Едно АПРИЛче сладко през май ще става батко!

  • 7 458
  • 283
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 9 125
Ого е със запушен нос  Sad Нощта беше кошмарна. Иначе не кашля и няма температура, не му текат сополки. Дано не се влошава.
Лишеите вече със сигурност установих, че му излизат от ябълките. Ебати кефа. У дома има поне 40 пюрета чиста ябълка или с компонент ябълка  #Crazy От вчера пробвам пак да въвеждам карфиол. Да видим.
Установих, че обича май много повече зеленчукови пюрета. Лапа броколи като невидял и разни зеленчукови бъркочи, а ябълка с тиква не ще  newsm78 Може и да му е втръснало просто де. Знам ли го. И без друго ще му спирам ябълката...

# 16
  • Мнения: 1 477
Здравейте и от нас!!!Това Бейби Айнщайн било голяма работа!!!Изпих си кафето и изгладих!Малкия на люлката пред компа!И го надвиква!Говори им едни:ба-ба, да-да ,та-та....и се кара....Днес времето е само за разходка и смятам да се възползвам.Това е за сега от нас..Дано зъбките днес не мъчат нашите априлчета много...

# 17
  • София
  • Мнения: 9 125
Здравейте и от нас!!!Това Бейби Айнщайн било голяма работа!!!Изпих си кафето и изгладих!Малкия на люлката пред компа!И го надвиква!Говори им едни:ба-ба, да-да ,та-та....и се кара....Днес времето е само за разходка и смятам да се възползвам.Това е за сега от нас..Дано зъбките днес не мъчат нашите априлчета много...
Радвай се, че при вас функционира. Огнян доста бързо губи интерес. За няколко минути.

# 18
  • Мнения: 91
Eй, Пепина, бързо споделяй с нас диетата!!!  Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 87
Здравейте и от нас с Криси.
И аз се включвам на първа страница при положение че ви чета повече от колкото пиша.Честито на всички мини рожденници.Да радват и слушкат много мама и тати.
Криската е малко настинал.Давам му сироп за кашлица Проспан и капки за нос Виброцил,но нещо не му действат.Хремата му горе долу намаля, но кашлицата се усили.Надявам се скоро да се оправи, че от петък моята майка се връща от три месечно пътешествие с татко и ще ни идва но гости.За мен това е голямо щастие защото ще мога и аз да си почина малко.  Joy
от една седмица Криси си има зъбче, а другото до него вече доста е подуло венеца.
за оциклянето-на мен ми дойде в началото на месеца за 3-4 дена но не беше така както преди за забременея.Тогава беше болезнен и обилен, а сега без болка и доста оскъден.Искам винаги така да бъде,че не се издържаха болките.
за професиите-по образование съм инжинер мениджър, но работех като продавач-консултант и после като кредитен консултант в хипермаркет за черна и бяла техника.
Времето днес е много хубаво.Желая на всички приятна разходка.

# 20
  • Мнения: 474
Здравейте и от нас, ние от снощи си имаме второ зъбче..... Party
Момичета при мен
http://store2.data.bg/drina/Baby%20Einstein/
нещо не тръгва  Confused
Изобщо не ще..... а така ми се иска да го пусна на малката......

# 21
  • Мнения: 187
Интересна работа - при  Ларсен има сняг, а в нашия квартал няма.

Ако скоро не се озъби това детенце аз ще изкукуригам. 2 дена вече само мрънка.
Добре, че през нощта спи що годе добре.

# 22
  • Мнения: 221
Интересна работа - при  Ларсен има сняг, а в нашия квартал няма.

Е,нашия квартал е по - на север Laughing Laughing LaughingНие вече пипнахме първия сняг и много ни хареса.Дълго се чуди какво е това и защо е студено! Shocked

# 23
  • В реалността
  • Мнения: 214
Хм, при нас е студеничко и е голяма киша. Изобщо не е за разходки.

За запушено носле и сополки - ако можете да спестите слагането на капки. При нас има един доктор /доста е добър, всички са много доволни от него/ уши-нос-гърло. По негова препоръка - НЕ трябва да се слагат капки и мехлеми на толкова малки деца . Най-доброто било само с физиологичен разтвор - може дори по няколко пъти на ден, да се прочиства нослето. Не трябвало и  да се използват тези аспираторчета, дето ги продават в бебешките магазини, и също да не се "чопли" нослето на детето. Аз съм си взела едни капки като спрейче - Грипостад Рино /около 3лв. струва/- за да мога да ползвам само шишенцето, и съм си го напълнила с физиологичен разтвор. Така когато има нужда и пръскам по един-два пъти.

