Диета с ябълков оцет

  • 98 618
  • 360
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 10 301
a tochno iabalkov li tribwa, ne moze li kakaw da e ocet

# 301
  • Мнения: 4 435
a tochno iabalkov li tribwa, ne moze li kakaw da e ocet

Ябълков трябва.

# 302
  • Мнения: 1 674
и аз да се запиша.От днес започвам да пия оцет/дано се похваля с резултати./

# 303
# 304
  • Мнения: 124
днес си купих ябълков оцет и почвам пак борбата!само да попитам,понеже досега съм взимала на капсули,по 1 супена лъжица два пъти на ден ли се взимаше,разтворена в гореща вода и мед?

# 305
  • Мнения: 4 435
Пиехме го 2 супени лъжици оцет с една супена лъжица мед,в топла вода.1 път на ден-сутрин на гладно.

# 306
  • Мнения: 124
ок,мерси за бързия отговор,само веднъж на ден newsm78?

# 307
  • Мнения: 4 435
ок,мерси за бързия отговор,само веднъж на ден newsm78?

Да,само веднъж и то сутрин на гладно.Не трябва да си яла нищо преди това,дори и не трябва да си пила кафета и т.н.Всичко може след оцета.Успех.
При мене резултати нямаше.

# 308
  • София
  • Мнения: 4 051
ок,мерси за бързия отговор,само веднъж на ден newsm78?

Да,само веднъж и то сутрин на гладно.Не трябва да си яла нищо преди това,дори и не трябва да си пила кафета и т.н.Всичко може след оцета.Успех.
При мене резултати нямаше.
А, колко време го пи?

# 309
  • Мнения: 4 435
Аз го пих към два месеца и накрая спрях,защото нямаше никакъв,ама никакъв резултат.Може би трябваше да съм по-упорита,ама 2 месеца и нищо,ме обезкуражиха.

# 310
  • София
  • Мнения: 4 051
Аз го пих към два месеца и накрая спрях,защото нямаше никакъв,ама никакъв резултат.Може би трябваше да съм по-упорита,ама 2 месеца и нищо,ме обезкуражиха.
Аз точно затова питах, защото авторката на старата тема беше казала, че ефекта идва след втория месец. Мисля, че е трябвало да продължиш...все пак си издържала времето без ефект.

# 311
  • Мнения: 3
Здравейте!Досега съм била свидетел само на оздравителния ефект на оцетчето.Майка ми лекува страшен ревматизъм с него.От една година го пие и в момента е по-пъргава и от мен(преди това едва вървеше).Та мисълта ми беше, за отслабването...Някой може ли да каже наистина отслабнал ли е с него, за какво време, колко килца.Много ще се радвам да разбера, защото започнах да го пия днес сутринта.

# 312
  • Мнения: 123
здравейте, аз пробвах няколко пъти, но ми става лошо и гадно на стомаха, и спрях, случвало ли ви се е, а иначе през деня обичам и мога да пийна, но сутрин не понасям

# 313
  • Мнения: 1 092
здравейте, аз пробвах няколко пъти, но ми става лошо и гадно на стомаха, и спрях, случвало ли ви се е, а иначе през деня обичам и мога да пийна, но сутрин не понасям

Не на всеки понася когато е на гладно  Sick,дори в една от статиите в началото го пише  Sad

# 314
Здравейте, аз май по-късно се включих тук, поради причината от недоверието към така приложената схема. Но, от два месеца и десет дни имам поне 5 килограма свалени и то точно коремчето и другите хубави около него

Общи условия

Активация на акаунт