 335
Официално и тук честито!!!! Благодря ти, че сподели, миличка Hug Дано бременността ти е лека!!!! Прегръщам те още веднъж и желая всичко най-хубаво  bouquet

# 27
  • Мнения: 1 942
Tолкова много се радвам  Hug Hug Желая ти лека и приятна бременност и леко раждане !!  Praynig Praynig

Дръж ни в течение как си и какво става с вас  Peace

# 28
  • Мнения: 172
мили мои,искам да споделя с вас защо ЧАК ПЪК ТОЛКОВА СЕ РАДВАМ.защото 7 год се боря със стерилитет,имам безброй инсеминации,2 неуспешни опита за ин витро,всички процедури-хидротубации,цветна снимка,лапароскопия и какво ли не още.накрая си осинових преди 2 години момченцето ми.след всичко това,сега съм безумно щастлива.благодаря ви за милите думи.ще пиша как върви.успех на всички от цялата си душа.  bouquet

# 29
  • Мнения: 672
На това му се казва добра новина! Hug
ЧЕСТИТО!
Желая ти лека бременост и здраво и хубаво бебе! 
Целувки и на баткото!
bouquet

Общи условия

Активация на акаунт