Диета с ябълков оцет

  • 98 413
  • 360
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 904
По две /супени лъжици/+1с.л. мед

# 16
  • София
  • Мнения: 4 294
Момичета,последно по една лъжичка оцет(както пише в статията )или по две? Rolling Eyes

Аз слагам оцет по 2 супени и мед 1 супена  Peace

# 17
  • Мнения: 189
здравейте момичета!и аз да се запиша в новата тема! На мен днес ми е четвъртия ден със сутришно оцетче! Все още естествено нямам резултат, но аз го комбинирам и с яко каране на вело!Така че дано да има по-бързи резултати Hug 200гр. гореща вода+2 супени лъжици оцет+1 супена лъжица мед!

# 18
  • Мнения: 467
по колкото иска6,ако ти е приятен по 2 ина4е и една може Grinning
за супи4ката,не пасирам си я

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 526
И аз пия оцет сутрин, от около 2 седмици, но все още нямам навици и май половината дни забравях  Weary, ям и зелева супа - вече втора доза. Пасирам я и си нося на работа в едно пластмасово шише от минерална вода - 1/2 литър. Не знам как да запомня всяка сутрин за оцета, като толкова ми се спи сутрин, че докато не си изпия кафето, ходя като сомнамбул, че даже и очите ми са почти затворени.  newsm12

# 20
  • Мнения: 1 092
Момичета благодаря на всички записали се  Heart Eyes
Имам въпрос- от както пия оцета ми е подут стомаха  #Crazy при вас има ли такъв проблем  newsm78

tinaina   smile3501

Danielka1 мерси,пожелавам ти много минуси   bouquet

Валя докато си правиш кафето си пийва оцета  Grinning ако ме видиш мен сутрин  hahaha hahaha 3 чаши нареждам - оцет,кафе и чай"Инхуа"  rotfImao

# 21
  • Мнения: 4 678
И аз пия оцет сутрин, от около 2 седмици, но все още нямам навици и май половината дни забравях  Weary, ям и зелева супа - вече втора доза. Пасирам я и си нося на работа в едно пластмасово шише от минерална вода - 1/2 литър. Не знам как да запомня всяка сутрин за оцета, като толкова ми се спи сутрин, че докато не си изпия кафето, ходя като сомнамбул, че даже и очите ми са почти затворени.  newsm12

Сложи си го до четката за зъби Wink

# 22
  • Мнения: 189
Момичета благодаря на всички записали се  Heart Eyes
Имам въпрос- от както пия оцета ми е подут стомаха  #Crazy при вас има ли такъв проблем  newsm78

и мен така ми беше в началото но се оправих вече!

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 526
Сложи си го до четката за зъби Wink

Добра идея, благодаря!

Валя докато си правиш кафето си пийва оцета  Grinning ако ме видиш мен сутрин  hahaha hahaha 3 чаши нареждам - оцет,кафе и чай"Инхуа"  rotfImao

То и аз по едно време пиех този чай, може пак да започна - тогава и аз ще се чудя кое по-напред, и както каза Поци - всичко до четката за зъби, колкото шишенца и кутийки, толкова чашки  newsm62, ама трябва и да ги номерирам - първо, второ, трето ...  smile3508

# 24
  • Мнения: 1 092
Момичета,последно по една лъжичка оцет(както пише в статията )или по две? Rolling Eyes

Скъпа в първата статия пише от 1 до 3 л.оцет+ от 1 до 2 л.мед  Peace

# 25
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Да,да-казаха вече момичетата ,кой вариант е в сила. Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 4 294

Имам въпрос- от както пия оцета ми е подут стомаха  #Crazy при вас има ли такъв проблем  newsm78


Тъй беше, имах и газове, но явно докато ми свикне стомахчето на оцетеното чайче  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 1 479
Пипи и на мен в началото ми беше така! Но като изпия оцетчето, веднага си пийвам и няколко глътки вода! Може да е топла, а можи студена! Да знаеш, че помага!

# 28
  • София
  • Мнения: 6 967
Ден 20 , резултат 0  Tired  Горе-долу около Новата година трябва да чакам резултатите, нали след 2 месеца се забелязвало  Rolling Eyes Спазвам и лека диетка плюс това, но явно съм в застой...

# 29
  • София
  • Мнения: 4 294
Ден 20 , резултат 0  Tired  Горе-долу около Новата година трябва да чакам резултатите, нали след 2 месеца се забелязвало  Rolling Eyes Спазвам и лека диетка плюс това, но явно съм в застой...

Споко ще дойде и резултата  Mr. Green
И аз така в началото, викам аз ще съм най-големия карък
не помръдва кантара. Дефектна съм  Mr. Green

Но сега мисля, че на обиколки има  Laughing
Ти не забелязваш ли, пробвай стари панталонки
нещо друго дето не си могла да обуеш.

Общи условия

Активация на акаунт