Мнение за алтернативното лечение на Анета Ганчева - Природа ЕООД

  • 34 921
  • 193
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 392
Искам да попитам някой ползвал ли е услугите на "Анета Ганчева - Природа ЕООД" и имал ли е резултат от прилаганото от нея алтернативно лечение. Тя твърди, че чрез ръцете си ефективно въздейства върху имунната система на пациента ?

# 1
  • Мнения: 872
И аз се интересувам. Ходихте ли при нея? За какво заболяване става въпрос? Има ли резултати ? Може да ми пишете и на лични съобщения.

# 2
Пълен мошеник. Изкарва пари на гърба на болни хора.

# 3
аз лично ходя при нея и честно казано за лекарите просто съм забравила , дъщеря ми от както се е родила не знае какво е това антибиотик

# 4
Ще може ли малко повече информация за това как може да се свържа с Анета Ганчева, Адрес, телефон или каквото и да било?

# 5
Тази жена излекува сина ми от много тежко заболяване и аз съм и много благодарна. Доста трудно се реших да подложа детето си на този нестандартен метод, но тъй като медицината вдигна ръце и не виждах друг шанс, просто рискувах. Не съжалявам ,че се доверих и успях да спася детето си от фаталния изход, който ни очакваше ако бях  продължила традиционото лечение. Днес вече 6 години по-късно се радвам на едно здраво 14-годишно момче.
Ако някой иска повече информация  може да ми пише на irena.apostolova@gmail.com

# 6
Здравейте, ако някой може да ми даде информация за Анета Ганчева - /адрес, поне град, телефон/ и нейното лечение, Моля ви пишете във форума или на E-mail: janeca@abv.bg, ще съм ви много благодарен.

# 7
  • Мнения: 28
 Не знам какви са мненията за Анета, но само ще кажа, че и аз тръгвам от другият месец при нея.
Моята етърва в началото на годината установи че има кисти на яйчниците и няма овулация, когато се стигна до цветната снимка спря да ходи по доктори и тръгна при ани от февруари месец, през април забременя, сега е  в 4 ти месец. Хормоните й се оправиха още първият месец.
Искам да кажа че аз отначало бях доста скептична, не че не вярвах, но сега съм по убедена от всякога че тази жена лекува.

# 8
  • Мнения: 2
Здравейте, някой може ли и на мен да ми даде адрес и телефон на Анета Ганчева?   Пишете ми на Email: dani_77bg@abv.bg или във форума. Благодаря ви предварително  Simple Smile

# 9
Посетете сайта на Анета Ганчева за повече информация:
http://www.aneta-gancheva.com

# 10
  • Мнения: 1 877
А какво лекува тази докторка? Искам да знам дали се занимава с хора с тумор на главата?

# 11
Здравейте, някой може ли и на мен да ми даде адрес и телефон на Анета Ганчева?   Пишете ми на Email: ksemerdjiev@abv.bg или във форума. Благодаря ви предварително!

# 12
Искам да помоля за съдействие: Моля Ви, да ми помогнете и да ми пратите адреса на г-жа Ганчева на е-mail:  krisi_2004@mail.bg
От прочетеното във форума останах с впечатлението, че повечето хора са ходили при нея И ЗА ТОВА СЕ ОБРЪЩАМ КЪМ ТЯХ С ЕДНА МОЛБА - МОЛЯ ВИ ПРАТЕТЕ МИ АДРЕСА Й НА е-maila който оставих. ПРЕДВАРИТЕЛНО ВИ БЛАГОДАРЯ

# 13
НЕЗНАМ ОТ 10 ДНИ ХОДИМ ПРИ АНИ НО РЕЗУЛТАТИ ОЩЕ НЯМА

# 14
НЕЗНАМ ОТ 10 ДНИ ХОДИМ ПРИ АНИ НО РЕЗУЛТАТИ ОЩЕ НЯМА
Дълго и продължително се ходи при нея, познавам жена, която ходи една година, резултат нямаше.
Познавам и жена, която ходи повече от 8 месеца, резултата не е много ясен.
Да пише някой, който е ходил и има конкретен резултат.

# 15
МАЙ НИКОЙ НЯМА ДАННИ

# 16
Osven che e dalgo mnogo skapo i prodaljitelno mai mai e i bezpolezno i bezsmisleno Sad Dano nesam prav no ima neshto gnilo! Za sega prodaljavam, skoro shte pusna oshte info. (sori za latinskite bukvi no nemoga  s bg.)

# 17
Пълен мошеник. Изкарва пари на гърба на болни хора.
Пълен мошеник. Изкарва пари на гърба на болни хора.

# 18
  • Мнения: 6 417
859 20 38
0885 54 09 34
0884 83 61 10

# 19
Здравейте! От скоро започнах и аз да ходя при Анета. За нея чувам общо взето противоречиви мнения и нищо конкретно  и честно казано съм доста скептична на този етап, но ще видим. Много е скъпо, взема по 20 лева на сеанс, а се ходи всеки делничен ден, за да имало ефект според нея...... Confused Решила съм да ходя един месец и пак да си пусна изследвания и ако нищо не се е променило, няма да си давам парите повече, просто ще отида при добър лекар специалист. Адски скъпо е, точно поради тази причина ми се струва, че има нещо гнило  Thinking  дано не съм права. Дано не се окаже поредната измамничка, която си e измислила лесен начин за изкарване на пари. Ако на някой наистина е помогнала, нека да пише тук. Там има една жена, която ходи при нея от 2 години и ми каза,че много й е помогнала преди и сега ходи само, за да се поддържа, дано да е така.

# 20
Всеки се чуди, всеки пита, но отговор конкретен няма! Със сигурност ще се повдигне завесата на 02. о4 2009г. по НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ от 22.30ч. Надявам се там ще се разбере истината за Анета Ганчева. НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ  02.04.2009г. 22.30Ч.

# 21
Не зная кой се чуди и кой  и за какво се пита, но за себе си мога да кажа , че живея втори живот.Предполагам ,че и още някой в 22:30 по Нова телевизия ще иска да благодари за това ,че е още на тази земя. Наистина методът е непознат, но всъщност какво ме интересува какъв  е методът, аз съм жива ,разбирате ли , гледам небето и слънцето, гледам детето си и въобще не се чудя.
Поклон Анета, бъди  жива и здрава, защото хората имат нужда от теб.

# 22
0885540934 и 028592038. това са нейните телефони, но да ви кажа вече два или три пъти съм звъняла и само ми казват че  е заета жената и че ще ми се обадят когато се освободи. до сега никой не ми се е обадил.

# 23
Не зная кой се чуди и кой  и за какво се пита, но за себе си мога да кажа , че живея втори живот.Предполагам ,че и още някой в 22:30 по Нова телевизия ще иска да благодари за това ,че е още на тази земя. Наистина методът е непознат, но всъщност какво ме интересува какъв  е методът, аз съм жива ,разбирате ли , гледам небето и слънцето, гледам детето си и въобще не се чудя.
Поклон Анета, бъди  жива и здрава, защото хората имат нужда от теб.
. можеш ли да ми кажеш къде се намира на кой адрес ? ще ти бъда много благодарна!!!!

# 24
Гледайте внимателно и другите епизоди на ГОСПОДАРИ НА ЕФИРА на 09 и 10 .04. 09.г. Незнам дали е помогнала на някои но на тези хора не е, та дори е навредила ! Алчноста скруполи и морал няма!!! Също като Анета Ганчева... Жалко за хората които сляпо й вярват и й се доверяват Sad

# 25
# 26
За тръшкащата се мама  май много гледа ТВ Европа там лекуват от екрана и магии развалят и енергетиката оправят. Доколкото разбрах г-жа Ганчева лекува мануално надявам се ръцете й не са няколко километра

# 27
Едно не мота да разбера тозе страдалец татко какно иска  да му върнат парите или детето да му е здраво.  Голяма глупост рече ,че химиотерапията превърнала злокачествения тумор в доброкачествен. направо е за носител на Нобелова награда. Май детето му вече не е болно и той смело си иска парите така с един удар два заека.

# 28
Радвам се че обсъждате, необходими са много мнения ,но е много важно да разберем цялата история и тогава да бъдем крайни.Вярвам че родителите на детенцето ще ни осветлят по случая, засега като доста добре запознат със случая човек ще Ви обясня някой аспекти които не са ясни. Проблемат  тук не е в парите, родителите биха дали и много повече от 10- 15 000лв. за да видят най-скъпото си добре! Проблема тук е в това че въпросната г-жа. Ганчева не че не е помогнала а можеби съзнателно е попречила на благополучното развитие на детето! Какво имам предвид!? По време на "лечението" си Ганчева забранява всякаква рехабилитация, прием на лекарства (били те и животоспасяващи и или животоподдържащи...) и всякакъв друг вид действия та дори и прием на билки! Последните са безполезни и дори вредяли според нея ..!?! На лице са изследвания на детето от 6 месеца преди започване на "лечението", по време и след които показват същноста на въпроса, а именно изследванията са в едни и същи параметри,  ни по-високи ни по-ниски ( в норма са слава на Бога). Това показва че "лечението" няма никакъв положителен ефект, също така освен кръвните изследвания правени на всеки 3 м., магнитнорезонансните снимки показват същото, а именно че състоянието на детето е стабилно още от преди да се е срещало с г. Ганчева! Та с две думи таткото "страдалец" и "тръшкащата се" мама са си дали парите напразно, вярвали са в г. Ганчева и са Й се доверявали безрезервно, устояли са на мега скъпото и продължтелно "лечение" и тн. и тн. НАПРАЗНО! Гледайте продължението на темата на 09.04 и на 10.04 по НОВА ТВ в "господари на ефира". И пак Ви напомням че нещата не са само черни и бели... Желая на всички Ви ЗДРАВЕ!

# 29
Редовна пациентка съм на г.жа Ганчева.Бях неволен свидетел на последния разговор между Даниел и Ганчева. Както и съм свидетел на цялото възстановяване на здравословното състояние на детето. За мен това беше чудо . Г-жа искаше от бащата последните изследвания с параметрите на тумора. Той не пожела да изпълни това , затова беше отстранен от лечението както се е подписал на юридическа декларация при започването на лечението. Той каза или ще ми лекуваш детето или ми върни парите. Отговорът беше да ще ти ги върна. Повече не се появи. В момент на яд човек понякога казва излишни думи, но здравия разум може да надделее. Аз продължавам лечението вече година и половина, но някои болести не минав със щракане на пръсти. Човек пръст си пореже пък му зараства един месец. Това е.

# 30
Здравейте писатели, мисля ,че изчаках достатъчно време . Изкам да прочетете свалената стенограма от изказването на многострадалния баща, който беше записан за документалния филм който правя за този непознат метод на лечение.
Видеозаписът можете да видите в сайта на г-жа Ганчева и на vbox7.com.след понеделник.

Даниел

Запознахме се с Ани преди около година , а поводът за нашето запознанство беше, че на шестмесечна възраст дъщеря ми Виктория почна да не си движи крачетата, преди това беше бурно детенце, нормално се развиваше... След много изследвания откриха образувания на гръбначния стълб в спналния канал,След операция се оказа, че е невробастон. Отстраниха възможния обем ,който може, значи пазеразата на крачетата остана и след операцията ни насочиха към детска онкология за химиотерапия и така , значи направихме седем курса на химиотерапия в детска онкология. Постепенно се следеше състоянието на детето, стой мирно малко,постоянно се следеше състоянието на детето.От химиотерапията тя отслабна много , не се хранеше и т.н. По време на химиотерапията правихме магнитни резонанси на които , за нас като не специалисти , а и за специалистите нямаше кой знае какъв ефект на този етап, при положение , че се бяха появили още две сателитни туморни образувание в облестта на опашката и едно в областта на шията.Значи прекратихме химиотерапията след седмия курс. По време на химиотерапията направихме магнитно резонансно изследване на гръбначния стълб, остави го това там, и се оказа ,че освен основното туморно образувание което беше оперирано са се появили още три в опашката и в областта на шията.Трудно , но взехме това решение със съпругата ми  , че след толкова силна химия не може да продължаваме да тормозиме детето и я спряхме на своя глава с много страх разбира се. И се почна едно обикаляне по всякъкви знахари доктори лечители... и пак лечители и какво ли не . Просто докторите даваха 30%, но какво 30% не можаха да ни обяснят.Така и при всеки един човек , при който отивахме с нетрадиционна медицина , който се занимава , отевахме с една надежда . Но след дълго обикаляне разбрахме, че има и доста недобронамерени хора, които просто се подиграват с нещастието на другите хора.Както и да е след безброй диети и лутане какво да правиме значи ние открихме Ани съвсем случайно. И почнахме лечение при нея.Това , което ми направи впечатление при нея беше, че още при първия разговор тя ми каза ,че важното е да водиме детето при нея .Да я мразиме дори , да не сме съгласни с нея,но да водиме детето.-Не ни залъгваше и не се скриваше зад вярата или зад нещо такова ,защото на други места , о..о.. ,вие нямате вяра затова така се получава и ред такива изказвания. Значи година близо вече ще стане ние сме всеки ден при Ани и следиме лечението на детето.На тримесеца се правят кръвни проби в онкологията и значи след шест месеца при започване лечението при Ани направихме магнитен резонанс, който показва, че сателитните образувания са изчезнали или не се забелязват.А основното ткуморно образувание няма данни за намаляване , нали докторите  не мгат да кажат, че намалява поради растежа на дедето ,но със с9игурност няма увеличение.Което доста така ни и успокои със съпругата ми.Има ли сме разногласия с нея да така е, съмнявали сме се дали това е най-правилното което правим в случая за нашето дете, защото отговорността е много по голяма за друг човек.
Най ярък пример за Ани за това тя какво прави мога да ви дам при това , че при една нелепа ситуция в края на 2007 -28 декември аз и съпругата ми миехме детето и на знай но как я изгорихме , при положение че ръцете са ни във водата, както и да е но доста сериозно изгорихме дупето и дясното краче долу стъпалото.От там веднага отидохме в Пирогов. Над 30% изгаряния имаше детето.Приеха ни веднага в отделението . По това време по празниците доста сложно стана връзката с Ани.Значи при постъпването в Клиниката по изгаряния в Пирогов общото мнение на всички там специалисти беше, че трябва да и се направи пластична операция и да се присади кожа от донор. Значи при нас има един проблем че тя има алергия към не се знае дали ще е към контрастно вещество при изслезванията или към упойката и получи спиране на сърдечна дейност за няколко секунди и доста  така претиснително нещо и предпочитаме да няма  никакви такива интервенции , които не са наложителни ,но общото мнение на всички беше това че няма друг вариянт , едва ли не ще я загубиме, ще се инфектира раната и т.н. При което отидиох съпругата ми  и детето ме без изобщо да обяснявам на никояй нищо. Взех си ги в къщи и дойдохме при Ани в първия възможен момент. Значи в рамките на една седмица цялата рана , където беше изгарянето , почна да завехва. Ние слагахме превантивно медикаменти , но изцяло заслугата е на Ани за нас, защото в същото време дечицата, които бяха в клиниката по изгарянията съпругата ми се запозна естествено там с хора и с майките, което се влошаваше, което продължаваше да има проблеми под погледа на специалистите. Значи ,за мен това е показно, защото човек така е устроен, че трябва да види нещата, да му се случат на него и тогава просто да го възприеме,да го възприеме че това е действителнвост.Въприке нали, всичките изследвания и т.н. друго е човек да го види , значи това е най-яркият пример, който просто по безпорен начин може да се убеди човек. Значи след около шест месеца лечение при Ани ние направихме консултация в детска онкология при порф.Бобев ,с лекуващата ни доктор Христозова. При влизане в кабинета при професора той погледна Вистория и каза "това дете няма вид на болно". Кръвните изследавния всичко е в рамките на нормалнотои перфектно. Няма никакви отклонения за толкова тежко заболяване, храни се добре , всичко е просто  едно нормално дете, Дори е доста по буйна, дето се казва от здравите деца.

Е ,това истината според мен.Както сами се убеждавате г-жа Ганчева два пъти е върнала Виктория от оня свят. Заключението защо е тази офанзива срещу нея оставам на вас.

 И пак, вижте видеозаписът на сайта на г-жа Ганчева и VBOX 7.com след понеделник.

# 31
  Е, на това му се вика нахалство. Ако тоя баща  е дал 3000 лв и детето му в добро състояние, какво да каже оня човек, който писа в 24 часа, че е дал 100000 лв не за лечение, а за подържане  на някакъв статус. Ако някой знае да напише телефона на тази жена , защото явно след тази полемика ще стане много известна и трудно ще се добера до нея. Да ли някой ще върне на човека стоте хиляди лева а?

# 32
А бе знайш кое ми чудно. Защо тази Ганчева не се занимава с по тривиални неща вместо там  с разни раци и спинове. Нема ли за нея там бабички със запек или мъже на които не им става. Хем по лесно, нема проблем от който се мре, нулева отговорност. Ако ми пратите точните и координати ви обещавам да образувам опашка от две преки дълга пред кабинета и.

Ша поканя тогава СНН да снима, не тия паршивци от Нова които в момента въртят най големата пошлотия за опростачване на народа наречена Вип Брадър(какъв Вип, какви пет лева).

Госпожа, дайте си адреса!!!!!!!

# 33
 Здравейте! Искам да ви разкажа следния пресен случай ; На 27 март дъщеря ми, която е на 3.5 г. бе приета в интензивно отделение с диагноза остър ларингит . След предприето лечение със силен антибиотик , урбазон , адреналин и др. ни изписаха за домашно лечение , отново с друг силен антибиотик . На втория ден след изписването , детето започва да вдига висока температура , варираща от 39 - 39.9 градуса . Давахме какво ли не , за да я свалим но температурата не се повлиаваше . Обиколихме много болници и много лекари и никой не можеше да ни даде адекватно обяснение. Тагава се свързахме с Анета Гачева . Още същата вечер  Ани започна лечението на детето , само  10 минути след като започна сеанса температурата вече бе тръгнала на долу , а също така запачна бурно да отхрачва . Спряхме предписаните от лекарите антибиотици и противоалергични сиропи и трябва да ви кажа , че детето се чувства къде къде по - добре , сега продължаваме лечението при Ани и не смятам втори път да допускам грешката да оставя детето си в ръцете на лекарите . Всичко това което съм написала мога да го докажа .
    

# 34
Здравейте!
 Пише една потресена майка. Не мога да си представя с какви очи този "загрижен" татко се появява в национален ефир и изсипва такава помия срещу жена , която е лекувала детето му отписано от медицината. Нещо повече, не само, че е болно от рак и отношението, грижите и всичко около това дете трябва да е с особено внимание. Тези родители са допуснали да причинят и допълнително рисково състояние на детето си- изгаряне....Е ТОВА ВЕЧЕ Е НЕДОПУСТИМО. Като майка се питам що за родители са това? Що за претенции имат те?
 В стенограмата публикувана по-горе въпросния "татко" твърди, че г- жа Ганчева дава два пъти живот на детето му. Питам се отново, не спекулира ли този човечец със състоянието на детето си? Питам се кой е той всъщност? Не разбрах също-един път е доволен от въпросното лечение, втори път е недоволелен и публично си иска парите. Имам още въпроси. Когато този "татко" влезе в магазина и купи мляко за детето си и след като го изпие реши ,че млякото не му е харесало, връщат ли му парите?
 Искам и него да попитам нещичко за въпросните химиотерапии. Те  до колкото разбрах са били "успешни" и са превърнали злокачествения тумор на детето му в доброкачествен, та те колко средства са му коствали и защо не е продължил алтернативното лечение, а се е доверил на "шарлатанка", която го е изнудвала.
 Имам въпрос и към "Господари на ефира", които показват,че са обективни, коректни и безпристрастни. Що за предаване сте като без да имам претенции, че съм професионалист си личеше скълъпената ситуация в полза на едната страна и извадените думи на жената от контекста. За съжаление и вие набирате рейтинг на безпочвени казуси.
Надявам се, че са останали интилигентни хора, които разбират за какво става въпрос и предполагам, че няма да си губят времето и да отделят внимание на тези мерзости.

# 35
Здравейте ,
може да Ви мотивира само сериозна здравословна причина за да пристъпите към нетрадиционна медицина. Мойта причина беше именно такава, диагнозата на детето ми беше инфекциозна мононуклеоза, която в последствие се превърна в левкимия. Представяте ли си ужаса и моята безпомощност , гледайки детето си , което беше едва на 7 години (втори клас). Лекарите бяха безсилни , лежахме цял месец в Пирогов, след това месец и половина в трета градска болница , детето от зле по-зле, а кръвните резултати с ускорени левкоцити - над 25 хил. , нисък хемоглобин и желязо -  2,9 (при положение, че пиехме малтофер). Изписаха ни от трета градска и ни насочиха към хематологията в Исул, и знаех какво следва по нататък. Аз загубвах детето си и това , виждах, че медицината е безсилна и трябваше да потърся друга алтернатива. За тази жена знаех от майка ми , която е подложила на лечение при нея сестра ми , която е била с бронхиална асма и всъщност тя я е спасила от съдбата на асматик. Сестра ми е голямо момиче , омъжена с дете и няма никъкви здравословни проблеми. Та до тази жена стигнах с хиляди уговорки от страна на майка ми. Решението , което взех беше трудно , отговорно, аз не решавах собствената си съдба , а тази на детето си, знаех,че няма какво да загубя от това да опитам. Най -трудно ми беше , че трябваше да спрем всички лекарства на които разчитахме до момента, абсолютно всичко, проблема с парите също не беше малък, живеех от днес за утре , но нищо не беше в състояние да ме спре, направих най- доброто и не съжалявам.  Днес сина ми е на 14 години . От сеансите при Ани , продължили около 1 година и половина  (излекуван беше за около 1 г.) останалото време ние по собствено желание ходехме , защото сина ми настояваше, просто го беше страх да не се повтори всичко. От този период той е много близък с мен , връзката ни стана много силна, той разбра какво всъщност стана.
Ще Ви кажа само, че в самото начало Ани  ми каза , че ако издържа до края ще разбера за какво става дума и аз разбрах. Повечето хора се подлагат на нейният метод , при първите резултати , виждат ,че са лоши и спират. Точно там е грешката.
Значи Ани успя за 4 дни да постигне баланс в стойностите левкоцити - хемоглобин - желязо, което ни измъкна от хематологията, но след това знаете ли още колко контролни изследвания направихме, който не бяха особено добри , даже по-лоши от първите , след това с течение на времето се променяха и ставаха по добри. След 1 година Ани ми каза, че мога да му направя изследвания , без да се притеснявам от резултатите. По време на лечението правех изследвания под натиска на близките ми от страна на мъжа ми , които не подхождаха с особено доверие към това което правех.
Но детето беше убедено, че сеансите при Ани му помагат, аз също устоях на натиска и желания резултат беше постигнат. Между временно бях принудена да напусна работа и изцяло да се грижа за сина си , за да мога да го водя ежедневно при Ани и да му правя храната и соковете, които му бяха жизненонеобходими.
Тогава разбрах, че пари се изкарват , а  живота е един. Човек трябва да направи всичко за да не съжалява някой ден, само това мога да Ви кажа.

Аз съм убедена в способностите на Ани Ганчева и съм сигурна, че пуснатия материала в "господари на ефира"  е някъкъв монтаж. Познавам Анета Ганчева от 15 години и съм сигурна , че нещата не се представят в истинската им светлина. Таткото трябва не да упреква Ани, а трябва да се радва на детето си, защото без нея едва ли е щял да има тази възможност.

Благодаря ти Ани , че успя да спасиш Дени!

# 36
Точно това очаквах! Продължавайте да пишете, нещата ще излязат на яве. Гледайте продължението на темата по НОВА ТВ в ГОСПОДАРИ НА ЕФИРА , на 09. и 10. 04. 09г. А относно стенограмата и записа на "неблагодарния" баща ще си говорим друг път. И знайте не всичко е черно и бяло!

# 37
Здравейте, аз съм баща и човек, който не вярва на алтернативни методи на лечение и за това ще помоля бащата на това дете ако желае да ми отговори. Защо сте ходили при тази жена цяла година, след като е нямало никакъв ефект? Насила ли ви е карала да останете и насила ли ви е взимала парите? При такива лечения се ходи доброволно. Аз наистина не вярвам на такива методи и никога не съм ходил, но след като търсите  последна надежа , явно, че при медицината всичко е приключило като лечение. Силно съм изненадан, че след една година това дете е още живо.

# 38
Здравей Киро, тебе май въобще не ти пука ни  за детето ни за болните ,които била влошила г-жа Ганчева , просто искаш да унищожиш тази жена , защо? И тебе ли те влошила та толкова зор. Не мисля ,че правиш добра услуга на "Господари на ефира" като непрекъснато я заплашваш с тях, какво ще пуснат. Телевизионният екран не е средство за лична вендета. Едно е сигурно , че ако има неща за които трябват пари , то за други трябват много пари . Май някой си купува ефирно време ,за да плюе .....
Въобще не ме интересува  каква е тази лечителка, но се чудя след катотолкова много телевизии пускат какви ли не гадателки, екстрасенси, баятелки никой не ги пита какви пари взимат и какви са резултатите. Все пак чета , че тази жена е излекувала доста хора дето се вика от десет пет да са оздравели си струва. Наистина не всичко е черно и бяло.

