Необяснимо

  • 2 697
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 861
И тук вали, от три дни не е спирало, и тук река има, но... няма боклуци, улиците ни светнаха.

явно сте по възпитани от нас или просто сте много по-малко
или всички гадове от вашето село са се преселили в нашето село. Laughing

Протестирам, ще се преселя при вас.... Crossing Arms

Последна редакция: вт, 20 ное 2007, 08:33 от доня КОПРИВА

# 16
  • Мнения: 6 618
Rolling Eyes
Щом можеш да си обясниш едното, какво не разбираш на другото? Памперс, превръзка, кутия от сок - все боклук.

Две различни неща са да си изхвърлиш кутията на улицата, примерно, и съвсем друго памперса в канала. Просто се чудя как може някой да го прави, след като се знаят последствията. Същото е и за превръзките.  ooooh!
Еднакво тъпо е .

# 17
  • Мнения: 3
Ох. хвърлят сигурно и по-странни неща  ooooh!
Честно казано не мисля, че нещо може да ме учуди вече  Confused
   Когато дойдоха да чистят канализацията при нас
  защото мазетата почнаха да се пълнят с  ф....
  знаете ли какво измъкнаха....юрган!!!!!
   Как е попаднал там за да запуши всичко,акъла ми не го побира
  макар и аз да си мислех че нищо неможе да ме учуди вече... #Crazy

# 18
  • Мнения: 2 425
Това подкрепя наблюденията ми, че майчетата са най-големите мърли.
Разграничавам се от мърлите поне откакто съм завършила. Има хора с принципи и такива с глобална простотия. Да и аз като бях ученичка си хвърлях всичко по улиците. Но в тези години сме неконтролируеми, когато не сме си в нас. Та мисълта ми беше, че вече всичко което имам за изхвърляне си го мятам в кошчетата. Защото когато един ден повечето хора дойдат на моя, България ще се окаже една по приятна за съществуваве държава.

# 19
  • Мнения: 3 447
Да и аз като бях ученичка си хвърлях всичко по улиците. Но в тези години сме неконтролируеми, когато не сме си в нас.
Не съм съгласна с това  Simple Smile

# 20
  • София
  • Мнения: 1 750
Да и аз като бях ученичка си хвърлях всичко по улиците. Но в тези години сме неконтролируеми, когато не сме си в нас.

Възрастта не е оправдание за липсата на възпитание! Нито в пубертета, нито преди, нито след съм си позволявала да хвърлям всичко по улиците. Въпрос на съзнание!

# 21
  • Мнения: 49
Хо-Хо, много си е обяснимо даже! ВСЯКА СУТРИН, без изключение, събирам от перваза на прозореца обелките от сношната вечеря на съседа! Първо бях кротка, после станах злобна, накрая написах едно закачливо, ама и настоятелно съобщение на вратата на входа, защото ми омръзна да се заривам в боклуци! Е, няма спасение! Що съм се правела на елитарна? Търсех в речника тази дума, белким аз, простата, разбера какво означава!?
И да, и като бях ученичка не съм си хвърляла боклука на улицата! Веднъж само изпуснах, наистина изпуснах една хартийка, и такъв скандал отнесох от родителското тяло, че..още ми държи влага явно! Laughing
Сега снегът е покрил всичката мръсотия на кварталната градинка, ама лятото..ей, забавно е! Да, памперси и мокри кърпички, както и други атрибути се търкалят на воля из тревичката! И ми е странно, защото на следващия ден тя пак се окупира от същите тези хора! Кога ще се оправим? Както казваше един мой приятел, най-рано след 100 години...може би!

# 22
  • Мнения: 2 425
Момичета прави сте, не всички са еднакви. Уважавам мнението ви. И наистина се радвам да прочета че има и възпитани хора. Hug

# 23
  • Мнения: 3 447
Сега снегът е покрил всичката мръсотия на кварталната градинка, ама лятото..ей, забавно е! Да, памперси и мокри кърпички, както и други атрибути се търкалят на воля из тревичката! И ми е странно, защото на следващия ден тя пак се окупира от същите тези хора!
И странното е, че техните деца играят и се търкалят сред фасовете, чашите от кафе, опаковките от зрънчо и сок... Да бяха мъже, някак по-лесно щях да го преглътна. Но стига човек да се загледа какви точно са боклуците по градинките, за да разбере кой ги прави.

# 24
  • Мнения: 2 631
В нашия вход 2 пъти се наводняваха мазетата и комшиите на първия етаж, заради изхвърлени в толаетната памперси, превръзки, че дори и гащи и мъжки потник!  Shocked

А на Доспат, в заведение за хранене с тераса, млада майка госпожа си смени памперса на детето и го изхвърли в коша на заведението, който беше без капак!!! И се намира в близост до другите маси!!!
Дано ако чете тук тази мама да се засрами поне малко!  #Cussing out

# 25
  • Мнения: 2 631
Да и аз като бях ученичка си хвърлях всичко по улиците. Но в тези години сме неконтролируеми, когато не сме си в нас.

Възрастта не е оправдание за липсата на възпитание! Нито в пубертета, нито преди, нито след съм си позволявала да хвърлям всичко по улиците. Въпрос на съзнание!

 Hug
И аз мисля така! По чантите и джобовете постоянно си намирам стари билетчета и станиолчета, но не ги хвърлям никога на улицата!   Naughty
  bouquet

# 26
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
И тук вали, от три дни не е спирало, и тук река има, но... няма боклуци, улиците ни светнаха.

явно сте по възпитани от нас или просто сте много по-малко
или всички гадове от вашето село са се преселили в нашето село. Laughing

Протестирам, ще се преселя при вас.... Crossing Arms
Заповядай! Hug Тук е чисто, тихо, спокойно, няма задръствания, но и работа. Wink
Радвам се, че "гадовете" отиват в София да цапат, а тук остават чистите хора.

# 27
  • Мнения: 1 224
 
Вероятно не си от въпросните квартали в подножието на Витоша, иначе нямаше да ти направи такова впечатление. Не казвам, че е нормално, но в повечето от въпросните квартали в община Витоша няма канализация, на някои улици няма кофи за смет. Хората изхвърлят отпадъците си направо в дерето. Просто ги мързи да ходят до някоя от по-главните улици. Тук проблемът освен с липсата на кофи е и в манталитета. Той обаче трудно се променя.
Peace
Майка ми живее в един квартал до Драгалевци. Там кофи за боклук НЯМА ! Та майка ми сутрин тръгва за работа с пликовете с боклук, оставя ги в багажника и попътно, където види кофа ги хвърля.. Може ли в такъв квартал една кофа да няма.. И не защото не е звъняно в общината,а защото хората имат много работа .. По цял ден седят и се чудят къде да се почешат.. Та за това няма кой да задейства въпроса с кофата.. И тя женичката ще си играе на волфаджийка..

# 28
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ми сами си намерете кофи ... купете си или пуснете молба към общината ... или там както е реда и си осигурете кофи

# 29
  • Мнения: 1 224
Ти прочете ли преди да пишеш ? Казах,че е звъняно в общината и молби са  писани.. Кофи няма ! Освен да я довлека сама от някъде ? #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт