Някой купувал ли си е дрехи с марката EXXO

  • 7 192
  • 50
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 426
аз два пъти и съм много доволна от качеството им марката е бълкарска поне така пише на етикета

# 1
  • Мнения: 35
 Аз не, даже незная , къде имат магазин или щанд???
  Какъв стил са anelka119 ?  Thinking

# 2
  • Мнения: X
http://www.exxo-bg.com/

Купувала съм си потник. Хубава материя, добра кройка, не е скъп, доволна съм.

# 3
  • I'm passenger through the desert from myself i come<->to myselfi return
  • Мнения: 125
едно сакенце спортно от мн  хубава материя  Peace

# 4
  • Варна
  • Мнения: 389
Да, жилетка. И много си я харесвам:) Доволна съм. Преди ги имаше във Варна в Кауфланд, но магазина го махнаха и май вече няма тук:(

# 5
  • Мнения: 3 641
Аз не, даже незная , къде имат магазин или щанд???
  Какъв стил са anelka119 ?  Thinking
Бих казала,че са по-спортен стил. Днес минах през магазина ,имаше много плетива. Пуловери, рокли, туники.  Peace
Има магазин точно до Нинка на Дякон Игнатий/точно след пресечката с Графа/. Имаше и много джинси Simple Smile

# 6
  • Мнения: 1 809
И аз имам няколко нещица от там,много съм доволна.Не са мръднали,въпреки че са подложени на здрава експлоатация Peace

# 7
  • Мнения: 36
и аз много ги харесвам. И за зимата са много удобни пуловерите им и жилетките. Скоро не съм минавала да видя какво ново, но сега ме подсетихте. Имат още един магазин: на Витошка, но не знам номера.

# 8
  • София
  • Мнения: 7 839
Имам пуловер от тази марка, доволна съм - не е мръднал.

# 9
  • Мнения: 952
и аз имам пуловер, доволна съм Peace

# 10
  • Мнения: 17 409
Да, жилетка. И много си я харесвам:) Доволна съм. Преди ги имаше във Варна в Кауфланд, но магазина го махнаха и май вече няма тук:(

В Пикадили Парк има, или поне имаше.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Аз имам едно поло и още една фанела...много ми харесват...магазинът преди беше много близо до офиса, в който работя...сега изгубих дирите на ЕХХО за жалост Tired

# 12
  • София
  • Мнения: 7 097
Повечето блузи и пуловери, които си купувам напоследък са от там. Доволна съм от моделите и качеството. Единствено забележка имам към цветовете. Може би грешката е моя, защото съм свикнала да пера всяка дреха, облечена веднъж, но имам чувстото, че леко избеляват  Thinking

# 13
  • Мнения: 3 294
На метро ги има....поне тук в Бургас ги предлагат.А аз лично не съм си купувала нищо от тази марка....но след толкова положителни отзиви може да се замисля.... Thinking

# 14
  • Мнения: 17 409
Последно: във Варна няма магазин, така ли?

# 15
  • Варна
  • Мнения: 3 415
...май не  Thinking

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 4 228
На "Леге" до Версаче имат магазин.
Има хубави попадения, но ако се разрови човек.

# 17
  • Видин
  • Мнения: 168
Аз имам един панталон 7/8 и риза към него за есента .Пуловер,жилетка също .Без забележки съм към фирмата.В Плевен са по евтини където ги шият.

# 18
  • Мнения: 3 042
Във Варна имат магазин срещу Бонжур.

# 19
  • Мнения: 17 409
Така пише и в сайта. аз пък съм вижадала в Пикадли. Ама тука казват- нямало.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Памполина, магазинът го преместиха....

# 21
  • Мнения: 1 424
Имам пуловер,не е мръднал. Доволна съм  Peace

# 22
  • Мнения: 3 042
Забравих да пиша, че и аз съм доволна от пуловерите си с тази марка.  Grinning
 

# 23
  • Мнения: 463
Имам пуловер,не е мръднал. Доволна съм  Peace
Хайде и аз поредната доволна от техен пуловер. Wink

# 24
  • София
  • Мнения: 426
Аз не, даже незная , къде имат магазин или щанд???
  Какъв стил са anelka119 ?  Thinking




спортен и спортно елегантен стил имат магазин на графа ,витошка и някой стоки в метро

# 25
  • Мнения: 288
Аз имам един панталон 7/8 и риза към него за есента .Пуловер,жилетка също .Без забележки съм към фирмата.В Плевен са по евтини където ги шият.

магазинът им в плевен къде се намира?

# 26
  • Мнения: 187
аз имам спортен панталон и ми е страшно удобен  newsm10

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 842
и аз съм доволна от една джинсова черна рокля, тип бюстие

# 28
  • Мнения: 289
аз два пъти и съм много доволна от качеството им марката е бълкарска поне така пише на етикета

Имам една сладка блузка от там. Доколкото знам те са една и съща фирма с Нинка  Peace

# 29
  • Мнения: 317
Ако не греша дрехите ги правят в Плевен, но не съм сигурна. Аз също нося тази марка и съм много доволна. Качествени са нещата, младежки и имат от всеки модел различни цветове. Пуловерите ми от ЕХХО непрекъснато ги пера в пералнята и не са мръднали нито модела, нито цветовете!

