НОЕМВРИйският ни списък намаля,студът да ни уплаши не успя

  • 9 980
  • 294
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 672
Лили 33, честит рожден ден! Да си жива и здрава, много да те радва детенце Simple Smile

serendipiti, нито тапата ми падна нито води ми изтекоха! Трървай към болницата, и успех - леко и бързо раждане - днес чакаме щъркелови новини от теб Simple Smile

А Катеринка какво направи?!? Направо почвам да се притеснявам вече за милата. Дали може да е родила и просто да не е казала, защото няма телефон на щъркелче?

тали, няма какво да те притеснява, това че 2-та болнични се застъпват. Не се прави нищо кой знае какво Simple Smile То май 70 - 80% от мамите раждат преди термин, така че това е отработено Simple Smile А това за акта за раждане, направо ме потресе - как могат да сбъркат имената на мама и тати тия глупаци?!?

# 91
  • Мнения: 24
m_face благодаря за информацията. Със сигурност ще се възползвам от прегледите. Може би ще опитам да запазя час преди консултацията с нашия лекар, за да поговоря с Масларски за тази ваксина, която коментирахме вчера.
talyyy тази история с акта за раждане направо не е за вярване. А като се замисля, че не ми дадоха да погледна данните, нужни за акта за раждане, които ст. акушерка записваше! Дано не е объркала нещо. А, ние имаме една особеност във второто име и когато спелувах бащиното, тя ми отвърна - знам как се пише Crossing Arms. Ха, дано! Praynig Не, че има нещо, но нямаме време да тичаме повторно за поправка на такива работи. Лелеее, че динамика при нас. #Crazy
Дес чакаме добри новини от вашата дружна днешна консултация при доки. Grinning
 Lili-33 Честит празник! Желая ти да бъдеш много щастлива и обичана съпруга и майка!  bouquet
sladurka ти защо се изморяваш така с  prostor clean clean?
Според мен няма проблем да даваш Бебезана заедно с Инфакола.

# 92
  • Мнения: 2 126
Само аз ли нямам преведени пари още от 45-дневния болничен...само някакви си 38 лв от тях ми бяха превели Crossing Arms
И аз нямам,в понеделник проверявах.Ама днес ще ида да видя,че тия дето се похвалиха ме окрилиха Mr. Green

Абе момичета тоя болничен от болницата кога го дадохте на работодателя.Моят ми казва,че ще го пуска когато превежда заплатите за ноември и все още болничният ми си стои.Аз си мислех че щом го получа трябва да се пусне ,че да чакаме някакъв превод Thinking Пак казвам,нищо ама нищо не отбирам от счетоводни и тем подобни деля Embarassed

# 93
  • Мнения: 24
Galaxy_25 Честит ви един месец. Вече Ники е старо бебе! Да расте все така засмян и ококорчен любопитко. Много да ви радва! baloni smile3525 smile3525 smile3525

# 94
  • София
  • Мнения: 2 437
Галакси, ЧРД на Ники и честит празник на теб  bouquet  Да сте живи и здрави, да си се гледкате безпроблемно и мноого да се слушате  Wink

Лили, ЧРД! Много здраве, любов и късмет   bouquet

Тази нощ за пореден път се мъчих да откажа дребното от едното хранене и не мога Sad Изморих се, то се съдра да плачка и си го нахраних накрая. Понякога е на 7, понякога на 8 хранения и не знам какво да го правя. Но при всички положения не  прави тази 6 часова почивка, която е задължителна за бебчета на АМ. Tired
Иначе у нас лудницата вечер е невероятна..ама какво да ви занимавам. Нямам право да се оплаквам при тези две слънчица в къщи  Simple Smile Да са ми живи и здрави и двамата, ще порастнат голями юначета, а ние с татито малко ще забавим темпото покрай тях Simple Smile

# 95
  • Мнения: 3 416
Аз чета май през редовете Mr. Green
Lili-33 честит рожден ден мила! Всичко най-хубаво да ти се случва и да те радват двете съкровища! Да си най-обичаната майка и съпруга!  bouquet мамета аз съвсем съм се издухала Mr. Greenкато храних Ивче одеве и гледам бузки има детенцето и пръстчетата напълнила,абе променила се е на външен вид,и като взех да си мисля колко бързо расте,кога беше жабче,а сега си е оформено бебче(пу да не му уроки) и се натъих как лети времето...кукувица,а? Blush
Я да взема да поизляза тия дни,че така само тъпотии ще си мисля Mr. Green

# 96
  • Мнения: 2 126
Мале колк осъм заспала.... ooooh!

Лили да си жива  и здрава!Да те радват дечицата и мъжлето да слуша!

talyyy,къде в сайта на ной проверяваш за болничните?