# 39
Вземам отношение по темата за детето Вики
Аз се лекувам при Ани .От м.януари 2008 г. не съм пила едно хапче и се чувствам чудесно.
С Вики се засичахме всеки ден ,водеха я баба й дядо й ,майката и бащата .Вики не можеше да говори ,седеше трудно сама ,Ани я учеше да брои ,учеше азбуката сглобяваше изречения   стана толкова жизнено дете всички й се радвахме като виждахме ,че с всеки изминал ден тя изглеждаше все по-добре и говореше вече разбираемо .Нека бащата се обърне към съвеста си и сложи ръка на сърцето си и да отрече ,че Ани не е причината детето му да е живо и в това добро състояние.Пожелавам на Вики да е здраво дете дано да няма повече рецидиви.Това ,че метода е нестандартен не значи че не е ефективен. Защо да не повярваме в чудеса? Hug

# 40
  • Мнения: 220
Хора,аз се свързах с тази жена края на февруари тази година, съвсем случайно разбрах за нея от вестниците. В крайна сметка тръгнах при нея, но още на 4 ден разбрах, че всъщност няма да мога да издържа финансово - по 20 лева на сеанс, а както повечето тук са разбрали се ходи всеки ден.  Последният ми сеанс беше в петък, в събота не отидох, отидох в понеделник да й кажа като един възпитан и отговорен човек, че не мога да й плащам повече и, че ще си нося кръста, най-вероятно цял живот, но това е положението, не мога да издържа финансово. Тя ми пожела всичко хубаво и ми каза Довиждане.....
оставам на Вас да прецените, какво значи всичко това....

И за да не решите, че й правя антиреклама, само ще кажа, че на 3 ден още се почувствах малко по-добре, може и да съм си въобразила, но е това е факт, след това отново надолу,  така до днес.....

# 41
ЕЙ, ХОРА И ЛЕКАРИТЕ НЕ ВИ ЛЕКУВАТ АМА НЕ ТИЧАТЕ ДА СЕ ОПЛАКВАТЕ В "ГОСПОДАРИ НА ЕФИРА"

# 42
Здравейте, а аз искам да засегна следната тема: Има ли някой в днешното съвремие да работи без пари. Питам въпросната дама по-горе, ако дойда при нея ще ми свърши ли професионална услуга без пари ако е частна фирама, която  плаща данъци, осигуровки, режийни разноски, а межу временно трябва и да живее.? Когато ползва медицина, фармацефтика, хомеопатия  и всички останали ресори отнасящи се до здравето, без пари ли я обслужват? Аз съм пациентка на г-жа Ганчева и я познавам от дълги години и много добре зная нейната политика оТносно ценообразуването. Винаги е била социална и  е   подхождала с разбиране към пациентите си. Зная , че при нея има доста пациенти, които са безплатни. Но нали  разбирате, че всички не можем да сме безплати. Тази  жена не ни е длъжна. Мисля, че нейната работа е да ни дава здраве и живот, а  не да ни решава социалните проблеми.

# 43
Нека и аз да кажа нещо по въпроса. Явно е, че сме доста хора, които ползват услугите на госпожа Ганчева. Че е шарлатанка разбрахме. Че е алчна и това разбрахме. Но ние забравихме нашия любим  "татко". До колкото имам информаци той лично е ползвал безплатно усулугите на алчната шарлатанка. Госпожо Ганчева не дескрититирайте така мъжкото съсловие във вашия офис.Аз също съм мъж, но няма да се оплаквам, че сте ме влошила. А сега сериозно на темета. Крайно време е да се разбере и ще се радвам да го знае целият Български народ, че при г-жа Ганчева идват само хора без никаква алтернатива извън нея. Тя няма как да ги влоши. Те идват не влошени, а унищожени, а от нея искаме да стане чудо и то става.

# 44
Е неам думи брато. У тая държава нищо хубаво не требва  да става. За това сме на тоя хал. Дайте да доунищожим всичко  добро па ако можем и с природата да се преборим нема да е лошо. А Господари на ефира вече започнаха. Дано да успеят та по бързо да се затрием. Такова племе  като нас нема  право на живот. А за  готиния  татко неам думи. По проз е и от мене.

# 45
Къде си Кире, нямам търпение да видя на 9 и 10 какво ще пуснат Господари на ефира. подскажи нещо да та тръпнем в очакване.
 Кажи сега ще има ли сеир или напротив.

# 46
На тоя татко ми се струва , че парите са му проблема , незнам наистина парите на никого не стигат не е евтино - съгласна съм или по точно казано сме беден народ . Но като се замислиш реално не е ли най - важното да видиш детето си живо и здраво , за какво са ти пари в противен случай . Като отидеш в болницата защо там не викаш , че са ти взели парите или са ти скапали здравето , е да те могат . Абе скапан народ сме това е . На аз лично за мен на  Анета Ганчева  ще съм безкрайно благодарна и не мога и да си помисля да  поверя било детето ми или някой от семейството ми в ръцете на  лекарите . БЛАГОДАРЯ ТИ ЗА ВСИЧКО АНИ!

# 47
 Tuk iavno ima samo 2-ma pi6e6ti - ot4aqn i obiden ba6ta i  za6titava6ta se le4itelka ....

# 48
Прав си. Страните са само две.

# 49
Моля да пишат и други излекувани от Ани тяхното мнение е най важно !

# 50
Семафор пише: "Tuk iavno ima samo 2-ma pi6e6ti - ot4aqn i obiden ba6ta i  za6titava6ta se le4itelka ...."

Семафоре, не ме бъркай с тролея. Не съм нито бащата Даниел, нито лечителката Ганчева. И ако си толкова отворен и знаеш повече подай адреса на госпожата. Човек на възраст съм, сигурно ще ми потрябва. Анадъм

# 51
И ако си толкова отворен и знаеш повече подай адреса на госпожата. Човек на възраст съм, сигурно ще ми потрябва.
Госпожа Ганчева лекува по-млади пациенти, т.е. не се занимава с възрастни хора, да речем над 65 години.

# 52
Четете сайта на Анета Ганчева. Там има всичко, което Ви интересува. А  Вие господине не сте прав. Госпожата лекува всички възрастови групи. За момента е страшно претоварена, за това приоритети имат тежко болните деца и млади хора. Мисля , че е справедливо.

# 53
Zdraveite savsem sluchaino popadnax tuk I prochetox mnogo  mneniq, sigurno moito chte e bez znachenie, no 6te vi popitam vie koito pi6ete tuk deca imate li ? Kak chte reagirate ako niakoi kaje za va6eto dete che chte mu varne raseikite? Ta tova si e chista zaplaxa ! I moje bi edin roditel triabva da si zamalchi…
Chudq se tazi jena  ima li deca i kak bi reagirala ako niakoi kaje nechto podobno za neinoto dete.
I dali spi spokpino, s “chista” savest. Izvinete no ako na men niakoi mi kaje chte ti varna parite ama 6te varna I raseikite na deteto ti, edva li 6te si zamalcha I 6te  blagodarq . kakva vina ima edno malko I beza6titno dete, kakvo  e pregre6ilo che 6te otnasq qda na nqkogo, ta tozaslujava da jive I ochte ne e opitalo ot jivota a veche go sadqt !
Bravo radvam se za vsichki koito sa poluchili zdrave I vtori jivot ot tazi jena, tova pokazva che tq naistina ima darba,dadena I da pomaga no tova ne q izvinqva. Cheta tuk  mnenie na Чав:. В момент на яд човек понякога казва излишни думи, но здравия разум може да надделее. Kak chovek na koito mu e dadena takava darba da lekuva 6te govori taka, nego sa go izbrali za da razdava a ne  pribira, I ako priemem che si e izpusnala nervite – togava ako e isinski lechitel bi trqbvalo da se revan6ira za6toto tova e edno beza6titno dete, 6tom e pravedna bi trqbvalo da izlekuva tova dete I da dokaje che e dostoen chovek, che unikalna I razlichna  ot mnogobroinite si psevdo kolejki !

# 54
И пак, вижте видеозаписът на сайта на г-жа Ганчева и VBOX 7.com след понеделник.
Gospoja rejisiorkata na filma Sultanova niama li da pusne zapisa vse pak ...

# 55
  • Мнения: 220
Здравейте отново, искам пак да се намеся, въпреки, че бях оплюта .... абе хора Вие луди ли сте бе, как може тази жена да върне разсейките на детето обратно в тялото му .........  newsm62 - това значи, че дарбата й е не само да лекува, но и има сила и да вреди, за което има кой да я съди, но аз пак Ви казвам, че това няма как да стане.
Знаете ли, аз като отидох при нея за първи път, стана дума нещо за децата и тя ми каза, че обожава децата, умира за тях и, че с голямо удоволствие ги лекува и т.н.  хм  newsm78

# 56
Гледах в VBOX7 материала пуснат от Господари на ефира. Ама това си монтаж та монтаж . Откъде да знам, че това което пуснаха ,че е казала лечиетлката не е извадено от контекста на един разговор, малко ми напомня за танковете на П.Младенов. Така и не се разбра казал ли го е или аба го отсвириха. Ако така се връщаха разсейки, колко тъщи щяха да пропищят. А на госпожата от Варна , доколкото рабрах скандала между г-жа Ганчева и бащата е зариде това, че той не е представил някакви документи ами да ги представи бе. И чакаме видеозаписа.

# 57
Здравейте, не съм режисьор ,а сценарист. И още, щом съм написала понеделник, ще бъде в понеделник.

# 58
Тука некои люде ме искараха дърт. Мое да съм малце възрастен ама 65 номер още не съм го присвоил. С една дума все още ставам за манипулация от госпожата.

А колкото за клипчето дето още не се появява в българско "ютубе", аз ако съм на тази режисьорка ша изчакам тези сакрални дати 9 и 10. Да се види какви ще ги изкакат от Нова и тогава да пусне картината на монолога публикуван по горе. Тогава може би и от Нова ще си го глътнат обратно...

# 59
Ето виждам че е казала понеделник но не е ясно точно кой. Правилно...

# 60
Искам и аз да взема отношение в този дебат. Дълго време вече следя дискусиите и тъй-като аз съм един аналитичен човек във почти всички аспекти на живота, пък и професията ми го изисква , аз погледнах нещата от друга гледна точка, която точка може би е разковничето на много съществени отговори тук. Много подробно проанализирахме със съпругата ми сайта на тази дама.  Тази жена никаде не споменава колко е велика и какъв ненадминат феномен е. Там се говори за нещо доста съществено, за което може би малко хора се замислят и за това изцяло дебатите тук са на кокошкарска основа. Задавал ли си е някой въпроса що е Природа? Аз лично не мога да отговоря. Мога да твърдя, че това е нещото до което никой неможе да се докосне и обясни.   Тази дама много смело говори за нея, нещо повече....... тя  трърди, че това е създателя на вичко  в тази  вселена. Следователно след като тя е един обикновен човек и не е никакъв феномен, логично е да бъде един избранник на тази природа дарен с нейните възможности на лечение . Вече доста хора пишат за тази жена ,за възможностите й ,и повечето от тях изнадсят информация от кухнята. От пресконференцията, която изгледах виждам, че това не може да бъде  една посредствена жена, за да не кажа нещо по-грубо - познатите ни български феноменки. Нещо повече тази жена говори за мисия, в тази мисия тя търси съмишленици за промяна на нашия загиващ стереотип на развитие. Въз основана тези анализи, аз мисля,че в основата на всичко стои нещо по-съществено от едно лечение. Аз мисля, че това няма никак да е безинтересно за науката, която хилядолетия търси разкрития в различни отрасли на нашия живот, особено интереса  за човешкия организъм. С други думи гледната   точка на тази госпожа  е много по-глобална от излекуването на  50, 100 илии 10000 души.И аз като един потерпевш гражданин от водовъртежа на този вече безмислен живот, питам? Нямали в тази държава общество, което да се позамисли какъв знак се дава на България?  Или за пореден път ще си пролуснем шанса?.......... Нима няма да се възползваме от  възможността която ни се предлага? А за конкретната тема, която се дискутира, ще кажа следното:  За мен тази жена не е случайна и аз лично не бих застанал срещу нея. На този татко, който вече  стана нарицателен ще му дам следния съвет, с който разбира се не е заедължително да се съобрази, но все пак съм много по-възрастен от него. -  Младеж , имаш  голям интерес да бъдиш в добри оитношения с тази дама. Иначе бъркаш с голи ръце в жаравата. Много могъщо нещо стои зад нея и не вярвам тя да злуопотреби с  шанса си.

# 61
Бихте ли уточнили за кой понеделник става дума, защото ние чакаме?

# 62
Харесва ли ви 13.04.2009 г като понеделник. Но преди да видите можете да чуете по Дарик радио в 10:30 часа . Важното е информацията да е точна , а не манипулирана нали?

# 63
Пропуснах най - важното  неделя 12.04.2009 г Дарик радио 11:00,
ама се подгответе от 10:30 ч.

# 64
А бе снощи го гледах, много манипулативно ми изглеждаше. За това по скоро трябва да видим и другата страна. Ало ник Султи, твърдо обещавате, нали?

# 65
  • Мнения: 7
Въобще не се лъжете да ходите при тази жена. Нищо от това което говори не е вярно. Първо нищо не разбира от медицина и от резултати на направени изследвания. Фантазира си както си иска. Целта е една да изкара колкото си може повече пари. Нищо не помага изпитала съм го на гърба си. Това е една изключително лоша жена.Която може би някога ще си получи заслуженото.

# 66
  • Мнения: 7
Как може да коментирате този човек, който търси справедливост и се бори за живота на болното му дете. Дано никой  от тези коментиращи не го сполетява неговата съдба защото тогава не знам дали ще коментира по тази начин господина и неговата госпожа. Това е престъпление да се подиграваш  живота на някой. Нека да покажат и този човек излекуван от спин, но няма такъв иначи тази жена щеше да е станала световно известна?????

# 67
Ало номер 148, защо ми се струва че този юнак Даниел иска да се върне и продължи лечението на детето си. И това е в противоречие с твърдението ви че Ганчева нищо не разбира от медицина и нищо не помага. Нещо не се връзва или просто се изказваш за участие...

# 68
Номер 148 като си измамена покажи се и ти при господарите да те видим,те такива като теб търсят.При лечителката ходят минимум 30 човека на ден, едва ли всички са луди да дават по 20 лв.Да измами 1-2 3.... бива ама 20 години все мами ли бре?????

# 69
не е трудно това, просто мами различни хора - които ходят при нея месец-два-три, колкото търпение имат или колкото страх и надежда и после ги сменят други на опашката.
а защо въпросната ганчева взима млади хора и деца - много просто, пенсионерите нямат пари, а всяко младо семейство ще направи всичко, абсолютно всичко на този свят, за да може детето му да бъде здраво. тази жена продава страха на хората, изнудва ги с болката им и се оповава на надеждата им. гледах предаванията по господари на ефира, не за друго, а защото една моя позната с болно сърце отиде при нея преди 2 седмици и ганчева естествено й спря лекарствата. така ли се спира кортизон или каквито и да са лекарства за сърце, жлези или нервна система? такива лекарства се спират постепенно, не изведнъж. моята позната беше ни жива, ни умряла за три дни, едва изкарваше деня на работа и после се прибираше да лежи вкъщи. ходи три дни, едва не умря, и започна пак лекарствата си. очевидна разлика, макар и на лекарства е жива. а първият ден, не знам какво й е говорила ганчева, но мислеше да запише сина си, диабетик там. и на него като му спре инсулина, след 3-4 дни ще умре. в природата не съществуват чудеса, ако съществуваха, щеше да означава, че има проблем в природата и законите й не вършат работа.
за мен тази жена е особено хищен вид измамник, която залага на страха и вината. но както се казва, човешката глупост край няма, така че винаги ще има клиенти за нея.

# 70
Здравейте на всички! Аз съм бащата на Вики! Името ми е Даниел Иванов. Не се крия зад никове, не съм анонимен, не се крия зад фалшива самоличност както повечето писачи тук! Писнами сна ми да ни коментират хора които незнаят за какво става въпрос, или много добре знаят истината ис а в паника от нея! Ще разкажа накратко за какво става въпрос, за материала които всички чакат да излезе в интернет, за същия които чакате по радиото ,за причината действията предприети от мен! Първо за материала. По време на "лечението" при Ганчева, след около 7-8м. от началото му Тя ме "помоли" да се снима Вики във втория филм за нея които правят. Какво имам предвид под "помоли" , ганчева съвсем директно ми каза че тя ни помага до сега и е дошъл момента и ние да И помогнем като се снимаме и кажем какви невероятни резултати имаме! Със съпругата ми мислихме доста, Тя беше против да излизаме по тв., Аз също клонях на там защото ние нямахме кои знае какви положителни резултати от "лечението".Но си дадохме сметка че така "помолени" означава, или ни снимат и "лечението" продължава или не и ни спира от него! Та решихме да ни снимат. Отидохме с Вики на снимките които бяха в офиса и, там екзалтиралата Ганчева ни посрешна усмихната и неузнаваемо добра, "подсети" ни какво да кажем и започнах ме. На въпросният материал Аз разказвам историрта на Вики и преживяванията около Нея и заболяването И, след което разказвам за "лечението" на ганчева. Обяснавам всичко, от кога ходимм и какво се случва, подсещан за някой неща от една жена от екипа, казвам за изчезналите разсейки но оклончиво! А защо? Ами защото несъм сигурен по-точно сигурен съм че не ганчева ги е премахнала защото ги нямаше на последният резонанс правен преди още да сме чули за ганчева....... После разказвам за инцидента при който изгорихме дупето и едното стъпало на Вики, как са искали да И правят пластична операциа а Аз си ги откраднах буквално от "изгаряния пирогов" и сме ходили само при ганчева и тя е оправила детето. Да ама НЕ! Това което ганчева не знае е че през цялото времв ние бяхме под постоянен контрол и лечение на специалистите във "ВМА" и се приложиха последните открития (медикаменти) в областа на изгарянията, внесохме препарати от германия и от Ю.К. Та така. Искам да попитам, кой не би излъгъ в името на здравето на дететоси? По скоро спестих истината на ганчева. Между впрочем жената която ме подсещаше за какво да говорим ми се обади днес и ми съобщи че НЕ Е съгласна с излъчването на заснетия от Нея материял тогава, защото няма данни за оздравяването на Вики напълно! Не че има данни за каквото и да е подобрение... Нашата надежда бе в ганчева, тя ни увери че на 100-не на 200% щЕ ИЗЛЕКУВА Детето ни, подписва се с двете ръце за това та дори се кълна едва ли не в собствените си деца! Ние повярвахме, и вярвахме и вярвахме и вярвахме... До момента в които се съвзехме от шока че ни е отнео правото на лечение незнайно защо. Не беше ли достатъчно че Вики се разбиля та и лечението И да отнемат... Защо!? Какво сме направили нередно?! Не на ганчева а изибщо! А на ганчева нищо ама абсолутно нищо несме и направили, каквото ни кажеше го правехме абсолутно точно, никаква рехабилитация, никакво лвчение ( освен нейното )! Даже ганчева наруши диетата на Вики и И даваше неограничени количества шоколад, та дори я тъпчеше въпреки нашето открито несъгласие! Та незнам какво направихме, но знам какво не направихме, Не се отказахме от лечението доброволно и тихо, или от липса на финанси или от угорчение от непрестанните обиди и подигравки от страна на ганчева! Какво имам предвид?! При започване на лечението ганчева нежно и с благ тон ти обяснява че лекува всичко, ама абсолутно всичко, ( знаете от пиара и, всякакъв вид РАК, безплодие, та дори и СПИН...) стига организма да има "време живот"?! Това е ословието, а да и всеки ден без неделя да си на сеанси при нея и естествено да си плашташ защото социалната политика на лечителката  е такава (Каквото и да означава това??!) ! До тук О'К, ама предвид болестите които "лекува" е и доста удобно! Щот като няма "врвме живот" тоест умираш и няма проблем, нали ганчева те е предупредила! Но слава богу ние имахме "време живот" , Устояхме и на супер скъпото "лечение" (за нас), и не се  отказваме и не се отказваме! Тогава какво? Ми ще ни мачка психически разбира се! И се започна уникално гаден тормоз от страна на "лечителката" ганчева! Жена ми е изклучително крехко но в същото време и изклучително издържливо създание, за което И благодаря! Та ганчева започна неистови пидигравки със съпругата ми, въпреки че я бях предопредил че женичката ми е притеснителна и изтормозена от случващото се на нас и на много други дечица, защото каквото е видяла и издържала женами малко хора биха го понесли...  (смърти на деца и тн..), та ганчева не че не се съобрази с молбата ми а напротив, подиграваше се на всичко и всички свързано с нас! Но и това издържахме! Казвах на жена си че трябва да издържим, въпреки всичко! Та нали ганчева обеща и се закле че ще оправи детенцето ни!Нямахме право заради отвратително гадното държание на "лечителката" да спрем лечението! Е, и  това издържахме! Не се отказахме и продължихме! Лечение ли бе, Ад ли бе незнам но в името на Вики продължихме! И тогава дойде  , явно многоочакваният момент когато направихме поредното за нас и второ за периода на "лечението" магнитно резонансно изследване (ЯМР),резултата от което беше много добър за нас.А именно няма разрастване на тумора но и намаление .За мен и Съпругата ми това си е положителен ( добър) резултат.Но не и за ганчева! При предоставяне на снимките и разчетите на ЯМРто ганчева буквално откачи, лицето и почервена, после позеленя, псле пожълтя и накрая пак почервеня и започна да крещи като някакво диво животно от джунглат ранено в незнам къде! Крещейки ганчева каза че това което и даваме не е изобщо истинско(имамше предвид изследването) И тия снимки са пълна ПОСТАНОВКА!Междо другото ганчева не си направи труда дори да погледне снимките ( то няма и смисъл щото не може да ги разчита) но можеше поне да "маркира" четене  пред нас...! Неразбиращи какво се случва с женами се втрещихме. Всички усилия нима са напразни? И тъй каза ни ганчева, спирам "лечението" защото след като вярвате на докторите и изследванията  аз немога да помогна и немога да поема отговорноста за детето! И също че за три м. е "топила" тумори от по няколко килограма а за година и половина нищо и никакво си туморче не може , това е невероятно и не е истина! Та  щяла да ни върне парите и край... На същият ден обиколих болниците на София и показах снимките на всички невролози и неврохирурзи до които се добрах. Те ме питаха какво по точно искам да знам? Казах им че искам да знам дали това (ЯМР) е адекватно направено, всички ме гледаха тъпо и със сигурност са си мислили че не съм в час! Но ми отговориха, ДА изследването е направено адекватно и професионално,образите са чисти и тн. и тн. На следващият ден отидохме отново при ганчева за поредният сеанс, преди да започне и обясних че шестима специалисти са потвърдили изследването и резултата е този. Същата картинка с цветовете... Обаче поиска параметри на образуванието! Е как да знае че има параметри като дори не разгледа снимките ,( на всяка снимка до всеки образ има мащабна линийка (ако така се казва?) , която показва параметрите!)! И каза че това е последният сеанс и спира защото като не помагала щяла да навреди, и ако (забележете) си искаме парите , Ще ни ги върне но ще върне и разсейките на детето!!! Ново 20! На мен и съпругата ми изобщо не ни минаваше мисъл за пари, Бики бе и е на първо място! Тръгнахме си съсипани. Доло ни чакаха няколко майки да ни питат какво става? Какво ли сме обяснили като и ние незнаехме какво става?! Но в последствие разбрахме че сме получили дост инфо от майките и пациентите чакащи ни долу пред офиса на "лечителката"! 20 дни тих ужас! Окупитих се и седнах с всички изследвания и тесте бели листи. Изследванията подредих по дати, на листите написах случки и събития от време на лечението, след което същите ги надписах с дати и ги подредих и тях по дати. Та се получи нещо твърде ужасно! А именно цялата "гимнастика" Е БИЛА НАПРАЗНО!!! Изследванията показаха че още от преди да знаем за "феномена" ганчева резултатите са в норми, по време на "лечението" ислед това са в същите граници, ЯМР показва същото! Събитията през същият период също намирисваха, да не кажа вухяха! А именно: Лекуваше се пациент при ганчева сериозно болен (рак), и същия (лека му пръст) след 3м. лечение изчезна. Вики беше много близка с него, гушкаха се подаряваха си неща и тн. Пациента бе оставил спомен на ганчева в офиса с лика си, женами забеляза един ден че успоредно с "изчезването" на пациента изчезна и подаръка за спомен. След известно време провокиран от Вики ,(защото не спираше да пита къде е въпростният пациент ( не мога да кажа името, нямам право)) попитах ганчева за него, отговорът и беше че след като го е изправила на крака и всички кръвни изследвания благодарение на нея са О'К , роднините взели решение да продължът лечението в чужбина и съответно се отказали от нея!!! Не вярвахме че след като са имали резултат и то добър, (според ганчева) са посмяли да се откажат, Та дори да не вярваш ,щом има ефект на кой му пука? Продължаваш и това е!Да но не се оказа истина това! Около месец след разговорани с ганчева за този пациент се видяхме съвсем случайно с най-близкият роднина в една Софийска болница и се оказа че е починал и версията за лечението в чужбина и добрите кръвни резултати не е съвсем да не кажа никак вярна........ Защо ганчева ни излъга, защо спекулира с смърта на един човек   ? Незнам. Та така се нанизаха събитията и реших че нямам право да мълча! Мислих много, дали няма да отнема последната надежда на някои тежко болен с моето изказване на мнение по случая , дали ще навредя или ще помогна. Хората скоито контактувах могат да потвърдят терзанията ми! Е взвх решение да не мълча.Та конкретно Аз мисля така, ганчева взима болни, които ако не умрат повреме на лечението, щесе откажат заради парите ако не то тя щеги изгони с гадно отношение и накрая ако нещът като нас ще ги изгони директно при първия удобен случаи и ще разчита на това че ще се срамуват от това че изобщо са и се доверили! НО не И АЗ!!! Не ме е срам да кажа че ме измамиха , не ме е срсм че търсех и търся всякакви вариянти детето ми да бъде живо и здраво! И знайте бих дал абсолутно, ама абсолутно всичко за детето си, само и само да е добре!Ако не е станало ясно  защо ганчева постъпи така с Вики казвам директно- ние пречехме! 1.5г. "лечение" и нищо, всички пациенти се надяваха да сме се излекували защото това ще им даде сили да продължът неясното  "лечение" , но ганчева е знаела какво може и е търсела начин да се отърве от нас Зада не и пречим на БИЗНЕСА това е гадната истина!И един въпрос на които не искам отговор, защо ганчева не се обади цели 5м. да чуе как е Вики, та нали и беше "лубимка", забрави Детето без да и мигне окото! Въпрос и към Султанска, ами ако ти си на мое място как би реагирала, в абсолутно същата ситоация , би ли замълчала? Крайно време е да се събудиш ганчева не може да помогне на никои, само ти губи ценно време !  Аз изказвам лично мнение, потвърдено и подкрепено от доказателства, това е моята история! А всеки друг има право на мнение и решение което да вземе за себе си или близките си! Преценете сами но внимавайте да не бъдете въвлечени в заблуда както нас успяха да въведът!Може би ганчева е лекувала наистина някога, но в момента когато парите са станали самоцел за нея тя е изгубила дарбата си. А по повод на заплахите към мен и моето семейство ще кажа че дори на другия краи на света да се намирам,случи ли ми се нещо , дори и най- нелеп инцидент то виновен е един И това е "лечителката" разполагаща с огромни финансови средства !ПАРИТЕ НЕ СА ВСИчКО НА ТОЗИ СВЯТ, ДАНО ГО РАЗБЕРЕШ ПРЕДИ ДА Е СТАНАЛО КЪСНО АНЕТА! На всички желая здраве, и нека господ е с вас!

