До мамите раждали скоро в бургаското родилно отделение

  • 26 692
  • 279
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 621
Да попитам и аз тези които са раждали секцио в Бургас , колко време ви държаха в болницата и колко време не ви даваха бебчето. Аз искам много да кърмя и се притеснявам че ако не ми го дават и го хранят с АМ после няма да иска да суче

# 76
  • Мнения: 595
Ами аз бях със секцио. Бебето ти го дават на четвъртия ден, а дотогава за съжаление го хранят а АМ. Нефертити, не се притеснявай за кърменето. И аз имах същите притеснения като теб, но още в момента, в който ми я дадоха и тя веднага засука... и така 1г и 2м Simple Smile . Познавам още много майки със секцио, които успешно кърмят децата си - къде с малко повече упоритост, къде по-лесно.  Подготви се предварително с информация за кърменето и не се притеснявай предварително  Hug

# 77
  • вкъщи
  • Мнения: 2 466
мамите,които са с нормално родили и бебетата са добре са непрекъснато с бебетата от първия 4ас.моя бебок засука 5 4аса след раждането и досега си су4е нон стоп.
георгиев на нормални раждания не присъства,минава само делни4ните дни през родилна зала и ако има някакъв проблем дава указания и насоки.
и аз щях да съм секцио при него,но бебето се обърна в последния момент и за моя огромна радост родих нормално и мн лесно.пожелавам и на вас такова раждане!

# 78
  • Мнения: 66
Като полумедицински работник,който е обиколил цялата болница от стажове,мнението ми за Бургаското родилно отделение е напълно отрицателно (скоро  и на мен ще ми се наложи да го посетя обаче Simple Smile ) Та хигиена - нулева ,но ВИП стаите си заслижават! А за отношението-по-добре си платете и си изберете акушер и лекар.

# 79
  • Мнения: 1 208
Аз съм решила,че ако не ми хареса стаята и по-точно с кой ще съм в една стая-имам предвид с някои ромки-ще поискам да ме преместят във Вип стая.ще си плащам някой друг ден но поне да ми е по-спокойно и чисто и то най-вече за бебето.И без това малко ще постоя там ако живот и здраве всичко е наред с нас.Досега бях за операция но днес бях при Георгиев и той ме успокои,че бебето не е толкова голямо и ,че ще мога спокойно да го родя нормално.Това е по -добрия за мен вариянт защото искам и да кърмя.Георгиев също ми каза ,че немога да дочакам термина който е след три седмици и ще родя по-рано-водите ми били намалели,плацентата 100% узряла и ако до 10 дни не съм родила ще ми предизвикат раждането  Laughing.На това последното незнам дали да се радвам-чувала съм,че предизвикването е доста болезнено но в крайна сметка искам и по-бързо да излиза  Laughing

# 80
  • Мнения: 595
А да попитам и аз как се заявява тази ВИП стая и колко струва и нали правилно съм разбрала, че става въпрос за ВИП стая на 3 етаж?

# 81
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
По-напред в темата мамите бяха написали,че е около 30 лв на ден ВИП стаята,но ще видим.И аз съм решила ако положението е зле да си взема ВИП стая,но ще реша на място.

# 82
  • Мнения: 66
До колкото знам престоя за ден е 35 лв и ВИП стаите са на първия етаж (където е родилна зала).А за това,че се опасявате дали ще сте с бай мангал в стая-споко родилното е неофициално разделено на два сектора и условията не са толкова зле (за разлика от сектора на ромите-там не препоръчвам да се доближава-мирише от коридора  Laughing )

# 83
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
До колкото знам престоя за ден е 35 лв и ВИП стаите са на първия етаж (където е родилна зала).А за това,че се опасявате дали ще сте с бай мангал в стая-споко родилното е неофициално разделено на два сектора и условията не са толкова зле (за разлика от сектора на ромите-там не препоръчвам да се доближава-мирише от коридора  Laughing )

Мерси за инфото !  Peace

# 84
  • Мнения: 1 208
да но понякога ако няма места нали слагат и нашите мами при ромките  Laughing

# 85
Здравейте! Следе 3 месеца и на мен ми предстой раждане, от Бургас съм и чесно казано незнам на къде да се ориентирам!За раждалите в Бургас - наистина толкова ли е зле ? А ако не си платиш ?

# 86
  • Мнения: 180
Здравейте! Следе 3 месеца и на мен ми предстой раждане, от Бургас съм и чесно казано незнам на къде да се ориентирам!За раждалите в Бургас - наистина толкова ли е зле ? А ако не си платиш ?
Да зле е!!!Препръчвам ти,да си платиш,ако искаш да ти обърнат внимание и да раждаш спокойна,в крайна сметка здравето ни е най-важно,особено когато е намесено и бебчето.

# 87
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Тъй като аз пуснах темата,сега е мой ред да ви кажа какво е дереджето в бургаското родилно отделение.
Определено парите играят доста важна роля при раждане в бургаското родилно отделение.Но като се замисля,май навсякъде е така в България.Независимо дали имаш или нямаш уговорока истината е,че трябва да си платиш за да ти обърнат внимание.Всеки те гледа в ръцете от лекарите и акушерките до санитарките.Иначе пак ще родиш няма къде да идеш,но за вниманието им трябва да си платиш.
След родилно е голяма мизерия.Ама изтърпява се.
Това е положението в родилно и след родилно.Така като гледам скоро няма да се оправи положението нито откъм материална база нито откъм отношение лекар-пациент.
Ако някой се интересува от нещо конкретно може да ми пише на лични.Родих съвсем скоро и впечатленията са ми съвсем пресни.
Да ми е жив и здрав бебока,за мен всичко мина вече!
Успех на мамите на които им предстои раждане !! Peace

# 88
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Клои, честит ти момък  bouquet Да знаеш откога дебна за инфо от теб Wink Нещо за ВИП стая разбра ли newsm78

# 89
  • Мнения: 3 621
Клои да ти е жив и здрав бебока и много да те радва

Колко време беше в болницата и кога ти дават бебчето и вярно ли е че все още искат пелени и ги повиват

Общи условия

Активация на акаунт