MATTEL 2 - втора поръчка от Мател

  • 8 451
  • 178
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 1 424
Spored men naj-4estno e po red na zapisbaniqta. Taka ili ina4e 6te ima o6teteni??!!
може и така. Hug

# 121
  • Мнения: 3 457
Този номер на пратка незнам защо стигна Белгия,писах им и след тояа сега гледам пратката в ЛУ ,което за мен е Люксембург-най-вероятно някои нещо е сбъркал,днес е им звъня по тела.Освен това са ми пуснали и още 2 номера на пратки-така че 3 пратки пътуват към нас,но какво има в тях незнам .ще пиша само да ми се обадят Simple SmileВие м/у временно се разбетере за двоийните неща,дали по ред да се изпращат или да се изчакат двете newsm78

# 122
  • Сливен
  • Мнения: 295
Аз предлагам да се изчакат всичките неща от една поръчка, само ако има дублиращи се неща, и тогава да се изпрати цялата.  Rolling Eyes Но ако няма нищо доблиращо се с поръчка на някой от другите мами да се изпрати тази част която е пристигнала. Crazy
Коте, благодаря ти за положените усилия, много се измъчи с тези  #Cussing out несериозни продавачи. Предлагам да те освободим от твоята част от разходите за доставката като компенсация за усилията Heart Eyes

# 123
  • Мнения: 31
Az predlagam ne6tata da se razpredelqt po reda na zapisvane Nqkoj ot nas 4akame dosta otdavna, decata ni ve4e im mina vreme za tezi igra4ki. Tova e ne6to kato opa6ka v magazin , kojto se e naredil po-napred, toj si pazaruva prav??!! Nemislite li 4e taka e naj - spavedlivo???

# 124
  • София
  • Мнения: 1 424
аз бях на мнение да се изчакат всичките дублиращи се неща и после да се пращат, но после реших, че може би е по - добре по реда на записванията да я караме. Peace

# 125
  • Мнения: 184
Само някой да каже кой е реда на записване. В темата ли, с това кой какво си е заплл или кой какво е поръчал?  newsm78
Нещо не разбирам как 6те стане.

# 126
  • Мнения: 31
Po temata, koj kakvoto si e zaplul. Tova e moeto vigdane dajte i drugi predlogeniq ako imate??

# 127
  • Мнения: 3 457
Така една пратка днес доиде Simple Smile
В нея  има ваничка и пате в кръгче,шезлонг син/оранжев,рейнфорест една играчка за легло,шезлонг рейнфорест,книжка разтегателна,едно крокодилче и една 4есалка маимунка.Това е за момента-какво правя от тук нататък с нещата-да изчакаме ли и другите 2 пратки да дойдат или?

# 128
  • Сливен
  • Мнения: 295
За себе си мога да кажа, че искам да изчакам и другите две пратки да дойдат и тогава да си получа нещата, защото за сега виждам само една от играчките си изписана от теб. А и щом пътуват нещата към нас, защо да не почакам - толкова съм чакала. Въртележката можеш да я изпратиш на мама нина - тя толкова я иска спешно, а само с нея сме си поръчали тази въртележка за легло. Другата ми играчка е барабанчетата, тях още ги няма(поне така разбирам) затова ще изчакам.

# 129
  • Мнения: 31
Благодаря за предимството което ми даваш, Krisps,Бързам защото я обеюах за рождения ден на племенницата, той мина отдавна и вече ми е неудобно. Излезе че аз съм несериозната! Пак ти благодаря, и ако остава за мен, ще чакам  котето да пише какъв е реда на получаване?

# 130
  • Сливен
  • Мнения: 295
По добре пиши на Котето на е-майла, защото тя влиза вечер обикновено, и за да стане по бързо пиши и там, може да го види. и в събота ще го получиш  може би

# 131
  • Мнения: 31
Благодаря ти ,има и разбрани хора!!!! Peace

# 132
  • Мнения: 3 457
Сори ,сега покарй коледа съм по рядко тук и наистина предимно вечер,през деня съм на работа ,ами освен мама Нина да ми пуснеш адреса си на мейла и утре 6те ти я пусна ,но 6те доиде при теб 4ак на 27.12 доколкото виждам графиците на куриерите Peace

# 133
  • Мнения: 122
Коте, ако искаш пусни и моите неща които са пристигнали. Аз повече държа на ваничката всъщност. Ще съм ти благодарна   bouquet

# 134
  • Мнения: 3 457
имаме от днес още една пристигнала пратка,все още незнам от коя поръчка е и какво съдържа ,малко по-късно ще слеза да погледна и ще пиша Simple SmileБалена ,твоите не ги пуснах ,защото съм без кола ,а и в същото време ми се обадиха за новата пратака-дано да има повече неща за теб.По-късно ще пиша и ще разпределям Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт