Изневярата при мъжете?

  • 13 614
  • 69
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 14
Преди известно време един мъж ми сподели как си представя идеалното семейство:
той-има магазин /съответно назначени магазинери/, наобикаля го от време на време, прибира оборота, ако има някакъв проблем го решава и така има време / и пари / за ходене насам-натам с приятелки /разбирай любовници/.
жена му-или си стои в къщи и се грижи за домакинството и децата, или в краен случай-работи в магазина.
За каква изневяра говорим изобщо? Тази схема му изглежда съвсем нормална и за съжаление не само на него.

# 46
  • Мнения: 1 455
Не правя разлика между изневярата на мъжете и жените.
Всеки има своята истина и причините за това са различни.Не мога да сложа всички под един знаменател... Peace

# 47
  • Мнения: 373
Преди известно време един мъж ми сподели как си представя идеалното семейство:
той-има магазин /съответно назначени магазинери/, наобикаля го от време на време, прибира оборота, ако има някакъв проблем го решава и така има време / и пари / за ходене насам-натам с приятелки /разбирай любовници/.
жена му-или си стои в къщи и се грижи за домакинството и децата, или в краен случай-работи в магазина.
За каква изневяра говорим изобщо? Тази схема му изглежда съвсем нормална и за съжаление не само на него.

Добре де, а на жена му дали и е добре? Бас фащам , че знае за изневерите му , но вероятно заради слаб характер или заради зависимост не смее да гъкне. Аз на такъв като нейния, му изхарчвам парите без жал  или го удрям на живот. Оставям му децата и да се оправя.  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 14
Преди известно време един мъж ми сподели как си представя идеалното семейство:
той-има магазин /съответно назначени магазинери/, наобикаля го от време на време, прибира оборота, ако има някакъв проблем го решава и така има време / и пари / за ходене насам-натам с приятелки /разбирай любовници/.
жена му-или си стои в къщи и се грижи за домакинството и децата, или в краен случай-работи в магазина.
За каква изневяра говорим изобщо? Тази схема му изглежда съвсем нормална и за съжаление не само на него.

Добре де, а на жена му дали и е добре? Бас фащам , че знае за изневерите му , но вероятно заради слаб характер или заради зависимост не смее да гъкне. Аз на такъв като нейния, му изхарчвам парите без жал  или го удрям на живот. Оставям му децата и да се оправя.  Mr. Green

Ами той всъщност нямаше магазин /мисля, че и сега няма/ и много страдаше, че не няма достатъчно пари за да постигне това съвършенство. А колкото до жена му-тази, с която е сега му е трета /поне аз знам, че е третата/.

# 49
  • Сливен
  • Мнения: 197
Според мен мъжете изневеряват ако не им се дава нужното в къщи.

# 50
  • Мнения: 14
Според мен мъжете изневеряват ако не им се дава нужното в къщи.
Когато разделят жените на жена за в къщи и жена за навън едва ли могат да получат нужното само в къщи.

# 51
Според мен всичко зависи от самия човек. Аз лично ако обичам истински жената която е с мен, не бих могъл да и причиня изневяра. Това е да се подиграеш с нейното доверие и обич. Защо трябва да доставям удоволствие на жена, която не познавам, нито тя мен. Вместо това мога да се прибера при своята жена и да си доставим удоволствие взаимно с чувства и обич. Нищо не е по-хубаво от това да целуваш и да се любиш с човека, когото обичаш hug newsm76 А тези които не го разбират това са просто повърхностни хора. Видели едни цици и едно дупе или някакъв "сваляч" и хоп дайвай no На такива хора ще им кажа ударете си по една чикия или си купете вибратор. А ако нещо не ви достига в леглото от любимия човек, просто споделете с него, не е нужно да ходите да търсите от мъж на мъж или от жена на жена този/тази, който/която ще уцели какво ви доставя удоволствие. Но ако вие сте необвързани, сами и без любим човек правете го с когото желаете в това няма нищо лошо   animal085

Мога само да ти стисна ръката за мнението ти!!!
 newsm10Аз съм романтичка по душа и не искам да имам живот, в който да си мисля как да се прикрия докато изневерявам на мъжа си, да помня лъжите, които му говоря (за това какво съм правила и къде съм била). Надявам се да има повече хора като мен и BRAIN_PAIN (много ме израдва прякора ти  Wink ) , които да рзбират по този нещата или поне да се събираме с такива половинки за да не бъдем наранени.  Peace

# 52
  • Мнения: 1
Мога само да ти стисна ръката за мнението ти!!!
 newsm10Аз съм романтичка по душа и не искам да имам живот, в който да си мисля как да се прикрия докато изневерявам на мъжа си, да помня лъжите, които му говоря (за това какво съм правила и къде съм била). Надявам се да има повече хора като мен и BRAIN_PAIN (много ме израдва прякора ти  Wink ) , които да рзбират по този нещата или поне да се събираме с такива половинки за да не бъдем наранени.  Peace
Радвам се, че и други хора мислят така Simple Smile И дано повече да се присъединят към това мнение Simple Smile Но всичко опира до самия човек, до неговото разбиране  newsm26

# 53
  • Мнения: 7 723
Какво подтиква един мъж към изневяра?
Това, което не получава в къщи... Thinking

не е задължително.
Що? Тебе кво те подтиква? Wink

(сори, ама не съм чела цялата тема
и, дори и да си споделил- убятнало ми е) Blush

И още нещо- според мен зависи от изневярата.
По някой път душевната изневяра
може да нарани много повече партньора,
от колкото физическата.... Wink

# 54
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
В някои влучаи го подтиква друг човек - флиртуваща колежка, непозната в подходяща обстановка и т.н.
а в други той сам търси ....
Изкушения винаги се намират, въпроса е да ли ти държат спирачките ....

# 55
  • Мнения: 7 723
....
Изкушения винаги се намират, въпроса е да ли ти държат спирачките ....
Именно де! Гладното куче къса синджира Wink

# 56
  • Мнения: 1
....
Изкушения винаги се намират, въпроса е да ли ти държат спирачките ....
Именно де! Гладното куче къса синджира Wink
Само дето хората не са кучета и за разлика от тях те могат да мислят и да се контролират Thinking

# 57
  • Мнения: 1 455
Само дето хората не са кучета и за разлика от тях те могат да мислят и да се контролират Thinking


Не винаги...на някои хора им е слаб ангела Wink

# 58
  • Мнения: 7 723
....
Изкушения винаги се намират, въпроса е да ли ти държат спирачките ....
Именно де! Гладното куче къса синджира Wink
Само дето хората не са кучета и за разлика от тях те могат да мислят и да се контролират Thinking


Зависи с какво мислят! Wink Grinning
И при давата случая инстинкта им е продуктуван от нагон,
а тогава и дума не може да става за самоконтрол Whistling Wink

# 59
  • Мнения: 192
При мен винаги е било следствие от някаква емоционална история в къщи.
Например месеци неоснователно мърморене или особено ревности и подозрения.
Ако ме ревнуват и подозират се чувствам задължен да го направя, за да "оправдая" подозренията.
А закачките с девойки от форума изневяра ли са?

Общи условия

Активация на акаунт