# 30
  • Мнения: 1 174
Да, имам едно полуполо от безшевното им бельо и съм изключително доволна от него.От няколко години ми е, а е като ново.Сега пак искам да си купя, но и аз не намирам откъде.

# 31
  • Мнения: 23 162
Имам техни неща,но напоследък зациклиха с моделите и цветовете.

# 32
  • Мнения: 10 716
Имам техни неща,но напоследък зациклиха с моделите и цветовете.
Абсолютно съм съгласна  Peace
Чудя ви се какво пък чак толкова им харесвате - банални цветове, банални моделчета....
Но пък всеки си има вкус  Hug

# 33
  • Мнения: 3 268
Много съм доволна от тази фирма.Имат магазин до пл.Славейков.

# 34
  • Мнения: 2 229
Имам 2 блузки, не са лоши.

# 35
  • Мнения: 429
Да нямат голямо разнообразие, но иначе дрехите са качествени. Аз нося изчистени пуловери и затова техните ме устрйват идеално. Купувам ги от Славейков. Всяка година си купувам от тях и от Нинка.  Не знам дали са една и съща  фирма, но моделите им са почти еднакви

# 36
  • София
  • Мнения: 191
Да, една блуза и една пола.
Мисля, че и в Метро ги продават.

# 37
  • София
  • Мнения: 7 097
Доколкото знам те са една и съща фирма с Нинка  Peace

Да.

Защо да няма разнообразие - моделите са най-различни, за всеки вкус - от съвсем къси и тесни блузки, до ултра дълги пуловери и жилетки. А цветовете са страшно свежи. Поне в магазина, от където аз пазарувам /този, за който Додо спомена - на Леге/ е така.

# 38
  • Варна морето
  • Мнения: 103
имам ленена рокля,страхотна е.Взех си я от Бургас,във Варна май вече нямат магазин-незнам  newsm78 newsm78.Ако някой има актуална информация да казва

# 39
  • Мнения: 389
Имам един пуловер и една блузка на ЕХХО. И двете дрешки се оказаха много качествени. В Метро също продават дрехи на ЕХХО, дори едната ми блуза е оттам.  Другата ми е от МОЛ-а в Търново, но за съжаление там вече закриха магазина им!
В Русе имат ли магазин?

# 40
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
И аз имам техни неща. Качествени са. От няколко месеца обаче, не мога да си харесам модел.

# 41
  • Мнения: 372
И аз имам техни неща. Качествени са. От няколко месеца обаче, не мога да си харесам модел.

И аз така. А и цветовете им нещо хич не са от най-трайните  Tired

# 42
  • София
  • Мнения: 7 097
А и цветовете им нещо хич не са от най-трайните  Tired

Всъщност, това е единственото нещо, което не ми харесва - бързо избледняват цветовете.

# 43
  • Мнения: 4 371
Може би грешката е моя, защото съм свикнала да пера всяка дреха, облечена веднъж, но имам чувстото, че леко избеляват  Thinking
Не го смятам за грешка, аз също правя така. Другите ми дрехи са си о.к., пък тези избеляват. А черните са отврат просто Stop Много нетрайна боя.

# 44
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Аз не знам на какво поло съм попаднала...миналата зима си купих черно поло от ЕХХО...до сега не е мръднало...нито като цвят, нито се е разширило, нито нищо...а определено съм го носила  Crazy

# 45
  • Мнения: 861
Имам две техни блузи. Едната е черна и вече е избеляла малко, но я скъсах от носене. Доволна съм от дрехите им, но нещо не мога да ги открия във Варна.

# 46
  • София
  • Мнения: 2 181
Имам спортно долнище и вече 1 година не е мръднало.

# 47
  • Мнения: 429
аз имам блузи от по три години, кито не са мръднали. А също пера след всяко обличане newsm78

# 48
  • Мнения: 952
Имам един пуловер и една блузка на ЕХХО. И двете дрешки се оказаха много качествени. В Метро също продават дрехи на ЕХХО, дори едната ми блуза е оттам.  Другата ми е от МОЛ-а в Търново, но за съжаление там вече закриха магазина им!
В Русе имат ли магазин?

а кога го закриха ? жалко, аз от там си бях купила пуловера и се канех пак да си взема ако отида. В Русе няма техен магазин,преди време имаше Нинка но и него го закриха сега на неговото място е Кенвело Rolling Eyes

# 49
  • Мнения: 46
EXXO и Нинка бълват някакви страшно скучни модели и цветове. Имам поне 4 блузи от тях, подведена от приятелки, че това са "супер" дрешки, които 1.  Не са ми удобни, 2. След няколко изпирания избледняват, 3. Все отнякъде се пуска бримка  Thinking
И не знам защо, но като съм с тези модели се чувствам с 10 години по-стара, някак си ми идват "лелински"  newsm78

# 50
Добра е марката, вече имам 3 блузи от нея и в предвид продължителното носене - не са мръднали. Обичам ги  Party

Общи условия

Активация на акаунт