Мнение за алтернативното лечение на Анета Ганчева - Природа ЕООД

  • 34 976
  • 193
  •   1
Отговори
# 75
Ха, Пешко Здравей. Ти си навсякъде. И както винаги успяваш да откриеш генно закодираната основна черта в българския характер, а именно завистта. И аз стигам до този извод "интереса клати феса" ама от завист. Само да не видят някой че си подава главата от кацата с л..., а бе знаеш го вица.

# 76
Какво протеже бе, Пешо? Изпитвам интерес към темата като цяло и съчувствие към Даниел, затова издирих този форум и темата, след като гледах Господари на ефира. Освен това съм мъж, не жена, а на живо да ми кажеш това, което си написал горе, няма да ти се размине боя, защото освен със съвети мога да защитавам достойнството си и с юмруци Simple Smile А и темата е интересна от много гледни точки и не забрявай, че не само адвокати могат да раздават юридически съвети. От другата страна са прокурорите, не знаеш от кои съм и защо чета тук и от колко места имам информация. Лично аз се надявам на разследване от няколко места и зная, че макар и бавна, тази машина може да си върши работата. Ще е жалко тези, които да са далеч от проблема, да се окажат замесени в него повече, отколкото им се иска.

Но да не замъгляваме смисъла на темата с лични нападки, не се обиждам от неандерталци и тяхното грухтене. Нещо са ми много съмнителни множеството хора, които пишат "Ганчева ми помогна", но освен това изявление, няма друга информация. Затова модераторите на форума могат да се намесят и да кажат от колко IPта са писани мненията по-горе и да разсеят тези съмнения.

# 77
Виж сега нещо там за завистта? Тя много би ти отивала ако си жена. Или ако характера ти е с женски уклон.

Апропо прокурорите да не би да са учили за стрелочници и да не ги водят юристи. Открехни ме по въпроса че нещо не схващам.

А колкото до АйПито съм съгласен, колко ника ще цъфнат от твойто Айпи.

И накрая светни мене неандерталеца, колко ти платиха?

# 78
абе ти ми мязаш на форумен трол, защото се опитваш да изместиш темата през цялото време, тебе трябва да питам колко ти плаща Ганчева или си й от семейството?? Но също така ми приличаш и на форумна фея, да не би да си несигурен в сексуалността си, та го проектираш на другите? А че си неандерталец, си личи от начина, по който пишеш и разбираш нещата. Точно защото и прокурорите са запознати със закона, го отбелязах, не само адвокатите, към които евентуално Даниел или Ганчева могат да се обърнат.

И за да стане ясно, че завист тук няма, била тя мъжка, женска или каквата там е, защото това състояние е универсално, ще попитам: Комисията, която разследва незаконното обогатяване и следи дали декларираните приходи съответстват на имуществото, от завист ли е водена? Защото завиждат на мутрите и на престъпниците ли си дават зор да разследват? Много плоска и детинска защита, но очевидно нямате друга. Да не мислиш, че ме е еня колко пари има Ганчева, стига те да са изкарани не заради мъката на другите и по нечестен начин? Тук става въпрос за една лъжа, която тя вероятно практикува над 20 години. Аз се надявам от Господарите да се срещнат с роднините на починалия от рак човек, когото Ганчева твърди, че е излекувала. Така ли е излекувала и останалите?

А за моето IP съм спокоен, не ме мисли. Както и не се надявай, че можеш да изместиш темата с лични нападки, което е любима практика на словоблудници като теб в България. Колкото и кал и слюнка да хвърляте, истината малко по малко ще излезе наяве. И не заради един човек, който е решил да разкаже историята си, а заради всички други, които стават роби на една измамница и лъжкиня, при която за да отидат, трябва да теглят заеми, да работят все едно на ангария и която си мисли, че никой няма да й обърне внимание.

# 79
 westdakota : "Освен това съм мъж, не жена, а на живо да ми кажеш това, което си написал горе, няма да ти се размине боя, защото освен със съвети мога да защитавам достойнството си и с юмруци."

Знаеш ли, умишлено те цитирам. Само жена може да съчини подобно изречение и да защитава "достойнство". Колко рицарски звучи, като в средновековието, нали?

ТИ СИ ЖЕНА !!!

И заплахите за разследвания ми звучат като думи на кАмунистка.

