Вигантол(витамин Д-по кое време на деня?)

  • 10 887
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 208
Давам по 2 капки директно в устата сутрин на гладно. Детето в началото може да се не иска и да нервничи, но с времето когато види шишенцето само ще си отваря устата, поне така е при моето.Доколкото звам се дава на гладно, защото иначе не може да се усвои, поне така каза моята педиатърка.

# 16
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
аз също ги давах вечер. Така ми беше казало педито. След банята си правехме процедурите и тогава му давах Вигантола. Имахме период в който ги давах с лъжичка, но след това направо в устата.

# 17
  • Мнения: 491
Аз давам сутрин на гладно по 2 капки,в лъжица примесени с няколко капки АМ.
Моята педиатърка,ми казва че трябва да се дават задължително на гладно,но не смятам че има някакъв проблем да ги даваш и преди някое др хранене,то детето си е пак гладно

# 18
  • Мнения: 8 999
Давала съм сутрин на гладно, но не мога да изтъкна някаква причина. Просто така ми каза педиатърът и аз се съобразих, без да задавам въпроси.

# 19
  • Мнения: 305
Аз давам сутрин на гладно,директно капвам в устата.Не се тревожи че пропускаш,не е фатално.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 967
Давх ги когато се сетя.

И аз нещо такова Simple Smile

# 21
  • Някъде в мечтите си
  • Мнения: 411
Винаги съм ги давала вечер преди банята,та да минат поне 15-20 мин. до храненето.Още в началото питах педиатърката и тя каза,че няма значение по кое време на деня.Не мога да ги давам сутрин на гладно,защото сутрин не е гладен  Joy.Просто цяла нощ си сууучем ли сууучем!!!

# 22
  • Мнения: 1 477
Аз го давам сутрин на гладно.

# 23
  • Мнения: 4 496
Когато се сетя го давам. Най-често сутрин. Flutter

# 24
  • София
  • Мнения: 2 734
Сутрин на гладно.капя направо от шишето.А дозировката се определя от педиатъра според състоянието на детето-едро,дребно,фонтанела,мека ли е главичката и т.н.

# 25
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
И аз сутрин на гладно, Златина вече сама си отваря устата  Mr. Green
А докога се дават?

# 26
  • Мнения: 750
Давам ги когато се сетя, все ги забравям Sad, а за "на гладно", ние още папкаме през 4 часа денем и нощем,незная кога му е гладно  . newsm78

# 27
  • Мнения: 3 157
извинявам се,че отклонявам темата-а по колко опаковки давате?Едната свършва и купувате 2-ро шишенце или?На упътването пише 2опаковки за година.При вас така ли беше?

# 28
  • Мнения: 1 477
извинявам се,че отклонявам темата-а по колко опаковки давате?Едната свършва и купувате 2-ро шишенце или?На упътването пише 2опаковки за година.При вас така ли беше?
Ние сега караме третата.По препоръка на педи.Посъветвай се с вашето.Изписват броя на капките индивидуално.

# 29
  • Мнения: 4 447
Няма никакво значение кога се дава. По една на ден е добре. Аз не давам от 3-4, че и повече месеца.

Общи условия

Активация на акаунт