# 71
Даниеле, вземи си парите от нея, не се страхувай, че може да върне каквото и да е. Тази жена е измамница и нито може да помогне, нито да навреди. Та тя прилича на руска домакиня, арогантна, надменна, свикнала да контролира. Дори да има алтернативни лечители, които наистина да са открили някоя тайна на природата, тя не е от тях, най-малкото защото нямаше да изглежда така, щеше да е хармонична и балансирана, а не пълна с гняв и толкова меркантилна. Не знам по каква съдба сте се свързали с нея, но това си е ваш урок да се научите да различавате истинското от ментето.

Вземете си това, което сте й дали, защото не го заслужава и тя го знае. Затова е реагирала толкова първосигнално. Гузен, негонен бяга. Вие сте отишли при нея радостни, че няма влошаване, а нейната мнителност я кара да мисли, че сте отишли при нея, защото няма подобрение. Зная, че ще е трудно да направите това, защото цяла година тя ви е била надежда и ви промила мозъците със заплахи и обещания, накарала ви е да вярвате, че е единствената ви спасителна сламка, но не е така.

Дори да сте подписали някакви документи, че се отказвате от някакви права, те са нищожни по смисъла на българското законодателство. Дори да сте се подписали, че няма да ходите при лекари, а сте отишли при такива по време на нейното "лечение", и тя да иска да използва това, за да не ви върне парите, това пак не е основание. Никой не може да ви спре да използвате правата си, които са гарантирани от закона. Търсете си това, което сте дали, за да го използвате за истинско лечение и рехабилитация. И я забравете, оставете я на нейните собствени манипулации, тя сама ще се довърши.

Успех

# 72
Познавам Ани от години - чудо, феномен! Жена, която раздава здраве с пълни шепи! Потресе ме историята с Вики, която видях почти в началото на лечението и преди родителите да спрат лечението. Разликата с просто око бе невероятна.Зле скалъпена история, от която губещо ще бъде невинното момиченце.
Недоволството се показва, като се изправиш и го поднесеш честно и неподправено(без скрити камери). Когато ти дават здраве, най-малкото е да кажеш:  Ани, благодаря от сърце?
А Вие от Западна Дакота добре подстрекавате, може би стоите зад целия този сценарий...

# 73
Съгласна съм с Вас госпожо. Аз също съм пациентка на г-жа Ганчева и много добре я понавам. Така както се излъчи по изключително недостоен начин материала по НТ, точно по същия начин е написал горните глупоси. Знае ли какво иска това момче? Един път казва, че е доволен от нея и Вики няма усложнения, втори път е шарлатанка и да му върне парите. Кажи бе момче къде ти е гъдела? Защо спекулираш с живота на детето си при реален шанс да се излекува при Ани, и ти това много добре го знаеш. Много сме хората, които можем да кажем коя е Анета Ганчева и какво е направила с нас, но не тук , а където трябва. Искам  да те помоля да ми кажеш тези нови лекарств за такива тежки изгаряния, много съм впечатлена от тяхната ефективност. И още нещо, което не мога да  подмина като факт. Вярно е " голям тормоз налага на пациентите си Ани". Вече можем да  се обявим за репресирани. Толкова е приятно в този кабинет, а по времето когато Вики беше на лечение ставаше голямо шоу. Колкото до красотата, не всички можем да бъдем красиви, асобено снимани с Вашите скрити камери. Но това не е най-важното. По-важтото е ,че Ани е един наистита добър човек с много чувство за отговорност. Тя е честен човек и съм убедена че утре по дарик радио  нейното обяснение по всички въпроси няма да бъде нагласено нито от нея нито от медиите,  което й прави чест.

# 74
" Та тя прилича на руска домакиня, арогантна, надменна, свикнала да контролира."
westdakotaДори , ти  как изглеждаш? Може би пасваш на вица за пияния мъж който повърнал върху една като теб в трамвая  ии  казал че утре той ще бъде трезв а тя пак ще си остане грозна(разбира се вица е съкратен).
Аз съзирам много повече меркантилност във вас, защото само човек който стои зад цялата тази олелия може да дава такива съвети на едно меко казано объркано момче(да не казвам бунак) въпросния Даниел. Щото простата логика говори че каквото и да ми приказват знам че става въпрос за пари. С бой по главата(според вашите думи - заплахи) ли го караха Даниел година и половина да ходи и води детенцето. И още повече след като твърди че е завел детето излекувано!!!! Звучи смешно, да не кажа глупаво защото всяко посещение му е струвало 20 лева. Този момък го разбирам, млад объркан от тежкото заболяване на детето. А вашата цел каква е? Коя сте ? Кой ви плаща след като давате и юридически съвети? Очевидно сте вътре в кухнята след като знаете за подписване на някакви декларации. А знаете ли какви са тези декларации? След като описахте Ганчева като хитра, свикнала да контролира и т.н., ще си остави ли тя магарето в калта и няма да се подсигури юридически от такива като вас и вашето протеже. Ако бях на нейно място хващам казуса "скрита камера"  и от Нова ТВ по веригата та до вас. При желание от нейна страна, може и да и помогна.
А и още нещо, очаквам да видя филмчето с интервюто на Даниел. По горе той твърди че насила е казал всичко, странно бих казал. Дори много странно, но ще преценя след като видя филмчето.

# 75
Ха, Пешко Здравей. Ти си навсякъде. И както винаги успяваш да откриеш генно закодираната основна черта в българския характер, а именно завистта. И аз стигам до този извод "интереса клати феса" ама от завист. Само да не видят някой че си подава главата от кацата с л..., а бе знаеш го вица.

# 76
Какво протеже бе, Пешо? Изпитвам интерес към темата като цяло и съчувствие към Даниел, затова издирих този форум и темата, след като гледах Господари на ефира. Освен това съм мъж, не жена, а на живо да ми кажеш това, което си написал горе, няма да ти се размине боя, защото освен със съвети мога да защитавам достойнството си и с юмруци Simple Smile А и темата е интересна от много гледни точки и не забрявай, че не само адвокати могат да раздават юридически съвети. От другата страна са прокурорите, не знаеш от кои съм и защо чета тук и от колко места имам информация. Лично аз се надявам на разследване от няколко места и зная, че макар и бавна, тази машина може да си върши работата. Ще е жалко тези, които да са далеч от проблема, да се окажат замесени в него повече, отколкото им се иска.

Но да не замъгляваме смисъла на темата с лични нападки, не се обиждам от неандерталци и тяхното грухтене. Нещо са ми много съмнителни множеството хора, които пишат "Ганчева ми помогна", но освен това изявление, няма друга информация. Затова модераторите на форума могат да се намесят и да кажат от колко IPта са писани мненията по-горе и да разсеят тези съмнения.

# 77
Виж сега нещо там за завистта? Тя много би ти отивала ако си жена. Или ако характера ти е с женски уклон.

Апропо прокурорите да не би да са учили за стрелочници и да не ги водят юристи. Открехни ме по въпроса че нещо не схващам.

А колкото до АйПито съм съгласен, колко ника ще цъфнат от твойто Айпи.

И накрая светни мене неандерталеца, колко ти платиха?

# 78
абе ти ми мязаш на форумен трол, защото се опитваш да изместиш темата през цялото време, тебе трябва да питам колко ти плаща Ганчева или си й от семейството?? Но също така ми приличаш и на форумна фея, да не би да си несигурен в сексуалността си, та го проектираш на другите? А че си неандерталец, си личи от начина, по който пишеш и разбираш нещата. Точно защото и прокурорите са запознати със закона, го отбелязах, не само адвокатите, към които евентуално Даниел или Ганчева могат да се обърнат.

И за да стане ясно, че завист тук няма, била тя мъжка, женска или каквата там е, защото това състояние е универсално, ще попитам: Комисията, която разследва незаконното обогатяване и следи дали декларираните приходи съответстват на имуществото, от завист ли е водена? Защото завиждат на мутрите и на престъпниците ли си дават зор да разследват? Много плоска и детинска защита, но очевидно нямате друга. Да не мислиш, че ме е еня колко пари има Ганчева, стига те да са изкарани не заради мъката на другите и по нечестен начин? Тук става въпрос за една лъжа, която тя вероятно практикува над 20 години. Аз се надявам от Господарите да се срещнат с роднините на починалия от рак човек, когото Ганчева твърди, че е излекувала. Така ли е излекувала и останалите?

А за моето IP съм спокоен, не ме мисли. Както и не се надявай, че можеш да изместиш темата с лични нападки, което е любима практика на словоблудници като теб в България. Колкото и кал и слюнка да хвърляте, истината малко по малко ще излезе наяве. И не заради един човек, който е решил да разкаже историята си, а заради всички други, които стават роби на една измамница и лъжкиня, при която за да отидат, трябва да теглят заеми, да работят все едно на ангария и която си мисли, че никой няма да й обърне внимание.

# 79
 westdakota : "Освен това съм мъж, не жена, а на живо да ми кажеш това, което си написал горе, няма да ти се размине боя, защото освен със съвети мога да защитавам достойнството си и с юмруци."

Знаеш ли, умишлено те цитирам. Само жена може да съчини подобно изречение и да защитава "достойнство". Колко рицарски звучи, като в средновековието, нали?

ТИ СИ ЖЕНА !!!

И заплахите за разследвания ми звучат като думи на кАмунистка.

# 80
рицарско? get real. Ти в коя измислена страна живееш? На теб ти трябва един хубав бой, за да ти дойде акъла на място, задето защитваш една престъпница, а това може да се случи по всяко време. И ще бъдеш пребит методично, без капка емоция от моя страна, както аз си знам и както мога да го направя, както ти пиша и мненията си във форума, без да знаеш кога започва и кога ще свърши и повярвай ми методично мога да строша повечето кости в тялото ти.  Ти си един недоразвит емоциоално неандерталец, който защитава жена, която в друга държава по- на запад би била осъдена на години затвор и огромни глоби, а по- на изток би била заровена в пясъка до главата и замеряна с камъни. И не се напрягай, не можеш да ме раздразниш, защото за мен си само подробност в пейзажа, най-много да отнесеш бан от форумите.

# 81
Прочети по нагоре всичко и тогава ми говори от къде идват "лични нападки". Дори цитирах твоето желание за лична разправа. Но нейсе, аз само задавам въпроси към теб.

А ти си ми пределно ясен щом опря и до "Комисия за разследване незаконното обогатяване и следене на декларираните приходи"

# 82
Видя ли сега кой заплашва дори с физическа разправа... Сдържай малко тази НЕРВЕНА система. Току виж че си станал нечий клиент, а?

А колкото до банването, ако стане, това значи че ти и модератора сте дупе и гащи. Естествено не ме плаши, свикнал съм ви. Камунига!!!!

# 83
Пешо, остави я тази. Нещо много ми напомня на "Пипелотата", старозагорската к... Още ли е жива, толкова години минаха. Нещо се прави на власт и тям подобни. Подмини я.

# 84
Нещо сте натоварени с много история и вярвате в много филми.

# 85
Няма история, Пипито се подвизава повече от 10 години по форумите. Само сменя никовете. Да уточня, Пешо тежи 105 кила. Та много не дърпай дявола за опашката. Сигурен съм че вече ще те подминава като малка гара.

# 86
ГОСПОЖО,  ГАНЧЕВА ЗНАМ , ЧЕ ПОВЕЧЕТО ПИСАНИЦИ В ТОЗИ САЙТ СА ОТ ВАС.НЕЗНАМ ДА ЛИ СТЕ УЧИЛА БЪЛГАРСКА ГРАМАТИКА,НО ЯВНО НЕ СТЕ, ЗАЩОТО В ПОВЕЧЕТО МНЕНИЯ ГОВОРИТЕ ОТ ВАШИЯ МИРОГЛЕД ИЛИ ПО ТОЧНО ВАШИТЕ МИСЛИ И ЧУВСТВА И СЕ ИЗДАВАТЕ .НЕ ЗНАМ КАКВИ ДИПЛОМИ ИМАТЕ, АМА В БЪЛГАРИЯ ЛЕСНО МОЖЕШ ДА СИ  КУПИШ ТАКИВА И КОЛКОТО ИСКАШ.  ДОСТАТЪЧНО Е ДА ПОЗНАВАШ ТОЧНИЯ ЧОВЕК,  А И НЕЩО КАТО НЕ СТАВА С ПАРИ СТАВА С МНОГО ПАРИ ,А ВИЕ СТЕ НАТРУПАЛИ ДОСТАТЪЧНО ОТ ХОРСКОТО НЕЩАСТИЕ.ЗНАЕТЕ ЛИ КОЛКОТО ОТ ЮРИДИЧЕСКА  ГЛЕДНА ТОЧКА МОЖЕ ДА СЕ ОТЪРВЕТЕ ,АМА В ТОЗИ ЖИВОТ ВСИЧКО СЕ ПЛАЩА ,НО НЕ ПРЕД СЪДА,  А ПРЕД БОГ,  ДАНО ВИ Е ЧИСТА СЪВЕСТТА.ИМА ЕДНА ПОГОВОРКА "БОГ ДАЛ , БОГ ВЗЕЛ" МОЛЕТЕ СЕ ДА НЕ ВИ ИДВА ТАКОВА НЕЩО НА ГЛАВАТА, ЗАЩОТО ДЕЦАТА СА НАЙ -СКЪПОТО НЕЩО НА СВЕТА И ЗА ТЯХ СЕ ЖИВЕЕ, А И ТЕЗИ ХОРА КЪДЕТО КАЗВАТ,  ЧЕ СТЕ ИМ ПОМОГНАЛИ СИ МИСЛЯ,  ЧЕ ТОВА ПАК Е ПИСАНО ОТ ВАС . НЕЗНАМ ДАЛИ ТЕЗИ НЕЩА КОИТО СЕ ПИШАТ  ОТ ТЕЗИ "ХОРА"- ДАЛИ ИМАТ ДЕЦА И ОСЪЗНАВАТ ЛИ КАКВИ ГЛУПОСТИ ПИШАТ, НО ДАНО НЕ ИМ СЕ СЛУЧВА .КОГАТО НЕ ПОМАГАТ НА ДЕТЕТО ТИ ТИ ТЪРСИШ АЛТЕРНАТИВЕН ВАРИАНТ САМО И САМО ДА ГО ИЗЛЕКУВАШ И ЗАТОВА ПОВЕЧЕТО ХОРА СЕ ВЪРЗВАТ НА ТАКИВА "ХОРА", КАТО ВАС ГОСПОЖО ГАНЧЕВА. УВИ ЗА СЪЖАЛЕНИЕ БЪЛГАРСКИЯТ МАНТАЛИТЕТ Е ТАКЪВ И ТАКИВА "ХОРА", КАТО ВАС ПЕЧЕЛЯТ  ТОЧНО ОТ ТАКИВА ШАРЛАТАНСКИ ИСТОРИИ, НО КАКТО КАЗАХ ВСИЧКО СЕ ПЛАЩА НА ТОЗИ СВЯТ И ТО ПРЕД БОГ И ТАМ ПРОШКА НЯМА.А ЗА ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ" РЕАЛНИ" ХОРА МОГА САМО ДА ГИ ПОСЪВЕТВАМ,  НЕ ВЯРВАЙТЕ НА ТАКИВА ХОРА ,ЗАЩОТО НЕ САМО ЩЕ ВИ ВЗЕМАТ ПАРИТЕ, НО И НЯМА ДА ВИ ПОМОГНАТ.  ПРОСТО ТОВА Е СУРОВАТА ДЕЙСТВИТЕЛНОСТ.САМИ ВИЖДАТЕ КОЛКО СА СЕ НАВАДИЛИ ТАКИВА ХОРА И ТОВА НЕ Е ОТ ХУБАВО,ЗАЩОТО В ТАЗИ ДЪРЖАВА ТРЯБВА ДА СЕ ОПРАВЯШ САМ ПО КАКЪВТО НАЧИН МОЖЕШ,  НО НЕ И ЗА СМЕТКА НА ДЕТЕ- НА НАШЕТО БЪДЕЩЕ.

# 87
Много добре казано, sam1984, трябва повече съзнателност и яснота, както и да не се страхуваме да заявим позицията си. Вярно има хора в тази тема, които силно подозирам, че са свързани с кабинета на Ганчева, които се опитват заедно с мръсната вода да изхвърлят и бебето, т.е. да размият темата до такава степен, че да се изгуби целта й. Не трябва това да се позволява, трябва докрай да се държи на това, което е започнато като инициатива по изобличаването на алчността, тъмната страна на човешката природа, която под прикритието за лечение и помощ злоупотребява с доверието и надеждата, с ценното време, през което може да се опита истинско лечение и възстановяване.

Да уточня, Пешо тежи 105 кила. Та много не дърпай дявола за опашката.
Не знам колко е висок, но проблемът със затлъстяването си е негов. Срещал съм и по-големи хора от него да се напикават в определени ситуации, така че айде да не играем с тия карти, кой е по-по-най, а седнете и се замислете вие като човешки същества притежавате ли качеството, което ни различава от животните - съчувствието и желанието за помощ - или сте живели живота си без да се замисляте за нещо повече от ежедневната дажба храна и маркирането на територия.

# 88
спрете с глупостите.нека пишат хора,които имат сериозно отношение към проблема, не такива, които си чешат езиците.

# 89
 Deteto mi beshe v dobro sustoianie , no az go vodih godina i polovina na seansi i plashtah po 20 leva" Joy Joy Joy
Napravih reklamen zapis za lechenieto na gospoga Gancheva, zashtoto tia me zaplashi  hahaha hahaha hahaha
Az kazah v zapisa , che mi e izlekuvala deteto ot izgariane , no v deistvitelnost sega se seshtam che mai ne beshe tia a skupi mazila   Joy Joy bowuu
Iskam si parite Naughty aaa $ 3000, ne  Thinking $ 10 000, Money dali utre da ne kaga $ 20000 newsm78

# 90
Sega seriozno. Pacient sum pri gospoga Gancheva , i koito ne viarva v lechitelskite i sposobnosti da doide i vidi kolko sme.
Az kakto i vsichki ostanali pacienti otivame pri gospoga Gancheva , kogato tradicionnata medicina ni e oburnala grub i niamame druga alternativa. Izkluchitelno tegki sluchai sme . Tova , koeto ni obediniava sa mrachnite lekarski prognosi, bezizhodicata i otchaianieto na bolni obrecheni na smurt.
Kogato za pruv put vliazoh pri Ani za konsultacia se nalogi da izchakam okolo 30 minuti. Az vliazoh v kabineta i ugrigena i sus svito surce. Napravi mi vpechatlenie, che ostanalite pacienti v chakalniata sa vedri , usmihnati siakash niamat nikakvi grigi. Sled kato izliazoh  si pomislih : " Tova ili biaha nai-nekadurnite plateni aktiori ili biaha nai- shtastlivite rakovo bolni , koito niakoga sum vigdala "
Sega, 4 meseca po- kusno az sum chast ot tiah. Resultata ot lechenieto mi pri Ani e ochevaden i na lice oshte ot samoto nachalo. Dnes az sum uverena , che shte ozdraveia. Dnes az znam , che moga da pravia planove za budeshteto si i da giveia spokoino, zashtoto ako niakoga pak se nalogi az moga da doida pri Ani, makar i ot drugia krai na sveta.
Blagodarim ti Ani , che te ima ! Nie sme do teb !!!

# 91
     Здравейте,  аз съм режисьора на филма за феноменалните възможности на Анета Ганчева „Дар от природата” и тази, която по стечение на съдбата взе въпросното скандално за този форум интервю.
       С Ани ме запозна преди 4 години един много добър оператор, който познавам от години. Той бе започнал да прави филм за нея щастлив и вдъхновен от това, че тя го е излекувала и благодарение на това е запазил възможността да упражнява професията
си. Той искаше целият свят да узнае за нея.  Поводът за запознанството ми с нея  бе една прекрасна като човек и много ценна за мен жена,  която бе болна от рак и имаше пред себе си само дни живот. Бе започнала да се пълни с вода и никакви лекарства не помагаха.  Въпреки, че бе късно и нямаше никакво време, Ани откликна на молбата и започна лечение. Това което впечатли всички ни, че за една вечер тя успя да свали на болната 6 мм от обиколката на талията и, което е твърде много. В Ани повярва болната и  всички близки .  След няколко дни жената си отиде и до днес близките и съжаляват, че късно са срещнали Ани.    Немога да непризная възможностите и дали са на психическо или каквото и да е ниво т.к. по-късно едно много младо момиче, което аз изпратих на лечение при Ани плачеше  от щастие, че е  излекувано от тежък артрит на което лекарите в страната и чужбина предричаха инвалидна количка. В момента момичето чака бебе. Моята майка, която е с тежка форма на паркинсон изкара няколко месеца без лекарства и се разхождаше сама.   Познавам и други на които Ани не е успяла или пожелала  или не и е дадено да помогне незная.
        Поради големия успех на филма „ Дар от природата”,  екипа на филма взе решение да се подготви за евентуалното му продължение. Тук е мястото да кажа, че твърдо заставам зад всяка една дума и всеки един кадър във филма и че не смятам и немога да се съглася по никакъв начин, че главния герой на филма на който съм режисьор е цитирам „руска слугиня”.    Започнахме да записваме интервюта с хора излекувани и които се лекуват в момента. Като режисьор не бях съгласна интервютата да се заснемат в офиса. Смятах, че всички хора ще бъдат на един и същ фон и че хората няма да са откровени. За мен най-силния случай бе този на малката сладка  Вики и много ми се искаше във филма да има и заснемане на финала  нейното оздравяване.  Да аз не бях съгласна да се пусне в интернет пространството това интервю  поради това, че  за мен в  единствено има значение Вики. Искам да се обърна с пожелание към всички които дават интервюта да си помислят  какво говорят, защото от тези интервюта независи само собственото им благополучие. За характера и мнителността на Ани ще се въздържа. А относно химиотерапията незная на някой да е помогнала и ви препоръчвам да прочетете скандалната книга на д-р Атанас Гълабов “Световната конспирация срещу здравето”- има я в интернет. Съжалявам, че този форум  е разчистване на лични сметки между трима - така както ги броя, а след тази публикация предполагам ще станат четирима  и никой не мисли, че там има едно малко момиченце, което е толкова малко, че може да ни отговори само с една усмивка и протегнати ръчички. И понеже не обичам да пиша а още повече да съм анонимна и без да бъда без собствено мнение ще   копирам това, което ми харесва най-много в целия форум и e най-близко до моите виждания  и позволявам си да кажа на много хора работили за филма   зад кадър  по СКАНДАЛА- ето ви го:

 
Re: Мнение за алтернативното лечение на Анета Ганчева - Природа ЕООД
« #53 Сряда, 08 Април 2009, 00:35 »   

 
Zdraveite savsem sluchaino popadnax tuk I prochetox mnogo  mneniq, sigurno moito chte e bez znachenie, no 6te vi popitam vie koito pi6ete tuk deca imate li ? Kak chte reagirate ako niakoi kaje za va6eto dete che chte mu varne raseikite? Ta tova si e chista zaplaxa ! I moje bi edin roditel triabva da si zamalchi…
Chudq se tazi jena  ima li deca i kak bi reagirala ako niakoi kaje nechto podobno za neinoto dete.
I dali spi spokpino, s “chista” savest. Izvinete no ako na men niakoi mi kaje chte ti varna parite ama 6te varna I raseikite na deteto ti, edva li 6te si zamalcha I 6te  blagodarq . kakva vina ima edno malko I beza6titno dete, kakvo  e pregre6ilo che 6te otnasq qda na nqkogo, ta tozaslujava da jive I ochte ne e opitalo ot jivota a veche go sadqt !
Bravo radvam se za vsichki koito sa poluchili zdrave I vtori jivot ot tazi jena, tova pokazva che tq naistina ima darba,dadena I da pomaga no tova ne q izvinqva. Cheta tuk  mnenie na Чав:. В момент на яд човек понякога казва излишни думи, но здравия разум може да надделее. Kak chovek na koito mu e dadena takava darba da lekuva 6te govori taka, nego sa go izbrali za da razdava a ne  pribira, I ako priemem che si e izpusnala nervite – togava ako e isinski lechitel bi trqbvalo da se revan6ira za6toto tova e edno beza6titno dete, 6tom e pravedna bi trqbvalo da izlekuva tova dete I da dokaje che e dostoen chovek, che unikalna I razlichna  ot mnogobroinite si psevdo kolejki !
   
 

           Днес Цветница и нека  се  помолим за оздравяването на Вики и за Ани!         
                                     

# 92
                    Здравейте,казвам се Яна. От дълго време съм наблюдатетел на случващото се и смятам, че е крайно време да кажа своята истина за своя живот и за шанса, който ми е даден да познавам Ани и да изпитам великата сила на Природата. Познавам Ани от 16 години и съм абсолютно сигурна, че дължа живота си на нея. Когато се запознах с нея аз бях с абсолютно разбита имунна система, често боледуваща, с много силна алергия, трудно дищаща, без никакъв тонус и живец. Точно тогава ми откриха и злокачествена болест. За мене животът приключаваше, а бях на 33 години с две малки прекрасни деца, които нямаше да могам да отгеледам, с близки и приятели, които ме подкрепяха,....,но и с огромния шанс да срещна Ани.Подложих се на лечение при нея и благодарение  на това съм жива и здрава. Разбирам, че на много хора това не им се вярва и не им харесва. Много по-лесно е да отречеш с лека ръка, че това  на може да бъде, че това е манипулация и т.н. Но това е самата истина. Имам документирано и доказано всичко това. Аз съм жива и здрава благодарение на Ани, за което, Ани искрено ти благодаря. За тези 16 години познавам много хора, които са излекувани от всякакви тежки болести.  Много неща мога да разкажа, ако ви интересува. А сега за Вики. Много от хората, които сме се лекували при Ани, я познавахме. Безкрайно съжалявам нейния баща, че така се оплете в  противоречия и лъжи. Жал ми е за детето, защото ние, лекуващите се при Ани знаем в какво състояние дойде тя при Ани и какво стана с нея. Тя беше едно истинско слънчице, на което всички се радвахме.Тя пред очите ни оздравяваше и порастваше. Каквото и да е казала Ани в състояние на афект/предизвикана от Даниел/, съм сигурна, че тя никога не би навредила на НИКОГО. Напротив. Но...  до утре. Ако някой иска да ме пита каквото и да е - ще ви отговоря. Лека нощ.

# 93
Поради големия успех на филма „ Дар от природата”,  
Къде може да видим този филм. Има ли го някъде в Интернет и в какво се изразяват неговите успехи и достойнства? Показван ли е в чужбина и ако "да" по какъв повод?

# 94
Zdraveite vsi4ki,Ani,Daniele,g-jo Sultanova!Kazvam se Elena Jaber i jiveq v Jordaniq.Purvo iskam da izkaja ogromnoto si sujalenie,4e tova,koeto se slu4i s men se slu4va i s Viki.Re6ih da pi6a,za6toto naistina v misteriata okolo le4enieto na Ani ni6o ne e samo 4erno ili bqlo.Za tova 6te vi razkaja moqta istoriq i moqta versiq i se nadqvam da otgovorq na mnogo vuprosi.Prez 2005g.slu4aino  jivota  me zapozna s jena,s koqto v posledstvie stanahme blizki priqtelki.Togava tq mi razkaza neveroqtna za men po tova vreme istoriq-bila bolna ot rak v naprednal stadii,no se izlekuvala pri nqkakva le4itelka.Togava propusnah tova pokrai u6ite si kato ne6to ne mnogo za vqrvane.Do kato ne doide moqt red-prez 2007g. na men mi be postavena su6to tejka diagnoza,koqto nqma da spomena,za6toto mnogo malko hora znaqt za neq.I togava trugnah za BG,za da se sre6na s vuprosnata le4itelka 4rez posredni4estvoto na izlekuvanata ot rak moq priqtelka(edna ot geroinite vuv filma za Ani).Doidoh samo za lqtnata vakantsiq,za6toto imam detsa u4enitsi,koito u4eha v Jordaniq.Ani mi obe6ta izlekuvane na 100% v koeto bezuslovno vqrvah.Sprqhme jivotospasqva6ti lekarstva,no ni6to lo6o ne mi se slu4i-naprotiv-zapo4na podobrenie.6tastliv pristigna i suprugut mi i re6ihme da ostana do kato le4enieto priklu4i.Naehme kvartira v Sofiq,zapisahme detsata v 4astni u4ili6ta,za6toto vse pak trudno pi6at i 4etat na bulgarski.A tozi prekrasen 4ovek-moqt muj se vurna sam za da raboti i poeme finansovata tejest na tezi sudbovni rokadi.4 mes.po-kusno Ani me prati na purva kontrola.Vupreki,4e izsledvaniqta bqha s po razli4na indeksatsiq sravni gi spetsialist i ustanovi,4e podobrenie ima,koeto ,oba4e ne bi bilo vuzmojno bez lekarstva.Az,razbira se letqh ot 6tastie.Vqrvah,4e kraqt mu e blizo.Na osmiqt mesets Ani me prati pak na izsledvaniq,s dumite:i samo smei da mi doide6 s lo6i rezultati!Az naistina vun6no izglejdah prekrasno,ogromna razlika vuv vida ,s koito po4nah le4enieto...No rezultatite bqha tazi,s koito vlqzoh pri neq  purviq den.Ani  ne gi prie.Tq me obqvi za fal6ifikator i kaza su6tite dumi,koito kaza na Daniel i vdigna,su6tia stra6en skandal.I predi tova ,kogato sme si govorili s neq tq mi obqsnqva6e kak postupva s neblagodarnitsite,koito nakraq si iskat parite-da,tq im vru6ta parite,no vru6ta i purvona4alnoto sustoqnie,v koeto sa do6li pri neq.Az pari ne iskah.Az iskah da produlja da se lekuvam pri neq.Tq mi dava6e sigurnost,gripovete minavaha za 2 dni,i moite i na malkiq mi sin.Tq mi vuzstanovi mese4niq tsikul,a ne mi idva6e tseli 8 godini predi tova.Tq mi izlekuva hroni4niq tsistit.Iz4isti psoriazisami vuzniknal ot stresa.Za6toto tq lekuva tseliq organizum kompleksno,a ne samo osnovnoto zabolqvane.I taka,oba4e s moeto osnovno zabolqvane ne6to ne vurve6e.Togava otidoh v 3 razli4ni laboratorii i povtorih izsledvaniqta,po neino nastoqvane-,,vurvi i si dokazvai,,No rezultatite pak su6tite.Pone se ubedi 4e ne sum fal6ifikator i le4enieto produlji,no stresa,koito prejivqh ostavi dulboka rana i v men pokulna za pruv put sumnenie,porodeno ot neinata ostra reaktsiq-ako tq me obqbqva za fal6ifikator,a az sus sigurnost ne sum,to za6to nqma rezultat ot le4enieto,v koito tq e ubedena?.Kazah si -ni6to,tazi jena me lekuva i ni6to drugo nqma zna4enie.Iskah da ostana do pulnoto si izlekuvane.Napravih 1 godina,doide lqtoto,detsata svur6iha u4ili6te i pristigna muja mi i to4no togava ni se obadiha,4e svekur mi e zle i umira.Pomolih Ani da me pusne za 2 sedmitsi v Jordaniq,za da se prostq sus svekur mi ,a i da si vidq blizkite-vse pak tam mi e domut ot 17 godini.Tq s se suglasi s qvno neudovolstvie,no ne se protivopostavi kategori4no.Kaza mi da doida oba4e s izslidvaniq ot tam.Napravih gi,a te bqha po lo6i i it predi6nite.Vse pak razbrahme se s muja mi da se vurna sama i da produlja o6te pone 3 mes. i ako nqma podobrenie,da se otkaja.V denq na putuvaneto mi po gre6ka na slujitel na aviokompaniqta izpusnah samoleta.Dadoha mi data sled 1 sedmitsa.Izkah da se obadia na Ani ,no znaeiki za reaktsiite i ne posmqh.Sled otsustvie ot li4enieto to4no21dena,se vurnah pri Ani,a tq me prie meko kazano zle.Obqvi,4e izglejdam ujasno,re tq ne znae dali ne vzemam pak lekarstva,4e za tozi period sum razru6ila vsi4ko izgradeno ot neq,a predi tova kazva6e i go e kazvala na vsi4ki patsienti,4e kakvoto  e otraboteno si ostava otraboteno.Ne posmqh da kaja za napravenite izsledvaniq i tq me prati da pravq novi,kato otkaza da me lekuva.Razpraviqta be6e grandiozna i grozna.Vsi4ko se izpolzva6e sre6tu men,nito edin razumen dovod tq ne prie.I az razbrah,4e iska da se otturve ot men,za6toto ni6to pove4e ne moje6e da napravi sus zabolqvaneto mi.Razdelihme se po telefona,kogato otnovo se opitah da q molq da me vurne,a tq produlji da me obijda .Togava q popitah:Ani,za6to prosto,ne mi kaje6-Eli,ne moga da te izlekuvam.A tq kresna-Sega ve4e nikakva sila nqma da te vurne pri men.
   Pi6a vsi4ko tolkova podrobno,za da vi ubedq vav izvodite,do koito sama stignah.Da,Ani e le4itel,koito ima sposobnosti.Tq postigna s men li4no mnogo.Osven po-gore poso4enite rezultati,tq me izvede v dobra remisiq.Tova tq napravi i s Viki.Za 1 godina nie vsi4ki patsienti,koito se zasi4ahme S Viki zabelqzvahme podobrenie-deteto zapo4na da sedi,da progovarq,to umira6e za Ani i Ani za nego,svidetel sum.No tuk stigame do drugo ne6to-meditsinskite izsledvaniq,a te sa neosporimo dokazatelsvo za rezultata ot le4enieto.I togava ako ne se haresat na Ani-tejko vi.Patsienta e bezotgovoren.toi e lujets,toi e fal6ifikator...No tseliq tozi tsirk e za6toto Ani ne moje da prieme neuspeha si i ne iska da se kompromentira,priznavaiki,4e e bezsilna v nqkoi slu4ei i za tova se nahvurlq vurhu nas,udavnitsite,vkop4ili se v neq kato v spasitelnata slamka
.Ne e 4estno,Ani!Bi trqbvalo da postupi6 po 4ove6ki.Zatvori vratata,kaji spokoino,na tvoq neuspe6en slu4ei,4e pove4e ot tova ne moje6 da napravi6.No teb te e strah za parite.Strah te e da ne zagubi6 ot blqsuka na profesionalnata si reputatsiq.A bolniq,otiva6t po dqvolite-mnogo vajno,toi taka i taka e otpisan.
 Tova e priqteli-Ani ima kolkoto uspehi,tolkova i neuspehi.Tova e istinata.Ne iskam da pla6a nikogo-vseki ima pravo da opita 6ansa si.Nikoi ne moje da znae dali puk nqma da se polu4i.A ako ne se polu4ava pri4inata ne e vuv Ani,neq samo gospod q znae,toi re6ava koi da ozdravee i koi ne.Sega ,kogato ve4e vurvq po drug put,znam4e sum prostila na Ani.I poneje ne sum neblagodarna,se opitah da buda obektivna.Za da buda suvsem 4estna,6te trqbva da dobavq,4e az se lekuvah na polovin tsena i tova ,koeti sum i platila e ni6to v sravnenie s tova,koeto mi struva6e tseliq prestoi v Bulgariq za 1 godina.Ne si poiskah parite.Ne si gi iskam i sega.Le4enieto pri neq e skupo i znam,4e Daniel i drugi kato nego pravqt nevuzmojnoto,samo i samo da stignat do kraq.Znam su6to,4e Daniel i jena mu biha mogli da preglutnat vsi4ko,za da se vurnat otnovo pri neq.Na takuv revan6 se nadqva i rejesiorkata.No 6te vi razo4arovam-rezultat nqma da ima.I Ani go znae,za tova ne vi iska.Lekuvaite si deteto po drug na4in.Ot surtse vi jelaq Uspeh.I ot men zapomnete
Ani ne e kraq na sveta!Tseluvki na Viki!I uspeh na vsi4ki patsienti na Ani.Ne se otkazvaite,Dokato ne razberete ot koi otbor ste.Jelaq vi da ste ot pe4eliv6iqt!
.
...

# 95
Добре написано от Елена, макар и да се чете трудно на латиница. Изводът е че Ганчева помага но не на 100%. Но пък дори и на 50%, това е добър резултат. В медицината понякога успеваемост от 20% се смята за отлична. Явно трябва да се примирим, панацея за всичко няма. Така че лекуващите се трябва да снижат очакванията си и лечителката да промени отношението си към обективността на резултатите. И все пак пожелавам успех на всички участващи тук макар и на противни позиции. Grinning

# 96
Здравей Даниеле, до сега мълчах, но тъй като по някакъв начин съм замесена и аз, реших, че мога да напиша нещо ,нали с това си изкарвам хляба.  Впечатлена сам ,че повечето , които са писали са скарани с българския правопис. Но по темата. Доколкото разбирам от написаното от теб Даниеле, ти една година и половина си ходил при Ани насила въпреки , че Вики е била здрава и си дал интервюто ,защото иначе тя щяла да спре лечението. Нещо ми се губи логиката. Аз бях на това интервю,което по скоро беше монолог от твоя страна. Никой насила не те карал да говориш не само за тумора, но и за изгарянето. Пропусна обаче как два пъти Вики си чупи крака  след като не ходи, но това не е толкава важно нали? И още , чудно ми е как детето има 30 % изгаряне , а на вашите ръце няма дори мехурче. Надявам се ако пак" незнайно",както казваш нещо се случи с Вики , да не го припишеш на друг, а не на безотговорните й родители.Присъствах и на записа със скритата камера, ти наистина  направи всичко възможно да изкараш Ани от нерви. И все пак не мога да си обясня,защо не даде документ с параметрите на тумора. Всъщност тя това ти искаше. Любопитно ми още, защо така си се озлобил ,ти много добре знаеш ,че тя не може нищо да върне на Вики ,но когато  й крещеше в офиса, ти на няколко пъти каза " ще върнеш състоянието нали..." Мисля, че ти умишлено си търсил  начин така да я предизвикаш, че тя да  каже тези думи ,за да стане скандал. Знаеш ли мисля ,че всичко това не е твоя идея, ти си машата ,с която вадят кестените от огъня. Спомням си ,че когато направихме филма и той се излъчи , няколко видни екстрасенси скочиха , ..че защо за нея никому неизвестната , а не за тях не се направи филм. Разбира се не обвинявам никой  ,но защо ти  чака една година и половина , за да разбереш ,че няма промяна или знаейки ,че има промяна реши да направиш скандала, така с един куршум два заека Вики е здрава, а ти си връщаш парите и Ани е публично поругана.
Май нещо типично по български забърка.Ние сме едниствената нация , ако се съберат два души да има три мнения пък и трудно признаваме и успеха на другите. В Русия ,в Ленинград има цял институт, където лекари и екстрасенси лекуват заедно в името на човека , на живота. Защо не погледнем от друга страна , ако от десет души пет имат шанс да оживеят, това е постижение , защото всеки един от нас ,когато му кажат, че си отива от този свят се хваща за сламка. И накрая , лошо се прави лесно, добро се прави
много , много трудно. Весели празници на всички .

# 97
Здравейте мили хора!
Защо не се запитате, кой луд ще даде гаранции, че ще излекува човек, обречен на смърт, човек без никаква алтернатива и няма да има определени изисквания към него. Логично е, че тази жена щом помага 100% на пациентите си  се притеснява, трепери над тях, живее с техните проблеми, откликва по всяко време на денонощието, а в един момент някои от тях не са достатъчно лоялни.
Аз лично живея благодарение на нея. След година и девет месеца лечение съм документирана и напълно излекувана.Сега съм спокойна за себе си и цялото си семейство. Спокойна съм, не за друго, а защото Ани я има и при най- малкия проблем ние сме при нея, а не в аптеката, болницата или кой знае къде.
Мога единствено да кажа, че по време на лечението си се изправях пред големи дилеми, големи противоречия, но я слушах и изпълнявах всичко, което ми казваше, независимо, че не винаги съм била съгласна. Да, и  резултатът дойде.
Мога да кажа на всички нейни пациенти, молете се тази жена да е жива и здрава да ни помага. И във ваш интерес е най- обективно да докажете състоянието си, не на нея, а пред себе си.
За историята с Вики, не прави чест на един родител да спекулира със здравето на детенцето си. По това, което следя, този човек си вкарва сам автогол с противоречивите си изказвания и всичко, което изфабрикува срещу Ани. Единствено съжалявам за хората, които могат да повярват субективно на това, а имат нужда от лечение и тя е единсвената им възможност.
Ани, бъди здрава, все така усмихната и позитивна. Обичаме те. И нали знаеш, че всичко, което не ни убива ни прави по-силни.

# 98
  • Мнения: 7
ИСКАМ САМО ДА ПОПИТАМ ТАЗИ ГОСПОЖА СУЛТАНОВА КОЛКО ПАРИ СА И ПЛАТИЛИ ДА НАПРАВИ ТОЗИ ФИЛМ В КОЙТО СЕ ГОВОРЕХА САМО ОБЩИ ПРИКАЗКИ, А НЕ СЕ ПОКАЗА НИЩО СЪЩЕСТВЕНО ЗА НЯКОЙ ТЕЖКО БОЛЕН ИЗЛЕКУВАН.Защото въпросната лечителка не приема резултати , които не са в нейна полза.Вижте и само злобната физиономия. Излекуван от спин дрън - дрън нека го покажат, ама сигурно много одавна е умрял.

# 99
Здравейте , аз лично съм срещала в кабинета на Ани, преди години този болен от Спин. Той дойде просто да я поздрави с огромен букет цветя.
Не се чудете, че тежко болни хора не искат да се афишират. Аз го изпитах на гърба си , ако публично разкажа как лекувам детето си - докторите щяха да го превърнат в опитно зайче. Затова при нашият тежък случай, аз предпочитах да си мълча и да приемам формално предписанията на лекарите. Лечението обаче го провеждахме при Ани.
Лекарите никога няма да се съгласят, че има нещо по- добро и ефективно от медицината. Когато видят , че неизлечимо болен е здрав обявяват винаги и само едно - ГРЕШНА ДИАГНОЗА. Това ми се случи на мен и съм убедена, че медицината не лекува, тя е добре угодна за фармацефтичната индустрия и хората се лъжат ако разчитат само и единствено на нея. Добре, че изпитах всичко това върху себе си, по-скоро върху най-ценното за всеки родител -  собственото си дете, добре че взех най-правилното лечение и го лекувах при Ани и добре ,че в този момент се появи тази алтернатива. Затова смятам, че има сила , която ни направлява в живота , стига да се чуем нейният глас . Благодаря на тази сила , че ме изпрати при Ани.

# 100
Някой от агитката на тая истерична лелка- "лечителка", ще ми разясни ли в какво точно се изразява лечението и. Как протичат въпросните сеанси?

Ще ме прощавате, ама на такива "шамани" се връзват по-простички хорица. Той и таткото към тях спада като му гледам правописа... newsm78

# 101
  • Мнения: 7
Аз мога да кажа, защото имам позната, която ходи там и която ми разказа доста за другите случаи. Самата тя е на ръба да продължи или да не продължи, но страхът все е по-силен от здравия разум. Нека да оставим на по-добронамерените да разкажат, аз не съм от тях и не защитавам цялата тази порнография с доверието и надеждата на хората.

Наблюдавам обаче нещо интересно. В психологията между терапевт и пациент се създава много здрава връзка и зависимост от пациента към терапевта. В повечето случаи, ако се наложи да се спре терапията, поради някаква причина (пенсиониране на терапевта, преместване в друг град, неспособност да издържи на някои от "дертовете" на пациента или защото пациентът навлиза прекалено силно в личното пространство на терапевта), пациентът реагира в 90% като по книга - първи етап - чувство на изоставеност - започва да се моли да се продължи терапията - обещава да е примерен и да е послушен, втори етап - гняв към терапевта - започва да го обвинява, че всъщност нищо не прави и няма смисъл от цялата терапия, трети етап - самосъжаление, депресия, сълзи, докато накрая евентуално тази психологическа връзка се разпадне.

Та въпросната Ганчева много умело използва властта си над пациентите, не защото може да лекува (вече стигнахме до 50% възможност за излекуване, признати и от васалката Султанова - които след още седмица, две ще се превърнат в "Имате 50% шанс да ви излекува, или ще може, или няма да може"), а заради тази силна обвързаност.

Не мога да се съглася със Султанова също така, че Даниел е изиграл Ганчева да каже "ще върна разсейките" - просто защото първо тя го е казала в първия разговор, който не е бил записван. Той няма как да го предположи, няма как да допусне, че човек с нормална психика ще заплаши с евентуална смърт детето му, още повече, човек, който досега е показвал, че го е грижа за Вики, а когато въпросът опре до пари (и пак забележете, Ганчева е насочила разговора натам), Даниел е искал да продължи лечението, защото е видял, че задържа разрастването на тумора, но мнителността на "лечителката" я е накарала да разбере нещата по друг начин, все едно я обвиняват, че нищо не прави.

Не мога да се съглася, че Ганчева е била в състояние на афект, когато казва, че ще върне разсейките - защото афектът е много кратко състояние, а разговорът продължава по-дълго. Ако съдя от властните жестове с ръце - дигането им на нивото на очите и разделянето им настрани в момента, когато го казва - това е жест на власт и овладян гняв, тя знае, че с тази реплика контролира разговора и че създава страх в Даниел. Може да е била афектирана единствено, когато й се казва нещо за парите, но само тогава - потреперването на главата, скръстването на ръцете и търсенето къде да седне, защото не може да контролира тялото си.

ПС към Султанова - недейте да обвинявате другите в неграмотност - погледнете своите творения и вижте колко грешки сте допуснали. И ако смятате, че причината за това е, че темата е прекалено емоционална за Вас, тогава защо не допуснете същото и за другите. Или този двоен стандарт е роден от тактиката да се хващате за всяка дума и да я използвате за нападение и омаловажаване на казаното от другите срещу Вас?

