"Дневникът 31" - да отслабнем всички заедно

  • 15 287
  • 567
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 533
Добро утро, дневничета Hug
запис и от мен, постигане на целта до Коледа Peace РХ, спорт и добро настроение  Hug
Миранди, както винаги темичките ти са страхотни, едно БЛАГОДАРЯ и от мен, определено дейста стимулиращо  Hug
Регенце, радвам се за минусчетата, дано продължиш така и после те чакаме в РХ  Hug
На цялата банда много минусчета и усмивки днес, дано преборим мъглата с весело настроение  Joy

# 16
  • Мнения: 1 384
Добро утро, милички  Hug

Едвам отлепих днес, душ и кафе за събуждане беше терапията  Laughing обаче във фейса приличам на ритана зелка  Crazy

jedira, много се радвам, че сте намери.ли нещо подходящо за НГ  Grinning Направо ти завидях  Laughing ние се вайкаме и тюхкаме, че не можем да измислим нищо за тази НГ, но дано изникне нещо приемливо  Praynig

ReGe, браво за сваленото кило  Mr. Green Сигурна съм, че в най-скоро време кльощавите дънки не само ще ги закопчаваш, а ще ти седят перфектно  Wink   bouquet

galiq_82, то май и мен не трябва да ме хвали чочек   Embarassed ooooh! До 8 часа бях екстра, ама ела ме виж после като оголих вълчите зъби  Twisted Evil Няма да продължавам, ясно ви е   Whistling  А ти каво реши ще я почваш ли онази диета от розали  Thinking

На мен май и днес не ми се очертава да съм режимна, че пак купон - пиене , ядене...  Whistling Ама пък за какво живеем, ако не  може поне на тези моменти да се насладим на 100%  Blush

Хубав и слънчев ден, сладурки   Two Hearts :Two Hearts Two Hearts


П.С. Абе я Scorpi вместо да казва каква торта похапнала да каже какви подаръци получила LaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughing

# 17
  • София
  • Мнения: 2 613
Здравейте, милички-  bouquet
Честита нова темичка, и огромна благодарност и признателност на Миранди, заради упоритостта и огромния труд, който влага-  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Не знаех, че съм спечелила за най-стимулиращ постинг, като се видях изтипосана най-отпред и ей-такива очи опулих- Shocked
Не зная точно за кое мое писание става въпрос, но благодаря на всички, първо че съм част от вас и второ, че винаги се отзовавате- обичам ви- Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Аз съм си режимна, ама тази седмица не ходя на тренировки, просто не мога и тях да ги сбутам, толкова съм уморена вечер, после като почина, може пак да ги подновя- Rolling Eyes
Тази сутрин свекито беше направила баница за закуска, ама аз не ядох- #Cussing out
Хапнах си извара и малко топла вода с оцет, не близнах и хапка- Stop
Ама-ха, няма да си развалям режима, я- Stop
Желая ви прекрасен ден-  bouquet

# 18
  • Мнения: 621
Здравейте мили девойки Hug
Аз започвам да изпълзявам от дупката си и съм почти режимна. Карам си по мой си режим пак, докато вляза във форма за някоя диета, започнах пак да пешеходствам сутрин и вечер и съм си насваляла дисковете на Кармен Електра и ще ги мяткам и тях вечер преди лягане, тъмън ще имама причина да прескачам вечерята или поне силно да я ограничавам щото упражнения с пълен стомах не вървят Peace
Колкото и да ви е мъчно аз отново грабнах приза за прекрасност  Mr. Green
Мирандинце мерси за хубавата темичка, много се надявам в нея да не се оплаквам а да отчитам резултати  Praynig
MissCaprice и аз съм варираща само че пак си стигнах 67 - 68 от 64 постигнати със зелевата супа Embarassed желая ти много хубав ден  Hug
Chocolata както правилно беше предположила аз си лекувах депресията с ляб и люФтеница и то резултатите са налице де  Mr. Green така че твоят линд е като сладка малка шоколадова въздишка в сравнение с моето прасешко грухкане  Crazy успешен ти ден днес  Heart Eyes
jedira благодарско мацка, кайвето е страхотно, а и мноооого готино надписанко  Hug а това за успешната организация на Нова година си е супер постижение като знам лудницата и цените по тези празници  Peace успешен ден и на теб   bouquet
ReGe много се радвам на доброто ти настроение и браво за килцето, но още по добре е че си си влязла в дънките - влизането в стари дрехи дава страхотна мотивация  Peace хубав ден ти желая и много  Hug
Scorpi виждам мойта форуска дружка е изкарала добре празника   bouquet айде както каза крейзи тиквичка да докладваш за падарките - ний останалите оплакнахме око с част от тях в предишната темичка  Mr. Green
mimi@avi хубав ден и на теб   bouquet
galiq_82 и на теб много  Hug
Sladune добър метод за справяне с килцата си си избрала, особено ми хареса включването на добро настроение Peace
Добро утро, милички  Hug

Едвам отлепих днес, душ и кафе за събуждане беше терапията  Laughing обаче във фейса приличам на ритана зелка  Crazy

Крейзи тиквичке ей туй на ни моа си го представя, ама много ме разсмя сравнението  Joy  Joy  Joy много усмихнат ден ти желая и весело изкарване на партито  довечера Party

ral4e:)
браво желязна си, голям си ми стимул да не се лигавя ами да вложа повече воля и да си спазвам режима  Hug  Hug  Hug
Хайде отивам да работя и после пак съм при вас   bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 701
Ха, да ни е честита новата темичка!  Heart Eyes Миранди, както винаги е страхотна...   bouquet

jedira мерси, миличка за кафенцето!  Hug Страхотно е това, че сте си резервирали местенце за Новогодишната нощ! Ние все още не знаем къде ще ходим.... Или пък ще сме си вкъщи!  Thinking Heart Eyes

ReGe браво! Как искам и аз в любимите дънкиии! Спокойно, до Коледа даже ще ти падат!  Heart Eyes Hug

Scorpi лошо няма в тортата! Рждения ден си е твой личен празник, а на един празник трябва да се поглезим....  Crazy  Така че малко торта не е лошо.... Важното е да не правиш като мен, да си я дояждаш тортата седмица след това....  Blush Hug

Галка  Hug Hug Hug

# 20
  • Мнения: 498
Добър ден и от мен сладки!!!

Миранди,благодаря за новата темичка,перфектна е!!!

И мен ме удари МЦ-то неочаквано и елате да видите какво става,добре че са постите да ме ограничават донякъде да не се нахвърлям на шоколади.А и в тая мъгла само за ядене си мисли човек.

Реге,честито за минусчето и ти пожелавам скоро да се чувстваш перфектно в тесните дънки.Приятно пазаруване!!!  

Жадира,мерси за специалното кафе!Ние още нищо не сме решили за Нова година.

Тиквичке,и аз като огладнявам все е вечер.Приятно изкарване на купона!

Целувки на всички!!!

# 21
  • Мнения: 1 424
Честита нова тема на всички   bouquet  Миранди   Hug
Аз вече влизам в ритъм, карам си кростренажора,но то се оказа трудно... днес издържах 25мин  Blush
От утре съм хвърлила око на една диета от сайта Розали и мисля да я направя  Grinning
Лек ден и много усмивки   bouquet

# 22
  • Мнения: 958
Днес пак съм на това

Le Plaisir,радвам се,че отново си тук! bouquetИ аз съм МЦ,надявам се,че кризата отмина,при мен тя е предишните няколко дни,та понякога до седмица стига, и вече да тръгват килцата надолу,то не че нещо прегреших много тези дни,и аз като теб постя и,общо взето,диетична бях,но днес съм подута и няма смисъл да се тегля,ще изчакам 1-2дни,днес съм на плодове и ще ходя на по-лека аеробика jump,че не остана време тези дни и ми се събраха 3дни почивка от тренировка,а това е лошо Naughty
ReGe,пожелавам ти другия път нови дънки,(щото и тези ша са ти широки Laughing)
Scorpi,то пък на рождения си ден да не хапнеш(,и на този на детето,и на този на мъжо...и на Нова Година... Joy Joy Joy)казвай за подаръците,не се ослушвай  Naughty
galateia,ти нещо ми се изгуби от фронта със супата,на какъв режим си сега?  bouquet

# 23
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Привет, хайде и аз да ви уважа Simple Smile Вчера бурната ми хранителна оргия завърши със плодове от компот и (много) сладолед. Едвам успях да си измия зъбите и да си довлека големият тумбак в леглото. Това не ме плаши толкова, даже хич, обаче половинката май не е нещо добре и днес звъняхме по лекари да го видят колкото се може по-скоро, а те не можели по-рано от понеделник ooooh! Притеснявам се.

джедира, много красиво и вкусно кафе, благодаря! Чудесно е, че плановете ви за НГ за осъществени вече, дано си изкарате чудесно!

