АПРИЛско бебче рита вече,и напомня че АПРИЛ не е така далече !!!

  • 8 693
  • 308
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 444
Здравейте и от мен, слънчев ден на всички  Hug и да направя отчета си: вчера ходих при моята докторка пусна ми полагащите се изследвания, прегледа ме и каза бебо е МЪЖ../така си и знаех  Mr. Green, моля за един син щъркел  Hug/. изписа ми Магнерот обаче, щото аз като много работна мъкнах едни тежки торби предния ден и веднага ме заболя ниско долу, а и контракции от време на време имам  newsm78, та така ще си пия магнезия и утре ще ида да дам кръвчица.
Усмивки!

# 76
  • Мнения: 82
Здравейте момичета!
 Flowers RoseИскам и аз да дойда на срещата ама толкова много искам,но за съжеление сте ми толкова далече.но ще чакам снимки с нетърпение да видя.Утре съм на консултанция и  за пръв път ще водя и таткото и нещо място не мога да си намеря от нетърпение.Дано да се види и пола на бебо стискайте ми всички палци!Продължавам да си пия магнезия и Гинипрал-между другато някой пил ли е такова лекарство?
msbit и аз ти стискам палци-вярвай в доброто.
Слънчеви усмивки на всички мами от едно далечно усмихнато момиче! Nature Snowman

# 77
  • Мнения: 32
Добро утро! И на мен сте ми далече, но очаквам снимки от срещите в София и Пловдив. Снощи нашия тати усети не едно, а вече три последователни ритничета. Беше много вълнуващо! Лек ден!

# 78
  • Мнения: 96
За термините да си кажа... Аз съм с невъзможно рядък и непридвидим цикъл. Един път е през 40 дни, другия път през месеци. Последната ми менструация беше на 5.06, а най-вероятно съм заченала чак месец по-късно!! #Crazy Така че при мен специално менструацията не е изобщо показателна. Ориентираме се само по размерите на бебка. Слава богу, тя засега се движи много логично и точно според първото изчисление на лекаря ми в 8 г.с. Така че съм спокойна  Simple Smile

Мами, няма ли да качвате 3Д снимки. Само мойта хубавица стои в албумчето...

За линията - нямам. Доколкото знам на някои жени така и не им се появява. Иначе пъпето ми е щръкнало, но не ме притеснява.

Хубав и усмихнат ден от нас двечките  Joy

# 79
  • Мнения: 194
Как сте с килограмите, майчета? Аз от известно време май си хапвам повече. В началото бях +2, а сега +5.

# 80
  • Мнения: 54
И аз съм +5 кг и много се притеснявам, защото аз си бях напълняла още преди да забременея като спрях цигарите и сега като се натрупат килограмите от бременеенето - много се съмнявам, че ще успя да си върна някогашната фигура Cry

# 81
  • София
  • Мнения: 289
За килограмите не знам не ми се иска и да се меря защото лошо ми става Simple Smile
За корема и аз мисля че малко ми се е отворил пъпа, ама не е ли рано още ........
А за снимчици аз не съм ходила на 3Д и нямам още за да сложа Simple Smile

Та за срещата отново аз предлагам в събота към 12-12,30 да речем в Дивака, за сега сме двечки софииски мами, ако някой има други предложения да казва, защото сега така ми хрумна просто Simple Smile

# 82
  • Мнения: 54
Но твърдо съм решила като родя дано всичко да е наред, ще си купя почти веднага велоергометър (не съм сигурна, че се пише така) или крос тренажор и каквото ще да става ще тренирам по 1 час дневно, защото мисля, че поне в началото няма да имаме възможност да ходим по фитнес зали и басейни, за да тренираме. А трябва да изглеждаме добре и да се чувастваме така, защото това е мног важно , както за нас самите така и за децата ни, не мислите ли така

# 83
  • Мнения: 54
Doly_dog  за кой Дивак имаш предвид, че аз мисля, че знам 2 места. Аз съм малко зле с ориентацията, но за сметка на това нямам претенции за мястото, където кажете там ще дойда и без това живея далече от всякъде така че...

