Колко дневна бременност може да се хване?

  • 3 145
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 13 206
Тя природата в сметки не се побира Wink. Пък и сметките са само за ориентир. Ако съм бременна, е точно както го казвам, просто няма друг вариант. Второ бебче ще ми е, знам какво е. Чувствам се мноооого бременна  Rolling Eyes. Нямам търпение да съм сигурна. И аз знам, че трябва да се чака поне от един ден закъснение, за да се направи тест, ама нали с питане и до Цариград се стига, та рекох да попитам.
Т.е. рече да си почешеш пръстите на клавиатурата Whistling Аман, бе, като задавате въпроси, подгответе се да чуете отговорите ooooh! Ако имаш 12 дни до М и си правила секс единствено преди 10 дни, няма как да си бременна, точка. Природата е подчинена в много случаи именно на прости сметки.
Херка, доста се поупражнявах в сметките, та затуй задобрях Flutter

Природата не се подчинява на човешки сметки. Имам позната, която забременя в първия ден след менструацията си и такава, на която овулацията е по време на менструацията, така че... А и аз не питам кога би трябвало да ми е овулацията,  мога да изваждам.

П. П. Тонът ти изобщо не ми харесва. Не знам кака модераторите позволяват това!

Тонът изобщо не е излязъл от рамките на приемливото. Приеми, че мнението на другите не винаги съвпада с твоето, начинът на изразяване също! Goldie не е написала нищо обидно. Хубаво е човек да не си мълчи, ама пък на четвъртия си постинг да завърши с подчертаното изречение ми звучи малко като влитане на изтребител във форумното пространство!  Wink Има начини на изсняване на ЛС.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 841
.......
Природата не се подчинява на човешки сметки. Имам позната, която забременя в първия ден след менструацията си и такава, на която овулацията е по време на менструацията, така че... А и аз не питам кога би трябвало да ми е овулацията,  мога да изваждам. ........


То аз освен човешки за други не знам  Joy,  айде сметни след колко още поста, темата ще е заключена.... Wink

# 17
  • София
  • Мнения: 2 967
Към авторката: бременна ли си? Разбра ли вече? Simple Smile

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Питай я началото на декември.
Миленке аз знам и други сметки...тези на мод-а Mr. Green

# 19
  • София
  • Мнения: 2 967
Питай я началото на декември.
Миленке аз знам и други сметки...тези на мод-а Mr. Green

Добре Simple Smile ще чакаме Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 20
  • Мнения: 2 422
Ейййййй кокони такива оставете момичето да си пита нека малко весело да става  Mr. Green Laughing Mr. Green-.....
до авторката.....а и аз не разбирам нали си имала една бременност тогава кога разбра, че си бременна Wink защо питаш нас ние тук още не сме изживяли това щастие пусни темата в отчетни Wink Mr. Green

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Ейййййй кокони такива оставете момичето да си пита нека малко весело да става  Mr. Green Laughing Mr. Green-.....
От ей такива веселби подфорума прилича на детска градина.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 260
 тцтцтцт изядохте момичето  Joy
anigyo , дано да си бременна  Praynig Според мен изчакай най- малко 10 дена от  ЗАКЪСНЕНИЕТО НА  м. ти и иди на видеозон. Там че ти кажат на какво дередже си. Всичко друго е " Ля ля бате Иване"

П.П в този форум стоя птредимно момичета, които имат наистина големи проблеми! По тази причина са станали на половина лекарки (само дето диплома нямат) също така могат да скрият шапката на доста докторици.
Между другото ако се беше поразровила из форума, щеше да видиш, че тази тема я има поне още 10 пъти пусната с различни модификации.
И тогава може би, щеше да си спестиш това излагане !
успех

# 23
  • София
  • Мнения: 2 967
И какво стана в крайна сметка? Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Чакаме началото на м. декември

# 25
  • София
  • Мнения: 2 967
dobre Simple Smile

# 26
  • Мнения: 1 488
Ми то момичето едва ли ще пише повече в темата, след толкова заяждане...
Незнам дали тук е момента да споделя с какво впечатление оставам от тук пишещите в този форум.
Знам, че някои момичета правят опити за бебе от много време и че са изнервени, но това повод ли е да сте толкова груби към някои новаци? Или пък има и теми в които се оплакват как се завижда на други че са забременели, а те немогат. Е,това немога да го приема, уж се радват на хорското щастие, а реват по цели дни после , че някоя друга е бременна, пък не го искала , пък не го заслужавала едва ли не. Мисля че всеки трябва да гледа себе си, и да не прави преценки искала ли го е или не и такива подобни. И въпроса беше колко ранна бременност може да се засече, а не кога ми беше овулацията.
Аз мисля че е възможно авторката да е бременна. Както и това овулацията и да е била по-рано а не по средата на периода, както обикновено.

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Скъпа Чери, овулацията не е по средата на периода, овулацията обикновено е 14 дни преди първия ден на следващия цикъл. Правилно си казала, че всеки трябва да гледа себе си, ти що се ровиш тогава кой какво казал и се правиш на нечий адвокат newsm78 Авторката зададе въпрос и получи отговор, но не и хареса и тръгна да се прави на ощипана мома. Отговорът не само беше, че 12 дни преди цикъл никой не може да и потвърди бременност, ами и че е невъзможно /айде, от мен да мине, почти невъзможно/ да забременее 8-10 дни преди овулация. Ти се дразниш, че отговаряме рязко без глезотии, аз пък се дразня от такива, които ми губят времето и хем питат, хем не искат да чуят отговора на въпроса си. Никой тук никога не е отказал помощ и отговор на хора, които наистина се нуждаят от тях. Обаче лошото е, че са много тези, които само си чешат пръстите и хем питат, хем не им пука какво им казваш, хем ти плюят в лицето като им кажеш истината. Точка!
Брех, днес съм била много добра, да не повярваш Mr. Green

# 28
  • Мнения: 1 488
Скъпа Чери, овулацията не е по средата на периода, овулацията обикновено е 14 дни преди първия ден на следващия цикъл. Правилно си казала, че всеки трябва да гледа себе си, ти що се ровиш тогава кой какво казал и се правиш на нечий адвокат newsm78 Авторката зададе въпрос и получи отговор, но не и хареса и тръгна да се прави на ощипана мома. Отговорът не само беше, че 12 дни преди цикъл никой не може да и потвърди бременност, ами и че е невъзможно /айде, от мен да мине, почти невъзможно/ да забременее 8-10 дни преди овулация. Ти се дразниш, че отговаряме рязко без глезотии, аз пък се дразня от такива, които ми губят времето и хем питат, хем не искат да чуят отговора на въпроса си. Никой тук никога не е отказал помощ и отговор на хора, които наистина се нуждаят от тях. Обаче лошото е, че са много тези, които само си чешат пръстите и хем питат, хем не им пука какво им казваш, хем ти плюят в лицето като им кажеш истината. Точка!
Брех, днес съм била много добра, да не повярваш Mr. Green
Първо, под среда на периода, имах предвид периода(времето) между две менструации. И ако този период е 28 дни, което разбира се е различно число при различните жени, то тогава ще излезе че 14 дни преди първия ден от менстуацията е точно средата на периода между две менструации.
Второ, не се ровя кой какво е казал, а се зачетох в тази тема, защото и мен ме интересува кога най-рано може да се засече бременност.
Трето, не се правя на адвокат, а казах какво ми е впечатлението и мнението.

# 29
  • Мнения: 40
Малеее момичета какво правите? Повечето от жените са наистина прави. авторката попита те си дадоха мнението. От тук нататък тя решава да ги послуша ли или не. И не мисля че някой се е държал грубо с нея. Пък и при положение че е била вече бременна защо наистина пита? Би трябвало да знае как се е чувствала преди. Знам че няма две еднакви бременности но все пак. Незнам...... Оставам без думи. Някак си ми е странно! Но наистина ако е бременна (пожелавам и го) ще започна и аз да не си чакам овулацията а да разчитам само на любовта и природата. За кво ми е О?

Общи условия

Активация на акаунт