Химичен пилинг

  • 16 809
  • 72
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 618
   Момичета  -  някой  може  ли  да  ми  каже  ,  какви  парички  е  процедурата  към  момента???
При мен е 30лв.

# 31
  • Мнения: 117
  Iliana -  А колко  процедури  са  необходими ,  или  при  всеки  е  индивидуално ?

# 32
  • Мнения: 6 618
  Iliana -  А колко  процедури  са  необходими ,  или  при  всеки  е  индивидуално ?
Индивидуално е .

# 33
  • София
  • Мнения: 2 967
Доколкото знам- 4-5 за една зима Simple Smile

# 34
  • Мнения: 6 618
Доколкото знам- 4-5 за една зима Simple Smile
Според мен зависи от това какъв пилинга какъв % е киселината и естествено какъв е проблема .

# 35
  • Мнения: 11
Там където аз си правих е по 40 лева,но има пакет от 5 процедури по 35 на процедура като ги плащаш наведнъж.Правиха ми хим. пилинг с гликолова киселина и смело мога да твърдиа че съм много доволна,не е много агресивен към кожата,а има ефект.Е ако имаш много сериозни проблеми с кожата триабва повече време и процедури да направиш,но нямам оплаквания нито към козметичката нито към пилинга

# 36
  • Мнения: 6 618
Там където аз си правих е по 40 лева,но има пакет от 5 процедури по 35 на процедура като ги плащаш наведнъж.Правиха ми хим. пилинг с гликолова киселина и смело мога да твърдиа че съм много доволна,не е много агресивен към кожата,а има ефект.Е ако имаш много сериозни проблеми с кожата триабва повече време и процедури да направиш,но нямам оплаквания нито към козметичката нито към пилинга
На коя фирма?Този който ще си правя е на НеоСтрата.

# 37
  • Мнения: 3 830
Една моя приятелка ходи на химичен пилинг, заради акне.

Третира се с киселина, която спомага за излющването на горния слой клетки. Така се подновява епидермиса.

Не трябва да се излага кожата на слънце след това. Моята приятелка за тази цел си беше взела специален крем, който струваше 70 лева(по предписание на козметичката или на дерматоложката, не помня вече...) Ефектът е чудесен! Peace

# 38
  • Мнения: 11
този който аз си правих е на биотрейд

# 39
  • София
  • Мнения: 2 967
Една моя приятелка ходи на химичен пилинг, заради акне.

Третира се с киселина, която спомага за излющването на горния слой клетки. Така се подновява епидермиса.

Не трябва да се излага кожата на слънце след това. Моята приятелка за тази цел си беше взела специален крем, който струваше 70 лева(по предписание на козметичката или на дерматоложката, не помня вече...) Ефектът е чудесен! Peace



Може ли, акое в София, да вземеш адрес и телефон ? Simple Smile

# 40
  • Мнения: 3 830
Една моя приятелка ходи на химичен пилинг, заради акне.

Третира се с киселина, която спомага за излющването на горния слой клетки. Така се подновява епидермиса.

Не трябва да се излага кожата на слънце след това. Моята приятелка за тази цел си беше взела специален крем, който струваше 70 лева(по предписание на козметичката или на дерматоложката, не помня вече...) Ефектът е чудесен! Peace





Може ли, акое в София, да вземеш адрес и телефон ? Simple Smile

В София е. Ще се чуя с нея утре и ще ти пиша Peace

# 41
  • Мнения: 7 418
  На мен ми е правен дълбок химичен пилинг няколко пъти.Но не при козметик ,а при дерматолог.
  След такъв пилинг кожата ти сияе,тена е супер равен и изглеждаш перфектно,обаче завинаги трябва да забравиш за излагането на слънце без защитен крем и за посещенията на солариум!А даже и да си слагаш защитния крем с най-висок УВ-фактор,пак има риск  лятото да се пигментираш отново.
   Преди 3 години процедурата струваше 100 лева в един козметичен салон и 60 лева в една болница......Сега със сигурност цената е по-висока.

# 42
  • Мнения: 31
Момичета,вероятно въпроса ми е тъп,но...химичния пилинг скрива ли широки пори? Те могат ли да изчезнат или само ги почиства?

# 43
  • Мнения: 423
Момичета,вероятно въпроса ми е тъп,но...химичния пилинг скрива ли широки пори? Те могат ли да изчезнат или само ги почиства?
И мен това ме интересува!

# 44
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Здравейте,момичета искам само да се запиша да ви следя,че и аз се интересувам... Hug

Общи условия

Активация на акаунт