Цитат
Здравей Даниеле, до сега мълчах, но тъй като по някакъв начин съм замесена и аз, реших, че мога да напиша нещо ,нали с това си изкарвам хляба.  Впечатлена сам ,че повечето , които са писали, са скарани с българския правопис. Но по темата. Доколкото разбирам от написаното от теб Даниеле, ти една година и половина си ходил при Ани насила въпреки , че Вики е била здрава и си дал интервюто ,защото иначе тя щяла да спре лечението. Нещо ми се губи логиката. Аз бях на това интервю,което по скоро беше монолог от твоя страна. Никой насила не те карал да говориш не само за тумора, но и за изгарянето. Пропусна обаче как два пъти Вики си чупи крака  след като не ходи, но това не е толкава важно нали? И още , чудно ми е как детето има 30 % изгаряне , а на вашите ръце няма дори мехурче. Надявам се ако пак" незнайно",както казваш, нещо се случи с Вики , да не го припишеш на друг, а не на безотговорните й родители.Присъствах и на записа със скритата камера, ти наистина  направи всичко възможно да изкараш Ани от нерви. И все пак не мога да си обясня,защо не даде документ с параметрите на тумора. Всъщност тя това ти искаше. Любопитно ми още, защо така си се озлобил ,ти много добре знаеш ,че тя не може нищо да върне на Вики ,но когато  й крещеше в офиса, ти на няколко пъти каза " ще върнеш състоянието нали..." Мисля, че ти умишлено си търсил  начин така да я предизвикаш, че тя да  каже тези думи ,за да стане скандал. Знаеш ли, мисля ,че всичко това не е твоя идея, ти си машата ,с която вадят кестените от огъня. Спомням си ,че когато направихме филма и той се излъчи , няколко видни екстрасенси скочиха , ..че защо за нея, никому неизвестната , а не за тях, не се направи филм. Разбира се не обвинявам никой  ,но защо ти  чака една година и половина , за да разбереш ,че няма промяна или знаейки ,че има промяна, реши да направиш скандала, така с един куршум два заека - Вики е здрава, а ти си връщаш парите и Ани е публично поругана.
Май нещо типично по български забърка.Ние сме едниствената нация , ако се съберат два души да има три мнения, пък и трудно признаваме и успеха на другите. В Русия ,в Ленинград има цял институт, където лекари и екстрасенси лекуват заедно в името на човека , на живота. Защо не погледнем от друга страна , ако от десет души пет имат шанс да оживеят, това е постижение , защото всеки един от нас ,когато му кажат, че си отива от този свят се хваща за сламка. И накрая , лошо се прави лесно, добро се прави
много , много трудно. Весели празници на всички .

# 102
Във форуми, СМС-и, чатове и т.н. изобщо не се обръща внимание на граматически и провописни грешки. Още повече ако някой пише и с латиница където някои български букви се заместват с най-различни символи. Важното е да се схване смисъла на написаното.

# 103
  • Мнения: 7
Така е, ако опре до забележки за правопис и граматика, значи човекът няма какво друго да каже и се опитва да принизи нивото на другия. Поправих Султанова само, за да й покажа, че и тя не го може, колкото и да се пъне. Ако се приложат стандартите в училище, нейната оценка щеше да е 2.25, което се закръглява на слаб (2). Но да не се заяждаме за това.

Може би едно от най-точните мнения тук е на жената от Йордания, макар да е писано на латиница. Показва същото поведение на Ганчева, както при случая с Даниел, същото емоционално изнудване, същите реплики. И тя ли я е принудила да си "изпусне нервите" ?!??

# 104
Искам да попитам  „West Dakota” – Вие психолог ли сте, та определяте хората според психологията? Аз смея да твърда, че съм завършила психология и за да се направи характеристика на определен човек е необходима много информация и лични наблюдения , след което се прилагат общоприетите характеристики и методи в психологията, тъй че това което пишете е доста нелепо.

„ Наблюдавам обаче нещо интересно. В психологията между терапевт и пациент се създава много здрава връзка и зависимост от пациента към терапевта. В повечето случаи, ако се наложи да се спре терапията, поради някаква причина (пенсиониране на терапевта, преместване в друг град, неспособност да издържи на някои от "дертовете" на пациента или защото пациентът навлиза прекалено силно в личното пространство на терапевта), пациентът реагира в 90% като по книга - първи етап - чувство на изоставеност - започва да се моли да се продължи терапията - обещава да е примерен и да е послушен, втори етап - гняв към терапевта - започва да го обвинява, че всъщност нищо не прави и няма смисъл от цялата терапия, трети етап - самосъжаление, депресия, сълзи, докато накрая евентуално тази психологическа връзка се разпадне.”

Друг е момента където казвате, че Ганчева се възползва от силната обвързаност. И това е доста нелепо твърдение, защото никой при нея не отива насила, всеки може да си тръгне когато поиска и никой никога не е заставян да продължи да ходи . Това е въпрос на лично виждане. Дали ще се лекува при нея или не , това всеки решава сам за себе си.
И едно нещо разберете, при нея ходят хора които са отписани от медицината, такива няма какво да губят, независимо дали са "по-простички"  или "по-умнички". Всеки човек изхожда от личния си опит и своите възгледи и за това има различни мнения, и вси пак хората са различни. Разбирам, че хората са скептично настроени , защото са доста лъгани и не могат да повярват че някъде има такова нещо и то е реалност, че съществува човек, който може да им помогне. И вместо да подкрепим тази жена, да й дадем възможност да покаже на това общество възможностите си , хората ще я смачкат.
Що за народ сме ?

# 105
  • Мнения: 7
Ирена, няма да коментирам заяждането, но да, психолог съм с по-особена насоченост и работата ми е да състявам профили от малко информация за целите на определен вид разследвания. Повече за мен, не Ви влиза в работата. Вие като психолог сигурно знаете, че не само това, което казва някой, а начинът, по който го казва, също е много определящ. Хората отиват за какъвто и да е вид терапия доброволно, освен в специфични случаи, които не разглеждаме тук. И връзката пациент/клиент - лекуващ е много силна, но това сигурно го знаете от практиката си. Надявам се да не подхождате безотговорно към нея, ако съдя от това как омаловажавате отношението на Ганчева към тези, които са дошли при нея за помощ. Всеки има отговорност към хората, с които се среща при такива обстоятелства, и тази отговорност не се простира само до бизнес-отношението пари-сеанс, а до цялостната подкрепа и създаването на стабилна емоционална среда. Човек, който осъзнава това, не абдикира от отговорност при първия случай на съмнение в него, защото всяко лечение, независимо дали физическо или насочено към психиката, предполага проблем и някаква степен на объркване в клиента (страх, съмнения, обезверяване, песимизъм, дори желание за отказ от всичко) и работа на този, който провежда лечението е да го подкрепя във всяка стъпка. Нещо, което не видях при Ганчева, която при първия признак на недоверие, изпада в крайности и направо гони хората от себе си, за да не посяват съмнения в другите й клиенти.
Лично аз не вярвам в нетрадиционната "медицина", но допускам възможността да има такава и тя да дава резултати. Но моята реакция по тази тема не е породена от това, че не вярвам в нечий лечителски способности, а около циркът с "ще връщам болестите ви обратно, щом не ми плащате". Хубаво е да се замислите за това и да прецените сама дали човек, който претендира да е постигнал по-особено ниво на съзнание и е надникнал в тайните на Природата, наистина показва това или е въздух под налягане, подвластен на същите болести на емоциите, както и най-небалансираната психика. Аз не слушам какво някой говори за себе си, а как го казва, как прилага идеите си и какво е проявлението на мислите му - това показва дали някой човек притежава цялостност в поведението или просто лъже. Чел съм достатъчно литература и зная, че думи като състрадание и добронамереност не са просто празни приказки при хора с духовно разбиране за света и че могат да ги проявяват в действията си. Както зная, че други хора могат да убиват с думи, да убият вярата, да убият вдъхновението, да прекършат стимула, а в това се коренят страшно много болести на тялото. Затова кажете ми, ако тя прави това, лечител ли е или какво?

# 106
Ало, Западната..., сега остава да кажеш че си едно ченге и всичко ще да си дойде на мястото. Само че аз малце се съмнявам защото са ми много ясни тези които си го афишират ей така. Това полуказване на ето видите ли кой съм вървеше ама преди 20-25 години. Хората тогава се стряскаха. Имам тук един комшия който все още продължава да се хвали на ляво и дясно "аз имам писТОет", ама плаши гаргите. Та и ти, СПЕЦИАЛНИЯ.
Толкова за твоя полученгесарски, пардон психологически профил. По скоро КАМУНИГА.
Очаквам твоята закана да ме строшиш от бой, ама напърво време счупи клавиатурата за да успокоиш НЕРВАТА. И да знаеш, много съм гаден!!!

# 107
  • Мнения: 7
Браво на теб Simple Smile И няма защо да се повтарям, никога не е имало нужда. Каквото имам да го казвам, го казвам само веднъж, обикновено ме разбират.

# 108
Здравейте,
Пиша тук, непознавайки нито г-жа Ганчева нито Даниел - просто като страничен наблюдател.
Обръщам се към Даниел. Не мога да разбера, поне от изложеното от Вас, детето имало ли е разсейки или не (не говоря за стенограмата, защото казвате, че там са Ви манипулирали). В "Господари на ефира" казахте, че след като детето е спряло да движи крачетата си, лекарите са открили тумор на гръбначния мозък (невробластон). След проведени седем курса химиотерапия "туморът от злокачествен се е превърнал в доброкачествен". Честно казано не виждам това как ще стане. Защо чакахте година и половина, за да си подредите документите и да разберете в какво състояние водите детето при Анета Ганчева.
Когато става въпрос за туморно образувание при възрастен човек, то се развива много по-бавно отколкото при дете. Ако при възрастния зависи от начин на хране, стрес, генетична предразположеност, то при шест месечно бебе не можем да говорим нито за начин на хранене нито за стрес. Генетичната предиспозиция и ембрионалното развитие са решаващ фактор. Като прибавим много по-интензивното протичане на всички процеси в организма, растежа на детето, химиотерапията, която още повече срива имунната система - всичко това прави по-трудно лечението на детето. Ако приемем, че Анета Ганчева наистина има лечителски способности и начина й на лечение е модулирането на имунната система, то при тези обстоятелства това наистина ще е един продължителен процес.
Отговорете си на тези въпроси - имало ли е детето разсейки, премахнала ли ги тя, по - жизнерадостно станало ли е станало, въобще след лечението почувствало ли се е по-добре - ако отговора е положителен, мисля, че има резултат от лечението. Медицината друго не може да Ви предложи. Важното е детето как се чувства, а не някакво изследване. Може и десет лекари да са гледали изследването - те винаги ще кажат едно и също нещо, защото четат това, което пише на него. Не са важни тези десет, а е важен този един, които е правил изследването и разчитането му. А този един вероятно е същия, който е правил и другите изследвания. За него има тумор, който е там, който не може да намалее, т. е. подхожда с предубеждение ( а ако ви е искал и старите изследвания преди това). Не искам да кажа, че резултатите от изследванията по някакъв начин не са точни, просто си задавам въпроси.
Относно поведението на Анета Ганчева - не я оправдавам. Може да го е казала наистина в момент на афект, не знам. Но не мисля, че трябва от нещо да се притеснявате. Ако тя няма никакви способности, няма как да му върне състоянието, ако обаче има подобни способности и му върне състоянието, възмездието ще се стовари на нейните плещи. "Природата" няма да остави това ненаказано и тя много добре го знае. Нали казват, "направи добро и го хвърли в морето". Във връзка с това, ще разкажа малко предистория за себе си. Преди около пет години ми откриха сериозно заболяване. Когато влязах в кабинета на лекаря с изследванията, нищо не подозираща, той ги погледна и каза "ти знаеш ли, че както вървиш така ще умреш" и "може да отидеш при друг лекар, но аз съм шеф на отделение". Това бяха думи на лекар, на който трябваше да имам доверие, който трябваше да ме лекува, а така ме срина, че нямах сили да стана. Преди да отида при него се чувствах много добре. Отидох на тези изследвания без да имам някакви оплаквания. Просто имах някакво седмо чувсто и поисках изследване точно на този показател. Разбира се за този човек нямаше понятия като седмо чувство, каза ми, че лъжа и т.н и т.н. Няма да пиша подробности. Оказа се, че лекарството, което ми предлагаха колкото лекува, толкова повече и странични действия има, изписваше се по пътека, от която лекарите взимаха много пари. Всичко това ме накара да взема много трудното решение  да откажа лечението. Пиша тук - значи съм жива, но думите му отекваха като резонанс в душата ми. Не те убива болестта, а думите. Този човек срина с думите си не само мен, но и майка ми. Като гледах как се измъчва за мен, това още повече ме потискаше. Тогава, един ден, в пристъп на гняв, мислено му пожелах да се притеснява и измъчва за детето си така както майка ми за мен (между другото, той се държеше така и с другите пациенти и явно трябваше нещо да му се случи, да го разтърси, за да се постави на мястото и на другия). Резултата не закъсня много, точно това, което му пожелах се случи. Аз самата не можех да повярвам. Разбира се, не се гордея с постъпката си, но в момент на афект го направих, все пак съм човек и съм грешна, а и майка ми е човека, за когото умирам.
Даниел, за доброто на детето, отговорете си на въпроса, тази жена помогнала ли Ви е наистина или не. Не разчитайте само на изследванията. Ако Ви е помогнала се върнете при нея и й се извинете. Ако не Ви е помогнала, тя каза, че ще Ви върне парите и съм сигурна, че няма да върне разсейките. Но във всяко отношение бъдете честен пред себе си, не пред нас, за доброто на детето. 

# 109
  • Мнения: 7
Видяхте ли снощи на какво я направиха господарите. Да вземе да се скрие че стана зарезил и тия който и вярват ще се откажат от нея.

# 110
Вярно направиха, ама знаеш ли колко хора искат да живеят, а нямат спасение  и медицината ги е отписала.Всички сме смъртни и не се знае кой как ще плати за злобата и арогантността .Срещу Великден сме Бог забавя ,но не забравя.

# 111
  • Мнения: 220
За мене тази жена има дарба, както писах за 4-те дена ходене при нея аз се почувствах по-добре /може и да си въобразявам, все пак всичко е в главите ни/, но според мене ако имаш желание, ако наистина си добронамерен и си лечител с главно Л каква е тази уж поносима както самата тя ми каза по телефона такса от 20 лева на ден- по проста сметка това са 480 лева на месец, та това си е една заплата бе хора. Аз примерно работя за точно 500 лева на месец, което означава, че трябва да спра да живея, за да мога да си плащам сеансите и то не един месец, ами не се знае точно колко. 20 лева по принцип се вземат за 8-9 часов работен ден в България, а тя ги взема за 15 мин. Съжалявам, че пак подхващам темата за парите, обаче това е важно. Пак стигаме до извода,  че за да си здрав в България трябва да си богат. Като има големи разходи, защо си е направила такъв кабинет, защо не си е наела да кажем една стая някъде на приземен етаж, а си е наела цял апартамент в столичен квартал, защо е облицовала станите в приемната с фешън елементи, питам аз и защо ми наговори куп глупости, че ако не се лекувам заболяването ми ще прерасне в Рак, например, което е пълна глупост, то няма нищо общо с това и т.н. и т. н., и че ако изобщо забременея ще родя инвалид, абе хора това нормално ли е ?  newsm78

# 112
Госпожо, вие защо се притеснявате толкова. Всеки има право на избор. Толкова много начини за лечение има по вашите  критерии. Отидете там. Хем ще ви лекуват качествено , хем и пари няма да ви вземат. Надявам се и вие като ходите на работа да не си взимате заплатата. Не е хуманно.

# 113
 И ТАЗИ ВЕЧЕР ЩЕ ГЛЕДАМЕ НАГЛАСЕНИ РЕЗИЛИ. ВЕЧЕ НИ  СТАВА СКУЧНО. А ОФИСА НА АНИ Е ПЪЛЕН С ДЕЧИЦА. ТЕ С ВСЕКИ ИЗМИНАТ ДЕН СТАВАТ ВСЕ ПО-ДОБРЕ. ГОЛЯМ РЕЗИЛ............

# 114
Мда голям резил е, госпожата си има "социална политика". Затова взима само по 20 лв. Без тази социална политика сигурно щеше да взима по 200 за 15 минути. Да е жива и здрава. А вие не се подигравайте на тези, които работят за по 500-600 лв и си ги взимат. И ние искаме да взимаме по 3000, но няма как. А тя е намерила на начин да изкарва хиляди на гърба на работещите за по 20 лв на ден и ако беше толкова чиста нямаше да използва заплахи и страх. Но Природата ражда и чудовища. Това е моето мнение.

# 115
Не мога да разбера,защо така сте се хванали за парите. Искам да попитам каква е тарифата на Момера и на гжа Кочовска. Само, че те са в Сдружението на алтернативните лечители и затова парите са други и  се считат за регламентирани ,но без касова бележка.
Проф.дмн Връбка Обрецова  е председател и явно тя определя в България кой е лечител и кой не. А колкото до Вас Диди6 имате избор .Защо търсите алтернативна медицина , има лекари има здравна каса. Попитайте Кочовска колко взима на сеанс. Вас каква  тарифа ви устройва. До колкото разбирам от форума всеки отива по свое желание и ако има възможностите се лекува. Не тарифата й е висока ами ние сме бедни.Лекарствата ли са евтини , престоят в болницата или консултациата при лекар.Запряна срещу 5000 лв получи смърт , защо да не дадеш 480 лв на месец ако си жив. Преди 10.11.1990 бяхме равни , ама сега не сме. И моята пенсия е 170 лв. дано да съм здрава, защото нито лекари ,нито лечители ще ми помогнат. А този Даниел според мен е глупак. Детето му е живо май и здраво, но явно парите са по важни за него. Не говоря за парите които иска да му върне лечителката, а за тези които са му платили  ,за да направи този скандал. Те и господарите са взели нещичко. Така е парите са си пари.Весели празници.

# 116
Защото ако искаш да помагаш ще го правиш от сърце. Ако си заменил професията си заради лечение и преди си могъл да живееш с 700-800 лв, а сега когато "помагаш" го правиш срещу 5-6000, значи го правиш заради парите, а всичко друго е залъгалка. Не може 90% от хората в България да живеят с такива заплати, а ти да караш косвено да работят заради теб. Аман от такива "помощници", които злоупотребяват с даденото им. И никакви асоциации и сдружения няма да могат да им помогнат да скрият сребролюбието си. И нещо по темата с Даниел, не знам вие с какъв акъл четете и гледате, но детето на Даниел, Вики е имала злокачествено образувание, което е било излекувано с 8 химиотерапии, няма разсейки според това, което каза, но все още е имала други доброкачествени образувания, които са й пречели да ходи. Тези доброкачествени образувания е трябвало да излекува Ганчева, а резултатите показват, че няма промяна преди и след ходенето година и половина там. Тогава за какво са й дали 10 000? За хубавите й приказки? Аман от такова мислене.

# 117
От всекиму според способностите на всекиму според потребностите. Забравихте ли? Ама никой не кара тези 90% да ходят по лечители. Нали имаме здравна каса. Тарифата на Момера била 150 лв. Това се казва да "помагаш" на хората. Питам само като  са били тези допълнителните  доброкачествени образувания що не ходил при д-р Христозова ,нали тя е лекуващата лекарка. Ами то в медицината тези тумори се лекуват с лекарства. А той ходи да го рекитират година и половина . Е и ако това не е бунак здраве му кажи. Ани ,Ани или си тъпа или си болна  и нямаш пари да ходиш при алчната лечителка. Така е госпожа вече не сме равни и богатите ще оцелеят в България.

# 118
Ти Ани22 в едно по друго време си могла спокойно да влезеш в ордена на езуитите. Така езутско тълкуване на фактите само добре шлифован езуит може да направи. Злокачествен тумор излекуван с химиотерапиите, а доброкачествените остатъци са за лечителката. Правиш ли връзка каква глупост на квадрат си изтропала. И за чий му е на този Даниел да потроши толкова пари за някакви си доброкачествени образувания като са могли направо да ги изрежат или още 8 химиотерапии. И както се казва, аман от такова мислене. Но и такова мислене също струва пари, нали?

# 119
  • Мнения: 7
Не виждам нищо нагласено в господарите. Как се беше нагласила да разказва колко е велика. Аз СЪЩО ПОЗНАВАМ ЧОВЕК НА КОЙТО БЕШЕ КАЗАЛА ЧЕ Е БОЛЕН ОТ РАК А ТО ВЪОБЩЕ НЕ БЕШЕ ТАКА. Нормално тя няма медицинско образование и не може да чете изследвания. Диагнозити,които поставя са толкова верни,колкото и излекуваните от рак.Изключително злобен човек била. А колкото до настъпващите празници и злобните клетви то тя да му мисли пред оня горе. Тия грешни пари на гърба на нещастието на хората. Списъка с умрели при нея сигурно е много дълъг. Айде весели празници.

# 120
Аз съм  бивша пациентка  на  Ани  и съм дала интервю за фактологичния филм "Дар от природата", който можете да видите в сайта й. Аз няма нищо да обяснявам, защото" когато фактите говорят и боговете мълчат". Нека  Даниел гледа този материял, нека го гледат и господари на ефира, нека го гледа целия български народ, за да видят, че Даниел стои от едната страна на реката,а всички тези хора са от другата страна брега. За най-голяма радост те  са много повече от колкото вие си мислите.  За какви рекети става въпрос, за каква шарлатанка иде реч. Това сме ние хората, които години живеем втори живот. Даниеле признай си, че и ти си разбрал  възможностите на Ани,  както всички ние, които сме изпитали този метод. Иначе не би стоял година и половина да те рекетират. А в сайта видях и твойто интервю, което не се различава  от моето мислене. Ани,ние сме зад теб и всички ние  ще се борим за да излезе истината. Мисля, че не са малко хората, които имат нужда от теб.

# 121
Ей Новак, ти май нещо не си разбрал ,доколкото разбрах от писаниците до тук на не дава диагнози, всеки идва с диагнозата си.
Иска ли ти се и ти да си велик сигурно след като така искрено завиждаш.

# 122
А на 148 искам да кажа, че не е нужно  Ани да бъде лекар. Важното е да дава живот. А що се касае за документите се обърнете към лекарите, на които плащате доста добре за изследванията и накрая се установява, че не се достатъчно професионални. Аз съм била свидетел как се плюят лекари за некадърно поставена диагноза. Представете си как ни лекуват.

# 123
  • Мнения: 7
Че тя да не е велика????? Може би в нейните мисли само.

# 124
И  Ани това казва, че не е велика, а  е един обикновен човек . Велика е Природата и тя лекува. Четете интервюто в сайта й.

# 125
zna4i ,tazi jena ako q sre6tna edin den,bix kazala 4e 6te q udo6a i nqma da mi migne okoto,tazi e edna mrusna 6arlatanka,koqto nqma nikakvi zadru6ki da vzima i poslednata stotinka na xorata,ku4ka mrusna

# 126
Не била казвала, че не е велика ли? Цитирам: "Ако мен ме нямаше в България, тук щеше да има толкова много разрушения, както е навсякъде по света. Ако се махна от тук и отида да пазя някоя друга страна, ще видите какво ще стане". "Аз лекувам всички болести от миналото, настоящето и бъдещето. При мен идват хора с болести от миналото, настоящето и бъдещето" - последното е голямо изхвърляне, излиза, че при нея идвали хора от бъдещето - разбира се, че не е така, но тя се е самозабравила. "Аз ще ви излекувам на 100%...[перефразирам] ако не стане, това е защото не ме слушате". Тая жена е с болно его и има някакъв месиански комплекс. Ако й се хващате на въдицата, сами сте си виновни и си теглете от това, щом толкова струва вярата ви, че сте съгласни да я продадете толкова евтино, че и парите да си давате в замяна на мъгливи обещания и страх. Вас ви е страх от приказките й, повярвали сте на внушенията й и мнението й за самата нея и не мислите трезво. Но щом желаете да сте й донори, ваша воля. За щастие има много трезво мислещи, които се надявам да я разследват и изобличат докрай. Както и всички други като нея.

# 127
А стига бе Даниеле,  пишете двама, трима души  във форума. Незабравяй, че има  и други мненения. За 20 години толкова много хора са излекувани. Не може всичките да ни изманипулира. Доколкото виждам всичики имат глави на раменете си. А ти защо стоя една година и половина при тази жена като виждаш, че нямаш резултати, да те манипулира ли ? Има нещо тенденциозно в цялата тази работа. А и като гледам изказването ти в сайта на госпожата и колко добре изглежда детето ти се  питам ,кой си и какъв човек си? А и много ефирно време ти отделиха, това са пари Даниеле .........и някой ги е плащал.А що се касае до величието всеки има право да се чувства така както намери за добре.  Май вече само това ни остана в тази  държава. И мисля, че  ти вече нямаш проблеми. Лекарите ще ти оправят детето,  а и  парите ще ти бъдат върнати . А за шарлатанката остави и ние нещо да кажем някъде. Гледай само да не останеш ти с гузна съвест. Благодарение на нея Вики е оцеляла от тази коварна болест. И недейте да правите толкова много оценки. Може да бъде всякаква като характер, но по-важното  е , че наистина  лекува и то много качествено, а това е   най-важното за нас.

