Конски витамини за здрава коса!!!!!!!

  • 53 418
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 726
Момичета не вярвам да се пие туй чудо,най-вероятно се маже като овчите витамини(тривитаминола) newsm78

# 16
  • Мнения: 327
няма ли някой да сподели все пак какво се случва след приема на тези витамини...стана интересно Party

# 17
  • Мнения: 7 186
Доколкото разбрах аз, става въпрос за Тривитаминола. Той не е само за овце, ползва се и за други животни, инжекционно Wink
При хората- само за маски на косата Peace

# 18
  • Мнения: 1 111
 И хоп, изненада, мажеш на косата-никнат ти копитца.

# 19
  • Мнения: 240
не мислите ли че всичките тези продукти за животни, ако са били добри за хората нямаше да са в хуманните аптеки...все пак на пазара се появяват тествани неща, които не са опасни за човешкото здраве


Абсолютно! Не си правете такива експерименти, много е несериозно!

# 20
  • Мнения: X

Абсолютно! Не си правете такива експерименти, много е несериозно!

Много е несериозно да вярвате, че има КОНСКИ витамини. Назовете един.
Това витамини, които се синтезират или се усвояват само от коне ли са?!  ooooh!
Няма КОНСКИ витамини. Има витамини, съвсем истински и човешки витамини, но в по - голяма концентрация (представяте ли си кон да трябва да изпие 4 опаковки геритамин за хиповитаминозата си, примерно). "Конски"са дозите, повтарям, НЕ витамините.  Whistling

Цитат
Любопитно ми е какво ли се случва с космите по тялото.Щом на косата действат така сигурно и по другите части на тялото резултата ще е умопомрачителен.
Вие да не сте отсъствали в часовете по биология?! newsm78 За локално приложение чували ли сте? Като си слагате депилатоар на краката, опадват ли Ви и космите по цялото тяло?! Tired

# 21
  • Мнения: 4 292
Цитат
Любопитно ми е какво ли се случва с космите по тялото.Щом на косата действат така сигурно и по другите части на тялото резултата ще е умопомрачителен.
Вие да не сте отсъствали в часовете по биология?! newsm78 За локално приложение чували ли сте? Като си слагате депилатоар на краката, опадват ли Ви и космите по цялото тяло?! Tired
Предполагам, че тя има предвид ако се пият. Което се подразбира, че не е начинът на приложение, но изказването и вероятно е шеговито.  Grinning И не, няма да се окосмим навсякъде ако използваме въпросните витамини, но след като се различават от нормалните само като доза следва въпросът - каква е логиката да ги ползваме, в такъв случай?  newsm78

# 22
  • софия
  • Мнения: 2 140
Защо пък да няма конски витамини?Ето назовавам веднага едни EQUOLYT таблетки.

# 23
  • Мнения: X
Предполагам, че тя има предвид ако се пият. Което се подразбира, че не е начинът на приложение, но изказването и вероятно е шеговито.  Grinning И не, няма да се окосмим навсякъде ако използваме въпросните витамини, но след като се различават от нормалните само като доза следва въпросът - каква е логиката да ги ползваме, в такъв случай?  newsm78
Има 19 теми за маската за коса с тези витамини и никой не ги пие. Няма да коментирам, има отговори на този и на доста други въпроси - ...Tired

Защо пък да няма конски витамини?Ето назовавам веднага едни EQUOLYT таблетки.
Това не е нов витамин ooooh! Правите ли разлика между витамин и витаминен препарат?!
Това е EQUOLYT Calciumcitrat Pulver, имат EQUOLYT биотин и разни EQUOLYT добавки за коне и други животни...

Последна редакция: сб, 24 ное 2007, 21:22 от Анонимен

# 24
  • софия
  • Мнения: 2 140
По принцип не твърдя,че е нов,но явно съм твърде невежа и непросветена за тази тема.Оттеглям се.

# 25
  • Мнения: 4 292
Има 19 теми за маската за коса с тези витамини и никой не ги пие. Няма да коментирам, има отговори на този и на доста други въпроси - ...Tired
Въпроса ми беше риторичен, не съм очаквала отговор. Аз за себе си го имам, не изпитвам нужда да чета теми за да се образовам.  Whistling

# 26
  • Мнения: 140
EEE haide de dai malko pove4e informaciq kude se zagubi i na men mi stana interesno

# 27
  • Мнения: 327
аз се чудя защо flebodia, която е започнала темата не се появи с подробности

# 28
  • Мнения: 1 111
 Учудвам се, че темата все още се взима насериозно, тя си е жив бъзик, то и друго не може да се очаква.На пазара има стотици продукти за коса, вие сте седнали с конски витамини да се занимавате.

# 29
  • Мнения: 146
Учудвам се, че темата все още се взима насериозно, тя си е жив бъзик, то и друго не може да се очаква.На пазара има стотици продукти за коса, вие сте седнали с конски витамини да се занимавате.

Не е на базик ,според мен ...
А все пак всеки има право на избор какво да 'тества' и какво не върху себе си.,,
Бих пробвала тези витамини.. Защото мисля ,че не става дума за тривитаминола...
Моля авторката да сподели повече...

Общи условия

Активация на акаунт