Има ли килими в детската градина?

  • 1 636
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 999
Има килим само във фоайето. В стаите е ламинат. Много по-хигиенично е без килими или мокети, а и както са казали по-горе, е по-безопасно.
Вкъщи моите деца ходят боси и направо си лежат на пода, когато играят. Изобщо не ме безпокои липсата на килим в детската, у нас също нямаме.
Все пак в градините се отоплява, не лежат и не седят на двора посред зима.

# 16
  • Мнения: 14 133
нямат килим само в зоната за хранене, вероятно за да се почиства по- лесно след хранене...
И при нас е така.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 688
Килима е в помещението в което ифраят,но има и част с балатум,сигурно и там сядат,но не се притеснявам,доста е топло в сградата.

# 18
  • Мнения: 1 494
Явно навсякъде е почти еднакво.
Ако трябва да съм честна- мен пък ме притеснява това. Още повече, именно защото помещенията са по-отоплени от вкъщи. Така хем са по-леко облечени децата, хем се и поизпотяват от тичане и игра и като седнат на студения под...незнам  Rolling EyesНапоследък всяка вечер като го взема има сополи. На сутринта ги няма...до вечерта, когато е същото. Не казвам, че е именно от студения под, но явно има някаква причина.  Освен това аз съм живяла в къща и в апартамент на първия етаж и много добре знам, че въздуха може и да е топъл, но пода не е. Дано са излишни тревогите ми, но не ми е приятно детето ми да е постоянно хремаво.

Общи условия

Активация на акаунт