# 128
Лош характер или нервна преумора,това може би истината за лечителката.Но до сега виждаме само Даниел от сто гледни точки.
нали имаше страшно много оплакващи се ,дори умрели. Все пак едно не мога да разбера нали сме правова държава. Всеки е невинен до доказване на противното. В случая "Господарите на ефира" ни внушават ,че тя е виновна и интервюто с нея и коментарите са направени така, че тя да е виновна. Дали пък някой не е платил ,разбира се не Даниел то му личи, че объркан и доста посредствен. пак ще  се върна думите,че ще върне болеста са грозни, но може би ако наистина е дала два живот на това дете да побеснее от неблагодарността на бащата. Нещо и с документите не е наред май един път е болно, един път е здраво ,един път има тумори, един път няма  така и не се разбра.   Бети 4 казва ,че ако я срещне ще я убие това не е ли същото изхвърляне в яд като за връщането на болестта. Не знам каква ще ми е раекцията ако една година и половина се боря за живота на едно дете , резултатите се подобряват и изведнаж ми се каже , че нищо не е направено и трябва да върна парите. Не парите са важни , а това че си вложил труд  и не ти признават заслугата. Ще ми е интересно ако се докаже ,че тя наистина лекува , думите са важни , но делата повече.

# 129
Най после тази Султанова си удържа обещанието и публикува клипа с монолога на Даниел където се вижда че "насила" го принуждават да говори. Ех Даниеле, Даниеле, нещо си объркан много лошо. Явно други хора ти влияят, и сигурно не безплатно.
Ето и линка към клипа:   http://www.vbox7.com/play:de10bd9d

# 130
Този човечец си играе с живота на собственото си дете!!!!!!! 

# 131
Гледах клипчето и сега разбирам защо пиарката Султанова беше бясна снощи. Видно е че това момче Даниел се е завъртял не на 180 градуса а на три пъти по 180 градуса. Слаб изпълнител е Даниел. Както го е подкарал ще почне да се върти като един пумпал. А между впрочем хубавото му детенце има доста здрав вид и дано да е все такъв видът му, независимо кой има принос (за химиотерапията нещо се съмнявам).

# 132
Защо замълчахте бе хора?Какво ще кажете за "шарлатанката"? Може би искате и вие да се лекувате при нея? Аз лично бих си давала парите за такива резултати.

# 133
А бе тази Султанова голяма лисица бе. Чака ги тези от Нова да се навъртят до ушите с л... и фрас пейстна клипа с Даниелчо. Не беше честно така Султанова. Трябваше да им го дадете и на тях това клипче, белким да бяха скалъпили една по свестна компилация за конфликта Даниел-Ганчева. А така "Господарите" бяха  принудени пет пъти да излъчват едно и също, един път монтирано отзад напред, следващия път отпред назад и така до умопобъркване. И като слушам и гледам как гладко му тече мисълта на туй момче Даниел се чудя колко ли бой е изял за да ги наговори тези работи ей, голям бой голямо нещо.
И пак ви казвам Султанова, не сте права, ама хич не сте права. Въпреки всичко искам да се запозная с вас, може да ви назнача за личен пиар. Знае ли човек кво може да му доди на главата, нали?

# 134
  • Мнения: 7
Леле какъв пи-ар, леле какъв хитър ход. Да го пусне след Господари на Ефира, това е то - да имаш тактическа мисъл... Много "тактично" е също да пуснеш обявата все едно нямаш нищо общо със Султанова, или не си Султанова и е направо гениално да се възхищаваш от лукавостта си, ползвайки опцията да пишеш нерегистриран във форум за майки. Сигурно на това се дължи vbox7 няколко дни да не може да се справи с невероятния трафик от зрители, които искат да гледат "клипчето", аз едвам се доредих там, цъкайки денем и нощем на линка от форум, който иначе се посещава от съвсем друга целева група потребители, но който стана арена на "титаничната" битка за и против някаква нахална лелка, макар и канал на "Великата Природа". Но накрая успях... станах 47мия, който е гледал продукта на ювелирната акция на ненадминатата пи-арка Султанова. И направо получих озарение от истините, които бяха разкрити там. Те направо ми преобърнаха мирогледа ми и сега разбрах как Ганчева изобщо никога не е казвала, че дава 100% гаранция, че ще излекува клиентите си, как не поставя фалшиви диагнози и как дори не си е помисляла да връща болестни състояния. Разбрах колко мил и етичен човек е, как се трогва до дъното на душата си от чуждата болка и в никакъв случай не търгува с нея и че изобщо няма общо с търговците от храма. Дълбок поклон пред тази извисена жена и тържествено обещавам да намина в кабинета й да си поговорим и от сърце ще й дам 100 лв, за да отдели цял час от ценното си време, така че аз, простосмъртният и доскоро невеж човек, да мога да се порадвам на духа, който се лее от нея.

# 135
Западната, разбираме че преди да се изкажете се налага да плюете това което остава след силното скърцане със зъби. Всъщност така съвсем няма да остане нещо в устата ви, знаете грозно е. И след това започва едно преповтаряне на нещо добре монтирано и целия български народ беше информиран. Да но с това клипче се вижда че медала има обратна страна и разбирам че трудно се преглъща. Ама било видяно само от 40-50 човека, лека полека ще станат 140-150 и мисля че тогава ще се види кон боб яде ли? Важното е да се разбере че не всичко е черно и бяло, в случая цитирам Даниел. Аз вчера като го видях бях 29-ти и не се налагаше да цъкам върху линка, веднага се отвори. Бай да уей, отваря се и на ключови думи като даниел, ганчева, монолог, може би и на други.
Относно Султанова, не я познавам но я видях на телевизора. Симпатична жена, поне 10 години е по-млада от мен. Колкото до това дали ходът и е хитър, определено да. Още повече ако тези от Нова са имали същия материал и въпреки това са решили да манипулират. Но те от Господари на ефира се смятат за недосегаеми, може би защото все още не са си намерили майстора. Но и това ще стане.
Интересно каква е "целевата потребителска група". Направо си смешна Дакота. Клипове с чалги и разни други мозъчни промивки за масовките, пардон "целевата потребителска група".  И за да не си капо ето ти един линк за нещо хубаво: http://video.yahoo.com/watch/4853639?fr=yvmtf

# 136
  • Мнения: 7
Браво, браво Simple Smile Цели 150 човека, това е революция. На предишния си пост забравих да сложа "Внимание съдържа сарказъм", мислех, че е очевидно, но явно не е. Кажи ми, Ъфти, ти потребителите на bg-mamma чалгаджии и с пропити мозъци ли нарече, защото под целева група имах предвид обичайните влизащи в този форум за семейство, отглеждане на бебета и деца и други ежедневни и много нормални дейности? Разбирам, че сте тръгнали с всички средства да плюете и лъжете, но се спрете малко, всичко си има граници и да се самозабравите е най-лошото, което можете да си причините. Аз няма да сляза на вашето ниво, но май не мога да се надявам да дойдете на моето  Grinning

# 137
А бе брато за парите е ясно - дашен си. За  госпожата 100 лв  да даваш ,само за да я видиш не си заслужава. Година и половина си ходил при нея  по собствено желание на много по-ниска тарифа. Кажи, на "господарите" колко плати? Това е по-важно. Те затова са "господари" защото не взимат по 20 лв такса. Там работата  е дебела. Даниеле  не ходиш ли на работа бе брато? Кога си гледаш детето, като по цял ден си във форума?  Това дете има нужда от грижи.  А за Природата това е друга тема. Там не пипай. Можеш само да й благодариш.

# 138
Виж сега Западна, ние изобщо не се борим да стигнем вашето "твърде" високо ниво. Начи както виждаш и с моето ниво тип "ниска топка" все  още съм жив. Къв сарказъм, кви пет лева имаш в предвид относно "целевата група" на нашенското Ютубе. Прочети кво си написал в предния постинг. А и къде да бъде публикуван клипа, във вестник "работническо дело" може би. Е не са се допитали нито до теб, нито до "Господарите на ефира". И това няма нищо общо със сайта "мама". Препоръчвам ти, гледай още един път клипа на Даниел, след това готината Сюзан Бойл и за капак надуй колонките и отвори този линк: http://www.youtube.com/watch?v=9n7CFwfFWAM&feature=related

# 139
А бе каквата и да е Ганчева, ясно, че лекува. А Защо Султанова не го пусно по национален ефир за да го  видят повече от 150 души

# 140
Очеизвадно е, пускането в ефир коства много пари. И тук е грешката на "мок", не Даниел е плащал на Господари на ефира а са му  newsm48 платили за участието. Почти като във вица за компютрите и компотите... newsm78

# 141
Супер! Още малко всичко ще си кажете. Няма значение кой на кого е давал .Важното е тази жена да бъде оплюта на всяка цена , а Даниелчо да получи пари от всички възможни източници. Голяма цена плаща това дете. Супер родители сте........... Голям качамак са забъркали с господарите, но и те много се изложиха. Не може непрекъснато да се подиграват на хората, за да им се гледа предаването. А защо те не се погледнат на какво приличат?  Да, те могат да бъдат "господари на ефира", но господари на съдбата на хората няма как да стане.

# 142
Гледайте и преценете сами! Много хора знаят истината!http://www.vbox7.com/play:d4d1f156

# 143
# 144
Гледахме го Даниеле, гледахме го и ни писна вече. Истината я знаем. Година и половина детето ти живее втори живот, благодарение на тази жена. Морал нямаш ли бе. Можеш ли да спиш спокойно? За това няма да прокопсаме в тая държава от такива  като тебе.

# 145
Горния линк показва нещо много монтирано и естествено манипулирано.
Ето и линка към клипа в който Даниел се е разголил едно към едно без монтаж:   http://www.vbox7.com/play:de10bd9d

# 146
За да не се налага да копирате и директен достъп: http://www.vbox7.com/play:de10bd9d

# 147
Поради големия успех на филма „ Дар от природата”,   
Това, което виждаме в сайта, за този филм ли става въпрос, където се споменава по-горе във форума? Може ли да кажете кога е излъчван и по коя телевизия?

# 148
Какъв е този човек. Много съм изненадана. Кое е истинското му лице. Човек с две лица. Момче в пазвата си държиш дете и в двете интервюта. Не си ли играеш с огъня?

# 149
Филма „ Дар от природата” се излъчи миналата година през май месец от БНТ,  Това, което виждате в сайта, са филми последващи с месеци "Дар от природата". Едното е монолог на Даниел а другото е творение-манипулация на Господари на ефира с този Даниел.

# 150
Таткото, Май много почна да си превишаваш правата. За тези хора нямаш право да взимаш отношение, защото и аз съм един от тях. Няма да е далече момента, когато всички излекувани ще ни видиш в национален ефир. Та да видят тези документирани хора как живеят втори живот, благодарение на тази жена, която даде живот и на твоето дете.

# 151
... а глава на звяра заздравя и хората му се поклониха и тръгнаха след него

# 152
Поради проявения интерес към филма "дар от природата" за улеснение може да се намери на следния линк: http://vbox7.com/play:875ea28b .
Могат да бъдат използвани също така и ключови думи като дар, природа, Анета и т.н.

# 153
Zdraveite vsi4ki,Ani,Daniele,g-jo Sultanova!Kazvam se Elena Jaber i jiveq v Jordaniq.Purvo iskam da izkaja ogromnoto si sujalenie,4e tova,koeto se slu4i s men se slu4va i s Viki.Re6ih da pi6a,za6toto naistina v misteriata okolo le4enieto na Ani ni6o ne e samo 4erno ili bqlo.Za tova 6te vi razkaja moqta istoriq i moqta versiq i se nadqvam da otgovorq na mnogo vuprosi.Prez 2005g.slu4aino  jivota  me zapozna s jena,s koqto v posledstvie stanahme blizki priqtelki.Togava tq mi razkaza neveroqtna za men po tova vreme istoriq-bila bolna ot rak v naprednal stadii,no se izlekuvala pri nqkakva le4itelka.Togava propusnah tova pokrai u6ite si kato ne6to ne mnogo za vqrvane.Do kato ne doide moqt red-prez 2007g. na men mi be postavena su6to tejka diagnoza,koqto nqma da spomena,za6toto mnogo malko hora znaqt za neq.I togava trugnah za BG,za da se sre6na s vuprosnata le4itelka 4rez posredni4estvoto na izlekuvanata ot rak moq priqtelka(edna ot geroinite vuv filma za Ani).Doidoh samo za lqtnata vakantsiq,za6toto imam detsa u4enitsi,koito u4eha v Jordaniq.Ani mi obe6ta izlekuvane na 100% v koeto bezuslovno vqrvah.Sprqhme jivotospasqva6ti lekarstva,no ni6to lo6o ne mi se slu4i-naprotiv-zapo4na podobrenie.6tastliv pristigna i suprugut mi i re6ihme da ostana do kato le4enieto priklu4i.Naehme kvartira v Sofiq,zapisahme detsata v 4astni u4ili6ta,za6toto vse pak trudno pi6at i 4etat na bulgarski.A tozi prekrasen 4ovek-moqt muj se vurna sam za da raboti i poeme finansovata tejest na tezi sudbovni rokadi.4 mes.po-kusno Ani me prati na purva kontrola.Vupreki,4e izsledvaniqta bqha s po razli4na indeksatsiq sravni gi spetsialist i ustanovi,4e podobrenie ima,koeto ,oba4e ne bi bilo vuzmojno bez lekarstva.Az,razbira se letqh ot 6tastie.Vqrvah,4e kraqt mu e blizo.Na osmiqt mesets Ani me prati pak na izsledvaniq,s dumite:i samo smei da mi doide6 s lo6i rezultati!Az naistina vun6no izglejdah prekrasno,ogromna razlika vuv vida ,s koito po4nah le4enieto...No rezultatite bqha tazi,s koito vlqzoh pri neq  purviq den.Ani  ne gi prie.Tq me obqvi za fal6ifikator i kaza su6tite dumi,koito kaza na Daniel i vdigna,su6tia stra6en skandal.I predi tova ,kogato sme si govorili s neq tq mi obqsnqva6e kak postupva s neblagodarnitsite,koito nakraq si iskat parite-da,tq im vru6ta parite,no vru6ta i purvona4alnoto sustoqnie,v koeto sa do6li pri neq.Az pari ne iskah.Az iskah da produlja da se lekuvam pri neq.Tq mi dava6e sigurnost,gripovete minavaha za 2 dni,i moite i na malkiq mi sin.Tq mi vuzstanovi mese4niq tsikul,a ne mi idva6e tseli 8 godini predi tova.Tq mi izlekuva hroni4niq tsistit.Iz4isti psoriazisami vuzniknal ot stresa.Za6toto tq lekuva tseliq organizum kompleksno,a ne samo osnovnoto zabolqvane.I taka,oba4e s moeto osnovno zabolqvane ne6to ne vurve6e.Togava otidoh v 3 razli4ni laboratorii i povtorih izsledvaniqta,po neino nastoqvane-,,vurvi i si dokazvai,,No rezultatite pak su6tite.Pone se ubedi 4e ne sum fal6ifikator i le4enieto produlji,no stresa,koito prejivqh ostavi dulboka rana i v men pokulna za pruv put sumnenie,porodeno ot neinata ostra reaktsiq-ako tq me obqbqva za fal6ifikator,a az sus sigurnost ne sum,to za6to nqma rezultat ot le4enieto,v koito tq e ubedena?.Kazah si -ni6to,tazi jena me lekuva i ni6to drugo nqma zna4enie.Iskah da ostana do pulnoto si izlekuvane.Napravih 1 godina,doide lqtoto,detsata svur6iha u4ili6te i pristigna muja mi i to4no togava ni se obadiha,4e svekur mi e zle i umira.Pomolih Ani da me pusne za 2 sedmitsi v Jordaniq,za da se prostq sus svekur mi ,a i da si vidq blizkite-vse pak tam mi e domut ot 17 godini.Tq s se suglasi s qvno neudovolstvie,no ne se protivopostavi kategori4no.Kaza mi da doida oba4e s izslidvaniq ot tam.Napravih gi,a te bqha po lo6i i it predi6nite.Vse pak razbrahme se s muja mi da se vurna sama i da produlja o6te pone 3 mes. i ako nqma podobrenie,da se otkaja.V denq na putuvaneto mi po gre6ka na slujitel na aviokompaniqta izpusnah samoleta.Dadoha mi data sled 1 sedmitsa.Izkah da se obadia na Ani ,no znaeiki za reaktsiite i ne posmqh.Sled otsustvie ot li4enieto to4no21dena,se vurnah pri Ani,a tq me prie meko kazano zle.Obqvi,4e izglejdam ujasno,re tq ne znae dali ne vzemam pak lekarstva,4e za tozi period sum razru6ila vsi4ko izgradeno ot neq,a predi tova kazva6e i go e kazvala na vsi4ki patsienti,4e kakvoto  e otraboteno si ostava otraboteno.Ne posmqh da kaja za napravenite izsledvaniq i tq me prati da pravq novi,kato otkaza da me lekuva.Razpraviqta be6e grandiozna i grozna.Vsi4ko se izpolzva6e sre6tu men,nito edin razumen dovod tq ne prie.I az razbrah,4e iska da se otturve ot men,za6toto ni6to pove4e ne moje6e da napravi sus zabolqvaneto mi.Razdelihme se po telefona,kogato otnovo se opitah da q molq da me vurne,a tq produlji da me obijda .Togava q popitah:Ani,za6to prosto,ne mi kaje6-Eli,ne moga da te izlekuvam.A tq kresna-Sega ve4e nikakva sila nqma da te vurne pri men.
   Pi6a vsi4ko tolkova podrobno,za da vi ubedq vav izvodite,do koito sama stignah.Da,Ani e le4itel,koito ima sposobnosti.Tq postigna s men li4no mnogo.Osven po-gore poso4enite rezultati,tq me izvede v dobra remisiq.Tova tq napravi i s Viki.Za 1 godina nie vsi4ki patsienti,koito se zasi4ahme S Viki zabelqzvahme podobrenie-deteto zapo4na da sedi,da progovarq,to umira6e za Ani i Ani za nego,svidetel sum.No tuk stigame do drugo ne6to-meditsinskite izsledvaniq,a te sa neosporimo dokazatelsvo za rezultata ot le4enieto.I togava ako ne se haresat na Ani-tejko vi.Patsienta e bezotgovoren.toi e lujets,toi e fal6ifikator...No tseliq tozi tsirk e za6toto Ani ne moje da prieme neuspeha si i ne iska da se kompromentira,priznavaiki,4e e bezsilna v nqkoi slu4ei i za tova se nahvurlq vurhu nas,udavnitsite,vkop4ili se v neq kato v spasitelnata slamka
.Ne e 4estno,Ani!Bi trqbvalo da postupi6 po 4ove6ki.Zatvori vratata,kaji spokoino,na tvoq neuspe6en slu4ei,4e pove4e ot tova ne moje6 da napravi6.No teb te e strah za parite.Strah te e da ne zagubi6 ot blqsuka na profesionalnata si reputatsiq.A bolniq,otiva6t po dqvolite-mnogo vajno,toi taka i taka e otpisan.
 Tova e priqteli-Ani ima kolkoto uspehi,tolkova i neuspehi.Tova e istinata.Ne iskam da pla6a nikogo-vseki ima pravo da opita 6ansa si.Nikoi ne moje da znae dali puk nqma da se polu4i.A ako ne se polu4ava pri4inata ne e vuv Ani,neq samo gospod q znae,toi re6ava koi da ozdravee i koi ne.Sega ,kogato ve4e vurvq po drug put,znam4e sum prostila na Ani.I poneje ne sum neblagodarna,se opitah da buda obektivna.Za da buda suvsem 4estna,6te trqbva da dobavq,4e az se lekuvah na polovin tsena i tova ,koeti sum i platila e ni6to v sravnenie s tova,koeto mi struva6e tseliq prestoi v Bulgariq za 1 godina.Ne si poiskah parite.Ne si gi iskam i sega.Le4enieto pri neq e skupo i znam,4e Daniel i drugi kato nego pravqt nevuzmojnoto,samo i samo da stignat do kraq.Znam su6to,4e Daniel i jena mu biha mogli da preglutnat vsi4ko,za da se vurnat otnovo pri neq.Na takuv revan6 se nadqva i rejesiorkata.No 6te vi razo4arovam-rezultat nqma da ima.I Ani go znae,za tova ne vi iska.Lekuvaite si deteto po drug na4in.Ot surtse vi jelaq Uspeh.I ot men zapomnete
Ani ne e kraq na sveta!Tseluvki na Viki!I uspeh na vsi4ki patsienti na Ani.Ne se otkazvaite,Dokato ne razberete ot koi otbor ste.Jelaq vi da ste ot pe4eliv6iqt!
.
...


Здравейте Елена,
Вие събудихте отново вярата ни на мен и съпруга ми (Аз съм Краси и той е Краси) в силните и адски стойностни хора, който не се страхуват да се изправят пред гадостите и препятствията на живота.Прекланяме се пред Вас и пред семейството на Виктория, Дани  и Мария Майката на Вики.Ние от извеснто време следиме живота на семейството и сме шокирани от гадостите, които се пишат по форумите. Не сме пиари на семейството , ние си имаме нашата позиция в цялата история и тя е  че една жена която е дарена от бога с дарбата да има деца не може да заплашва живота на едно дете с думи:"АЗ ЩЕ ВЪРНА РАЗСЕЙКИТЕ НА ВИКТОРИЯ"
Ние имаме две девойки на 1.6 г, едната от тях се роди с бемка на лицето , ходихме в Германия да я оперираме за да я махнат, но се отказахме. Заведохме я при д-р Кирчева от гр.Пловдив, много мами (от форума) не Я одобряват, но тя спря растежа на бемката на нашето дете и аз бих Ви препоръчала да отидете при нея.аз съм си правила експерименти с диагнози и съм се обаждала по телефона за едно детенце (с желание да и помогна) и съм казвала каква е диагнозата на детето без да казавам коя съм и нейния отговор беше "СЪЖАЛЯВАМ НЕ Е В МОЯТА КОМПЕТЕНЦИЯ'
Аз също се лекувам при нея и съм сигурна че ако  може да Ви помогне с най-искренното си търпение и желание ще го направи.
А пък ако имате нужда от приятел в БГ винаги сте добре дошли в нашия дом.
ЖЕНА С ТАКВА СМЕЛОСТ Е ДОСТОЙНА ЗА УВАЖЕНИЕ И ВИЕ ГО ИМАТЕ ОТ НАС.
ПОЗДРАВИ КРАСИ И КРАСИ
ДО СКОРО

# 154
Виждам как тук пишат все едни и същи PR- ри на "лечителката". Абе хора евала на нея - супер психолог и менижър. Намерила си е ниша на пазара - живота на хората. А и много хитро - "да имаш време живот". Че като ти свърши времето - ами тя не е  виновна, то се е свършило.
Та хора, тези които тук си пишат и се опитвата да я възхваляват - това им е работата, така трябва. Но тези, които наистина имат нужда от лечение, разберете явно не е това човека. За съжаление вероятността да попаднете на друга подобна "лечителка" е 99%. Съвета ми е - проверявайте много подробно, срещнете се и с реални излекувани хора, не един и ВИЖТЕ епикризите и състоянието преди и след лечение. Пресечете информацията. И бягайте от тези, които виждате, че искат да печелят /те са ясни/.  Та така хора, които имате нужда - не се поддавайте на манипулациите на "лечителите", проверявайте и пак проверявайте и чак тогава се доверявайте.
Здраве и късмет за вас и за семейството на Вики - аз знам че до 3г. Вики ще тича сред нас!!!
А на останалите - майната ви боклуци. Не помгайте на една убийца - психопат.
Аре чао

# 155
Елена, ти си се взела много насерииозно. С теб се лекувахме по едно и също време при Ани и съм в течение на цялата ти тирада.Първо Ани не иска хубави документи, а обективни, които много трудно набавя от такива като Вас. Второ аз няма да пиша мемоари като теб, а ще те попитам, как живяа 8 месеца пълноценно и в прекрасно здраве без кортизони? И трето защо не кажеш как напусна лечението за около месец без Ани да бъде информирана и през цялото време се притесняваше защото ти не се обаждаше. А когато реши да се върнеш тя не пожела да те приеме, и с основание. Сега съжаляваш защото не можеш да продължиш лечението си , както и Даниел.За нелоялните хора има ред.А защо непрекъснато обиждате Ани, кооято Ви е давала живот? И тебе ли 8 месеца те е карала да идваш на сила за да те рекетира? Въпреки, че ти беше с намалена такса.

# 156
ммими, хаиде пиши ми на майла моля те. искам да се видим и да ми ракажеш за Ани. krasi_i@yahoo.com. Благодаря ти

# 157
  • Мнения: 5
Здравей Мими
или пиарче Ганчевско Simple Smile.Абе не се ли уморихте вие всичките с еднакъв стил на писане и еднакви правописни грешки да защитавате една "лечителка".Много сте прозрачни, поне си сменяйте стила на писане и пола:-).Ей големи сте смешковци.Дори различни "гости" пишщете един след друг след броени минути след поредния "гост", аз съм простичка жена и ви хващам как един и същи човек пише от името на различни гости.А да не говориме, че  ако се проследят адресите на компютрите ще ви хванат.
Ей тогава ще падне майтап.
ИСКАМ САМО ДА НАПОМНЯ ЧЕ ОТГОРЕ НАД ВСИЧКИ НАС ИМА ЕДИН И ТОЙ ВИЖДА ВСИЧКО.
ТОЙ БАВИ , НО НИКОГА НЕ ЗАБРАВЯ!!!
КАК СПИТЕ НОЩЕМ , НЕ ВИ ЛИ Е СТРАХ ЧЕ НА МЯСТОТО НА ВИКИ И МАЙКА И И ТАТКО И  УТРЕ МОЖЕ ДА СТЕ ВИЕ И ДА НЯМА ОБРАТЕН ПЪР ЗА ГРЕШКИТЕ ВИ

СТРУВА СИ ДА ПОМИСЛИТЕ НАД ТОВА!!!

