ЛЛЛ среща, Пловдив, 24 ноември, събота

  • 1 540
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Pb
  • Мнения: 1 183
ако не пътуваме в събота към бабите и аз идвам!

# 16
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
И аз идвам! Grinning

# 17
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Миналия път неуспях да дойда, но този път ще опитам. Може би малко ми е неудобно да притесняваме мамчето  Confused. Защо сте против ДКЦ? Питам понеже повечето желаещи са за гости у Анелия  newsm78

# 18
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Миналия път неуспях да дойда, но този път ще опитам. Може би малко ми е неудобно да притесняваме мамчето  Confused. Защо сте против ДКЦ? Питам понеже повечето желаещи са за гости у Анелия  newsm78
Защото Анелия ни храни Mr. Green
Ако сериозно - тя не ми изглеждаше притеснена предния път Simple Smile а по света, впрочем, ЛЛЛ срещите като цяло се правят по домовете - майки, които имат възможност, се редуват.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 23 691
Е, аз от кога искам да правим срещи у нас, ама Бу всеки път ми казва, че съм откачила......... Даже ще пратя мъжа да ви докара Grinning

# 20
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Местожителство:
Сопот

Как да ти каже човек друго? Mr. Green

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 23 691
Е, ние от Сопот сме втора категория кърмачки Mr. Green

# 22
  • Мнения: 8 242
Ако сериозно - тя не ми изглеждаше притеснена предния път Simple Smile а по света, впрочем, ЛЛЛ срещите като цяло се правят по домовете - майки, които имат възможност, се редуват.
На мен ми е все тая - ако предпочитате в ДКЦто пак мога да ви донеса хране бе Laughing (таз пък ненаяла се  hahaha).
Иначе нямам нищо против  Hug Каквото решите  Wink
А и купонът продължава и след срещата  Tada

# 23
  • Мнения: 257
И ние смятаме да дойдем, ако няма някакви форсмажорни обстоятелства.
Ще дойдем там, където реши мнозинство.

# 24
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Май ще сме в ДКЦ  Blush . А бе по-спокойно ще ми е там. Честно! И няма Ани да се чуди къде да ни паркира количките и да разчиства след нас момичето. А между другото да се разберем нещо за папкане, а?  newsm78

# 25
  • Мнения: 105
Аз приготвих меденки. Ако не е лоше времето ще дойдем - само кажете къде!

# 26
  • Мнения: 8 242
Да не станат 2 срещи  Crazy

Аз като гледам поименно само Цветелина е казала, че иска в ДКЦ.. Всички казват "каквото реши мнозинството".. Ама така нищо няма да се получи накрая Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 23 ное 2007, 17:23 от duhi_puhi

# 27
  • Мнения: 105
Кога ще се реши? И кой ще вземе решението - предполагам, че Бу като модератор може да каже тежката си дума Simple Smile

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 23 691
Ама решавайте де! Утре няма да имам време да си пусна компютъра преди да тръгна.  Mr. Green

# 29
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Аз реших де. Предния път срещата е била при duhi_puhi, този път примерно да е в ДКЦ  Laughing Joy .Да не би да се плаща нещо като се ползва залата?  newsm78 /питане от некомпетентност/

Общи условия

Активация на акаунт