До мамите раждали скоро в бургаското родилно отделение

  • 26 662
  • 279
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Моят термин е на 14 януари.

Пожелавам ти леко раждане,защото термина ти е преди моя  Peace
Моля те влез после в темата да напишеш как е минало.  Peace  Hug 
Пък кой знае може и да се засечем ?  Heart Eyes Не питах секцио или нормално раждане??

Момичета Весели Празници на всички !   bouquet

# 61
  • Мнения: 34
Секцио,ще е по медицински причини.Поне лекарката ,която ми води консултацийте категорично  отрича нормалното раждане.
Аз си записах час при Георгиев за 28,12,2007год.
Може настина да се засечем.Казаха ми че при секцио се лежало около седмица в болницата.На тебе кой ти води консултациите?

# 62
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
bobi.vvv.303 ,аз съм при Дорийска  Grinning
А ти??

Напиши после какво сте се разбра ли с Георгиев.Щом ще е секцио сигурно ще те оперира преди термина.

Весели Празници и ще стискам палци всичко да е ок!

После пак ако можеш да пишеш как е в болницата?Условията,отношението..

  bouquet

# 63
  • Мнения: 34
При д-р Добрева съм.
И аз съм чувала ,че при секцио оперират 10 дни преди термина-приблиэително.
Весела Коледа на всички.

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
побуут темичката,може да се включи и някоя друга мама раждала на скоро тук в Бургас  Peace

# 65
  • Мнения: 307
Ще следя темата smile3523живот и здраве и на мене ми предстои раждане в Бургас другият месец.

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Ако някой се интересува ето списъка за родилно на ОРБ - Бургас!

За майките :


2бр- нощници,чехли
1 комл.чаршафи-долен,плик и калъфка
3 бр. еднократни чаршафи
2 хавлии
-лични тоалетни принадлежности
-чаша,вилица,нож,лъжица
-връхна дреха,чорапи
-лично долно бельо за предпочитане памучно
-дамски превръзки,нощни и лигнин

За бебо :

-бебешки сапун,бебешко олио,клечки за уши
-памперси,дрешки - ританки,камизолки,боди
-2 копл.пелени -съдържат 3 бр.
-хавлийка за баня
-биберони залагалки с кутийка

-бут.мин вода
лични документи+направление за родилно+кръвна група

Това е !

аз приготвих и мокри кърпички бебешки
20 бр.памперси -по-добре  3-6 кг.
и си взех и еднократни гащи - 3 бр. за всеки случай
Една мама ми каза,че било много горещо.
и подплънки еднократни за кърмачки ще си взема около - 6 бр.


Последна редакция: пт, 04 яну 2008, 11:35 от kloie

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
Благодаря за списъка.Аз така или иначе бях решила утре да подготвя багажа за родилното,че започнаха да ми отичат краката много страшно и ме е страх да не би да е албумин и да се наложи по-рано да се влиза в болница,та да се подготвя както трябва.Термина ми е за края на февруари,но това си е Божа работа.

# 68
  • Мнения: 34
Клой,мерси за списъка.Някой от работите бях ги пропуснала.
До кабинета на Дорийска нямаше ли и педиатър?Посъветваха ме да си го избера предварително.Някой в тази област ще ми е удобен и на близко.Ти знаеш ли някой?
Последно аз ще влизам за секцио на 8,01.Стискай палци.
От сега се чувствам дота напрегната,пък не зная какво ще бъде тогова. newsm78
Честита нова година на всички!

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
bobi.vvv.303 да до кабинета на Дорийска е Калудова,но незнам дали работи със НЗОК  newsm78

Можеш да провериш в Света София .Там съм чувала за Ангелова.
Аз моите деца съм ги записала при Караджова,ама тя е до нас във "Възраждане" доволна съм и бебо ще го запишем пак там.

На 8-ми ще се  Praynig моля всичко при теб да мине ок и да гушнеш едно здраво бебче и да се възстановиш бързичко!  Peace
После драсни два реда,когато се почустваш по-добре да знаем как е минало.
Да знаеш,че в родилно и след родилно било топло.Каза ми го една от декемврийските мами. Peace

# 70
  • Мнения: 1 208
Да се включа и аз  Grinning Моя термин е на 07,02 но според Георгиев няма да изкарам дотогава.На 14,01 съм на преглед и тогава той ще ми каже ак ще раждам.Последния път преди около мсец ми каза ,че ако бебето расте все така ще е с операция защото е много голяма Laughing.На мен също ми казаха да не плащам предварително на никой и който се падне но аз много държа на Георгиев.Той е страхотен човек и специалист.Сега като отида на последен преглед ще го поразпитам как стоят нещата при раждането и дали има начин той да присъства.Но със сигурност знам,че той по принцип не е на ражданията ,тъй като се занимава само с патологични случаи.Но при някаква предварителна уговорка ставало. Laughing

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
didikar,ако е секцио Георгиев може и да се наеме.Но за нормално не.Според информацията,която аз имам.  Rolling Eyes

Може и да се засечем в родилно кой знае ...
Леко раждане ти пожелавам и да гушнеш сладко бебче ! Peace

# 72
  • Мнения: 1 208
Благодаря kloie същото пожелавам и на теб   bouquet

# 73
  • Мнения: 180
Клой,мерси за списъка.Някой от работите бях ги пропуснала.
До кабинета на Дорийска нямаше ли и педиатър?Посъветваха ме да си го избера предварително.Някой в тази област ще ми е удобен и на близко.Ти знаеш ли някой?
Последно аз ще влизам за секцио на 8,01.Стискай палци.
От сега се чувствам дота напрегната,пък не зная какво ще бъде тогова. newsm78
Честита нова година на всички!
Аз също ще раждам секцио- и аз като теб се притеснявам малко,но знам,че най- важно е да отидеш спокойна и с положителна нагласа(забравяш какво пише във форума за бургаското родилно и за докторите,ще се усмихваш постоянно и всичко ще е наред)Все пак секциото е много по-малко травмиращо и по-малко стресиращо от норналното раждане.Ще мислим само за идващото бебе-как ще изглежда,на кого ще прилича,как ще се грижим за него ....и такива само хубави работи трябва да се разхождат в съзнанието ни  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Успех ти желая и най- сладкото бебе! Hug

# 74
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Побуут темичката ... Grinning

Общи условия

Активация на акаунт