Кой украсява елхата?

  • 2 400
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 867
Четиримата украсяваме заедно. Накрая Габа полита в ръцете на баща си, за да постави звездата на върха.
http://family.webshots.com/photo/1136265147044214055JidwpN

Украсяваме в първата събота на декември. Палим камината, пускаме коледна музика и вадим кашоните с коледни красоти. Ако имаме късмет, от кунята мирише на канела  Wink

# 16
# 17
  • Мнения: 4 406
аз и детето, на тати това му е скучно

# 18
  • Карлово
  • Мнения: 4 657
От миналата година детето само. Аз само незабелязано поразместих някои нещица.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 967
Аз предоплагаме, че от тази година ще украсяваме заедно със сина ми елхата Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 20
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Дария и аз.

# 21
  • Мнения: 2 700
Около 1-ви декември аз и дъщеря ми закачаме гирлянди, камбанки, декорации и лепим звездички.
На Бъдни вечер редим елхата тримата - мъжът ми я сглобява, аз слагам лампички и гирлянди,  а дъщеря ми играчките.

# 22
  • Мнения: 189
ами до сега ние с тати но надявам се тази година малката да разбира вече поне малко и да се включи!  Nature Snowman

# 23
  • Мнения: 2 439
Нашата стартова дата за слагане на коледната украса в къщи е уикенда преди Никулден. Стои до Ивановден, съвпада с края на ваканцията и посланието е - "прибираме играчките, започваме сериозно да учим".

# 24
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Досега - аз....тази година съм убедена, че Рони активно ще се включи Heart Eyes.

# 25
  • София
  • Мнения: 553
Ние я украсяваме семейно и тримата на Игнажден, когато и таткото има рожден ден. Нямам търпение да я украсим и тази година, че миналата година дъщеричката ни беше само на 1 г. 4 м. , затова съм сигурна, че сега ще й е много по-интересно.

# 26
  • Мнения: 1 279
Аз и хлапетата!Кой подава, кой закача до където му стигат ръчичките!
Но не бих могла да лиша себе си например от това удоволствие, макар и да звучи малко егоистично!
Т.е. - активно участвам.
Пускаме диск с коледни песни и атака!
Само дето съжелявам, че нямаме камина!

# 27
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  Украсяваме я всички заедно,миналата година каката сложи връхчето,тази година е ред на малката.Единствената традиция ,която татито иска да спазваме е,че всяка година задължително трябва да има поне една нова играчка на елхата. Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 4 294
Аз и децата   Peace
Тати  Naughty
Той участва на масата  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 2 309
Досега само двамата с мъжа ми, миналата година Али беше на 8 месеца и само гледаше възхитено, сега очаквам активно да се включи, че има мнение по всеки въпрос вече  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт