Идва Коледа и пак се започва благотворителност

  • 2 679
  • 64
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 212
....Ти си беден човек. Съжалявам те за това.
Благодаря ти за съжалението. Това показва че имаш сърце и си чувствителна и съжалителна натура. В теб има нежност и чувствителност. Можеш да съжаляваш бедните като мен. Защото бедните имат нужда от съжаление. Те са бедни и нещастни. Особено на Коледа.
Така както ме съжаляваш за бедността ми да ти дам банковата ми сметка да ми помогнеш малко за Коледа. А?

# 61
  • Мнения: 677
Така както ме съжаляваш за бедността ми да ти дам банковата ми сметка да ми помогнеш малко за Коледа. А?

Е с тва трябваше да започнеш, кво ни баламосваш 2 дни.

# 62
  • Мнения: 172
Колкото и да искам да ти помогна, не мога. Бедността е състояние на духа.

# 63
  • Мнения: 3 268
За мен взимането на дете от дом в къщи за Коледа е
престъпление и си мисля, че не само няма да е добре
за детето, а ще му навреди неимоверно много.
Тази практика лично според мен трябва да се забрани !
Аз също мисля така.Преди години Юлияна Дончева беше взела дете у дома за Коледа.Детето след това беше получило нервно разтройство,направо в шок беше изпаднало.И тогава много я укоряваха за постъпката,защото хората не са играчки с батерии,които просто пращаш в коша за боклук.В събота видях с очите си как едно малко момиченце направо се срина като видя децата сирачета в дом №7.Това момиченце цял ден го мислих после и се чудя как би реагирала моята дъщеря ако ги види тези дечица.А представете си едно дете от дом как ще почувства като го заведете  в дома си,храните го,подарявате му подаръци,гушкате го и на сутринта си го върнете в сиропиталището.То направо може да се побърка.

# 64
  • Мнения: 4 195
в момента никой нямам право да взима деца от домовете само за празници или за уикенда или въобще временно. Въпросната практика е довела до големи неприятности с децата и според мен лично, това си е чиства гавра с тях и е хубаво, че е прекратена Confused

Общи условия

Активация на акаунт