# 158
За хиляден път в моя живот стигам до извода "за каквото и да ти говорят знай че става дума за пари". Та за какво става въпрос. Снощи с голямо внимание изгледах полюцията на "Господари на ефира" и разбрах кой стои все пак зад целият този спектакъл. Логично беше да си мислиш че това е лекърското съсловие. Но в случая то беше употребено като подправка в супата Даниел-Ганчева. Видяхте ли обаче накрая бабето проф дмн Връбка Орбецова, достъчно склеротирало, говорещо с кухи фрази. Бивша комунистическа номенклатура от времето на бай Тошо, но да обърнем внимание на най-важното "председател на сдружението на алтернативните лечители". Тя професора, доктора на медицинските науки - председател на сдружение от "алтернативни лечители" като Ганчева например. Нещо не ми се връзва. Защото под алтернативни лечители са и всички екстрасенси, развалячи на магия и т.н. и т.н. Хонорарите на тези алтернативисти са с пъти по голями от цитираните за Ганчева. Явно тази Ганчева не се е съгласила да влезе и плаща в сдружението на Връбка и са и сготвили комплот. Накрая стана пределно ясно къде е заровено кучето и кой е платил масрафа на Господарите и Даниел.
Извода е, Ганчева влизайте в сдружението и всичко ще бъде по мед и масло. Дори и да нямате никакви успехи при лечението на този или онзи, пак ще ви хвалят. И още нещо вслушайте се в съвета на моя приятел Ъфти(мисля че той ви го предложи), лекувайте запек и хемороиди и всичко ще е наред.

# 159
Изгледах "господарите" , снощи чух и докторите. Така и не разбрах това дете Вики болно ли е или не. Като го гледам за мен е здраво, докторката казва, че нищо не е направено, проф. Бобев твърди , че само с операция и химиотерапия се оправя тумор, бащата казва, че си иска парите, защото няма промяна последно кой ще уточни и обобщи всичките тези приказки. И тази Обрецова много ми е интересно как разбира кой лекува и кой не. Има нещо гнило, но не в Дания , а у нас и то не в държавата, а в манталитета ни - завистливи , мързеливи и сеирджии.

# 160
  • Мнения: 2
Koiq si ti,MMimi?!Ako naistina si se lekuvala po moe vreme,napi6i mi na li4ni suob6tenia.No niama da go napravii6,za6toto ne si nikakva mmimi!Ti si Ani!Da ,Ani,tova si ti!Radvam se ,4e mi pisa,o4akvah go.Poznavam stila ti,na4ina na izkazvane.Koito i da e pro4el moiata <<tirada>> e razbral mnogo dobre kakvo iskam da kaja.Nikoi ne bi se zaial s men za napisanoto.Ti edinstvena znae6,4e moite izsledvania si biaha suvsem izriadni,napraveni v Cibalab-3 puti s 3 razli4ni imena,v  3 razli4ni podrazdelenia,za da me niama v kompiutara im.V edna laboratoria,koiato izpra6ta vGermania,v o6te 2 pazli4ni laboratorii v Jordania.E ne moje vsi4ki  da ne sa izriadni!I ne sam otsustvala 1 mesets,s tebe se biahme razbrali za 2 sedmitsi,az otsustvah samo 20 dena.Ne se obadih,za6toto znaeh kakvo 6te mi kaje6-da si ostana v Jordania.A ot4aiano iskah da produlja pri teb togava.Iskah da se izlekuvam ,ti mi go obe6ta.Biah dosta izpla6ena .Shte propusna komentarite ti zad gurba mi,za da me izkara6 men vinovna.Kakto kazah,otdavna sum ti prostila.A 6to se otnasia do kortizona,to i do dnes sum bez nego!I pak go kazvam,blagodarenie na teb-ti me izvede vse pak v dobra remisia,ot koiato da moga da produlja ve4e po drug put.Naistina,vseki neuspeh e pri4ina da zapo4nem otna4alo po po -dobur na4in!Blagodaria ti ,4e mi pomogna da nameria nov put,novi mnogo vajni i krasivi ne6ta v jivota mi.Nikoga ne sum otri4ala,4e ima6 le4itelski sposobnosti.No kogato parite zapo4vat da  igrait dominira6ta rolia,vseki e sposoben da se zabravi,da zabravi dori,4e se vuzpolzva ot Velikata priroda za sobstveno oblagodetelstvuvane.Su4uvstvam   na Daniel i Maria za Viki ! spravedlivo e da vurne6 polovinata suma,za6toto ti vse pak ima6 zaslugata tia da e dobre.Taka mislia az.Nai-mnogo me radva fakta,4e ti publi4no sa IZVINI na tselia bulgarski narod,za tova,4e si kazala,4e 6te vurne6 razseikite i predi6noto sustoianie.Tova e dobrata novina-ve4e niama da moje6 da zapla6va6 s tova.I za drugo se nadiavam seriozno da se zamisli6-kak triabva da tulkuva6 i opravdava6 pred SEBE SI i pred Velikata priroda rezultati ot izsledvania,koito ne ti haresvat.Mai ti si se vzela mnogo na seriozno ,Ani.Ti ne si nito gospod,nito velikata priroda.Samo tam niakude niakoi re6avakoi da ozdravee i koi ne.Izpolzvai misiata si po prednazna4enie,a ne za sobstveni oblagi,za6toto mai niakoi ti pra6ta signali da si nau4i6 uroka dokato e vreme.Ne mi se gnevi,znae6,4e sum prava!                                                                                                                                                 

# 161
  • Мнения: 2
Krasi i Krasi,dobri hora!Blagodaria vi za hubavite dumi.Edva li gi zaslujavam.Az sum edin obiknoven 4ovek,bore6t se za otseliavane i ot otbora<<Klan,klan-nedoklan,dran,dran-nedodran>> na Ani Gan4eva.Surde4no blagodaria i za milata pokana.Kogato doida v BG s udovolstvie bih se sre6tnala s vas.Jelaia vi samo dobrini,zdrave i 6tastie na vas i de4itsata vi!Surde4ni pozdravi-Elena Jaber.

# 162
  • Мнения: 7
АЗ незнам кой нормален човек при положение че е излекуван от нелечима болест ще ходи да си вади фалшиви изследвания. Какви са тези постановки които ги играе тази шарлатанка С ГЛАВНО Ш.То е очевадно че е такава. Това е една напълно луда жена, която си е повярвала.Дано да не стигат тези болести някой нейн близък, да видим да ли ще го излекува. Да пази господ. Може и тогава изследванията ще са фалшиви.

# 163
За нея не мисли тя май ш ще се оправи ами ти ако закъсаш направо при д-р Христозова.

# 164
И за да не забравяме за какво сме се събрали да видим отново този татко Даниел какви ги каканиже. Много е просто, за целта се отваря този линк: http://vbox7.com/play:de10bd9d

# 165
Здравейте,
аз имах херпес зостер ,ако някой е имал това заболяване знае за какво става въпрос -голяма болка ,мехури ,въобще упорито нещо което може да продължи с месеци,та Ани ме отърва от това нещо точно за една седмица, без лекарства ,без мазила .Направете си сами извод лекува ли или не !Ани благодарна съм на съдбата ,че ме изпрати при теб!Който е излекуван от теб знае какво можеш!

# 166
Мотайки се из нета попаднах на нещо интересно. Ако искате да го прочетете натиснете линкчето: http://www.aneta-gancheva.com/press.php?id=126 . Ако не сте видяли таткото Даниел на този линк: http://vbox7.com/play:de10bd9d , то можете да чуете монолога от този линк: http://www.aneta-gancheva.com/patients.php?id=127 . Приятни занимания.

# 167
  • Мнения: 7
Цаци - информация направо от офиса на Ганчева. Неубедителни опити за изясняване на един публичен провал. Сега "лечителката" ще трябва да прави други филми с други донори, надявайки се, че няма да се обърнат срещу нея след година-две осъзнали, че са загубили ценно време в скъпи "сеанси".

# 168
Западна Дакота, не можеш ли да не ме бъркаш с тролея. Седя си в един от собствените офиси и се гъделичкам с такива като тебе. Не разбрали че твоя герой Даниел не издържа теста и се изложи тотално с "монолога си". За това релаксирай с великолепната Сюзан Бойл(четох днес във някакъв вестник че вече 50 милиона са гледали клипа и в Ютубето). Между впрочем това ме подсеща да ти кажа че вече над 90 гледания има на твоя любим клип с Даниел. Онзи ден ти беше едва 47-ми. А бе казах ти аз, цифрата ще мине 150, слушай батко си.
И когато ти омръзне Сюзан Бойл мини на пет годишната Мадисън с нейното Ай Уил Сървайв(ти можеш да си го преведеш). Ако случайно си загубил линковете, драсни два реда, моментателно ще ти ги рифрешна. За тебе винаги.

# 169
Вижте филма "Дар от природата"

http://www.aneta-gancheva.com/patients.php?id=128

Оставям на Вас да си направите изводите.

# 170
Лекари отмъкват последните пари на умиращ от рак! коментари/522 април 2009, 16:51Скандал
Георги Андонов
изпрати на приятел   Мария Танчева със сълзи на очи разлиства стария семеен албум. Броих на ръка 1116 лв., за които не получих никаква разписка, твърди опечалената вдовица Мария Танчева Толкова жестоко, че чак абсурдно звучи историята на бившата акушерка от кърджалийското село Фотиново Мария Танчева. “Мъката и обидата ме душат отвътре, сълзите напират. Раната в душата ми все още не е зараснала, но ще намеря сили да ви разкажа всичко”, проплаква по телефона женски глас с приятен тембър...
 
Репортерът на “Доктор” хваща първия автобус за родопското селце, за да узнае истината. А тя е стряскаща, шокираща, трудна за възприемане - лекари от столичната болница “Царица Йоанна” най-безцеремонно прибират крупна сума както от близките на свой пациент, така и от самия пътник към оня свят.

Вече осем месеца леля Мария е в черно. Жената, дала живот на хиляди новородени, днес се терзае, че не е успяла да спаси любимия си, с когото са били неразделни близо половин век. На 18 август 2008 г. съпругът й умира в страшни мъки от рак на стомаха с метастази, поразили целия му организъм. Тя ни разказа както за тях, така и за метастазите, разяждащи здравната ни система и морала на някои лекари...
--------------------------------------------------------------------------------

- Преди да стигнем до фаталната развръзка, разкажи нещо повече за себе си, за семейството си?
- Мъжът ми, Ясат Хадживейсалов, беше забележителен човек. Раздаваше се по 24 часа в денонощието на хората. Всичко му идеше отръки. Грижовен и отговорен за децата си баща. При смяната на имената се прекръсти на Георги Панов Аспарухов. Наричаха го Гунди. Няма къща в района, която да не е пипната от неговата яка ръка. Помагаше и на англичаните, които се заселиха във Фотиново. Не знаеше що е това умора. Едната ни дъщеря замина уж за малко в Англия, но там е вече от седем години. С другата се случи нещастие - мъжът й почина. Та Ясат бъхташе още повече, за да осигури бъдеще на внучето-сираче. Нямаше време за себе си. Преуморяваше се, но това му доставяше удоволствие. Постепенно обаче взе да отслабва, загуби и апетита си.

- Преди това боледувал ли е от нещо?
- Имаше язва. Преди 10-12 години получи кръвоизлив, но нямаше сериозни оплаквания. Постъпи в болница, изпишат го. Но изведнъж започна да гасне пред очите ми. Разбра, че силите го напускат. Престана и да се храни. Искаше само леденостудена вода от фризера, айрян и сладолед.
Отишъл да се изследва в Кърджали, без да знам. Направили му гастроентероскопия.

Право в очите му казали, че има рак на стомаха

Прибра се у дома, не сподели нищо. След ден-два ми казва, че заминава по работа в София, но целта му била друга.

- Каква по-точно?
- Ами отишъл при проф.


Визев, наш много добър познат, родом от съседното село Чорбаджийско. Показал му резултатите от изследванията си, но го забаламосал, че са на негов приятел. Професорът ги видял и тъжно отронил: “Много съжалявам! Твоят приятел има най-много още един месец живот. С нищо не може да му се помогне!”. Това го разбрах след смъртта му...

- При подобна убийствена констатация всеки един нормален човек би полудял. Как реагира Ясат-Гунди?
- Най-нормално! Прибра се на село, отново не сподели нищо с нас. Реши да отиде на санаториум в Банкя. Зарадвахме се, понеже отдавна не беше си почивал. С дъщерите го посъветвахме да остане там поне два-три месеца. Замина. Най-редовно се чувахме по телефона. Успокоява ни, че всичко е наред, че се храни най-редовно. След 10-12 дни обаче наш близък вижда Ясат по халат в...”Коремна хирургия” на болница “Царица Йоанна”.

- Как така изведнъж се оказва пациент на една от най-реномираните столични клиники? Та нали е отседнал в Банкя?
- Обяснявам си го с неговата деликатност - не е искал да ни занимава с проблемите си. С направление от Кърджали отпрашил директно за пловдивската онкоболница. Там, под претекст, че нямат необходимата апаратура - видели са, че ракът е нанесъл поражения из целия му организъм, го препращат в бившия ИСУЛ.

- Как се развиха по-нататък нещата?
- Заминахме веднага с дъщерите. Не можем да го познаем. Отслабнал, едва говори, стопил се наполовина... Но все още не беше загубил духа си. Преди да легне под ножа, ни каза, че д-р Колев, един от хирурзите, му заръчал, че трябва да му дадем 1360 лв. за някакъв апарат. След операцията мъжът ми “пее” друга песен - че д-р Първанов, другият спец в “Коремна хирургия”, наредил сумата, но вече 1116 лв., да му бъде предадена лично на него.

- Не се ли усъмни, че нещо те разиграват? Та това е елитна клиника, с екип счетоводители и прочее финансисти? Откъде-накъде лекари, призвани да спасяват човешки живот, ще те занимават веднъж с една сума, после с друга?
- Ни най-малко!!! В такъв момент е нормално човек да позагуби здравия си разум. На втория ден след операцията д-р Първанов, оперирал мъжа ми, ни очаква с дъщерята в кабинета си.

Прибра най-спокойно парите

Каза ни, че са били за някакъв съшивател - отдалече ни показа една тръбичка и набързо я прибра в чекмеджето си.

- Даде ли ви някаква разписка? Не спомена ли нещо от сорта, че сумата отива като “дарение” - официалният “рекет” за много от столичните клиники?
- Не получих абсолютно никакъв документ! Д-р Първанов ми обясни още, че съпругът ми имал и голям белодробен дефицит, та трябвало да купя поне два-три флакона за преливане. Единият струвал 115 лв. Купих пет, оставих ги край болничното легло на мъжа ми. Колко са използвали от тях, един Господ знае...

- След финансовата “инжекция” и оперативния скалпел мъжът ти започна ли да се възстановява?
- Напротив! Нито можеше да стане, нито да седне. Гаснеше с часове... На осмия ден дъщеря ми не се сдържа и изкрещя в лицето на д-р Първанов: “Какво става с баща ми, докторе?! Та той си отива! По-зле е отпреди. Станал е кожа и кости...”

- Как реагира д-р Първанов?
- Нямам думи: “О-о-о, та бащи ви неочаквано бързо се възстановява... Махнахме му далака. Изрязахме му стомаха, сложихме му изкуствен. Та той ще живее поне още пет години! Ще стане, ще ходи, отново всичко ще яде. Възстановява се страшно бързо!”

- Повярва ли му?
- Отначало - да! С дъщерите ми изпаднахме в луда еуфория. Казаха, че го изписват на десетия ден. Прибрах се, за да приготвя стаята му. Докараха го на 15 август с носилка. Край! Какво е било това бързо възстановяване?! Значи, те са го поддържали 10 дни на системи, колкото да не умре.

Толкова “дълга” е била клиничната му пътека...

Моя близка от Пловдив ми разказа, че и нейният съпруг със същата диагноза, поставена от д-р Чапкънов, лежал цели 40 дни в болницата. Вземал е същите лекарства, без да искат от близките му дори и стотинка. А ние платихме скъпо и прескъпо...

Думите на д-р Първанов не се потвърдиха. Още в първите часове мъжът ми съвсем рухна. Извикахме личния му лекар. Той прецени, че е много зле със сърцето, че кръвното му е паднало 80/50. Посъветва ни веднага до го откараме в кърджалийската болница.

Ясат ме молеше с поглед да си остане у дома. Предчувствал е, че вече си отива /насълзява се/... В клиниката състоянието му се влоши. Лекарите ни казаха, че е излишно повече да го държат. Прибрахме си го. На 18 август в 3 часа призори издъхна. А толкова много неща искаше да ми каже...

- Осем месеца след смъртта на любимия човек навярно все още те терзаят много въпроси?!
- Стигнах до извода, че част от българските лекари нямат съвест. Мъчно ми е да говоря така, защото и аз съм здравен служител, но фактите са такива, каквито са. Д-р Първанов ме гледаше право в очите и най-безочливо ме лъжеше. Защо този лекар се изгаври с мен, след като и диагнозата му, и прогнозата са му били напълно ясни?!

Не стига това, ами веднага след операцията съпругът ми е извадил от джоба си последните си 200 лв. и той ги е прибрал... След като прекрасно знае, че този човек ще живее само още няколко дни...

Кърджали,
едно интервю на Георги АНДОНОВ

# 171
Щом ще говорим за "кадърните" лекари вижте моя сайт на:  http://popivanova.hit.bg/ . Ако проявявате по голям интерес към мен можете да прочете и описаното в моята книга на: http://popivanova.hit.bg/BBGP.DOC

# 172
Ай,голямо затишие.Май всяко чудо за 3 дни. newsm78

# 173
Отворете един от любимите сайтове на "Господари на ефира" и вижте този линк:

http://www.clip4e.com/play_monologyt_na_daniel.htm

# 174
Това също можете да видите на любимия сайт на "Господарите..." . Ето линка: http://www.clip4e.com/play_aneta_gantcheva_i_monologyt_na_daniel.htm

# 175
# 176
# 177
# 178
  • Мнения: 21
Който използва нещастието на хората за да забогатява е измамник и шарлатанин! Интересно ми е дали Природата е преценила че 20 лева на ден е таксата, която трябва госпожата да иска. Освен че е навсякъде, въпросната Природа, явно е и много добър финансист и разбира от бизнес.
Вижте този репортаж на Карбовски и сами преценете какви са лечителските способности на тази жена.

http://www.youtube.com/watch?v=AdZJI7fxhWw&feature=related

Много и знае устата, но дотам! Не само, че не е помогнала и е взела парите на горкия човек, ами и му е навредила понеже го е накарала да не си взима лекарствата! Като не помагате, госпожо Ганчева, поне не пречете на конвенционалната медицина да си върши работата!
Жалката истина е, че в държави като България, където медицината е на много лошо ниво, се създават условия за разцвета на такива врачки, лечителки и не знам си още какви.

# 179
А бе как разбрахте че тоя е бил при  тая жена.  Пари париииии............Те са навсекъде. За мене изглежда супер за един умиращ човек.
 Карбовски тоя път се изложи много.

# 180
  • Мнения: 21
А бе как разбрахте че тоя е бил при  тая жена.  Пари париииии............Те са навсекъде. За мене изглежда супер за един умиращ човек.
 Карбовски тоя път се изложи много.
А ти как разбра дали другите, които твърдят, че са излекувани от въпросната госпожа са били при нея и че точно тя ги е излекувала? Всеки може да каже всичко! Сам/а го казваш...пари, пари. Хората за пари и врачки стават и целители...какво пък, това са много лесни пари. Някой ти лежи на дивана, пипаш го по главата, говориш му глупости и след час "терапия", хоп ти 20 лева!
Госпожата ако е толкова благородна да иде само в онкологията да види за какво става въпрос. Нека там да си докаже целителските способности. Ако там , пред камера, тя излекува болните, е тогава вече шапка ще и сваля!
Но виж я само как говори. Като развалена латерна повтаря едни и същи глупости, без да казва нищо в детайли. Поне да имаше малко въображение, а тя и това няма!
Майка ми милата, толкова се измъчва - болна е от рак. В отчаянието си и тя беше потърсила услугите на някакъв такъв природолечител, който и даде някакви билки дето уж щели да я оправят за 400 лева. И какво..оправи ли се?
Нямам вяра на такива като вас госпожо Ганчева! Вие не само, че не познавате какво е човешката болка и страдание, но и се подигравате с него.
Нямам какво повече да кажа. Който иска да си дава парите и да и пълни гушата

# 181
Като много я хвалите тая Анета Ганчева,защо не я попитате,защо не излекува мъжа си,а човечеца си отиде за 3 месеца

# 182
А бе как разбрахте че тоя е бил при  тая жена.  Пари париииии............Те са навсекъде. За мене изглежда супер за един умиращ човек.
 Карбовски тоя път се изложи много.
А ти как разбра дали другите, които твърдят, че са излекувани от въпросната госпожа са били при нея и че точно тя ги е излекувала? Всеки може да каже всичко! Сам/а го казваш...пари, пари. Хората за пари и врачки стават и целители...какво пък, това са много лесни пари. Някой ти лежи на дивана, пипаш го по главата, говориш му глупости и след час "терапия", хоп ти 20 лева!
Госпожата ако е толкова благородна да иде само в онкологията да види за какво става въпрос. Нека там да си докаже целителските способности. Ако там , пред камера, тя излекува болните, е тогава вече шапка ще и сваля!
Но виж я само как говори. Като развалена латерна повтаря едни и същи глупости, без да казва нищо в детайли. Поне да имаше малко въображение, а тя и това няма!
Майка ми милата, толкова се измъчва - болна е от рак. В отчаянието си и тя беше потърсила услугите на някакъв такъв природолечител, който и даде някакви билки дето уж щели да я оправят за 400 лева. И какво..оправи ли се?
Нямам вяра на такива като вас госпожо Ганчева! Вие не само, че не познавате какво е човешката болка и страдание, но и се подигравате с него.
Нямам какво повече да кажа. Който иска да си дава парите и да и пълни гушата

Тя познава вече какво е болката и страданието,но мушеника си е мушеник.
Днес е погребала мъжа си.Човек много точен и спръведлив,но се питам,защо не го излекува него,а добрия човечец си отиде за 3 месеца,болен от болест,която тя се хвали,че е излекувала няколко души.
ПЪЛЕН МУШЕННИК

# 183
Една поправка - пише се "мошеник". Та по темата - ужасяващ е спорът за въпросната лечителка. Моето мнение е, че трябва да й забранят "да практикува", а за мошенгиите си да посети сливенския женски затвор.
Интересно ми е тази дама плаща ли си данъците? ЗАщо данъчните не я погнат, за да разберат по колко реално печели на месец? Включва ли приходите си в годишните си данъчни декларации? Отговаря ли стандартът й на живот на реалните доходи? И ако отговорът е "не", то иде реч дори за икономическо престъпление и е въпрос на време да се намеси прокуратурата.
Ясно е, че при нея търсят "спасение" хора, които са загубили доверие в здравната ни система и в лекарите ни. Обаче подобно печалбарство на гърба на хорското страдание е крайно неморално. Крайно неморално и граничещо с лудост е да заплашва, че щяла да разболее отново дете. Ясно ми е, че това е повече от невъзможно, но за отчаяни родители такъв вид заплаха представлява нещо много сериозно. Тази жена е за затвора! Нека там да прилага способностите си!

# 184
За съжаление няма никакъв спор. Тук си пишат едни и същи хора,които тенденциозно искат да  очернят Ани. И ние знаем кои са - на неблагодарния татко. Неговото дете живее   втори живот благодарение на Ани. Всичките в офиса сме свидетели на това. Той постъпи некоректно с нея и беше отстранен от офиса. Що се отнася до нас пациентите на Ани, най-често квалифицирани  като глупаци,  заблудени, нещастници....... Ами елате да видите кои сме: журналисти, адвокати , лекари, спортисти , данъчни, счетоводители и т.н. и много много дечица, радващи се на втори живот и здраве. Елате да Ви кажем как спекулира Ани с нас, как ни лъже, как ни малтретира, какво страшилище е за глупаците, които ходят доброволно при нея. При нея всичко е много прозрачно и няма нищо скрито и за ваше най-голямо съжаление е много законово. Защото Ани е много точен и честен човек. Нещо повече, тя дори не иска да даваме отговори на Вашите лъжиливи и недостоверни изказвания. Така, че продължавайате да пишете глупости. Ние хората, които я познаваме знаем истината, която рано или късно ще излезе наяве.