# 84
  • Мнения: 32
мойте килограми са +6,5 засега....следващата ми консултация е на 4/12. Мноооого зле. Ама аз качих доста докато 1 месец си бях у дома в болнични.

# 85
  • Мнения: 354
Мойте килца и те вървят +5 Shocked Нооо, така е Simple Smile
За линията на тумбаака - не линия а линище ми се появи и то  такова едно космато, че съм като мутант. Доки ми се смее и вика : "е не може за всичко да е виновно все бебто" #Crazy
А и аз като vercho имах страшшно нередовен цикъл и ако смятаме термина по последната ми менструация, трябва да раждам в средата на март, което, очевидно няма как да стане (дано!) Та затова не могат още да ме хванат кога.  Crazy
а за сбирката ХАЙДЕ ПЛОВДИВЧАНКИ, давайте дати и идеи. (нашия тати пак ще каже: "А ти на работа не ходиш заради тия контракции, а да обикаляш града може!")

# 86
  • Мнения: 19
Здравейте о ит мен

Нямахме 2-3 дена нет и чак сега успях да ви прочета. Много  сте изписали.

Относно срещите аз съм  newsm10. Хайде пловдиските мами  може да се уговорим нещо.

Аз събота на обед ще отида на един курс по йога за бременни поне да знам за какжо става въпрос. Защото от януари мисля да се запиша.
А някои от пловдивските мами ще ходят ли на курсовете за бременни, които  се организират в поликлиниктата на понеделник пазара? Аз ще ходя или декември или от януари.

А да Ви се оплача, във вторник ходих на зъболекар , / да отбелжа полседно ходих края на август и си оправих всички кариеси / че ми кървяха венците и какво да Ви кажа - нови три кариеса и единия е на мъдреца. Вчера ми го прави имах чувството че в мозъка ми човъркаше ужас. Тя ми каза че е от брменноста и че вече бебето почва да смуче калции яко. И сега всеки месец ще ходя при нея за преглед.

Иначе мисля че вече и аз усещам бебо , ама не съм сигурна. Ниско долу е. нормално ли е ? То е като една много слаба болка, ама не е и точно болка, не знам как да го определя  и всеки път е на различно мяасто. Дали е бебо?






 

# 87
  • Мнения: 80
За термините да си кажа... Аз съм с невъзможно рядък и непридвидим цикъл. Един път е през 40 дни, другия път през месеци. Последната ми менструация беше на 5.06, а най-вероятно съм заченала чак месец по-късно!! #Crazy Така че при мен специално менструацията не е изобщо показателна. Ориентираме се само по размерите на бебка. Слава богу, тя засега се движи много логично и точно според първото изчисление на лекаря ми в 8 г.с. Така че съм спокойна  Simple Smile


Хихи Верчо, аз съм абсолютно същата, само дето последната ми менструация беше на 6.06  newsm10.

Аз мами искам да ви питам нещо. Вчера докато бях на работа много много ме заболя корема ниско долу. Аз по принцип си пия Магнерот и си имам контракции. После не спря докато си легнах, а болките бяха наистина изключително силни. Успокояваше ме това, че нямаше кръв и че си усещах бебо. Днес като се наспах съм ок и ще си полежа днес. Не мога да се свържа с тъпата ми докторка Sad Според вас трябва ли да правя нещо сега или евентуално ако пак ме заболи тогава?

Мерси предварително! 

# 88
  • Мнения: 194
Аз мислих днес да внимавам повече какво ям. Сутринта изядох два банана и си направих фреш от портокал и след половин час нападнах едни сандвичи. Поне се наядох и май ще пропусна обяда. На мен добре ми се отразява като вечерям рано, нещо като късна закуска.

# 89
  • София
  • Мнения: 289
Аз вече се отказах да внимавам какво и колко ям Simple Smile
На моменти нищо не ми се яде, пък на моменти не мога да се спра, стиганал съм и до пет филии, ето тази сутрин например се събудих озверяла от глад. Аз обикновенно става с мисълта за кафе, е да ама не..... спретнах си набързо два печени сандвича, наядох се като прасенце и чак тогава си събрах акъла за кафе Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт