четете ли професионални книги и списания?

  • 2 047
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 032
Непрекъснато. Задължително.
Понякога и пиша за тях.

# 16
  • Мнения: 14
Да, чета за забавление - колко простотия е полазила колегите, уж.

# 17
  • София
  • Мнения: 62 595
Чета и много ми е приятно. Поглеждам и към списанията на други браншове от чисто любопитство. Повечето неща са на английски, а понякога и на руски попада нещо интересно. Не искам да бъде реклама, но се изкушавам да кажа, че НБУ направиха страхотна библиотека и са абонирани за почти всичко, за което може да се сети човек.
И художествена литература чета, но по-малко. Наскоро започнах "Кучета без нашийници"
Жалко, че времето не стига.

# 18
  • Мнения: 2 212
Чета, няма друг начин. А в моята област на работа, литературата няма изчитане... ooooh!

# 19
  • Мнения: 14 133
Преди всичко това чета и детски книжки на малкия.  Напоследък няма време за художествена литература, а как обичам...

# 20
  • Мнения: 801
аз бях спряла по едно време, но отскоро почнах с пълна сила да наваксвам.......
малко ми е трудно, тъй като в тукашните книжарници специализираната литература в областта, която се интересувам,  е малко кът. Добре, че е интернет и някой форуми, та успявам да "хвана" някоя и друга информацийка.

# 21
  • Мнения: 589
Скъсвам се от четене.
А ти беше ли на семинара на Котлър?
И имаш ли презентацията?

Не, не съм ходила, няма кой да ми гледа отрочето ....  Crossing Arms

# 22
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Да, много. И ми е интересно и ми е необходимо. Всичко чета и препрочитам и учебници, и книги, и списания, и закони и наредби, и Интернет.

# 23
  • Мнения: 648
   Да, задължително е.

# 24
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 783
Чета, след като реших , че и тук трябва да се сертифицирам и лицензирам. И това само за 1 година. Интересното е , че тук веднъж взел лиценза всяка година имаш изпити и семинари. Такъв им е закона и политиката. Хубавото е че всичката информация я имат он-лайн. Не че не се абонирах за професионални списания.
Лошото е, че ми остава малко време за художественна литература.

# 25
  • Мнения: 3 405
Да, налага се и е задължително.

# 26
  • Мнения: 311
Да чета.

# 27
  • Мнения: 2 407
Да,на тема психология.

# 28
  • Мнения: 516
Да, чета. Задължително. Чета  професионална литература и в много други области, защото за моята професия богата обща култура е наложителна.

# 29
  • Мнения: 3 622
На работа сме абонирани за списание свързано с моята работа и го чета редовно, понякога и странична литература

Общи условия

Активация на акаунт