Витамини PRIORIN против косопад

  • 176 021
  • 197
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 012
16.40 evro gi vzex ot edna apteka v Atina

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Ами моя близка пьтува до Австрия миналия месец и й порьчах на нея да ми донесе. Моята опакповка е от 180 капсули. Не мога да кажа нищо за цената, защото тя не пожела да й ги плащам, но в нета гледам, че една опаковка от по 120 капсули се продава за около 35 Евро. Аз доколкото сьм информирана ги има само в Германия и Австрия, но явно и в Гьрция се намират. В Англия сьс сигурност знам, че няма, защото майка ми живее там и я бях помолила да потьрси.
С всеки един ден косопадьт намалява все повече и повече, което за мен е голяма радост - година и половина се измьчих с какви ли не таблетки, добавки ....  ooooh!

# 17
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
На мен също ми ги носят от Гърция, за 180 капсули мисля, че излизаше към 45 евро /преди 4 години все пак/

# 18
  • Мнения: 145
Пих ги без да имам проблем с косата - по една таблетка дневно и наистина съм доволна,действат добре и на кожа и коса. Взимам ги от Германия-43 евро от миналата седмица.

# 19
  • Мнения: 928
Изинявайте, но ме нямаше в града тези дни и за това не съм писала.

Елеонора_76, благодаря ти за инфото   bouquet
soff, каква е дневната доза? Радвам се за постижението ти  Peace
vadjra, освен, че косопада ти спря, косата ти стана ли по-жива?
mamaLina, каква е опавковката, която си си купила? Тук се продават около 35-45 евро за 120 капсули newsm78

# 20
  • Мнения: 1 012
привет, момичета, на моите пише Приорин Екстра, а даже си спомням, че гледах шампуан против косопад на същия принцип, пак от тази марка за двата типа коса/суха/мазна/, в аптеките в Атина. Става въпрос за 30 капсули за 16.40 евро, които бях взела скоро. Аз даже имам повече от половин опаковка и мога когато си дойда сега за празниците да ги продам на някоя пловдивчанка, ако някои иска да ги пробва. При мен, например, започнаха да ми излизат гнойни пъпки като ги пиех /за втори път го наблюдавам с тях/ и ги спрях, явно не са подходящият продукт. При интерес, моля пишете ми на лични.

Последна редакция: пт, 30 ное 2007, 18:52 от mamaLina

# 21
  • Мнения: 1 368
Аз поръчах(от Германия), чакам ги другата  седмица. 120капсули - 43евро, още не съм решила как да ги пия , дали по 3 или по 1 капсула.
Благодаря на всички !  bouquet

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Моите не са Приорин Екстра, а само Приорин.
На кутията пише да се взимат по 2 капсули 2-3 пьти дневно / както казах моята кутия е от 180 таблетки /. Аз лично пия сутрин и вечер по 2 по време на хранене.
МамаЛина, аз сьм от Пловдив, но лошото е, че с половин опаковка няма да има никакьв ефект.

# 23
  • Мнения: 928
Видях ги ebay за 29 евро+4 за доставка, а в аптеките са около 40.
Май тези дни ще си ги взема да ги пробвам.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Видях ги ebay за 29 евро+4 за доставка, а в аптеките са около 40.
Май тези дни ще си ги взема да ги пробвам.

Би ли пуснала линк моля те, ако не ми донесат другата седмица да мога да си ги порьчам и аз от нета.

# 25
  • Мнения: 3 641
Момичета, а забелязали ли сте леко покачванена килограмите. Откакто ги пия май съм качила 2 кг, newsm78

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Момичета, а забелязали ли сте леко покачванена килограмите. Откакто ги пия май съм качила 2 кг, newsm78

При мен няма такьв ефект

# 27
  • Мнения: 1 368
Момичета, а забелязали ли сте леко покачванена килограмите. Откакто ги пия май съм качила 2 кг, newsm78
Ха и таз добра #Cussing out! Но и аз днес се замислих дали няма такъв ефект.

Преди 3години имах проблем с косата и ми изписаха Ревалид - та от него със сигурност качих някой и друг килограм и няма да се учудя ако и с тези витамини се постига този "ефект.

# 28
  • Мнения: 928
Видях ги ebay за 29 евро+4 за доставка, а в аптеките са около 40.
Май тези дни ще си ги взема да ги пробвам.

Би ли пуснала линк моля те, ако не ми донесат другата седмица да мога да си ги порьчам и аз от нета.

Заповядай
http://search.ebay.de/search/search.dll?from=R40&_trksid=m37 … in&category0=

Много се надявам да не се качват килограми  smile3511  макар и много логично да звучи.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Много ти благодаря  Hug

Общи условия

Активация на акаунт