Излизате ли с бебетата във време като днешното?

  • 2 590
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 336
МИ на нея и се излиза посоянно, ама на мен ми е толкова гадно в тоя студ навън... ТАкаче по-скоро заради мен излизаме по-рядко, а не заради бебо.

# 16
  • Мнения: 353
Всеки ден излизаме /само да не вали дъжд/ , е днес много вали дъжд и ходих сама до кухнята. А зная, че когато вали сняг е най- чист въздуха и е хубаво да се извеждат децата на вън.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 064
Днес не, защото на мен ми е гадно, ама се чувствам виновна Embarassed За децата е задължително да излязат на въздух, само дъжда би ме спрял, дъждобрана го недолюбвам.

# 18
  • Мнения: 2 336
Излизала съм в лошо време и в снежно време. Считам, че ако детето е добре облечено няма проблем.
Според мен нещата опират до желание на майката...

# 19
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Не съм излизала от известно време, понеже беше със зачервено гърло и се страхувах да не се разболее повече. В сряда сме на контролен преглед и ако кажат, че всичко е наред, смятам да подновя разходките. Иначе цяла зима, затворени вкъщи ще полудеем Crazy Simple Smile

# 20
  • Мнения: 598
ами да, излизаме, като вали (а тук вали сега) слагам дъждобрана на количката и готово. Аз обличам яке с качулка, което е и топличко, за всеки случай вземам и чадър, слагам ръкавици и топли обувки и хем на мен ми е добре навън, хем той заспива идеално така като му капват капчици дъжд на дъждобрана на количката. Само при ураганен вятър или дълбок неразчистен сняг (или ако нямам време, защото работя и от къщи) не излизаме. Казвам ураганне, защото мен вятър трудно може да ме уплаши, все пак съм от Сливен и съм свикнала на страшно силни ветрове от ранна възраст. Вчера не видях нито едно бебе навън, а излизах два пъти... Валеше през цялото време и Ваньо хубаво се наспа на чист въздух.

# 21
  • Мнения: 296
Днес не съм. Вали!

# 22
  • Мнения: 1 341
Да, излизаме. Преди малко се прибрахме, като добре облечено детето няма проблем. Дори много се радва на снега, стои на едно масто и се опитва да го хване. Само в дъжд не излизаме по ообясними причини.

# 23
  • Мнения: 674
 В Самоков си е натрупало сняг, даже в момента вали и хич не е за разходка. И аз се чудя през зимата все вкъщи ли ще трябва да стоим! newsm78 Ама пък с количка в снеговете, нещо не си се представям. Може би януари, февруари, Габи като проходи, ще яхнем някоя шейна...... Nature Snowman Joy

# 24
  • Мнения: 3 157
Аз също много се чудя дали да излезем не заради ниските температури,а заради влагата-хубаво ли е наистина детето да се извежда когато е влажно newsm78

# 25
  • Мнения: 176
Благодаря на всички ви за отговорите.
Ще го давам смело и следобед и пак ще излезем за час-два.
Аз слагам на детето чорапогащник, един топличък клин, потник, фланелка, поларче отгоре и ....в космонавта, шапка, ръкавици, а крачетата завивам с едно топличко чувалче, че не са ни много топли обувчиците. Отгоре зимното чувалче на количката, найлон не ползвам днес - сенника на количката върши работа за този сняг.
Ами.......хайде пак навън Hug

# 26
  • Мнения: 24 467
На мен самата не ми е приятно, не мисля да се насилвам. Има достатъчно хубави дни и достатъчно игри за в къщи.
Между другото моето бебе, вече на година и половина, преди 1-2 седмици за първи път видя истински сняг. Пипна го и се разплака. Така постъпва винаги, когато му е студено. Специфика. Брат му обожава студа и снега, но малкият не може да понася такива неща. И в басейн с по- студена вода плаче. Затова за него също би било мъчение да го изведа при снеговалеж.

# 27
  • Мнения: 4 411
при нас има понатрупан снежец -1 градус тихо и много приятно.не е за количка по скоро за шейна или кенгуро.
малката е на 6 м. все пак не е новородено и не виждам защо трябва да я лиша от разходка Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 468
Ако не вали и ние излизаме. Но и да вали я слагам в кенгуруто и пак , защото няма кой да прибере батко от градината.

# 29
  • Мнения: 176
Абе, нямаме още шейна - иначе с удоволствие.
Моите най-хубави детски спомени са от разходките с шейна с мама и татко Grinning
Иначе нашата количка е с големи гуми, та си минаваме навсякъде без  проблем Grinning

Общи условия

Активация на акаунт