Колко ми омръзна от тези двамата

  • 7 915
  • 226
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 195
Това те принуждават да го видиш - седиш си на спирката и си обясняваш на детето, защо единия батко целува другия, и това женски цици ли са ooooh!
Предаването му ще е скандално, ок, но него имам избор да не го гледам, нали?
Къде е моя избор в случая?
От половин година обяснявам на сина ми, че една от разликите между мен и баща му, чисто физически са именно циците ми, сега как да му обясня, че има и мъже с цици и лак, а той много иска да го мажа с моя лак по ръцете...........а аз обяснявам защо не може, и в същото време заливайки го отвсякъде с това.........
Ми не съм супер моралистка, напротив, но .........

# 16
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Билборда си е наред , не виждам нищо смущаващо ... мен ме дразнят тези на водка Флирт ..извратени са

# 17
  • Мнения: 516
Азис е много добър рекламен продукт. Факт е, че не спира да се шуми около името му. Обичан или мразен, той е в полезрението ни. И докато не стане безразличен на мнозинството, ще ни залива отвсякъде с точно премерена пошлост.

# 18
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877

Това не би ме ядосало никога.
Ти май си нямаш други ядове, а? Mr. Green

# 19
  • София
  • Мнения: 228
Нито ме дразнят, нито ме отвращават, нито ми пречат!

# 20
  • Мнения: 494
Азис е много добър рекламен продукт. Факт е, че не спира да се шуми около името му. Обичан или мразен, той е в полезрението ни. И докато не стане безразличен на мнозинството, ще ни залива отвсякъде с точно премерена пошлост.

 Не искам да ме залива от никъде никаква пошлост! Знам, че много искам, но така си е...не искам!

# 21
  • София
  • Мнения: 2 967



Това не би ме ядосало никога.
Ти май си нямаш други ядове, а? Mr. Green


Имам си, но като реша малко да поотпусна и се ровя натам-насам в разни сайтове и се навирам на такива "билбордове"!

# 22
  • Мнения: 281
Аз не съм скандализирана. Азис има шоу, негов си парфюм и гърди.
Явно билбордът тийзър си е свършил работата.
Гергов знае как, въпреки, че ми прилича на комсомолски секретар. Интересно ми е, да видя какъв екип са събрали в ТV2.

Ако билбордът не е тийзър, кажете, да не се излагам.  Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 2 967


По кой канал го дават?

# 24
  • София
  • Мнения: 2 840
Дреме ми на мен за Азис и гаджето му.
Само ми е много трудно да обяснявам на сина си що двама мъже се целуват.
Ако трябва да обяснявам и това, че единият има гърди, ще изхабя доста енергия, която ще ми е нужна, за да се справя с безумното движение при ректората.А концентрацията ми е нужна, за да се справя с мъжете без цици, седнали зад волана, които проявяват към тялото на Азис повече от здравословната доза интерес.

# 25
  • Мнения: 4 195
Още не е започнало шоуто му, мисля, до 10-на дни започва новата ТВ2 и ще е в прайм тайм-а Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 281

Е, ти като пусна линк-а, не го ли прочете...  Laughing

# 27
  • Мнения: 9 865
Според мен това шоу ще е ден до пладне. Азис е забавен, но не става за водещ. Мисля си.

# 28
  • Мнения: 516
Азис е много добър рекламен продукт. Факт е, че не спира да се шуми около името му. Обичан или мразен, той е в полезрението ни. И докато не стане безразличен на мнозинството, ще ни залива отвсякъде с точно премерена пошлост.

  Не искам да ме залива от никъде никаква пошлост! Знам, че много искам, но така си е...не искам!
Желанието ти  е утопия, Кrisal. Пошлост винаги ще има. Въпросът е, как ще я приемеш. На мен Азис не ми пречи, просто, защото не му обръщам внимание.

# 29
  • Мнения: 281
Аз му обръщам. Ама няма да си купя парфюма му.
Има 100 000 неща, които мен лично ме притесняват. Азис е последното.

Общи условия

Активация на акаунт