# 80
рицарско? get real. Ти в коя измислена страна живееш? На теб ти трябва един хубав бой, за да ти дойде акъла на място, задето защитваш една престъпница, а това може да се случи по всяко време. И ще бъдеш пребит методично, без капка емоция от моя страна, както аз си знам и както мога да го направя, както ти пиша и мненията си във форума, без да знаеш кога започва и кога ще свърши и повярвай ми методично мога да строша повечето кости в тялото ти.  Ти си един недоразвит емоциоално неандерталец, който защитава жена, която в друга държава по- на запад би била осъдена на години затвор и огромни глоби, а по- на изток би била заровена в пясъка до главата и замеряна с камъни. И не се напрягай, не можеш да ме раздразниш, защото за мен си само подробност в пейзажа, най-много да отнесеш бан от форумите.

# 81
Прочети по нагоре всичко и тогава ми говори от къде идват "лични нападки". Дори цитирах твоето желание за лична разправа. Но нейсе, аз само задавам въпроси към теб.

А ти си ми пределно ясен щом опря и до "Комисия за разследване незаконното обогатяване и следене на декларираните приходи"

# 82
Видя ли сега кой заплашва дори с физическа разправа... Сдържай малко тази НЕРВЕНА система. Току виж че си станал нечий клиент, а?

А колкото до банването, ако стане, това значи че ти и модератора сте дупе и гащи. Естествено не ме плаши, свикнал съм ви. Камунига!!!!

# 83
Пешо, остави я тази. Нещо много ми напомня на "Пипелотата", старозагорската к... Още ли е жива, толкова години минаха. Нещо се прави на власт и тям подобни. Подмини я.

# 84
Нещо сте натоварени с много история и вярвате в много филми.

# 85
Няма история, Пипито се подвизава повече от 10 години по форумите. Само сменя никовете. Да уточня, Пешо тежи 105 кила. Та много не дърпай дявола за опашката. Сигурен съм че вече ще те подминава като малка гара.

# 86
ГОСПОЖО,  ГАНЧЕВА ЗНАМ , ЧЕ ПОВЕЧЕТО ПИСАНИЦИ В ТОЗИ САЙТ СА ОТ ВАС.НЕЗНАМ ДА ЛИ СТЕ УЧИЛА БЪЛГАРСКА ГРАМАТИКА,НО ЯВНО НЕ СТЕ, ЗАЩОТО В ПОВЕЧЕТО МНЕНИЯ ГОВОРИТЕ ОТ ВАШИЯ МИРОГЛЕД ИЛИ ПО ТОЧНО ВАШИТЕ МИСЛИ И ЧУВСТВА И СЕ ИЗДАВАТЕ .НЕ ЗНАМ КАКВИ ДИПЛОМИ ИМАТЕ, АМА В БЪЛГАРИЯ ЛЕСНО МОЖЕШ ДА СИ  КУПИШ ТАКИВА И КОЛКОТО ИСКАШ.  ДОСТАТЪЧНО Е ДА ПОЗНАВАШ ТОЧНИЯ ЧОВЕК,  А И НЕЩО КАТО НЕ СТАВА С ПАРИ СТАВА С МНОГО ПАРИ ,А ВИЕ СТЕ НАТРУПАЛИ ДОСТАТЪЧНО ОТ ХОРСКОТО НЕЩАСТИЕ.ЗНАЕТЕ ЛИ КОЛКОТО ОТ ЮРИДИЧЕСКА  ГЛЕДНА ТОЧКА МОЖЕ ДА СЕ ОТЪРВЕТЕ ,АМА В ТОЗИ ЖИВОТ ВСИЧКО СЕ ПЛАЩА ,НО НЕ ПРЕД СЪДА,  А ПРЕД БОГ,  ДАНО ВИ Е ЧИСТА СЪВЕСТТА.ИМА ЕДНА ПОГОВОРКА "БОГ ДАЛ , БОГ ВЗЕЛ" МОЛЕТЕ СЕ ДА НЕ ВИ ИДВА ТАКОВА НЕЩО НА ГЛАВАТА, ЗАЩОТО ДЕЦАТА СА НАЙ -СКЪПОТО НЕЩО НА СВЕТА И ЗА ТЯХ СЕ ЖИВЕЕ, А И ТЕЗИ ХОРА КЪДЕТО КАЗВАТ,  ЧЕ СТЕ ИМ ПОМОГНАЛИ СИ МИСЛЯ,  ЧЕ ТОВА ПАК Е ПИСАНО ОТ ВАС . НЕЗНАМ ДАЛИ ТЕЗИ НЕЩА КОИТО СЕ ПИШАТ  ОТ ТЕЗИ "ХОРА"- ДАЛИ ИМАТ ДЕЦА И ОСЪЗНАВАТ ЛИ КАКВИ ГЛУПОСТИ ПИШАТ, НО ДАНО НЕ ИМ СЕ СЛУЧВА .КОГАТО НЕ ПОМАГАТ НА ДЕТЕТО ТИ ТИ ТЪРСИШ АЛТЕРНАТИВЕН ВАРИАНТ САМО И САМО ДА ГО ИЗЛЕКУВАШ И ЗАТОВА ПОВЕЧЕТО ХОРА СЕ ВЪРЗВАТ НА ТАКИВА "ХОРА", КАТО ВАС ГОСПОЖО ГАНЧЕВА. УВИ ЗА СЪЖАЛЕНИЕ БЪЛГАРСКИЯТ МАНТАЛИТЕТ Е ТАКЪВ И ТАКИВА "ХОРА", КАТО ВАС ПЕЧЕЛЯТ  ТОЧНО ОТ ТАКИВА ШАРЛАТАНСКИ ИСТОРИИ, НО КАКТО КАЗАХ ВСИЧКО СЕ ПЛАЩА НА ТОЗИ СВЯТ И ТО ПРЕД БОГ И ТАМ ПРОШКА НЯМА.А ЗА ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ" РЕАЛНИ" ХОРА МОГА САМО ДА ГИ ПОСЪВЕТВАМ,  НЕ ВЯРВАЙТЕ НА ТАКИВА ХОРА ,ЗАЩОТО НЕ САМО ЩЕ ВИ ВЗЕМАТ ПАРИТЕ, НО И НЯМА ДА ВИ ПОМОГНАТ.  ПРОСТО ТОВА Е СУРОВАТА ДЕЙСТВИТЕЛНОСТ.САМИ ВИЖДАТЕ КОЛКО СА СЕ НАВАДИЛИ ТАКИВА ХОРА И ТОВА НЕ Е ОТ ХУБАВО,ЗАЩОТО В ТАЗИ ДЪРЖАВА ТРЯБВА ДА СЕ ОПРАВЯШ САМ ПО КАКЪВТО НАЧИН МОЖЕШ,  НО НЕ И ЗА СМЕТКА НА ДЕТЕ- НА НАШЕТО БЪДЕЩЕ.

# 87
Много добре казано, sam1984, трябва повече съзнателност и яснота, както и да не се страхуваме да заявим позицията си. Вярно има хора в тази тема, които силно подозирам, че са свързани с кабинета на Ганчева, които се опитват заедно с мръсната вода да изхвърлят и бебето, т.е. да размият темата до такава степен, че да се изгуби целта й. Не трябва това да се позволява, трябва докрай да се държи на това, което е започнато като инициатива по изобличаването на алчността, тъмната страна на човешката природа, която под прикритието за лечение и помощ злоупотребява с доверието и надеждата, с ценното време, през което може да се опита истинско лечение и възстановяване.

Да уточня, Пешо тежи 105 кила. Та много не дърпай дявола за опашката.
Не знам колко е висок, но проблемът със затлъстяването си е негов. Срещал съм и по-големи хора от него да се напикават в определени ситуации, така че айде да не играем с тия карти, кой е по-по-най, а седнете и се замислете вие като човешки същества притежавате ли качеството, което ни различава от животните - съчувствието и желанието за помощ - или сте живели живота си без да се замисляте за нещо повече от ежедневната дажба храна и маркирането на територия.

# 88
спрете с глупостите.нека пишат хора,които имат сериозно отношение към проблема, не такива, които си чешат езиците.

# 89
 Deteto mi beshe v dobro sustoianie , no az go vodih godina i polovina na seansi i plashtah po 20 leva" Joy Joy Joy
Napravih reklamen zapis za lechenieto na gospoga Gancheva, zashtoto tia me zaplashi  hahaha hahaha hahaha
Az kazah v zapisa , che mi e izlekuvala deteto ot izgariane , no v deistvitelnost sega se seshtam che mai ne beshe tia a skupi mazila   Joy Joy bowuu
Iskam si parite Naughty aaa $ 3000, ne  Thinking $ 10 000, Money dali utre da ne kaga $ 20000 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт