Фризовом (запича ли)?

  • 6 349
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 271
Димяни , скъпа, всички мои приятелки които са опитвали да дават Фризовом са се оплаквали, че бебоците им имат запек. Аз лично никога не съм го пробвала, знаеш ме аз съм твърдо за Аптамила Peace.
Опитай с Аптамил 2, ние от както сме на него и ядем пюрета акаме  почти всеки ден, ако ли не през ден.

# 31
  • София
  • Мнения: 5 733
Жужка,така мисля....
Сега имам от 1 цата още за около седмица и после ще мина на 2 и ако и с него е така не знам Crossing Arms

# 32
  • Мнения: 257
Значи аз давах Фризовома против повръщане и понеже Мариета по-принцип си ака нормално от него се осра (с извинение).Смесвах го с Нан1 защото тя това си яде и не сме имали проблеми с запичането.За пръв път и дадох сутрин и до вечерта беше с разтройство и така два -три дни и го спрях самоинициативно.

# 33
  • София
  • Мнения: 627
Давах круша в продължение на 7 дни и нищо! Сега пак си я давам Confused

Дава ли прясно изцеден сок от круша (а не пюре от круша)?

# 34
  • Мнения: 171
на нас май не ни харесв Аптамил конфорта.А и като го опитах ами то горчи няма никакъв вкус.Така ли е и с Аптамил 1

# 35
  • София
  • Мнения: 5 733
Аптамил 1 е сладък Peace

# 36
Здравейте аз съм нова във форума,но мога и аз да кажа нещо по темата за фризовома.Имам бебе на 24 дена от началото като го донесохме от родилният се хранеше с фризовом но адски много акаше от него направо прекалено реших ме да го сменим с фризолак от него пък се запече сега пак се бях върнала на фпизовом но получи адски колики и пак започна много да ака спрях го и сега вече честно казано незнам какво мляко да му давам докито каза да му взема нан но незнам от тази честа смяна на млека ми се струва,че стана много неспокоен и сега фризолака вече ни свършва и незнам какво да правя да вземам ли нан или не но  със сигурност няма да му взема фризовом.Е вярно тъй като постоянно се дави и фпизовома ми харесваше защото не се давеше с него но като ака постоянно то се измъчи.Да питам кажете вече незнам каква биба да му сложа на това дете да не се дави ужастно е това неговото на всяко хранене изпадам в ужас

# 37
  • София
  • Мнения: 5 733
Биберона зависи от консистенцията на млякото у предполагам щон си давала Фризовом си била с по голяма?

# 38
da vi pitam sashto nana tolkova li e rqdak kato frizolaka

# 39
  • София
  • Мнения: 5 733
Пиши на Кирилица!  Wink
Да рядък е!

# 40
ne bqh s nai malkata i varvesh trudno no pone ne go daveshe molqvi daite ideq kakvo da pravq kakva biba da vzema

# 41
  • София
  • Мнения: 5 733
Щом  си била с най-малкия малкия биберон не знам.....
 Rolling Eyes

# 42
  • Мнения: 171
mimenceto555  моят съвет е дане сменяш млякото т.е.Фризовома.Моята в началото беше така от  него акае на всяко хранене  и като го смесих с Фризолака се запече и край после  минах пак на Фризовом и не става.Гледай да не си направиш някоя беля със смяната на млеката.!Чувала съм че НАН запичат.

# 43
Ами незнам на големият преди 5 години му месех фризолак със фризовом незнам сега дали да го напря пак единственото ми спасение да сгъстя по този начин млякото иначе не виждам друга възможност

# 44
  • Мнения: 519
           Нашата педиатърка ни посъветва да не смесваме двата Фризо(Фризовом и Фризолак1),защото имали различен състав и преднзначение.А и не виждам логика щом от едното се запича,а от другото разхлабва да се смесват.Защо не пробваш да ги редуваш - 1 хранене Фризолак,1 Фризовом,дозите,които по принцип хапва бебчо.Аз така храня моите хубавици и нямям никакъв проблем.Относно бибите-ползвам шишета на Браун- с биберон 1 давам Фризолак,а с номер 2 Фризовом-той е с по-широка дупчица.На всеки биберон си пише номера.

Последна редакция: нд, 03 фев 2008, 22:45 от maya_78

Общи условия

Активация на акаунт