Умна и красива като баща си........

  • 4 598
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 474
Красива и лоша като леля си е щерката  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 2 161
И двамата ми трола са одрали кожата на баща си. Буквално.  Mr. Green
Ако ги питате тях, ще ви кажат какви са. Laughing

Как какви са?Не са ли яйчицата на грухтилчицата?

# 17
  • Мнения: 183
На ехографските снимки, от ембрионална възраст, се опасявах, че ужасно много прилича на баща си.Слава Богу, като се роди, нещата се оправиха.

# 18
  • София
  • Мнения: 7 097
Красива като свекърва ми  Mr. Green Това, без майтап  Wink
Умна, като баща си и майка си.
Чувствителна и емоционална, като майка си.
И леко крива, като баща си  Mr. Green

# 19
Имам три деца.Толкова са различни,за характери пък да не говорим.

# 20
  • Мнения: 1 072
На ехографските снимки, от ембрионална възраст,...........................

Сега си спомних, че и Ката Космата, в ембрионална възраст / точно се беше появил сърдечен ритъм/ имаше една снимка, на която сянките бяха разположени като личице. 100% се покриваха с този емотикон -  Grinning . Мислех си, че е хубаво някой да наследи неизменната ми, идиотска усмивка.  Mr. Green

Сега просто е взела вечно-еуфоричното ми поведение. Кой-къде ние все сме в някакъв вихър. Лудница. Мъжът ми е герой, да знаете.  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 528
красива и лъчезарна като баща си и умна и копие сега на мама ,демек на мене.ИНаче като бебе беше копие на баща си.ИНаче е кротка  и се гримира е опитва се а това тук вече не е наше дете щото ние с баща й на нейната възраст аз съм имала шит език, баща й счупен крайник.А аз никога не се гримирам.Както казва една моя бивша колежка "Tова дете нe си го раждала ти.Открадна си го от болницата." Mr. Green

# 22
  • София
  • Мнения: 593
Още малка за да бъде честна и обективна оценката Laughing
Обаче си е моя цялата Wink

# 23
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Красива като тъщата
проклета като майка си
май само очите са като на тати.
Но ще порасне момичето, че се оправи ....

# 24
  • Мнения: 2 891
Всичко като баща си. С криви и сплескани уши, като моето ляво  Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 1 715
И двете деца са умни като татко си,красиви като майка си ,а по мнение на таткото всичко лошо са взели от бабите.Това ме подсеща как една съседка казва за внучето си:Прилича на баща си по големите уши

# 26
  • Мнения: 700
Казват, че е умна като майка си и красива като баща си newsm78

# 27
  • Мнения: 1 992
Красива като майка си(нищо че прилича на баща си), умна като двамата и инат и за двамата. И много приказлива, нищо общо с майка си. Като баща си.

# 28
  • Мнения: 2 199
Покрай тази тема се сетих за една история за Известен математик и принцеса. Правили са си планове за деца и принцесата подхвърлила "нашите деца ще са умни като теб и красиви като мен  Flutter "...
Математикът отговорил " ами ако са грозни като мен и глупави като тебе  Thinking "

 Crazy

Иначе по темата: баща ми винаги казва, че съм красива като мама  Heart Eyes и умна като него  Flutter
а брат ми красив като него и умен като майка ми Hug

# 29
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Инатливи като баща си. Понякога нищо друго не виждам у тях Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт