Koй е любимият ви виц? Нека се посмеем заедно...

  • 285 649
  • 748
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 258
От трима убити войници-двама починаха!Учител по история!       Европа се върти около луната,а слънцето е нейн спътник!из контролно!                              Разликата между царя и президента е ,че царя е син на баща си,а президента не е!                       Асансьорът е повреден!най-близкия работещ асансьор е в съседния вход!                     

# 691
  • Мнения: 740
                  Асансьорът е повреден!най-близкия работещ асансьор е в съседния вход!                     

Адски полезна информация Joy Joy Joy

# 692
  • Мнения: 643
Как охлюв може да го удари ток?
Като погледне в контакта! Peace

# 693
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Говорят си две приятелки:
- Вчера го хванах моя нещастник да си бие чекии в кухнята...
- Е, и какво направи?
- Ами какво - лапнах му го и му го докарах с уста.
- Защо бе?
- По-лесно е да си измия бързо зъбите, отколкото половин час да търкам цялата кухня.

# 694
  • Мнения: 1 352
Майка прави забележка на детето си:
- Недей да ядеш този боклук, къде го намери?
- Ами, той сам допълзя.

# 695
  • София
  • Мнения: 1 176
Запознанство в Пловдив:

- Казвам се Илена!

- А, ний сме с идна буква, приятно ми и: Имил!

 Laughing Mr. Green

# 696
  • Мнения: 1 258
Запознанство в Пловдив:

- Казвам се Илена!

- А, ний сме с идна буква, приятно ми и: Имил!

 Laughing Mr. Green


 hahaha hahaha hahahaмного добро !ИМИЛ! hahaha

# 697
  • Мнения: 1 516
Този виц ми напомня:

Как свършват приказиките в Пловдив:

... три дена, яли, пили и се веселили...
-Какво яли?
- Е как какво - пилИ!
-Какво пили?
- ПилИ с ориз ....

# 698
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
От серията казармени:
Бомбите падат не само по сушата, но и по островите.

На ти боя и четка. И така си прецени времето, че да ти остане от боята.

Или всички с шинели, или никой без шинел.

Всички команди се изпълняват наляво, с изключение на тези, които се изпълняват надясно.

Изкуството на полета се състои в това, да се хвърлиш към земята и да се разминеш с нeя.

Не ме правете на луд, аз да не падам за първи път от Марс!

Танкът, това е силно противотанково средство..

Тук да не ти е Англия - копай по-дълбоко..

След приключване на стрелбата бойните и учебните патрони трябва да се приведат в изходно състояние.

Кубинките се лъскат вечер, а на сутринта се обуват на свежа глава...

Гората се счита за непроходима за танкове, ако дебелината на дърветата е три пъти по-голяма от теглото на танка...

Военното възпитание съществува и в други държави, в това число и чуждестранни.

Всички по окопите, а останалите след мен...

Какво?! Къде си бил? В тоалетната? Абе вие още малко и на театър ще почнете да ходите...

Майорът никога не бяга, защото в мирно време ще предизвиква смях, а във военно - паника...

Моята фамилия е майор Иванов.

Сега зяпате през прозорците на класната стая, обаче ще ви питам аз, като трябва да зяпате през прозорците на поверения ви танк...

Аз, когато бях студент и исках да почета, ставах половин час след лягане, взимах си книгата и отивах в тоалетната...

Не насочвай оръжието към хора, дори и ако е заредено!

Не мога да разбера кое привлича повече вниманието ви: това, което ви говоря, или умрелият гълъб, който лети над столовата...

Автоматът работи така: едно, две, три - и вас ви няма..

За да сте готови за вдигане под тревога, трябва да си слагате панталоните, сгънати върху нощното шкафче с дюкяна, насочен към вратата...

Курсант, не правете умни физиономии, не забравяйте, че сте бъдещ офицер...

И запомнете, командирът на батальона не ходи пеш, той взима със себе си ГАЗ-66 или заместник-командира.

Живеете като прасета в бърлога...

Противогазът действа в радиус 30 минути.

Вчера проверих под креватите ви. Направо не ми е ясно как живеете там.

Кой е онзи с червения нос като краставица...

Редник Петров! Доложете ми устройството на дизеловия двигател.

