Варна - 30

  • 15 514
  • 283
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 960
Здравейте,майчета от Варна.И аз искам да се присъединя към вас.На 22г. съм и живея в местност Боровец.Имам бебе ВИКИ .Тя е родена на 21.09.2006г.
Hug добре дошла при мамчетата и при бебетата вики Peace

# 271
мерси!Нещо не можах да се напиша с името от регистрацията си.То е siska_8507

# 272
  • Мнения: 26
здравейте и от мен! добре дошла при нас siska_8507!
да ви се похваля от утре вече съм болничен преди раждане, не че работя но все пак. нямам търпение малкото бебче да се ражда вече. нещо днес не сте активни ?

# 273
  • Мнения: 2 960
 да бе не сме били активни Grinning.просто покрай бебетата има по малко време....
taila вечен нямаш търпение а? Joy Joy чакай да се появи бебо и ще видиш ,че освен адски готско е и доста натоварващо,поне в началото докато мама и бебе свикнат един с друг.

 #2gunfire аз вчера имах много стерсиращ момент. щерката и малкия в коридора се забавляват уж..по детски. В един момент като взе ,че ритна една топка с която си играеше по яко и прааааасс #Crazy направи на парчета една отромна плафониера в коридаро. малкия до нея....късмет имаха че не се нарязаха с  разхвърчалите се парчета.Аз направо в еди миг Sick загубих ума и дума ...докато видя ,че няма "ранени" Twisted EvilПосле метох и чистих сума време ,да съм сигурна ,че не е останало нещо ...че малкия шета с паяка където може да се проврее абе голям страх ме разтресе......после ми стана смешно Joy Joy ,но сигурно от нерви newsm78

# 274
  • Мнения: 125
Свършиииииих!
С всички приготовления за РД.
Тортата е с плешив клоун-комплимент към таткото ни.  Laughing Сега ме чакат 2 дни на купони с лели, баби и т.н., но детето ще е щастливо. Спретнах маса за децата на приятелите с клоунски шапки, балони с хелий, салфетки, чашки и чинийки за парти. И те да се радват, че са м-у 15 и 8 год.За старците пълнени зайци и мноооого салати и пиячка, коледна украса и дебело бебе за щипане. Чувствайте се почерпени и вие за Николчово здраве! Язък, че съм неграмотна и не мога да ви кача снимки на обстановката и точртата, а зайците, мамооо,...
Да честите в аванс празника на родените на утрешния ден бебоци и на всички бивши и настоящи мами студентки!

# 275
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Ивчок  Hug, честит утрешен празник, да си изкарате страОтно

# 276
  • Мнения: 125
миси, миси!
И утре, и в други ден.
Кат сИгЪнитИИИИ

# 277
  • Мнения: 367
Здравейте!!!  bouquet
Някой има ли координати на д-р Чанева в МЦ Младост???Или ако можете да ми препоръчате друг лекар в този район!!!
Благодаря предварително  bouquet

# 278
  • Мнения: 109
лелеее Данинка ,ти си изживяла кошмар-ние имахме подобна слу4ка преди 2 дена,но малката спеше,а кака й рисува на масата и изведнъж една от лампи4ките /те са 3/ избухва и навсякъде хвър4ат стъкла и то горещи...имаме 2 дупки по масата,но косата на ели остана здрава....мале и аз се уплаших,4е и бушона за осветлението се изклю4и....после събирах стъкла,прахосмука4ки и т.н.....а анито си спеше Wink но каката ная се уплаши...
Честит празник на вси4ки,дето са били студенти!!! ей,хубаво време беше!!!;-)
днеска май ще се разхождаме,а??????

# 279
  • Мнения: 2 922
iv4ok, да ти е живо и здраво детенцето! Весел празник! Три дена яли, пили и се веселили  Laughing

# 280
  • Мнения: 96
ИВЧОК честито ти рожденник.Да ти е жив и здрав,и многооооооооооо да те радва. newsm59  ura newsm38  bigdance2 happy bd

Герче честито ти пораснал син и на теб newsm51/със закъснение,ама все не остава време да пиша/

Честито на всички студенти.  bouquet
Приятно изкарване на празнуващите.
Добре дошла на новата мама Hug

# 281
  • Мнения: 26
от къде да купя стол за хранене за дете на 9 мес, или на чиполино или на кенгуру? че трябва да взема за подарък и да е до 100-120 лв

# 282
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Здравейте:)

Честит празник на всички настоящи, бъдещи  и вечни (като мен Blush) студенти.

Ивчок, честит ти рожденник. Да е жив и здрав и много палав Mr. Green

Някой питаше за координати на д-р Чанева - 0898 529992. Ние сме при нея и засега съм много доволна.

При нас нищо ново. Гукаме и се усмихваме за радост на мама и тате.

# 283
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Новата тема

Общи условия

Активация на акаунт