каво правите като заспят бебетата ви докато ги кърмите?

  • 1 770
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 674
Слагах я да се наспи

# 16
  • Някъде в мечтите си
  • Мнения: 411
Оставях го да си спи в леглото, като се събуди пак предлагах цица. Grinning
  Peace

# 17
  • Мнения: 11 004
Първите седмици се опитвах да я будя като я бутам по носа, зад ушите и къде ли не. И тъй като тези начини за събуждане не действаха, я оставях да си спи в леглото или в количката.

# 18
  • Мнения: 114
Оставях го да си спи в леглото, като се събуди пак предлагах цица. Grinning

И аз така

# 19
  • Мнения: 1 121
Ами какво-прибирах цицата Laughing той се будеше и тогава пак му я давах Wink

Исках да разбере, че тя е за хранене, а не за залъгака.

# 20
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
Оставях го да си спи в леглото, като се събуди пак предлагах цица. Grinning
smile3521

# 21
  • Мнения: 6 442
Като беше новородено бебенце-се опитвах да го събудя,но след това разбрах,че просто няма как и си го оставях да се наспи.
Сега обаче се радвам,защтото през деня само така заспиваме Laughing

# 22
  • Мнения: 875
не казваш колко е голямо бебчето ти. моят, като беше малък си го оставях да си поспи (на ръцете ми, или в слинга) и после като се събудеше пак си засукваше. не съм го будила никога, но и нямах друга работа, освен да стоя с него на ръце по цял ден.  Mr. Green
така изкарахме до 6тия месец. сега вече като заспи си го оставям на леглото, или направо му давам да суче легнала.

# 23
  • Мнения: 253
Погалвах по главичката и тогава пак поприцокваше. Така няколко пъти докато заспи дълбоко.

# 24
  • Мнения: 864
Или се гушкаме или я оставям в креватчето и.

# 25
  • Мнения: 3 810
зависи на колко е Wink Сега най- често кърмя с цел приспиване Mr. Green

# 26
  • Мнения: 55
като беше съвсем малка я разтривах по стъпалцата и ако това не помагаше и сменях памперса и после пак продължавахме докато съм сигурно че е поела някакво количество (защото докато беше слабичка заспиваше много бързо).

а сега като заспи си я слагам в легълцето защото знам че ако е гладна ще се обади сама  Laughing

# 27
  • sofia
  • Мнения: 562
Сега я оставям да спинка. Но като малки бебета правех всичко възможно да се събудят-щипех бузки, подръпвах ушенцата, масажирах раменцата, поизправях ги, натисках брадичката. Беше ме ужасно страх да не се повтори сценария от моето раждане. Така съм заспивала и не съм се будила с часове-мама ме е будила на 3 часа. На две седмици не съм си била достигнала родилното си тегло. Така се е наложило да ме дохранва- е тя е упорита и ми е додавала изцедена кърма с лъжичка, но да чуеш, че детето ти не наддава може да бъде много стресиращо, предпочетох да не си създавам подобен тип главоболия и будех бебетата си на максимум 3 часа денем, а нощем, когато се събудят.

# 28
  • Мнения: 1 225
Всеки път различно - понякога спи в мен, а аз се ровя из форума. Peace
Друг път я местя в леглото, но вече все по-често се събужда там. Обича да спи и по корем върху краката ми, като днес  Hug

# 29
  • Мнения: 2 100
Малкия не заспива ако не е наяден Simple Smile Но в началото като заспиваше с нищо не можех да го събудя и го оставях да спинка. Като се събуди се хранехме пак..и така Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт