Бюстие с чашки.../НЕ бельо/ ?

  • 4 314
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Благодаря ви.   bouquet

Знаех си, че ако попитам в този форум ще има кой да ми помогне.

  Hands Clap

# 16
нямам представа за Пловдив, но във Варна в магазините "Джули" продават преимуществено такива облекла.Единият магазин е до "Дупката",другият- зад църквата "Св.Никола".Бюстиетата са изключително красиви,някои са по-натруфени, но наистина хубави.мисля,че са и сравнително скъпи.За съжаление повече не мога да помогна, не зная точен адрес и телефон.Успех в покупката!

# 17
  • Мнения: 757
пловдив-от ул.иван вазов,бях си взела такова.

# 18
# 19
  • Мнения: 1 906
Да не забравиш да ни покажеш, ако намериш  Wink .

# 20
  • Мнения: 4 292
Миналата година търсех като луда, много исках точно такова бюстие. Чистосърдечно си признавам, че още тогава ми харесаха тези, от фотосесията на Мария и търсех подобни, напълно изчистени, без разни финтифлюшки. Освен това, държах да е едноцветно, бяло или черно. Обикалях Ст. Загора, София, Пловдив и накрая си купих от Турция.  Laughing Моето беше бяло с безцветни кристали на бюста, много ефектно. Облякох го няколко пъти и го подарих на сестрата.  Laughing

# 21
  • Мнения: 64
Имам няколко бюстие та,ползвам ги за пола или панталон със сако.Стават за по официални случаи и после за танци.Моите имат банели от пластмаса за да поддържат визията на опънат корсет.Много са неудобни,огъват се като седиш и се навеждаш,все ги пооправям ,поподръпвам.На един му излезе въпросния банел и почна да ме боде,аз го извадих и му развалих цялата визия.Тъй като и аз метлея из магазините на различни градове ти препоръчвам да влезеш в някой магазин за булчини рокли.Там по принцип има и официално облекло.Ще ти ушият по мярка,модел,плат ,какъвто пожелаеш.Имат невероятен избор

Общи условия

Активация на акаунт