# 97
  • Мнения: 3 416
talyyy,къде в сайта на ной проверяваш за болничните?
защо не си провериш направо по сметката,която си дала за превеждане на пари? аз така правя-през ДСК е моята

# 98
  • София
  • Мнения: 3 679
Лили, честит рожден ден    bouquet
Аз си проверих болничните в сайта на банката ми.
Болничния като родих го дадох на една колежка, която дойде да ме види в болницата и тя веднага го е дала на счетоводството. Ако не си си дала болничния, няма как да ти превеждат пари по него.
serendipiti най-добре взимай багажчето и беж към болницата. Нали си записа телефон на щъркелче, че и ния да научим бързо новината  Simple Smile
Хайде аз отивам на зъболекар и после ще пиша пак.

# 99
  • Мнения: 98
Дес тя M-face май е написала , но месец за месец се плащат болничните. На мен ми се застъпиха мнооого двата като родих безумно рано. От първия дето е 45 реално ползвам 8 дена ( един в септевмри и другите 7 в октомври) и ми почва 42 дена 4аст са в октовмри другите ще ги получа през декември заедно с част от следващия болничен. Абеее май сложно го написах..както и да е-месец за месец е.
Тали..ама как така се оглежда....аз 2 4аса и 30 мин бях в парка...от 2 до 4.30...днес май няма да става...с тъмно синя количка съм...
охх днес май ми хареса една жена..но имаме да доуточняваме и в последствие колко часа може-сега ще почнем за 4-5 на ден...
много е трудно да избереш някой..ужас..

# 100
  • София
  • Мнения: 63
Дес, ето тук:
http://www.nssi.bg/
отиваш на :
Справка за изплатени Парични Обезщетения и Помощи от ДОО чрез НОИ - актуално състояние-вкарваш егн и пик и ти дава колко са преведени и за колко дни.

# 101
Благодаря, ви моми4ета за пожеланията.досега писах и комп.ми заби и неможах да го изпратя.4етох 4е сте говорили за гърди4ките .докторката ни предопреди 4е е нормално да се надуват вследствие на някакав хормон и си минавали от самосебеси.но аз имам друг проблем.мойто ''сакровище''/свекарвище/ като повтаря постояно ''стисни му зранцата на гарди4ките да му станели хубави-тя така правила на баща му.веднъж я одрязах, снощи пак и казвам 4е докторката изванредно ме предопреди да не му ги пипам,а тя ми вика те доктопките незнаят.ужас #2gunfire #2gunfireаман от тъпи съвети и аз като Sladurka не искам никой само тати и кака.

# 102
  • София
  • Мнения: 672
mimi22, и при нас се оказа много трудно, да не кажа невъзможно, да си избереш някой да работи. Бях харесала една девойка преди 2-3 месеца, от перник и се разбрахме дазапочне на следващата седмица и и звъня един понеделник към 12:30 на обяд, да се разберем във вторник кога ще дойде, при което я събуждам, а тя ми казва "Айде да се чуем другата седмица, че тази нямам път към София" При което на мен ми увисна ченето от наглостта и и не и се обадих повече НИКОГА Simple Smile

Дес, т.к. си родила на 01.11 болничния ще ти се носи в НОИ в декември, след като се платят осигуровките. Но по-добре си го дай да си го имат на идея че трябва да го носят...

А с това носене - направо не знам...Опашките в НОИ са огромни...Миналия път отидох с корема и минах за 5 минути (отстъпиха ми ред), а сега ще видим как ще стане...Ех, понякога ми липсва корема Simple Smile

Русито днес е с колики Sad Свива се и пръцка милото вече половин час, направо ми е жал за душичката.

# 103
  • Мнения: 804
serendipiti, УСПЕХ! Леко и безболезнено раждане, а най-вече здраво бебче! Peace

Лили, честит рожден ден! Желая много здраве, успехи и само щастливо усмихнати лица около теб! И много да те слушкат всички вкъщи!
  bouquet

Мими, ти търсиш някой да гледа бебчо ли? А колко горе -  долу ти искат? (ако не е тайна разбира се)

# 104
  • Мнения: 98
M-FACE аз за жена за Боян говорех-търся детегледачка почасово...че мама трябва да работи - идва годишното приключване.
А иначе за персонал...да точно сега ми е болна тема-вчера ми сервира новото (от Юни) момиче, че напукса-намерила си е по-висока позиция в друга компания..ужаааас как ще се оправям с малко бебе...та спешно търся жена за Боян и счетоводител..... Cry

Общи условия

Активация на акаунт