Този отровен газ предизвиква главоболие в ставите и костите...

Във формированието не се зачисляват подрастващи, по-малки от 16 и по-стари от 60 години...

Не е необходимо да се мият коридорите ежедневно. Достатъчно е всяка сутрин.

Мините биват танкови и противотанкови.

И така колеги, не се притеснявайте да работите с източници на радиация. Това е напълно безопасно. Ето например някои офицери от флота седят по 3-4 години на атомните подводници, а в това време жените им раждат съвършено здрави деца.

Бързо ринете снега, докато не се е разтопил..

Ти може да не блестиш с ум, но обувките ти задължително трябва да блестят..

По време на поход на войниците се полагат по 20 грама масло. 15 грама сутрин и 15 - вечер.

Разузнавателната машина се изпраща напред на разстояние една зрителна памет...

Защо си такъв брадат, бе? Като малък не са ли те учили да се бръснеш?

Не ме принуждавайте да лишавам вашите бъдещи деца от баща...

Пътуването с войскови камион става само по един начин: В камиона не се пуши, не се накланя през каросерията, не се подсвирква на минаващи девойки - само се седи и се пътува с камион.
__________________

# 699
  • Мнения: 1 258
На едно поделение щели да му правят проверка от главна инспекция!всички се хванали на работа.Боядисали бордюрите,подкастрили тревата,измели и измили плаца!всички работили само един войник стоял настрани и гледал!Приближил се командира и го питал:
-Абе ти защо не се включваш в поддръжката на поделението?Всеки момент ще дойдат на проверка!
А войника продължил да се подпира и отговорил:
-Ами господин генерал,гледам защото не мога да върша нищо!
Генералът супер изненадан:
-Е как така нищо?трябва да има все нещо което можеш да правиш!?
-Ами мога да правя БАЛБУЛАТОРИ!
Генералът още по-учуден:
-Е какво е това балбулатор?
-Ами дайте ми един пирон,една  празна кофа,един леген с вода и един чук и ще ви покажа какво е балбулатор!
Така и направили!Дали на войника това което поискал и всички се струпали около него да гледат как се прави балбулатор!
Войника седнал,обърнал кофата нагоре с дъното и започнал да прави дупки.след като приключил с дупките потопил кофата в легена с вода и от въздуха насъбран в кофата ,тя започнала да прави балончета във водата!
Генералът много се ядосал за това че войника унищожил здрава кофа за глупости,Изхвърлил надупчената кофа в боклука и наказал войника с 30 обиколки на плаца!
Дошли проверяващите и започнали огледа!не се минало много време и един от проверяващите извикал на генерала:
-Всичко е изрядно!Бордюрите са боядисани,тревата е окосена,плаца е изметена!Само един въпрос имаме!?Какво прави този чисто нов балбулатор в кофата?

# 700
  • София
  • Мнения: 461
Как охлюв може да го удари ток?
Като погледне в контакта! Peace
smile3532
Ей такива много ги обичам.... Joy

# 701
  • Мнения: 204
Тъп,но забавен тест за тийнейджъри:
*човек,който кани гости на бал?...............................................канибал newsm78
*човек,който маже космите си с нафта?................................космонаФт ooooh!
*жена,която бие мъжа си по члена?......................................курабийка Thinking
*жена,преминала през урва?................................................алпинистка bowuu
.............................................................................................
Що е Бе-Те-еР?..................................Български Тълковен Речник!!!!!!!!!

# 702
  • Мнения: 1 258
Тъп,но забавен тест за тийнейджъри:
*човек,който кани гости на бал?...............................................канибал newsm78
*човек,който маже космите си с нафта?................................космонаФт ooooh!
*жена,която бие мъжа си по члена?......................................курабийка Thinking
*жена,преминала през урва?................................................алпинистка bowuu
.............................................................................................
Що е Бе-Те-еР?..................................Български Тълковен Речник!!!!!!!!!

това ми напомня на:млада жена на къра?-кърпичка

# 703
  • Мнения: 533
- Къде се намира на жената G точката?
- На края на думата shoping. smile3532

# 704
  • Мнения: 1 258
- Къде се намира на жената G точката?
- На края на думата shoping. smile3532


това найстина ми хареса! rotfImbo rotfImao

Общи условия

Активация на акаунт