до мамите с кошарите на 2 нива:)

  • 1 948
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 12 554
На 4 месеца беше Калоян. Много беше шавлив, а и горното ни ниво беше наистина много горно. А и той на 6 месеца се изправи сам в кревата.

# 16
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Около годинката!

# 17
Към 5-я месец, защото вече започна да става страшно.Можеше да се обръща навсякъде и се хващаше за парапета на леглото и се набираше да се изправя.

# 18
  • Мнения: X
На около 5м.

След решетката преустроихме леглото, като сложихме една малка дъска, около 5см. над матрака, за да не пада, като спи нощем.

# 19
  • Мнения: 4 621
На 7 месеца Peace

# 20
  • Мнения: 4 451
Нашата кошара има 3 нива Grinning. С нея гледам вече второ детенце и от опит ти казвам, че всичко е много индивидуално. Зависи от детето. При малката ми дъщеря всичко се развиваше някак по-бавничко и това бе водещото за мен. Свалих кошарата на 2-ро ниво чак, когато Василена навърши 9м., защото на тази възраст още не можеше да се изправя хваната за опора. А онзи ден свалихме още едно ниво на долу, че започна да прави опити да се катери по решетката Laughing

# 21
  • Мнения: 2 908
Почти беше направила 8 месеца-тогава я свалих на второто ниво.

# 22
  • Мнения: 887
Когато започна да се хваща с ръчички и да се надига да гледа. Мисля, че беше някъде около 7 меасеца.

# 23
  • Мнения: 1 483


След решетката преустроихме леглото, като сложихме една малка дъска, около 5см. над матрака, за да не пада, като спи нощем.


Ооооо и ние направихме същото Laughing

# 24
  • София
  • Мнения: 4 397
След 6м. свалих нивото  Peace

# 25
  • Мнения: 1 174
Късно, на седем, защото постоянно търсеше къде да се хване, за да се изправи и ми стана невъзможно да я следя постоянно.

# 26
  • Мнения: 1 155
Беше на 4 месеца, започна много да се върти и аз реших да я сваля на долния етаж

# 27
  • Мнения: 3 695
Свалихме нивото на 6-7 месеца - като започна да се хваща за горния ръб и да се набира. Simple Smile

# 28
  • Мнения: 1 321
Когато беше на 8 месеца и от тогава му се отдаде възможност да се изправя колкото си иска. Mr. Green

# 29
  • Мнения: 1 183
Аз го махнах като беше на 5 месеца и половина,защото много се обръщаше и искаше да става.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт