Бебето ми си падна на главата

  • 32 717
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 367
Уф,не схванах шегата,Лилянчо  hahaha Просто днес съм прекалено миролюбиво настроена и искам да кажа по една добра дума на всички. Тракат ми лимките вече.............. Joy  hahaha

# 16
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Хайде, честито първо падане  Mr. Green

Тепърва това ви предстои!

Чукай на дърво, че не е нещо сериозно.

# 17
  • Мнения: 1 121
Моето бебе още не е падало, но и това сигурно ще се случи. Изобщо не е нужно да пълзи, за да стигне до ръба на спалнята. Моят се придвижва чрез обръщане от гръб на корем и обратното. Като го положа на килима човека най-спокойно си стига от единия край на стаята до другия. Laughing

# 18
  • Мнения: 593
Няма страшно щом е изплакало. Знам че ти се свива душата щом си помислиш за това, една приятелка все ми казваше :  Стига бе, те са с гумени глави сега, природата си знае работата. Първия път е така! Да не казвам всеки следващ.

# 19
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Досега не е падал нито от легло, нито от диван, само като ходи пада! Peace
Просто се старай да предотвратиш тези неща- детето вече не е мъничко и не го оставяй без надзор- като трябва да излезеш от стаята или в кошарката или на ръце Peace

# 20
  • Мнения: 1 272
Спокойно, това е само началото от серията множество падания. Да, в началото много ни боли-нас родителите Wink, но с опита започваш да свикваш и да отсяваш за кои падания си струва да се тревожиш Peace

# 21
  • Мнения: 630
Това е неизбежно. Не се притеснявай и щом вече се върти не го оставяй на високо. Аз след първото падане, почнах да оставям Мия само на земята -там няма опасност.

# 22
  • Мнения: 2 553
Няма страшно - както са казали момичетата, тепърва се започва с паданията  Mr. Green Моя съвет е ако трябва да излезеш от стаята или да си по-далеч от бебко дори за минутка, оставяй го в кошарата - няма как да падне от там (за сега  Joy ) защото иначе винаги ще има опасност да пада, ако не е на обезопасено място  Mr. Green Hug

# 23
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
От тук нататък все това ви чака. Моя дето ходи и дивее непрекъснато си удря тимберицата някъде. И то по няколко пъти на едно и също място. Като беше малък два пъти се преобърна от кошарата и яко си изкарах акъла. Трябва да сме винаги на щрек, да сме спокойни и да мислим трезво когато нещо се случи.

# 24
  • София
  • Мнения: 461
на моя приятелка бебето беше на 2 месеца, когато падна от дивана #Crazy,а тя е седяла до него, но то се е случило за части от секундата.правиха му снимка на главата и за щастие всичко беше ок.докторите в пирогов са казали,че бебетата не са от порцелан и природата се е погрижила за такива ситоации.
май не е нужно да се шашкаме толкова-НО,КОЯ МАЙКА НЕ СЕ ШАШКА? Embarassed

# 25
  • Мнения: 911
Ох, много ви благодаря, момичета!
 Flowers Bouquet

# 26
  • Мнения: 655
Точно така падна и синът ми когато беше на вашата възраст - тогава изпаднах в ужас. Но от тогава толкова пъти е падал,че вече не ги броя. Последният път беше преди два дена от дивана,а бях до него. И след всяко падане се обвинявам,че не съм внимавала повече,но повярвай ми,не можеш да предотвратиш всички падания.Така че не се обвинявай излишно - и свиквай,че отсега нататък това те чака  Simple Smile.

# 27
  • Мнения: 1 477
И Ванко падна миналата седмица.И той от спалнята с разликата ,че аз бях до него.Стана буквално за стотни от секундата.Мисля, че повече се уплаши отколкото го заболя.Даже аз плаках повече от него.И аз подкрепям останалите-едва сега се започва...Явно първият път е травмиращ за майката...И аз го преживях така.

# 28
  • Мнения: 455
Успокой се - и нашия хлапак е падал няколко пъти на главата си а един път пък му падна на главата дъската за повиване.... Още изтръпвам като си спомня, но слава Богу, всичко се размина с уплах и плач.
Случват се такива неща - никой не е застрахован!

# 29
  • Мнения: 2 131
То е нормално да се шашкаш. Едва ли има майка, която реагира спокойно в такива ситуации. Моят син беше някъде на 3-4 месеца, когато падна от спалнята по лице върху паркета. Тогава още не пълзеше, но успяваше да се набира на ръце и да се придвижва. Аз излязох за секунди от стаята, но въобще не ми мина през ума, че би могъл за толкова кратко време да се придвижи до ръба на леглото. Оттогава не го оставям. Доста се стреснах, но...... Grinning

Общи условия

Активация на акаунт