Питане за 'ПЕНТАКСИМ'-ВАКСИНАТА...

  • 1 152
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 496
И трите пъти в крачето и` ги поставиха. Как така в гърба, къде точно? Rolling Eyes

# 16
  • София
  • Мнения: 6 011
И трите пъти в крачето и` ги поставиха. Как така в гърба, къде точно? Rolling Eyes
Това е било навремето, вече не се прави. Дори не съм сигурна коя точно ваксина се поставяше в гърба. newsm78

в гръбчето слагат тази по здравна каса,
Не е вярно.

# 17
  • Мнения: 188
 Ама на нас и двете ни ги биха в ръчичкта newsm12
 За третата ще питам педито

# 18
  • Мнения: 3 157
ваксината се бие мускулно.Как така в гърба?Това лекар ли го е препоръчал или са свободни съчинения ThinkingНа листовката наистина пише къде точно в крачето,но ако има някакъв проблем,може и  в ръчичката,както са ти писали и други мами

# 19
  • Варна
  • Мнения: 391
Здравейте мами, днес ни слагаха първата доза Пентаксим, и искам да ви питам нещо - много се притесних като гледах как докторката сложи инжекцията - заби цялата игла в краченцето! Никога не съм виждала да се забива иглата до края - при вас така ли беше?

# 20
  • Мнения: 1 155
На дъщеря ми и 3-те пъти й я биха в крачето, Пентаксима се слага в крачето и тази която се отпуска от здравната каса се слага в гърба, така знам...

# 21
  • Мнения: 636
И трите в крачето!

# 22
  • Мнения: 514
на нас я биха в ръчичката!

# 23
  • Мнения: 589
В крака се бие, защото не трябва да попада в главен кръвоносен съд
Аз по този повод съм се замисляла защо не ги бият в дупето ..

# 24
  • Мнения: 589
Здравейте мами, днес ни слагаха първата доза Пентаксим, и искам да ви питам нещо - много се притесних като гледах как докторката сложи инжекцията - заби цялата игла в краченцето! Никога не съм виждала да се забива иглата до края - при вас така ли беше?

Да, така се прави, всички мускулни инжекции се забиват до дъно  Peace

# 25
  • Мнения: 311
При нас беше в крачето.

# 26
  • София
  • Мнения: 170
Всички ваксини до момента са ни слагани в крачето, редуваме ляво и дясно. Не знам да се бие ваксина в гърба, това е било навремето. Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 4 397
И 3-те в крачето и ги биха  Peace

# 28
  • Мнения: 1 701
Пентаксим се бие в крачето.

# 29
  • Мнения: 83
И 3-те в крачето и ги биха  Peace
и при нас така

Общи условия

Активация на акаунт