Варна - 30

  • 15 540
  • 283
  •   1
Отговори
# 255
  • варна
  • Мнения: 193
момичета, това на 14-ти в рико е за вас. а на 16-ти карнавала е за малките палавници. всички деца трябва да са маскирани с карнавални костюми. миналата година стана много хубаво, децата много се забавляваха. пък и парите отиват за благотворителност. предстои обзавеждане на домът в добрич, които в момента е в окаяно положение

# 256
  • Мнения: 2 960
момичета, това на 14-ти в рико е за вас. а на 16-ти карнавала е за малките палавници. всички деца трябва да са маскирани с карнавални костюми. миналата година стана много хубаво, децата много се забавляваха. пък и парите отиват за благотворителност. предстои обзавеждане на домът в добрич, които в момента е в окаяно положение
ако бяхме маааалко по големи бихме дошли маскирани ...от глава до пети...ама още сме бебета бе, ще отложим за догодина Peace

# 257
  • Мнения: 812
Честит празник на всички именници!
 Да сте живи, здрави и щастливи!

# 258
  • Варна
  • Мнения: 1 180
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ! ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ И ИМЕТО ДА ВИ НОСИ МНОГО КЪСМЕТ И ГОРДОСТ!

Румка, честита ви придобивка. С много любов да си го обзаведете и със смях и веселие да го огласяте. Ние точно по-това време миналата година си купихме нашият апартамент и знам колко е вълнуващо и предколедно. Много щастие ви желая. А къде се намира?

Вержи и Лори, браво на вас. Много сте силни и смели момичета. Всичко ще е наред. Hug

Аз за вечеря съм взела толстолоб. За първи път взимам такава риба и се надявам да ни хареса. Мисля да я направя пържена, че нямам време да творя други вкуснотии. А и не съм чак толкова добра с рибата Embarassed

Весел празник на всички. И НАЗДРАВЕ!!!

# 259
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
момичета, това на 14-ти в рико е за вас. а на 16-ти карнавала е за малките палавници. всички деца трябва да са маскирани с карнавални костюми. миналата година стана много хубаво, децата много се забавляваха. пък и парите отиват за благотворителност. предстои обзавеждане на домът в добрич, които в момента е в окаяно положение

Знам аз, мислех да дойдем, на място ще се продават ли билети, защото незнам дали ще можем да дойдем до последно

# 260
  • Мнения: 26
Честит празник на всички именници! Идва сезона на празниците стягайте софрите и веселбата да започва Laughing
Румка, честита ти придобивка, аз ще ти пожелая само хубави мигове в довият Ви дом и да нямате проблеми с майстори и обзавеждане. Аз от 7 мес се опитвам да се подредя новия дом, но само неприятности имаме с майстори, сменихме вече 4 бригади при положение че апартамената е в нова кооперация. още сме с обикновенни крушки, понеже на 10  август си поръчахме осветление от Мартинели и до ден днешен още го няма, а сме го платили, затова внимавайте от къде какво купувате. #Cussing out

# 261
  • Мнения: 529
 Честито на всички празнуващи и от мен!
 Да сте живи и здрави!   bouquet

# 262
  • Мнения: 2 960
 newsm44 newsm68брей ,започнаха веселбите ....сега ще се проточат едни софрички с винце и баклавички......трябва да сложим на коланите дупката ...до която е позволено дебелеенето......който надскочи определеното ...глоба...на  чай и водЪ  animal085 пък при повечко килца скачането на въже -помагаааааааааа smile3532

# 263
  • Мнения: 125
Честито на всички именници, включая и мой Никола! Аз не мога да почерпя виртуално, щото съм неграмотна, затова  Misc Baby Bottle за бебетата, а  Animal Tropical Fish си я сгответе сами!  Embarassed
newsm59 на брат Никола на Герчето, който днес стана и християнче! Държа се супер мъжки и партито беше подобаващо - бесен роднински купон с нашето скромно участие. Бебетата бяха истински щастливи. Очаквайте снимки.
Браво, вержи, нека всичко вече да е зад гърба ви и през новата година да не видите бяла престилка!
Румка, честит би нов дом! Да се радвате на здраве и любов в него! Е, ощетах, похвалих се, да си ляхам, че току виж пак съм огладняла. Хората отслабват, аз дебелея, дупки не ми останаха по колана (то коланите ми и стягат) за предстоящите празници. Blush

# 264
  • Мнения: 125
Ама личи ми по сменените букви, че съм пила водчица и ракийка, нали?!... Embarassed

# 265
  • варна
  • Мнения: 193
момичета, това на 14-ти в рико е за вас. а на 16-ти карнавала е за малките палавници. всички деца трябва да са маскирани с карнавални костюми. миналата година стана много хубаво, децата много се забавляваха. пък и парите отиват за благотворителност. предстои обзавеждане на домът в добрич, които в момента е в окаяно положение

Знам аз, мислех да дойдем, на място ще се продават ли билети, защото незнам дали ще можем да дойдем до последно
да, би трябвало да има възможност и на място да се закупят

# 266
  • Мнения: 2 960
добро утро мамчета.днес май аха-аха нЕма да дъждопръска ,така че ще си напрами една разходчика из чаталджа с моето синче.Днес не сте много активни...препили сте май след никулден а #Crazy мятали сте шарани и калкани ,като истински  chef иван звездев...хи-хи ,айде по късно пак ще надникна във форумчето ни Peace

# 267
  • Мнения: 194
Аз докато се запиша, темата свършила...
А не се включвам често щото(Слава Богу) сме си ок newsm10 и нищо интересно при нас, иначе чета на 1 дъх
Дано Лорчето по-скоро се възстанови Praynig Hug
А чувам, че и Митачето на КалиМа е "пушка", Бравос  newsm44
Да са живи и здрави и новите бебчета и майки...абе, само добри вести да се чуват!
Айде, "со здраве" Hug

# 268
  • Мнения: 194
ето ни: май е тъмно и не се вижда добре, newsm78 ама като 1-ви опит става
http://www.dailymotion.com/mia_ata/video/x3ov4w_simona_family
дано следващия да е по-добър...

# 269
Здравейте,майчета от Варна.И аз искам да се присъединя към вас.На 22г. съм и живея в местност Боровец.Имам бебе ВИКИ .Тя е родена на 21.09.2006г.

Общи условия

Активация на акаунт