Някой купувал ли си е дрехи с марката EXXO

  • 7 216
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 174
Да, имам едно полуполо от безшевното им бельо и съм изключително доволна от него.От няколко години ми е, а е като ново.Сега пак искам да си купя, но и аз не намирам откъде.

# 31
  • Мнения: 23 430
Имам техни неща,но напоследък зациклиха с моделите и цветовете.

# 32
  • Мнения: 10 759
Имам техни неща,но напоследък зациклиха с моделите и цветовете.
Абсолютно съм съгласна  Peace
Чудя ви се какво пък чак толкова им харесвате - банални цветове, банални моделчета....
Но пък всеки си има вкус  Hug

# 33
  • Мнения: 3 268
Много съм доволна от тази фирма.Имат магазин до пл.Славейков.

# 34
  • Мнения: 2 229
Имам 2 блузки, не са лоши.

# 35
  • Мнения: 429
Да нямат голямо разнообразие, но иначе дрехите са качествени. Аз нося изчистени пуловери и затова техните ме устрйват идеално. Купувам ги от Славейков. Всяка година си купувам от тях и от Нинка.  Не знам дали са една и съща  фирма, но моделите им са почти еднакви

# 36
  • София
  • Мнения: 191
Да, една блуза и една пола.
Мисля, че и в Метро ги продават.

# 37
  • София
  • Мнения: 7 098
Доколкото знам те са една и съща фирма с Нинка  Peace

Да.

Защо да няма разнообразие - моделите са най-различни, за всеки вкус - от съвсем къси и тесни блузки, до ултра дълги пуловери и жилетки. А цветовете са страшно свежи. Поне в магазина, от където аз пазарувам /този, за който Додо спомена - на Леге/ е така.

# 38
  • Варна морето
  • Мнения: 103
имам ленена рокля,страхотна е.Взех си я от Бургас,във Варна май вече нямат магазин-незнам  newsm78 newsm78.Ако някой има актуална информация да казва

# 39
  • Мнения: 389
Имам един пуловер и една блузка на ЕХХО. И двете дрешки се оказаха много качествени. В Метро също продават дрехи на ЕХХО, дори едната ми блуза е оттам.  Другата ми е от МОЛ-а в Търново, но за съжаление там вече закриха магазина им!
В Русе имат ли магазин?

# 40
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
И аз имам техни неща. Качествени са. От няколко месеца обаче, не мога да си харесам модел.

# 41
  • Мнения: 372
И аз имам техни неща. Качествени са. От няколко месеца обаче, не мога да си харесам модел.

И аз така. А и цветовете им нещо хич не са от най-трайните  Tired

# 42
  • София
  • Мнения: 7 098
А и цветовете им нещо хич не са от най-трайните  Tired

Всъщност, това е единственото нещо, което не ми харесва - бързо избледняват цветовете.

# 43
  • Мнения: 4 371
Може би грешката е моя, защото съм свикнала да пера всяка дреха, облечена веднъж, но имам чувстото, че леко избеляват  Thinking
Не го смятам за грешка, аз също правя така. Другите ми дрехи са си о.к., пък тези избеляват. А черните са отврат просто Stop Много нетрайна боя.

# 44
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Аз не знам на какво поло съм попаднала...миналата зима си купих черно поло от ЕХХО...до сега не е мръднало...нито като цвят, нито се е разширило, нито нищо...а определено съм го носила  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт