U2

  • 1 561
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 281
Ох, аз също... Sad

# 16
  • Мнения: 667
Да, мъжът ми. Откраднаха му диск на  U2 от колата /е, с касетофона - дискът е бил вътре,/ и снощи пак се оплака за диска.

# 17
  • Мнения: 3 447
Ако ти разкажа,трябва веднага да отиваш и да купиш на Боно количка за близнаци Mr. Green
 
Ти ли беше получила СМС от Боно, а? А?  Grinning

# 18
  • Мнения: 6 029
Има. Ама кво като има?
Надали ще ги видя някога  Confused

# 19
  • Мнения: 80
Фен съм им от около 20 години, още от Татово време, когато излезе една плоча на Грийнпийс с Pride на нея (ако се не лъжа за песента).

# 20
  • Мнения: 2 407
Имам някаъви надежди ,че може да дойдат ,ама...............

# 21
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
U2 си ги слушам всеки ден.
Някой по -горе ги е нарекъл "не модерни",
което направо ми стопли сърцето.
Laughing
при положение ,че всичките ми съученички бяха луди по Take that (или както се казваха) и разни други подобни,мисля,че точното за U2 е,че не бяха модерни Wink

# 22
  • Мнения: 871
Като видях темата си помислих за миг, че ще изнасят концерт в България и ме завладяха едни емоцииии.... Ама друг път!

# 23
  • Мнения: 494
 Ужасно ги харесвам. С тях свързвам най-щурите си години, най-великите си купони, най-странните си и забавни гаджета. Спомням си, че ги чух на един стар касетофон, на  купон, на който съвсем случайно бях попаднала ( преди много години беше Laughing) и просто се влюбих в перверзния, дрезгав, невероятен, неповторим глас на Боно. Слушам ги и сега.  Възхищавам се и на всичко, което Боно прави извън музиката. Велик е. А и е от "нашата партия"-доколкото знам е много грижовен татко на голяма челяд Laughing
  Иначе и аз реших, че идват в Бг, като видях темата, ама...ех...

# 24
  • Мнения: 3 447
А и е от "нашата партия"-доколкото знам е много грижовен татко на голяма челяд Laughing
 
Представяш ли си да се регне и да пише тук... ох...ох... Blush

# 25
  • София
  • Мнения: 2 958
Като видях темата си помислих за миг, че ще изнасят концерт в България и ме завладяха едни емоцииии.... Ама друг път!

И аз така.  Crazy

Все пак има надежда. Колко много групи вече идваха и ще идват пак... Party

# 26
  • Мнения: 3 034
А и е от "нашата партия"-доколкото знам е много грижовен татко на голяма челяд Laughing
 
Представяш ли си да се регне и да пише тук... ох...ох... Blush

Dona, слез на земята, молим те.
недей ся всява напразни надежди......

# 27
  • Мнения: 766
Като видях темата си помислих за миг, че ще изнасят концерт в България и ме завладяха едни емоцииии.... Ама друг път!
Ако това стане ще мога да умра щастлива  Laughing

# 28
  • Мнения: 391
U2 си ги слушам всеки ден.
Някой по -горе ги е нарекъл "не модерни",
което направо ми стопли сърцето.
Laughing
при положение ,че всичките ми съученички бяха луди по Take that (или както се казваха) и разни други подобни,мисля,че точното за U2 е,че не бяха модерни Wink

да де,точно за това се зарадвах  Simple Smile

# 29
  • Варна
  • Мнения: 672
Харесват ми  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт