Фризовом (запича ли)?

  • 6 343
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 721
Мен ме съмнява,че проблема не е в смесването а в самия Фризовом! До като бяхме на аптамил,не сме имали този проблем и сега дори се чудя дали да не си минем пак на него!

# 16
  • Мнения: 336
Ами ако пробваш само с Фризовом? Ние сме само с него и веднага имаше ефект, но мина известно време, докато подейства наистина добре - някъде около 2-3 седмици.

# 17
  • София
  • Мнения: 5 721
Чудя се! Малко го засища и на 2 ия час иска да папка Rolling Eyes За това и педи ми каза да слагам 1 л. аптамил за да не мрънка много и ми каза .......... Ако минете само на Фризовом ще е гладен по от рано и неспокоен! Ядем фризовома от 1 месец!

# 18
  • Мнения: 159
и при нас беше мн зле положението със запека.Педито ни препоръча фризовома като лечение на запека и помогна.Вярно не веднага,но трябва да мине поне 1 седмица.Моя съвет е да даваш смело и да не го смесваш с аптамил.

# 19
  • Мнения: 814
При нас Фризовома ни помогна за запека Peace

# 20
  • sf
  • Мнения: 10 156
а щом си е бил добре на Аптамил, защо сте го сменили?

# 21
  • София
  • Мнения: 5 721
Беше започнал да се запича леко и акаше на 2,3 дни зелебикаво! Попитах педи и тя ми каза че е по добре да минем на Фризовом............ е да ама вече месец го давам 3 л. +1 аптамил и стана ад! Ака на камък  Confused

# 22
  • sf
  • Мнения: 10 156
ох, много кофти. мойта щерка беше така като бебе. и сега чат-пат се запича, хем е голяма. явно си е до особеност на организма. наблягай на круши, от тях не е ли по-добре. даже мисля, че може няколко дни само круши да му даваш като десерт

# 23
  • София
  • Мнения: 5 721
Давах круша в продължение на 7 дни и нищо! Сега пак си я давам Confused

# 24
  • sf
  • Мнения: 10 156
оле, не знам какво да те посъветвам
води ли го на специалист, гастро.... незнамсикакво?

# 25
  • София
  • Мнения: 5 721
да! Каза,че нямал проблем сериозен просто бил с по плътни черва newsm78 И ми каза да си му давам пюретата и фризовома и така! Confused

# 26
  • sf
  • Мнения: 10 156
ами поне знаеш, че му няма нищо. просто си е до организъм. давай така, пък дано по-скоро се оправи. не знам ако му правиш коремни преси и масажи дали няма да помогне
успех  Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 5 721
И това правя и пак нищо! Днес ака ........ но то нищо съвсем малко и твърдо! Confused

# 28
  • Мнения: 171
Аз също имам проблеми с Фризовома.От повече 2 седмици сме с него и сме с ужасен запек.Вярно лие ,че ако може да го правя с повече вода щом е за запек.Т.е. аз и правя 120 мл с 4 лъжички.Това добре ли е?Доки каза да минем на Аптамил и аз днес и купих Аптамил Комфорт,нона вкус е ужасен,а и пише че за 1 месец 150мл  а аз и давам 120 мл пт Фризовома?Вече ще откача нито Дуфалака помага нито Блевит Л.Ще умра!!!!!!!!!!!!!Дали да не и купя Лактана Био или Хипп

# 29
  • София
  • Мнения: 5 721
Няма оправия при нас ooooh!
Само се чудя дали да минем на Хип 2 с пробиотик Thinking
Мисля да изчакам още 12 дни до навършването на 6 месеца и да минем на Аптамил 2 от 1 и ако пак продължим така мисля да минем на Хип!
Аптамил Комфорт моя не го иска Crossing ArmsЧай Блевит бе помага ooooh!
4 лъж си готово общо 120/130 мл е добре!

Общи условия

Активация на акаунт