Докога да изварявам всички биберони?

  • 1 203
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 362
Аз до 10-я месец изварявах.После спрях-изведнъж,не постепенно.
А за гладенето-все още си гладя всичко.Това си важи както за мен,така и за детето ми Wink

# 16
  • Мнения: 636
До когато ти си решиш. Бебето не живее под стъклен похлупак и отдавна се е сблъскало с какви ли не бактерии. Аз гладя дрешките само от външната страна, както и нашите.

# 17
  • Мнения: 1 335
Аз мисля да изварявам още месец примерно и после да почна по веднъж на ден и постепенно да спра Simple Smile
Изваряването е досадно, иначе гладя... не толкова с цел дезинфекция, колкото да сум по-хубави дрешките. А и ютията ми е прекрасна и ми кеф да гладя  Crazy

# 18
  • Мнения: 1 477
Още изварявам.Мия шишетата само с вода и предпочитам да ги изварявам отколкото да използвам някакъв миещ препарат.А и със стерилизатора е много лесно и бързо.

# 19
  • Мнения: 484
Спрях да изварявам след 2рия месец. Ние сме на кърма и Яна има само 1 шише за вода, но тя и не пие много. Гладя, защото обичам Simple Smile, а и харесвам изгладените дрехи Simple Smile
Преди да родя, ходих на училище за родители, акушерката каза, че задължителната стерилизация е само първия месец - децата нямало да стават като Майкъл Джексън.... Simple Smile

# 20
  • Мнения: 2 553
Аз изварявах шишета и биберони до година и 2-3 месеца.Тогава случайно споделих с моя приятелка и тя каза, че съм луда и да спирам вече  Joy

# 21
  • Мнения: 1 217
Спрях да гладя от 2-я месец,просто не ми оставаше време за тази дейност.
Изваряването спрях през 6 месец.
Сега измивам добре с веро и вода.

# 22
  • Мнения: 479
Aз стерилизирам все още шишета, според мен не могат да се измият хубаво, другите прибори спрях да ги стерилизирам преди месец. Гладя дрешките още.

# 23
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Изварявах биберони и шишета до към 5-тия месец, после миех с гореща водичка и понякога изварявах! Сега откакто е на АМ му мия шишетата с гореща вода и веро, а бибероните само с вода! Peace

# 24
  • Мнения: 6 442
Аз изварявах до 5 месец.И сега понякога го пускам-но много рядко.
Изварявах биберони и шишета до към 5-тия месец, после миех с гореща водичка и понякога изварявах! Сега откакто е на АМ му мия шишетата с гореща вода и веро, а бибероните само с вода! Peace
Винаго съм се чудела за това веро .Дали се измива добре  newsm78

# 25
  • Мнения: 4 451
Стерилизирах до 6м.

# 26
  • Мнения: 19 303
аз наскоро спрях да изварявам.долните дрехи все още ги гладя,въпреки е ужасно ме мързи.

# 27
  • BG
  • Мнения: 2 217
Аз лично смятам поне до 8-ия месец да изварявам!  Peace
Гладя всички дрешки на сина си.

# 28
  • равна Тракия
  • Мнения: 101
Стерилизирах до 6 месец,не много редовно.
Сега ги мия с вряла вода.

# 29
  • Мнения: 2 677
Никога не съм изварявала шишета или биберони.

Общи условия

Активация на акаунт