Варна - 30

  • 15 647
  • 283
  •   1
Отговори
# 195
  • Варна
  • Мнения: 1 181
Добро утро!

Добре дошли на Роси и Марти.

Стискам палци на Лора и Вержи. Дано всичко мине ок.

Аз днес малко телеграфски го карам, но бързам, че имам много домакинска работа, а незнам Коко колко време ще спинка.

Хубав ден.  bouquet

# 196
  • Мнения: 376
Здравейте.  Hug Кажете ми моля ви, къде се намира Златната пещ.  Praynig

# 197
  • Мнения: 2 960
daninka,ти къде си то4но до Спортната зала...аз съм на 3 пресе4ки...сладкарница Син4ец??

Аз съм на Фотинов ...много сме близо.Ако искаш да се срещнем за разходки ще ти дам тел. на ЛС

# 198
  • Мнения: 1 046
"Аз съм на Фотинов ...много сме близо"

и аз така  Twisted Evil

# 199
  • Мнения: 985
Здравейте.  Hug Кажете ми моля ви, къде се намира Златната пещ.  Praynig
то във Варна има ли Златна пещ?Доколкото знам има в София,но във Варна newsm78

# 200
  • Мнения: 376
Ми някой ми беше казал за Генерал Колев, ама къде точнооо  newsm78

# 201
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
http://www.zlatnatapesht.com/test/index.php?act=Stores

Ама няма във Варна

# 202
  • Мнения: 2 960
"Аз съм на Фотинов ...много сме близо"

и аз така  Twisted Evil

какво и ти така и защо си сложила Twisted Evil....не схавах нещо

магазин на Златната пещ  има на ген.колев срещу ул.Селиолу до заведението Тилилей....там може да се питам имат ли цех във Варна

# 203
  • Мнения: 1 046
и аз така на фотинов се подвизавам

# 204
  • Мнения: 30
Здравейте мамчета! И аз да се впиша във варненския тим. Казвам се Кристина на 24г., чакам малката бебка да се появи около 17.03.2008г. и живея в кв."Левски". Пожелавам ви хубави и топли дни!!!

# 205
  • Мнения: 26
здравейте и от мен. аз тия дни нещо не мога да се включа понеже посрещам, изпращам само гости и   chef newsm79 1dishes ужас
приятен дан на всички!

# 206
  • Мнения: 2 922
Здравейте.  Hug Кажете ми моля ви, къде се намира Златната пещ.  Praynig

На ген. Колев малко преди или след Тилилей (в момента не мога да си го представя точно, но е там  Laughing)

# 207
  • Мнения: 617
Здрасти на всички  Mr. Green,
Искам съвет от мамите в аспарухово за добър педиатър, защото ще си сменяме джи пито.
Когато се разболя малкия, не можах да намеря личната ни лекарка по телефона, а когато я открих единственото което направи е на ми продуктува какъв антибиотик да взема без да я видяла Калоян. А бе ужас.

# 208
  • Мнения: 109
понякога има хубави неща в Златната пещ,но аз ли4но не съм доволна...питах разни неща,а продава4ката мънкаше...в това време приемаха и описите със торти и изобщо ме зарязоха,а бях с коли4ката и каката..и си тръгнах!!!
намерих друго място,където продават страшни неща...за хапване,какво друго;-)
на спирката срещу входа за ресторант Хоризонт в морската....има едно магазин4е ...с надпис ФОРНЕТТИ- Е ТАМ ИМА СТРАХОТНИ СЛАДКИ И СОЛЕНИ ХАПКИ!!

# 209
  • Мнения: 2 922
ФОРНЕТТИ- Е ТАМ ИМА СТРАХОТНИ СЛАДКИ И СОЛЕНИ ХАПКИ!!

Е тези Форнети ги има навсякъде - не само там, но са просто сладки и соленки от бутер тесто. В златната пещ има много хубави неща.

Общи условия

Активация на акаунт