Галатейче, те бонбонките Линдт бяха само така 'междудругото', на фона на цялата храна, която погълнах са нищо Blush Пък ако знаеш как ми се дояде лютеница вчера, влизам в един супермаркет и се оглеждам да видя някое бурканче, все едно ще намеря Crazy Няма турски магазини около нас да си взема, но след месец се прибирам и ще изям всичката лютеница, така че за теб няма да остане, споко Mr. Green

Реге, много се радвам, че си в такова слънчево настроение. Още повече, че кантарът ти и дрехите показват, че си отслабнала малко! Забавлявай се много днес и да не забравиш да ни покажеш новите придобивки 4470

Скорпе, ама много ясно, че ще си хапнеш от тортичката, аз ако бях на теб нямаше да се спра само на нея Embarassed Mr. Green

Галче, благодаря ти за успокоението, ама много наистина Hug Твоето килце май е наистина от МЦ-то, но аз защо ли си мисля, че като ти свърши кантарю ще те покаже дори по-малко от преди Peace Весел ден с Дени Simple Smile

Тиквичке, ти си такова party animal, че думи нямам просто Mr. Green Забавлявай се максимално, то само от танци и безсънни нощи се отслабва Mr. Green

Ралче, евала, че си толкова стриктна с режимът си  bouquet Пожелавам ти ден с много усмивки Heart Eyes

Сладуне, страхотна мотивация имаш, пожелавам ти успех!

абиренка, как върви режимчето, има ли още стопени сантиметри Praynig

Ле Плезир, при мен също се отваря голям апетит по време на цикъл. Няма да се даваме, пък! Crossing Arms

водчице, 25мин са си супер като за начало, ти какво искаш, от първият път да караш 45мин ли? Успех с диетката.

мимиави и на всички останали лек ден ви желая  bouquet

# 24
  • Мнения: 406
Здравейте сладки!

Аз се завръщам... Нямам още редовен нет, но през седмицата всеки ден ще мога да влизам да ви чета и да ви пиша  Heart Eyes

Миранди, темичката, както винаги е прекрасна!  Hug Хич не разбрах кога стигнахте Тема 31...  #Crazy

Ама пък така в началото на темата като се включвам, няма да ми е гузно, че не казвам по някоя дума на всички сладурки преди мен. Ще кажа просто едно:

Здравейте отново на всички! Липсвахте ми!


Моя милост се стяга за Студентски празник... Мъча се да спазвам някакъв режим, но все се отпускам и хапвам... Промяна нямам нито в килограмите, нито в мерките, така че ви разрешавам да ми се поскарате, че да ми дойде акъла в главата... Трябва да съм прекрасна на 8ми декември, защото ще бъдем със същата компания от няколко университета, с която бяхме миналата година и искам да изглеждам страхотно, защото миналата година бях грух-грух... 

Тъкмо като мине студентския празник ще мога да покажа снимки "Преди" и "След" между които е минала точно една година...  Crazy

Опитвам се да си измисля режимче, с което да сваля 2 килограма(ако са повече няма да се сърдя) за 10-12 дена без да се ограничавам прекалено много, защото 7 от тези дни, считано от днес ще ми минат в МЦ и няма да издържа на прекомерен глад...  Crazy  Мислех си за някоя Моно диетка съчетана с лунуване  Thinking Не съм била от доста отдавна под сегашните си килограми, така че добре трябва да го обмисля...  newsm78

Мдам... Утре ще докладвам на какво съм се спряла...   bouquet

Целувам ви!  Heart Eyes

Едит: Мда... Забравих да спомена и факта, че на 4 декември имам и годишнина с милото и за него трябва да съм още по неотразима  Laughing

# 25
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Здравейте дами, това, че съм в почивка покрай празниците не означава, че съм ви забравила - не съм. И точно поради тази причина минавам да ви почерпя за рождения си ден и да ви поразваля диетите!


Ако ви е малко, мога и още  Mr. Green

# 26
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Честит рожден ден, Не съм!!! newsm59 Бъди все така жизнерадостна и сияйна! Нека мечтите ти се сбъднат!
П.С. Благодаря за ракийката, хич не ми разваля режима, напротив Mr. Green

П.П.С. Смайл, радвам се да те видя, липсваше ни на всички Hug Сигурна съм, че на празниците ще бъдеш неотразима!

# 27
  • Мнения: 1 975
Не съм честит рожден ден

# 28
  • София
  • Мнения: 2 613
Не Съм- Честит рожден ден- жива и здрава, щастие, обич, късмет, радост, и всичко най-най-най хубаво- Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 29
  • Мнения: 958
,пожелавам ти сбъдване на мечтите ти!

Общи условия

Активация на акаунт