Тайната на дългата и здрава коса-19

  • 38 847
  • 448
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Ако си знаменитост за теб работят много фризьори, гримьори и пр...и във първия пост на темите косите на мацките са НЕВЕРОЯТНИ, но не забравяйте, че това се дължи до голяма степен на фризьорски умения и обработка на компютър...не казвам, че те самите нямат хубава коса...а просто, че за да се продаде някакъв продукт, този който го рекламира трябва да изглежда перфектно... Peace...естествено нищо не ни пречи да работим за така изглеждаща коса  Laughing

# 31
  • София
  • Мнения: 4 588
Aз реших днес да се боядисам и ще отложа маската за следващия път. Дано само не започне много да ми пада боята от хумата, оцета или от нещо друго. Rolling Eyes

# 32
  • Мнения: 4 496
Мда, от оцета/лимона пада боята... Tired

# 33
  • Мнения: X
Ахм, и от хумата, маслените бани...

# 34
  • Мнения: 3 050
Ако си знаменитост за теб работят много фризьори, гримьори и пр...и във първия пост на темите косите на мацките са НЕВЕРОЯТНИ, но не забравяйте, че това се дължи до голяма степен на фризьорски умения и обработка на компютър...не казвам, че те самите нямат хубава коса...а просто, че за да се продаде някакъв продукт, този който го рекламира трябва да изглежда перфектно... Peace...естествено нищо не ни пречи да работим за така изглеждаща коса  Laughing
Хехе аз от както съм в аптеката се убедих за силата на внушението и рекламата в днешни дни Peace Tired
Има определено много хубави продукти и т.н. но не всичко което се рекламира е стра`отно  hahaha
Утре ще се клепам и аз  Crazy Ще се въздържа от тази маска на Красим че и моя джоб е празен  Joy  Hug

# 35
  • Мнения: 1 802
Anelia85, и аз не бих пробвала със тези конски ампули и шампоани. Има толкова много козметика предназначена за човешко ползване, че на мен не ми се нрави много цялото това масово ползване на продукти предназначени за животни!  Rolling Eyes
passion, няма начин да не пада боята  Simple Smile Ако не държиш на определен цвят на косата си, можеш да спреш да се боядисваш за известно време, а да си ползваш само маски да ти се подхрани косата. Аз докато правех маската наред с това си се и боядисвах, е нямаше смисъл от боята, падаше много бързо или падаше на места, което е още по кофти  Rolling Eyes Би могла да се боядисваш, когато си в почивка от маската примерно  Peace
красим Е, е, сега до Варна ли да ходя бе човек?  Crazy Зариби ме обаче със тази маска. Не че скоро няма да ми се отвори път натам.
Сайта, за жалост, не ми се чете нещо. Всичко е на йероглифи и въпросителни знаци.
Хайде ...  обясни ми от къде във Варна мога да си купя маската!   bouquet

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Записче и от мен  Wink ... аз ся се чуда ако си взема тая маска с къна..тя като е за суха коса какво ще стане с моята..Моята е ... кво да кажа  newsm78 не е мазна ама не е и суха... Thinking Абе мазна ми се струва на мен ....мия я през 3 дена.Та вие какво ще кажете... ааааа и между другото аз съм с къна на главата (черна)   bouquet

# 37
  • Мнения: 2 631
Записче и от мен  Wink ... аз ся се чуда ако си взема тая маска с къна..тя като е за суха коса какво ще стане с моята..Моята е ... кво да кажа  newsm78 не е мазна ама не е и суха... Thinking Абе мазна ми се струва на мен ....мия я през 3 дена.Та вие какво ще кажете... ааааа и между другото аз съм с къна на главата (черна)   bouquet

И аз мия моята през 3-4 дни. Като бях по-малка я миех по-рядко, но с течение на годините, вредните влияния и храни, почна да се омазнява по-бързо и я мия като теб... Тази зима ще гледам да не я връзвам въобще. Гледам да използвам продукти за нормална коса...  Wink

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
И на мен са ми казали да използвам продукти за нормална коса... Сега е по-добре в ставнение с предишни години... преди я миех през ден.На мен само бретона ми се омазнава  Sad ама как няма като сега го пускам (че ми омръзна вече) и сега постоянно го махам от очите...  ooooh! абе ужас направо... де да знам кво да правя и аз  newsm78

# 39
  • Мнения: 4 496
Така.Обяснявам къде е дрогерията.
 На бул."Осми приморски полк" между Червения площад (Орбита) и Чаталджа. От дясната страна на булеварда е бинго Мустанг, а от лявата, точно срещу бингото има 5-6 магазинчета със стълби, на по-високо ниво от улицата. Ей там има надпис Дрогерия.

Ако се върви от Чаталджа към Орбита се пада отдясно. До магазин Рени за бремелински дрехи.

Ако не съм го обяснила като хората, питайте. Crazy

# 40
  • Мнения: 3 050
 Разбрах къде е  Wink 
Но има вероятност да се обезпарича-там кой знае още какво има в дрогерията 4470
Много мерси за инфото!!!
Баба днес ми прати домашни яйчица,  та утре ще кльопна едно  newsm57 да видим ефекта  Laughing   Hug

# 41
  • Мнения: 4 496
Но има вероятност да се обезпарича-там кой знае още какво има в дрогерията 4470


 smile3521 newsm48

# 42
Тривитаминол има в една аптека в ж.к.Стрелбище точно срещу читалище Светлина. То е ветеринарен кабинет, но и аптека. Там има - 100мг за 6лв.

# 43
  • Мнения: 4 496
Момичета, един поздрав за всички  вас!
В трето лице

# 44
  • Мнения: 146
Мале, не бях влизала известно време и вече 2 нови теми  Shocked Shocked Laughing
Браво Wink
Аз направих грешката да си направя косата на етажи , което изисква изправяне с преса.. За отрицателно време (имайки предвид,че преди и сешуар не ползвах) косата ми цъфна...  ooooh! И изглежда някак тънка... Ще се изям от яд...  #Cussing out Sick Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт