В ПЛЕВЕН сняг така и не видяхме

  • 8 962
  • 282
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 22 522
Относно неонатолозите в Авис Медика, поне д-р Йонов е там на повикване. Нямат постоянно дежурни лекари, тъй като той си работи в неонатологията във втора клинична база.
д-р Росманова пък е завеждаща отделението по неонатология.
Викат ги само при обявено раждане.

И отново да подчертая, че нямам нищо против клиниката Авис Медика. Просто е добре човек да е правилно информиран.

# 241
  • Мнения: 5 026
Добро утро! Нямам какво да кажа, но да се впиша  Mr. Green Днес май ще е ок за разходка, но ще вися да чакам куриера с играчките. Ей,пак не улучих ден за висене в къщи  Crossing Arms

# 242
  • София
  • Мнения: 9 899
Добрютро! Laughing
Аз вчера не писах/ако сте забелязали Mr. Green/-слагаха ни някакви оптични кабели ,та нямах нет.Нооо,днес ще се отчета Wink.
Мими си остана само вчера вкъщи,от днес пак е на градинка.Не се разви хремата,сополите минаа за един ден,лекарката каза,че е здрава.Хубавото е,че вече в градината сестрата всяка сутрин гледа гърлата на децата на входа и връща болните.
Айде лек ден!  bouquet

# 243
  • Плевен
  • Мнения: 973
Добро утро и от мен!
Ще става днес за разходки, но май по-късничко, че сега е доста студено брррррррр

Валенце, браво на Мими, че е здравичка, дано е все така. Явно сте уцелили с детската градина , щом така се грижат за децата. В повечето дет. градини си ги приемат и кашлящи и с лекарства...

# 244
  • Плевен
  • Мнения: 239
Аз си получих от Вега магазина двете играчки,които бях поръчала. Едното е пистолет за балончета на батерии и честно казано хич не става. Другото е един комплект с моделин и разни фигурки и пресичка за моделина. То е горе-долу,ама пак леко боклучаво. Иначе доставката е безплатна. Най-вероятно включена в цената на китайските боклуци.
Навън е доста студено.Изчакайте с разходките.

# 245
  • София
  • Мнения: 9 899
Явно сте уцелили с детската градина , щом така се грижат за децата. В повечето дет. градини си ги приемат и кашлящи и с лекарства...
Ми то и в нашата се приемат,поне досега.Но се надявам откакто сестрата стои на входа с шпатулата за гърло,вече да не е така.Все пак градината се води оздравителна,имат си доста специалисти,правят на всички деца специални упражнения-дихателни,за плоскостъпие...не могада се оплача засега.

# 246
  • Мнения: 51
Здравейте, днеспак е много студено, голямо замръзване беше сутринта.
Мойто бебе не знам по какви причини се опитва да излезе през пъпа ми от няколко дни , направо ме разпъва като пазарска чанта. Wink
За Авис Медиак нямам впечатления специално от АГ специалистите, освен от Бързашки, знам, че много го хвалят, но аз лично не го харесвам...
За д-р Росманова щях да питам, значи все още си е завеждащ в Държавното родилно и ходи там само на повикаване, така ли?
Зашото за нея вече съм сигурна, че е добра и ако не дай си Боже нещо се наложи за бебето, дано да е там на работа.

# 247
  • Мнения: 325
Добро утро! Вчера госпожица Ивет стана на 6 месеца  Grinning. Една малка почерпка от нас на патерици


п.с. И ние като Валенцето вчера бяхме без нет.

# 248
  • Мнения: 801
момичета да ви споделя нещо. Вчера бившите работодатели на Драго, от вестника, де...Ватеви, му се обадиха да го "поканят" отново във вестника.......и това 6-7 месеца след като го изгониха буквално........били закъсали за журналисти...а когато го махнаха от вестника беше с думите "няма незаменими хора"......с Драго много се изненадахме.......той започна да се чуди кво да прави, милия...толкова му се "пише", но пък от друга страна не му се работи за жълти стотинки.........а в новата работа, Верно, продавач е,  но с възможност да се развива по-нагоре...знам ли и аз, нищо не разбирам от търговия.......ДРаго не се чувства на място в БТК, но пък се справя чудесно с тази несвойствена му работа.....

# 249
  • Плевен
  • Мнения: 3
Петя, да ти кажа честно преди месеци и аз като Драго големи дилеми-работата или парите. Тогава избрах работата-страхотно е, но когато се чувстваш като един от последните в социалната стълбица(а и не виждаш развитие на нищо) започваш да се замисляш за смисъла. защото освен да се чувства човек добре-той има и отговорности. Е отново правя избор-този път в обратната посока. Ще ти кажа след няколко месеца как е:))))

А по въпроса за Авис Медика-Д-р Цанкова и Д-р Марчева от Неонатологията се местят в Авис Медика-вече само те ще дежурят.
Поздрави на всички от мен. Макар и много рядко да се включвам(поради липсата на много време) се опитвам да следя мненията.

# 250
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Фурор, а не може ли Драго га съвместява писането с другата работа?

Честита месечинка на малката Ивет!

# 251
  • Мнения: 262
Гретхен, напълно споделям мнението ти  Peace

Все се каня да те питам Димана на ясла ли е? Как се адаптира, харесва ли й? И коя е яслата?
Всичко това ако ходи ,де  Wink

Не ходи. Може би напролет, ама не съм сигурна. Повече се ослушвам за детски градини.

# 252
  • Мнения: 262
Относно неонатолозите в Авис Медика, поне д-р Йонов е там на повикване. Нямат постоянно дежурни лекари, тъй като той си работи в неонатологията във втора клинична база.
д-р Росманова пък е завеждаща отделението по неонатология.
Викат ги само при обявено раждане.

И отново да подчертая, че нямам нищо против клиниката Авис Медика. Просто е добре човек да е правилно информиран.

Ама това изобщо не е вярно и не знам откъде имаш тази информация. Има неонатолог цял ден. Само на нощното дежурство няма и е на повикване. 10 мин. след постъпването ми за раждане имаше вече неонатолог в залата. Докато лежах там 3 дена имаше дежурен неонатолог през цялото време. Детето ми беше преглеждано поне по 3 пъти на ден. Освен това има и опция да си избереш неонатолог, който да поеме изцяло детето. Срещу заплащане (100 лева мисля, че беше), все пак това е частна клиника.

# 253
  • Мнения: 5 308
Като стана дума за ясли я да ви питам кой беше в "Щастливо детство"? Кога трябва да запиша децата,за да ги приемат наесен? И какви документи се носят? И мога ли да си избирам група - спомням си,че всички препоръчвахте една госпожа - Нешева или Нешкова беше.
Фурор,честно да ти кажа аз едва ли бих приела да се върна щом веднъж са се отнесли така с мен,а още повече пък и като парите са малко. Но той си знае най-добре какво му е отвътре.

# 254
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Джина, мисля че трябва да подаеш молба в първите дни на януари, за да можеш да се класираш. Така е и с детските градини.
Теди на Мама Ася е там и Митето на Дикси (скоро).

Общи условия

Активация на акаунт