# 24
  • Мнения: 1 477
И нашата лекарка не препоръчва капките за нос.Когато се налага използвам Стеримар/морска вода.Нослето се отпушва много бързо.А с физиологичния разтвор му мия лицето.
 ronq аз го свалих сутринта и тръгваше.Много е хубаво филмчето.Жалко ,че го няма на български. Confused

# 25
  • Мнения: 11 017
Момичета при мен
http://store2.data.bg/drina/Baby%20Einstein/
нещо не тръгва  Confused
Изобщо не ще..... а така ми се иска да го пусна на малката......

ronq, няма да тръгне. Това е списък с филмчета за теглене.

# 26
  • Мнения: 3 091
Записвам се и аз в новата тема! Благодаря! много е красива!

ако сте забелязали - много рядко слагам снимки, защото знам, че натоварват излишно темата. Не зная как да ги намаля и затова избягвам.

за бейби айнщайн - имам два диска от Израел с музика и пусках в началото на Амалия да слуша. Сега vh1 върши същата работа - тя си има любими парчета - смее им се, оставя всякаква игра, бърбори, радва се! това е то - модерна залъгалка!

# 27
  • Мнения: 9 990
Охо, аз пък никога не слагам.Също.Снимки де.
За професии сте писали-аз съм новоизлюпен SQA.А иначе съм връчила една клавиатура на дребните.Голямата няма афинитет, никога не е проявявала интерес.Малката хлебаркаааа-само я вижте-няма недръпнат кабел, няма необлизано дистанционно, няма разпердушинена клавиатура/опитва се да изтръгна копчетата/ hahaha

# 28
  • Мнения: 85
Здравейте,

И ние да се включим поне в новата темичка. Наистина е много красива, а пък тия зайци дето вдигат 2007 имаше ли ги преди, направо ме разбиват, много са сладки. И изобщо заглавието мноого ме разнежва, голямо Честито на гордата мама и на сладкия батко и на таткото естествено! Възхищавам ви се, ние сме много далече от това, особено таткото като чуе и такава физиономия прави...
Някой питаше за забременяването след секцио-спорез лекаря, който ме оперира трябва да се изчака минимум 2,5 години, а най-добре и 3, след това евентуално е безопасно да се забременее и дори да се ражда по естествен път.

Аз досега не съм се включвала със заглавие, много май не съм творчески настроена, но напоследък все ми се върти в главата нещо от сорта на "Зима зла навън ни свари, АПРИЛчетата папат си попари", може би защото се каня да давам попара на Анна.

Ето малко актуални снимки от нас, то аз толкова рядко слагам, че някой и да ни е виждал със сигурност ни е забравил вече -
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=134736&photo=95

Ние си имаме касета с детски песнички и си я слушаме с удоволствие, даже се закротваме на дивана и гледаме точно към тонколоните, абе определено не сме глухи  Joy. А от песните за възрастни май проявяваме афинитет само чалги и народна музика, ужас, кръчмарска работа  Blush

Вчера през деня се "издънихме" от спане, два пъти по 2 часа, което за нас е чудо, за сметка на това после до 00 часа няма приспиване това дете, и след като заспа спа до 3,30 ч. и после-купон пак. Днеска вече спахме 2 часа по обед и съм казала-никакво спане повече, пък да видим какво ще излезе. Чакаме зъби, ама тях ги няма, само неспане.

Сняг и при нас няма, ама преди като съм живяла и аз във Владиславово и там си е друго определено. Тук долу има само киша.

За професиите-аз съм завършила Маркетинг, но работех мениджър Външна търговия, ама тъй като не смятам да се връщам в същата фирма не знам каква работа ще си намеря после  Thinking

# 29
  • София
  • Мнения: 9 125
Това какво е  newsm78?

Общи условия

Активация на акаунт