MATTEL 2 - втора поръчка от Мател

  • 8 452
  • 178
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 3 457
Дошли са 2 барабанчета ,играчка за легло Рейнфорест,уолкър,тоалетна,които си познава да пише Simple Smile

# 136
  • Сливен
  • Мнения: 295
Моите, моите са Laughing  Laughing  Party Flutter  bouquet - супер, барабанчето и играчката за легло са двете ми играчки. Как да се ти пратя адреса си, на лични или на пощата?

# 137
  • София
  • Мнения: 1 424
аууууууу, супер!!! значи и за мен има барабанче Mr. Green
обаче аз имам и ксилофон, който още не е дошъл, затова ще изчакам и остатъка от поръчката, за да е по лесно за котето да ми ги прати на един път. Peace

# 138
  • Мнения: 3 457
да не мейла ми пуснете адрес ,имена телефон Simple Smile

# 139
  • Мнения: 31
Получих си играчката, благодаря! Чакам КОТЕТО да пише какво и дължа. Peace

# 140
  • Сливен
  • Мнения: 295
Е хайде покажи я де - знам че е за подарък, но някоя снимчица поне и направи. Crazy

# 141
  • Мнения: 3 457
Изпратила съм на Балена и на Криспс ,наличните неща чакам Велизара за адрес тел. и имена Simple Smile
Вчера се обаждах до Мател и за първа и за втора поръчка-във ваканция са до 2-3.Тогава пак ще звъня. Cry

# 142
  • София
  • Мнения: 1 424
коте, а не бяха ли три пакета, тръгнали към нас? или аз бъркам нещо newsm78

# 143
  • Сливен
  • Мнения: 295
E аз да ги покажа моите играчки тогава, не съм много сигурна дали ще пусна правилно линка, ако нещо не става, кажете да го поправя. Страхотни са играчките, само дето едната пее на немски. За малко дете едва ли е от огромно значение, просто е малко дразнещо, но както беше казала една мама играчки да пеят на български много рядко се срещат. Въртележката е доста тежичка, и ми се струва опасно за бебешко креватче но ще се пробва. Гърненцето е божествено, аз не спирам да си играя с него - има сензор като бръкнеш да вадиш формичките и почва да пее, в различните режими песничките са различни. Носа на фигурката  като се натисне пее и свети, като се пъхат формичките във местата също казва каква фигурка е или каква цифра е. Това засега от мен
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=204650

# 144
  • Мнения: 3 457
коте, а не бяха ли три пакета, тръгнали към нас? или аз бъркам нещо newsm78
единия ходи в Белгия,после Люксембург,писах им  върнаха го в Германия,Австрия и днес дойде в БГ  PeaceНо пак не са всичките неща,днес дойдоха тео тези неща и съм писала на всички мейл ,които имат нещо.
Люлка Океан,Бебефони 2 броя еднакви,Влакчета -2 броя,Мишка,Сет маймунка и още нещо.
За момента от поръчка 2 липсват ксилофо,пиано,бебефон-сив.
По поръчка едно се оплаках на Пейпал-няма развитие ,да се надяваме селд празниците Sad

# 145
  • Мнения: 103
 Hug супер мойто бейбифонче е пристигнало  Heart Eyes

# 146
  • София
  • Мнения: 1 424
тцтцтцт, моят ксилофон го няма ooooh! загубени хора. но както и да е - важно е все някой ден да дойде.
krisps, много готино гърнето. и аз го чакам с нетърпение Blush и ме е яд, че гърнето ми дойде, а тъпия ксилофон го няма. #Cussing out
дано само не създаваме неудобствто на котето да ни съхранява нещата.

# 147
  • Мнения: 3 457
Hug супер мойто бейбифонче е пристигнало  Heart Eyes
мила твоя бебефон е от първата поръчка ,а сега получихме от втората бебефоните-как ги разграничавам ,получих мейл че са ми пратени неща по втора поръчка.Пак пиша по поръчка едно няма развитие -в ммента съм пуснала оплаване на пейпал Sad

# 148
# 149
  • Мнения: 3 457
последната информация по поръчка 2 -ксилофона ,едната дрънкалка от сета и пианото го нямат и искат да ни върнат парите,попитали са ме за сметка .
По поръчка едно няма развитие чакам становището на Пейпал.

Общи условия

Активация на акаунт