Коледни подаръци!

  • 2 840
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 622
Мисля. Тая година ще си подаря операция на зъб, при известен софийски стоматолог и хирург  Tired

# 16
  • Мнения: 995
Тази година ще го даваме по-кротко с подаръците. Няма да правим лични подаръци(освен за децата), а семейни. Мисля си за "коледни кошници"- вътре може да има шампанско, коледни сладки, шоколади, бисквитиери, коледни сувенири, възможностите са много. В  "Метро" правят такива кошници, но аз смятам да ги аранжирам сама.
За децата още избирам, за мъжа ми- не знам още.

# 17
  • София
  • Мнения: 426
аз ще взема да родя едно бебе!то термина ми е за 01.01.08г. но кой си ражда на термина newsm03


това е супер подарък

# 18
  • Мнения: 1 299
Не само мисля, ами и действам - вече купих 3 от шест подаръка, за други 2 вече знам кои ще са, само трябва да отида да ги купя... мисля по последния  Wink

# 19
  • Мнения: 4 458
Не само мисля, ами и действам - вече купих 3 от шест подаръка, за други 2 вече знам кои ще са, само трябва да отида да ги купя... мисля по последния  Wink

А, ще кажеш ли какво си купила?  Все пак може да дадеш идея на някой  Peace

kremena За детската прахусмокачка мога да кажа, че дори и обикновената детска чисти  Wink Аз имах такава - децата де, та си събира разни прахуляци и дребни трохи.
Предлагам ти да помислиш над малко по-скъп вариант, но и по-полезен. Вземи ръчна прахуспокачка - от тези за чистене на кола. Хем малка и удобна за детето хем и да си я ползвате като се наложи  Peace


mimoze , то хем добре хем не.... бебето ще обере всички подаръци  Mr. Green Живо и здраво да е. Ама то това е много неприятно да имаш РД на Нова година - подаръците ще са 2 в 1.  1 януари не беше ли Иванов ден?

# 20
  • Мнения: 13 768
На Марти Дядо Коледа ще му донесе детска прахосмукачка

кажи ми, че и чисти тази прахосмукачка, моля те  Mr. Green

А ако е включена в контакта и му я пусна чисти сам без проблеми и ако му я взема от рьцете крещи-САМ,САМ. Та ще тьрся някакьв подходящ модел като за него.

Може ли на мен да ми подариш Марти, моля Praynig Или поне да ми го преотстъпваш от време на време. Обещавам да не го ядосвам детето и да не му отнемам "играчката" Mr. Green

# 21
  • UK
  • Мнения: 3 959
Първи Януари е Васильовден. Simple Smile

# 22
  • Мнения: 728
Ивановден е на 7 януари! Peace

# 23
  • Мнения: 5 370
За себе си искам пакет процедури за отслабване.....да видим кога ще ги правя, де.
Мъжът ми обикновено сам решава какво иска, аз участвам с част от сумата. Обикновено неговите подаръци са....скъпички. По-миналата година бяха карвинги. Shocked

# 24
  • Мнения: 2 149
Тази година ще го даваме по-кротко с подаръците. Няма да правим лични подаръци(освен за децата), а семейни. Мисля си за "коледни кошници"- вътре може да има шампанско, коледни сладки, шоколади, бисквитиери, коледни сувенири, възможностите са много. В  "Метро" правят такива кошници, но аз смятам да ги аранжирам сама.
За децата още избирам, за мъжа ми- не знам още.
Хареса ми идеята ти!
Иначе както и да смятам подарък снисен под 15 лв няма. То не че за 15 става за нещо, обикновено е козметика. Скромна козметика.
И като се умножи по 8 човека+3 кокошки приятелки+баба = 12*10 средно = 120 лв за неща, които дори не са тези, които ми харесват за подарък...
Да, кошници с подаръци - хареса ми! Hug

# 25
  • Мнения: 3 216
По-миналата година бяха карвинги. Shocked

Я кажи от кьде се снабдихте с тях?

# 26
  • Мнения: 13 768
Противоречиви чувства!

Един подарък трябва да е хубав. Не скъп, а именно хубав - избран с мисъл за нуждите, предпочитанията и вкуса на този, за когото е предназначен; с желание да зарадва, изненада; оригинален, със закачка... При всяко положение обаче - избран с любов!
Обидно е да получаваш безлични, ненужни, грозни и тривиални, купени набързо, за отбиване на номера, нещица.
Обидно е да раздаваш такива.

Затова тази година съм решила подаръци на най-близките - деца и мъж, за всички останали - бонбони/шоколад, бутилка, плодове Peace


# 27
  • Мнения: 153
Купени, опаковани и надписани.

# 28
  • Мнения: 5 370
По-миналата година бяха карвинги. Shocked

Я кажи от кьде се снабдихте с тях?
Помня ли вече, имаше някакъв магазин на РОсиньол фирмен на Черни връх. newsm78

# 29
  • Мнения: 530
И аз да споделя, какво съм закупила до сега за подарък. Ако искате може да откраднете някоя идея.
за мама - книга и черен молив за очи (който тя си иска)
за тати - книга криминална (а за рождения му ден 2 билета за една постановка в театър "Сълза и смях", която той отдавна иска да гледа)
за приятелките ми - козметични комплекти

обаче какво да купя за един приятел много се чудя, момче на 27 год.
моля за някъкви предложения Thinking

Общи условия

Активация на акаунт