Изневярата при мъжете?

  • 13 562
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
Вече има толкова развратни жени, които толкова явно се предлагат, че и най-влюбеният мъж може да се поддаде на провокацията...
Няма нищо лошо в това според мен. Така жените се чувстваме, че ние сме водещите.

# 16
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Ясно е че изневярата при различните полове е различна! Една жена може да изневери ако и липсват ласки, а мъжете го правят за спорта. 

Чети ДиС за да разбереш колко погрешно е това схващане .......

# 17
Ясно е че изневярата при различните полове е различна! Една жена може да изневери ако и липсват ласки, а мъжете го правят за спорта. 

Чети ДиС за да разбереш колко погрешно е това схващане .......
Е добре кажи ти тогава кое е правилното СХВАЩАНЕ......

# 18
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Виж сега, аз съм порст човек, не ги разбирам сложните взаимоотношения. Но в ДиС е пълно с теми които започват ето така "Имам добът и грижовен съпруг, който ме обича, но аз се влюбих/чукам с друг" . Така, че за "правилното" няма да се изказвам.

# 19
  • Мнения: 270
Вече има толкова развратни жени, ......................, че и най-влюбеният мъж може да се поддаде на провокацията...

Упс, някой ме разпозна!  Joy

# 20
Ако в продължение на години заспиваш всяка вечер до един и същи човек, нормално е да изневериш. Така мисля аз, въпреки че съм твърде млада, за да достигам до такива изводи. Но такъв е живота и нямам намерение да си затварям очите и още повече да чета сълзливи разкази. Писна ми да слушам за това как една жена никога не би простила изневяра и т.н. Такива са времената, че всичко може да случи.

# 21
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Ако в продължение на години заспиваш всяка вечер до един и същи човек, нормално е да изневериш. Така мисля аз, въпреки че съм твърде млада, за да достигам до такива изводи. Но такъв е живота и нямам намерение да си затварям очите и още повече да чета сълзливи разкази. Писна ми да слушам за това как една жена никога не би простила изневяра и т.н. Такива са времената, че всичко може да случи.

Би ли пояснила защо е "нормално" ?

# 22
  • Мнения: 6 155
Ако в продължение на години заспиваш всяка вечер до един и същи човек, нормално е да изневериш. Така мисля аз, въпреки че съм твърде млада, за да достигам до такива изводи. Но такъв е живота и нямам намерение да си затварям очите и още повече да чета сълзливи разкази. Писна ми да слушам за това как една жена никога не би простила изневяра и т.н. Такива са времената, че всичко може да случи.

Би ли пояснила защо е "нормално" ?
Що за въпрос? Времената са такива!
Нещо като "...видяла жабата и тя вдигнала крак..."  Wink

# 23
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
"времената" не са причина ..... нека момата обясни, защо е нормално да изневериш на човека когото обичаш и който те обича?

# 24
Ами не мисля да обяснявам или да убеждавам някой в нещо. Мислете си каквото искате.
Пожелавам Ви приятен уикенд! GrinningИ внимавайте....нощта е дълга и може би безпаметна - не е важно дали ще изневериш точно тази вечер, а къде после ще се прибереш!!!!!!!!!!!!!!!!!! Joy Joy Joy Joy Joy

# 25
  • Мнения: 268
Ами не мисля да обяснявам или да убеждавам някой в нещо. Мислете си каквото искате.
Пожелавам Ви приятен уикенд! GrinningИ внимавайте....нощта е дълга и може би безпаметна - не е важно дали ще изневериш точно тази вечер, а къде после ще се прибереш!!!!!!!!!!!!!!!!!! Joy Joy Joy Joy Joy

 ...кьде или при кого,защото по мои скромни наблюдения - ...се оказва,че си изневерил на себе си. Mr. Green

# 26
  • Мнения: 3 569
Съгласен съм - няма значение с кой се чукаш - по-важно е, че винаги се прибираш при жена си вкъщи. Това обаче жените не го разбират. За тях това е изневяра в най-гадния смисъл на думата. Нашата гледна точка е по-друга. Ние го правим за разнообразие.

И все си мисля, че е време да се спре с нападките към мъжкото съсловие, че видиш ли само те изневерявали. В крайна сметка, за да има забежка са нужни поне двама и в 98% от случаите те са от различен пол ...

# 27
Да бе това пък какво е ..безобразие!!! А защо на жените дето се чукат с мн мъже им викат курви , а на мъжете дето го правят им се казва герои ??
И я си представи следното : че не ти изневеряваш а женат ти го прави,тя пак ще те обича и ще се прибира всяка вечер при теб ама можеш ли да си представиш как друг я целува,опипва,доставя й удоволствие , без да ти стане поне малко гадничко ??
На мъжете пак принципа е следен : чуждото е общо, а моето си е мое..

# 28
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Цитат
На мъжете пак принципа е следен : чуждото е общо, а моето си е мое..
ами като има чуждо дето не си иска своето .... ще го третираме като наше.

# 29
  • Мнения: 165
Най-вече дигната опашка, завряна в лицето и неспособността за наритване на същата.
Неспособността има ли някаква причина? Или е въпрос на воля?

Общи условия

Активация на акаунт