# 185
Напротив!!
Едни и същи хора пишат хубавите неща за нея,защото са нейни роднини и познати.
Кажете ми тогава,защо не е излекувала собствения си мъж.
Той е бил болен от болест,която тя "лекувала" без проблем,хаха ахха .СМЕШНИЦИ
Лека му пръст на човечеца,има ГОСПОД и нея ще я постигне същото

# 186
Ало, Маце! Ти освен, че си неграмотна, тъпа, но си и много  злобна!!!!  Смърт не се пожелава и на най-големия враг. Прекрачваш границата.  Нещо се дразниш от  гаспожата?  А както усещам не я познаваш много добре.  Къде те сърби.......?
             Пожелавам  ти много здраве и  да станеш малко по-положителен човек. Няма да се изяждаш толкова.

 И още нещо : -  Да не ти се налага да нямаш алтернатива за здраве и живот,  / особено за дете, ако имаш такова/,че тогава е МНОГО СТРАШНО -   И НЯМА ДА ТИ Е ТОЛКОВА СМЕШНО!!!

# 187
Абе смотан, по какво разбра, че съм МАЦЕ????
Глупак прост.
Отговори ми на въпроса от миналия ден????

# 188
Изобщо не ми пука какво си. Важното е, че не си човек!
Въпросът, който непрекъснато задаваш, го поставям  заедно с тебе в рубриката "Селска чест"-  "Мара съседката си има любовник" : 1. голям срам
2. Трябва да се обяснява на цело село.

И за да съм ти по-ясен: - не ме интересува личния живот на хората, най-вече на госпожата. Мисля, че това важи за всички цивилизовани хора. Тя може само да се радва, че толкова внимание й се отделя.  А може би има защо????  

А ти продължавай да се изяждаш и най-вече усилено пиши...,  за да се научиш поне думата МУШЕННИК как се пише.

Много ми е приятно да се забавлявам с теб и с други такива, но все още държа на себе си. Ще се радвам много, когато разбера, че си станал / а/ по-човек и по -грамотен /а/.

# 189
  • Мнения: 0
Ето нещо много интересно по тази тема: #2gunfire #2gunfire #2gunfire
За лечението ми при Анета Ганчева.

Казвам се Елена Ненкова, от София, на 30години. Пациентка на Анета Ганчева от май 2008 г.
На 26 годишна възраст внезапно здравето ми се влоши. Една сутрин почувствах, че цялото ми тяло е сковано, подуто, обездвижено, с температура, не се движеше, просто не се подчиняваше, лежах неподвижно и се чудих какво става. Нищо от предната вечер не предвещаваше някакъв проблем, нито пък предните дни. Беше непознато и необичайно усещане, никога преди не бях чувствала подобно нещо. До края на деня се пораздвижих. Естествено, реших че това е временно състояние.
Но „това състояние” продължи да се повтаря и през следващите седмици, и така се започна ходене по лекари, от кабинет на кабинет. След редица изследвания и консултации със специалисти ми беше поставена диагноза "ревматоиден артрит". В онзи момент пътувах и работех в Австрия. Възползвах се от възможността да проверя мнението на австрийските специалисти в областта на ревматологията. Оказа се , че то напълно съвпадна с това на българските светила, които посетих и потърсих за помощ. В Австрия ми бяха направени дори още по-обстойни изследвания, но те също показваха наличие на проблем. Абсолютно всички симтоми на болестта се появиха с времето. Бях напълно неспособна да се обслужвам самостоятелно, нуждаех се от грижата и помощта на най-близките около мен постоянно.
Въпреки, че изпълнявах стриктно заръките на лекарите: приемах лекарствата, правех редовни изследвания на кръвта, болестта се развиваше постепенно. Всеки път Ревма факторът показваше завишение. При мен започна от 48% при нормален под 15%. Следващите изследвания показваха завишение 57%. По-натам във времето се покачи над 90-96 %, след това изследванията започнах да ги получавам с други единици, но резултатът винаги беше обезпокояващо висок.
Не можех да се съглася с подобно развитие.Като дете, почти не съм боледувала, напротив, винаги бях в завидно добра форма, спортувах много и различни спортове, от малка съм закалена в планината и в свободното си време редовно предприемах сериозни маршрути. Работоспособността ми, изключително много зависеше от здравословното ми състояние. Бях превърнала хобитата си в професия, работех като ски и тенис инструктор.
Въпреки, че до последно не желаех да се съглася с лекарите и отричах да съм със заболяване, най-вече пред себе си, на лице бяха абсолютно всички признаци за съществуващата болест: подувания, болки, сутрешна скованост и зачервяване в ставите, болки в сухожилия, мускули, връзки, та даже и в нерви; според рентгеновите снимки ставния хрущял беше много засегнат; мускулатурата осезаемо отслабна; много лесно се уморявах, всъщност постоянно се чувствах отпаднала. Отдавах го на факта, че не се храня достатъчно, но нямах никакъв апетит. Спомням си, бях толкова изморена от болестта, че отказах да се храня, защото просто не бях способна да държа приборите за хранене, не можех да си свия пръстите, не можех да движа ръцете си от раменете. Една сутрин, приятелят ми ме пренесе до масата и започна да ме храни  като  малко дете, защото аз не бях способна сама. Можех да движа само очите си, бях на 26 години, а се чувствах на  повече от 90. Гледката беше ужасно жалка и унизителна.
Най – тъжно ми ставаше когато лекарите ми казваха , че в моето състояние е противопоказно да забременявам. Бременността е обречена. Ако се реша, то задължително през цялото време ще е необходимо да съм под изключителен лекарски контрол, но и така да е, не се знае дали ще мога да го задържа и износя. Не се знае  и как ще го родя, и какво ще се роди, защото лекарствата не са приложими по време на бременност (салазопирин, омега форс 3, аналгин, аолин, и други) и още как ще се справя с пристъпите без лекарствата. Дори всичко да мине, това човече ще е обременено генетично. Как аз в моето състояние ще успявам да се грижа за себе си и за бебето? Въобще много въпроси.
Спомням си една горещо препоръчана ревматоложка, която ми обясни много подробно състоянието ми и какво ме очаква. Тя забеляза очевидното ми разочарованието и съвсем бездушно и без емоционално изказа мнението си  „ЕЕЕЕе какво толкова се разстройвате, не мога да разбера, всички си носим някакви проблеми. Пък и на всяка цена ли трябва да има деца............” Не се и съмнявам в професионализма на всеки един от специалистите, които съм посещавала, дори не мога да се сърдя нито на тях, нито на тази лекарка. Тя беше с доста опит, явно достатъчно много пъти е преживявала нещастието на пациентите. Отдавна вече е претръпнала и не й прави впечатление. Много пъти чуваме за някого, че има здравословен проблем, но когато си на 26 и се отнася за теб, нещата заемат съвсем друга форма, светът изглежда крайно несправедлив; наистина ми се стори много страшно.
По природа съм оптимист, затова  не можех да се оставя просто така. Не желаех един ден, когато съвсем не мога да се движа, да се обвинявам, че не съм направила достатъчно, за да се противопоставя на случващото се.
След като мнoгoкратно се блъсках в тавана на традиционната медицина, реших да експериментирам с други методи.
Започнах да обикалям какви ли не екстрасенси, баячки , гледачки, изпълнявах всякакви кулинарни и терапевтични рецепти от народната медицина, опитах хомеопатия, термални води, водни процедури и т.н. Резултатът винаги беше един и същ - временно облекчаване и после всичко започваше отново. Уморих се от несполучливи опити да се изцеля от тази болест, изпаднах в депресия, бях отчаяна.
Не знам дали , защото си бях пожелала преди време подобно лечение /наблюдавайки следващото изкривяване по тялото си/, но след поредния пристъп , когато мой близък ми каза за лечителка с невероятни излекувани случаи, сякаш чаках да чуя точно това. Звучеше толкова фантастично, чак нереално. Но бях наистина отчаяна и готова да пробвам всичко.
Така попаднах в ръцете на лечителката Анета Ганчева.
Искам да подчертая, че тя НЕ Е ЕКСТРАСЕНС, както я наричат много хора. Подходът и методът към лечение е много различен от всичко, на което бях попадала до момента. Оказа се нещо нечувано, невиждано, необяснимо, неосезаемо, безболезнено, не се учи и не се предава на друг. Като ток - не се чува, няма мириз, безшумно е, но все пак тече по проводник. Не е необходима дори вяра, или спазване на някакви необясними досадни суеверия. Всъщност не е нужно много - съвсем прости неща. Добра храна, да не се преуморява организмът, да се преустанови приемът на всякакви лекарства и най-важното - постоянно противопоставяне на болестите. Последното се постига с редовно посещение на този необясним метод. Все пак има много неща нали , които не са дадени на човек да ги знае, това е едно от тях. Повече от година се лекувах от ревматоиден артрит при Ани Ганчева, и въпреки това нямам обяснение как се случва, но определено има много добър резултат, за разлика от лекарствата, с които се тъпчех повече от 4 години.
Само за няколко месеца с това лечение постигнах невероятни резултати. Симтомите на болестта се разсеяха, изкривяванията се заличиха, изследванията на кръвта показаха отлични резултати, а аз наистина се чувствах излекувана, нямаше и помен от болестта. Проверих мнението на лекари специалисти, те вече не откриваха никакви проблеми. Тогава реших , че е време да осмисля връзката си с дългогодишният ми партньор. По време на боледуването ми, лекарите категорично ме предупреждаваха, че в моят случай е абсолютно противопоказно и безмислено да забременявам, защото не бих се справила с бременността. Нямало да мога да износя, и да родя нормално, въобще е обречена тази бременност. Все пак при  виждайки резултатът от лечението, имах основание да рискувам и мога най-откровено да споделя, че имах невероятно лека и безпроблемна бременност. Дори си позволих да я поставя на изпитания - до средата на 4-тия месец от бременността си, карах доста голям мотоциклет(600 cc, близо 200кг), в началото на 8 -мият месец се качих на 3800м. н.в. в Швейцария, за да закрия ски сезона за себе си. Карах ски 9 дни, по доста дълги и сериозни писти (работя като ски инструктор 13 години. В Б-Я, Австря, Швейцария. Осъзнавам, че винаги има риск, колкото и добър скиор да съм, особено за бременна жена в 8-мият месец). Въпреки това бременността ми мина безпроблемно, благодарение на редовните ми процедури при Ани. Посещавах сеансите до последният момент преди раждането. Убедена съм, че това е причината при мен всичко да премине бързо, безпроблемно и безболезнено. Изследванията през цялата бременност бяха отлични.
 Аз не съжалявам, че поех риска да се подложа на това неизвесно лечение. Постигнах желаните резултати, за разлика от традиционното лечение с лекарства.
Забелязах, че хората, които посещават въпросните процедури, нямаха вид на болни. В последствие разбрах, че ужасно съм се заблудила. Оказа се, че всички, които сме там сме изпитали еднакви разочарования от  традиционната медицина. Докато посещавах сеансите, се случваше някой от лекуващите се да сподели радостни новини за собственото си състояние, за добри резултати от последните изследвания. Засичах и хора, в края на лечението им. От разговорите разбирах за това как е преминало всичко, и вече са добре и доволни. Слушайки ги, си мечтаех един ден и аз да мога да бъда като тях, да мога да кажа, че съм добре и аз да се похвяля с добри резултати от изследванията.
Още от първите процедури започнах да се чувствам неочаквано добре, имах повече апетит, енергия и дори, за първи път от много месеци имах желание и сили за спорт. Това обаче беше само в началото. Изведнъж състоянието ми отново започна да се влошава и аз отново започнах да проявявам симптомите на болестта.  Естествено, започнаха и съмненията, дали правилно постъпвам, дали не ме очаква поредното разочарование, куп въпроси и подозрения. Напомнях си думите за проявяването на реакциите, за това как всичко ще се връща назад едно по едно. Понеже болестта действаше вече повече от 4 години и то всеки ден, аз си представях, че има доста време, докато всичко се върне назад, макар, признавам, се надявах да не отнеме толкова много време това непознато лечение. Действително състоянието ми се влоши много, и започнаха всички реакции да се проявяват, така както си беше и преди, но с една подробност. Трябва да призная, с няколко изключения, като че ли подуванията и отоците, въобще проявените реакции не бяха чак толкова болезнени и непоносими, най-вече, заради това, че бяха по-краткотрайни от обичайните. Но все пак болките ги имаше и аз реших да проверя мнението на някой специалист за моментното ми състояние.
Първият специалист ме учуди, каза ми, че нямам вид на болна, по скоро съм се преуморила и е нормално да имам болки в ставите. Изобщо не може и да става дума за артрит, това са били подувания, зачервявания, болки и редица други симптоми, които при мен категорично не забелязва. Не съм можела и да си представя за какво изобщо става дума. Аз го изслушах мълчаливо и си мислих: „ аз ли да не знам за какви подувания и болки става дума”. Реших да проверя това мнение и посетих още 2-ма други специалисти. Те отново потвърдиха изказването на първия лекар. Според тях аз нямах заболяване. Изчаках още известен период и направих изследване с пълна кръвна картина и ревма фактор.
Ето ти изненада!!!
Това е нещо, което може да разбере само човек, който го е преживявал.
Не повярвах на очите си. Мислих, че е грешка. Внимателно прочетох имената на бланката няколко пъти. Наистина бяха моите изследванията, а резултатът ме разплака. За последно бях правила тези изследвания преди да започна лечението, и тогава резултатът беше достатъчно притеснителен. Показва завишение 3 пъти над нормалното. А сегашното изследване, няколко месеца по-късно беше коренно различен. Аз щях да съм доволна, ако ревма факторът беше намалил поне малко от стойността си или поне да не се е покачил. Изследването категорично показа отрицателен ревма фактор. За първи път имах такъв резултат. След толкова години, лекарства и лекарски препоръки аз чак сега имах мечтания резултат и то благодарение на някакво непознато и нечувано лечение. Не мога да опиша щастието, което преливаше от мен дни и седмици, след като вече нямах първоизточника на проблема. Хвалех се на всички познати и близки. Те, разбира се, забелязваха подобрението на състоянието ми. Но не всичко беше свършило. Оставаше да се отработят усложненията, които болестта беше поразила. Видимо не се виждаха вече големи изкривявания, но все още имаше ограничения при някои от движенията, така че продължих процедурите.
Истината е, че лечението надскочи много очакванията ми. Бях се съгласила и примирила с факта, че ще си остана изкривена завинаги. Така, както ме убеждаваха лекарите. Щях да съм доволна, ако тези процедури накарат болките да спрат и болестта също да спре развитието си до тук. Всъщност ставите се възстановиха напълно. Не само болките спряха, но и зачервяванията изчезнаха, и най-малките изкривявания не се забелязват вече, пръстите на ръцете ми отново изтъняха и достигнаха до нормалния си вид. Движенията в областите на ставите отново се възстановиха.
Вярно е, че всичко се случваше много бавно за моите желания, но поне се случваше. На всички ни се иска да се излекуваме като с магическа пръчица, но за съжаление в реалността има фактор време.
Хората обаче са недоверчиви. Особено ние българите винаги сме били предатели. Такъв е нрават ни. Винаги ще се намери някой да почерни и най-светлото. Предали сме най-великите си българи, проваляли сме възстания с жизненоважен и исторически развой. Природата в България ни е дарила с невероятни красоти и богатства (казвам го като човек, попътувал и видял не малко красиви места извън нашата родина) за съжаление невежеството ни, ни ограничава и ни прави слепи за истинските чудеса. Опороачаваме всичко. Има една истина обаче, която не може да се отрече. Човек Не приема и Не се съгласява с нищо, което не разбира, а нарича чудо, всичко за което няма обяснение.Спомнете си приказката, когато шопа видял жираф казал „Е, те такова животно нема”.
Анета Ганчева е съвсем обикновен човек, но с невероятни способности и качества. Резултатите и фактите го доказват безпрецедентно. Това е нещо, което си заслужава да бъде вписано и признато като уникално и невероятно чудо. Аз съм много щастлива и горда , че съм имала възможността да се докосна и да се убедя в успеха на лечението. Вярно е, че лечението отнема много време и средства, вярно е също, че преминах през доста изпитания и съмнения, докато се убедя, че наистина има ефект. Вярно е, че резултатите от изследванията се меняха, от добри до много лоши. Но когато сме упорити и постоянни, можем да постигнам всичко. Страшно е, когато не можеш да имаш планове, защото си прикован в леглото.
Искам да споделя на целия свят изненадата си и късмета си, че имах шанса да науча още един житейски урок: човек плаща много висока цена, за да по мъдрее – наистина отричаме всичко, което не разбираме и наричаме чудо всичко, за което нямаме обяснение.
На онези, които невярват и се съмняват във всичко, което казвам, ви отговарям веднага – ами не мога да ви се сърдя, напротив. Завиждам ви, това означава, че вие никога не сте изпадали до толкова тежки състояния. Не познавате отчаянието, не знаете какво е да не можете да правите планове за бъдещето. Дори и да пренебрегнете казаното от мен, аз ви пожелавам никога да не разберете какво е да си от другата страна. Самата аз бях недоверчива, преди да ми се случи всичко това. Представям си се, когато не знаех какво е да си наистина застрашен от неизлечима болест, някой да ми разказва подобни истории. Аз не вярвах, дори се надсмивах, и естествено никога не си представях, че бих била заплашена по някакъв начин. Но ще повторя досадния израз - никой не е застрахован от нищо. Вайкаме се, че живота на земята ще свърши след определен брой години, заради глобално затопляне или защото слънцето щяло да погълне земята, когато кислорода на повърхността му свърши, а не се замисляме, че Не сме застраховани от удар на някой невидим за момента метеор „плането-убиец”, който лети към нашата планета от някоя друга галактика. Не сме застраховани и от неочаквано изригване или земетресение. Смятаме, че когато ние си отидем от този свят и той свършва, но това не е така. Ако не друго, то небесните тела и слънчеви системи продължават съществуването си и дори се раждат нови такива. Оказва се, че когато всичко е загубено, остава само бъдещето.
На онези, които се чувстват застрашени от здравословен или друг проблем, искам да дам надежда, и да им напомня, че винаги има бъдеще, което ни очаква и за което си заслужава да се да се борим. Заради него няма място за отчаяние. Напротив. Животът е борба, борбата е цел, целта се преследва със същата настойчивост с каквато едната стрелка на компаса сочи на север, а другата на юг. Наистина, най- важното е здравето, останалото ще си го направим.
 Поемам отговорност за всичко казано по-горе и мога да докажа думите си с оригинални изследвания.

# 190
  • Мнения: 0
Zdraveite Vsichki!!!!Za sujalenie iskam da vi kaja 4e Aneta Gancheva e pulna mo6eni4ka!Nakoga moje da e imala darbata da lekuva,no za6toto stana al4na i zlobna vsi4ko zagubi.Sega samo luje horata i im dava naprazni nadejdi!!!!
Zaradi neq moi blizki zagubiha skup i mlad 4ovek!
Ne i vqrvaite!!!!!
Vqrvam 4e ima Gospod koito vijda vsi4ko i tq 6te si polu4i zaslujenoto!!!!!

# 191
  • Мнения: 0
Аз и моето семейство сме потърпевши на госпожа Ганчева!

Преди около 9 Години моята сестра Николина проверява гърдите си в военна болница в гр. Пловдив - диагнозата е убийствена -Рак Карценом, но в начален стадий.Бучката беше малка и шансовете за живот след нейното НЕЗАБАВНО премахване бяха 90%. Сестра ми се изпласши че щте и премахнат гърдата и наивно реши да търси алтернатива.Седмица след това попаднахме на АНИ. Аз и моята сестра  отиваме при Ани в София и АЗ лично и показвам -смъртнатта диагноза на сестра ми - тя поглежда документацията и казва : ще я излекувам до 100 % .Бях против и я питам – сигурна ли сте? почнеме ли няма връщане назад.Каза 100% ДА.
 Това  е убийство ако се обещава скорощно оздравяване на човек с такава диагноза!тя  все още можеше да бъде спасена!! Като удавник за сламка сестра ми започва редовни срещи с Ани...
След около няколко месеца състоянието и  се влошава но АНИ не позволява консултация с лекър.след припадък и вече в последен стадий на Рак я приемат спешно в болница..
Краят дойте малко след това -лекърите викнаха стажанти да им покажат последния стадии на рак на гърда- в такова отчаяно състояние  пациент не бяха  имали..

ВНИМАВАЙТЕ - Преди да почине сестра ми, Ани започна да става АГРЕСИВНА И ГРУБА към нея и бъобще не беше МИЛА към човека който  все още отчаяно вярваше в нейните „способности“. Викаше и я тoрмозеше.Търсеше си извинение да я изгони като я нагрубяваше,но за нея беше прекалено късно вече  за друго лечение.

Взе СТРАШНО много пари от нас за да убие сестра ми и ние сляпо си плащахме!
Читатели! Пазете себе си и децата си от ТОВА ЧУДОВИЩЕ!!!

# 192
  • Мнения: 0
Аз и моето семейство сме потърпевши на госпожа Ганчева!

Преди около 9 Години моята сестра Николина проверява гърдите си в военна болница в гр. Пловдив - диагнозата е убийствена -Рак Карценом, но в начален стадий.Бучката беше малка и шансовете за живот след нейното НЕЗАБАВНО премахване бяха 90%. Сестра ми се изпласши че щте и премахнат гърдата и наивно реши да търси алтернатива.Седмица след това попаднахме на АНИ. Аз и моята сестра  отиваме при Ани в София и АЗ лично и показвам -смъртнатта диагноза на сестра ми - тя поглежда документацията и казва : ще я излекувам до 100 % .Бях против и я питам – сигурна ли сте? почнеме ли няма връщане назад.Каза 100% ДА.
 Това  е убийство ако се обещава скорощно оздравяване на човек с такава диагноза!тя  все още можеше да бъде спасена!! Като удавник за сламка сестра ми започва редовни срещи с Ани...
След около няколко месеца състоянието и  се влошава но АНИ не позволява консултация с лекър.след припадък и вече в последен стадий на Рак я приемат спешно в болница..
Краят дойте малко след това -лекърите викнаха стажанти да им покажат последния стадии на рак на гърда- в такова отчаяно състояние  пациент не бяха  имали..

ВНИМАВАЙТЕ - Преди да почине сестра ми, Ани започна да става АГРЕСИВНА И ГРУБА към нея и бъобще не беше МИЛА към човека който  все още отчаяно вярваше в нейните „способности“. Викаше и я тoрмозеше.Търсеше си извинение да я изгони като я нагрубяваше,но за нея беше прекалено късно вече  за друго лечение.

Взе СТРАШНО много пари от нас за да убие сестра ми и ние сляпо си плащахме!
Читатели! Пазете себе си и децата си от ТОВА ЧУДОВИЩЕ!!!


# 193
  • Мнения: 0
Моите искрени съболезнования!

За съжаление Анета Ганчева продължава да лъже хората,да им дава празни надежди и да им взима парите!!!

Имам много информация за тази жена,за съжаление не помогна на нашите близки,а само лежеше и се държеше ужасно.....


Хора наистина се пазете от този злобен човек!!!!!




Аз и моето семейство сме потърпевши на госпожа Ганчева!

Преди около 9 Години моята сестра Николина проверява гърдите си в военна болница в гр. Пловдив - диагнозата е убийствена -Рак Карценом, но в начален стадий.Бучката беше малка и шансовете за живот след нейното НЕЗАБАВНО премахване бяха 90%. Сестра ми се изпласши че щте и премахнат гърдата и наивно реши да търси алтернатива.Седмица след това попаднахме на АНИ. Аз и моята сестра  отиваме при Ани в София и АЗ лично и показвам -смъртнатта диагноза на сестра ми - тя поглежда документацията и казва : ще я излекувам до 100 % .Бях против и я питам – сигурна ли сте? почнеме ли няма връщане назад.Каза 100% ДА.
 Това  е убийство ако се обещава скорощно оздравяване на човек с такава диагноза!тя  все още можеше да бъде спасена!! Като удавник за сламка сестра ми започва редовни срещи с Ани...
След около няколко месеца състоянието и  се влошава но АНИ не позволява консултация с лекър.след припадък и вече в последен стадий на Рак я приемат спешно в болница..
Краят дойте малко след това -лекърите викнаха стажанти да им покажат последния стадии на рак на гърда- в такова отчаяно състояние  пациент не бяха  имали..

ВНИМАВАЙТЕ - Преди да почине сестра ми, Ани започна да става АГРЕСИВНА И ГРУБА към нея и бъобще не беше МИЛА към човека който  все още отчаяно вярваше в нейните „способности“. Викаше и я тoрмозеше.Търсеше си извинение да я изгони като я нагрубяваше,но за нея беше прекалено късно вече  за друго лечение.

Взе СТРАШНО много пари от нас за да убие сестра ми и ние сляпо си плащахме!
Читатели! Пазете себе си и децата си от ТОВА ЧУДОВИЩЕ!!!



Общи условия

Активация на акаунт