Химичен пилинг

  • 16 825
  • 72
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 968
Здравейте Simple Smile
искам да си правя химичен пилинг на лицето. Знам, че трябва да бъде добре почистено /в смисър, че редовно няколко месеца трябва да бъде почиствано от козметик/. Искам да събера мненияот пробвалите го вече. Благодаря Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 1
  • Мнения: 235
 Една моя приятелка си прави наскоро но не беше много доволна.  Но ние живеем в Бургас, така че кадрите ни не са много кадърни.

# 2
  • Мнения: 60
здравей на брат ми му правиха миналата година защото имаше проблеми с акнето и да дерматоложката беше казала че трябва преди това да отиде на почистване но не чак няколко месеца подред а просто 10 дни преди това.А резултатите бяха наистина мн. добри !

# 3
  • Мнения: 7 430
...а как всъщност "обработват" лицето на този химичен пилинг newsm78

mimoze я разкажи ако знаеш Wink

# 4
  • софия
  • Мнения: 2 140
Аз също съм си правила и наистина резултата беше много добър.А колкото до самата манипулация при различните козметични фирми,които предлагат пилинга протича различно.

# 5
  • Мнения: 738
Аз съм си правила, защото имах петна по лицето от солариум. Ходя редовно на козметик и тя ми предложи да ми направи, но не беше много агресивен, доколкото разбрах с някаква киселина май ме намаза newsm78 Но определено тенът светва Peace

# 6
  • софия
  • Мнения: 2 140
Глоколова киселина е основната съставка на химичния пилинг.

# 7
  • Мнения: 7 430
...питам, понеже аз имам белези по лицето от пъпките и в момента се мажа с Гел на Неострата, който е с киселина...и се чудя дали да ходя да ми направят и на мен пилинг Thinking

# 8
  • Мнения: 2 196
ДиДКа КоджаБАШЕВа,доволна ли си от гела?Чудя се дали да си го взема,точно за белези от пъпки.

# 9
  • Мнения: 7 430
ДиДКа КоджаБАШЕВа,доволна ли си от гела?Чудя се дали да си го взема,точно за белези от пъпки.

Долу - горе ...за съжаление не заличава както на мен ми се иска Peace
Преди година ми го препоръча една мама, която бе доволна, но щом да ти кажа питам за химичен пилинг, значи не съм от особено доволните Tired...но пък ти ако си решила да го вземеш - не се колебай Wink може при теб да има ефект Peace

Ако го поръчаш мога да ти кажа как го ползвам Wink

# 10
  • софия
  • Мнения: 2 140
При всички случаи в домашни условия не може да се постигне ефекта,който ще се получи при професионална намеса.Продуктите за домашна употреба са по-леки.

# 11
  • Мнения: 204
Аз познавам една жена която направо я изгориха, и най-добре да си намериш препоръчан професионалист да ти го направи. Иначе ефекта е добър и ще си доволна.

# 12
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
На мен са ми правили до сега към 2-3 пъти химичен пилинг. Незнам каква киселина е , но аз ходих първо на подготовка за пилинга -почистване, маски там разни. И после на 3 пъти за пилинга, като 1-я път се слага 15-20%, 2-я повече и накрая най-много, но не съм сигурна колко точно, че последно си правих миналата или по миналата година. После не трябва да с еизлагаш на слънце, започва леко да ти се бели и кожата, но след това е супер.
Сега от липса на време съм си взела един пилинг с плодови киселини на Avon ама не мога да кажа още за резултат. 

# 13
  • София
  • Мнения: 2 968
здравей на брат ми му правиха миналата година защото имаше проблеми с акнето и да дерматоложката беше казала че трябва преди това да отиде на почистване но не чак няколко месеца подред а просто 10 дни преди това.А резултатите бяха наистина мн. добри !

Можеш ли дакажеш къде точно ходи брати ти, защото искам да събера повече инфо Simple Smile

# 14
  • София
  • Мнения: 2 968
Аз също съм си правила и наистина резултата беше много добър.А колкото до самата манипулация при различните козметични фирми,които предлагат пилинга протича различно.

И теб ще те попитам къде точно ходи на химичен пилинг Simple Smile

# 15
  • софия
  • Мнения: 2 140
За съжаление салона вече го няма,затвориха го преди около година.

# 16
  • Хасково
  • Мнения: 224
Аз си правя всяка година по 3 процедури.Правят се през 20 дни и постепенно се увеличава проента на киселината.Страшно съм доволна тена на кожата ми се изравнява и има страхотен блясък след това.

# 17
  • Мнения: 7 947
Аз си правя всяка година по 3 процедури.Правят се през 20 дни и постепенно се увеличава проента на киселината.Страшно съм доволна тена на кожата ми се изравнява и има страхотен блясък след това.
Това не е ли множко? И защо го правиш толкова много? newsm78Доколкото знам, след всеки пилинг се маха горния слой на епидермиса, и не е особено полезно май толкова често, или греша...

# 18
  • София
  • Мнения: 2 968
Доколкото знам, след всеки пилинг се маха горния слой на епидермиса, и не е особено полезно май толкова често, или греша...


И мен това ме притеснява ...

# 19
  • Мнения: 7 947
В интерес на истината, аз в доста теми съм писала по този въпрос. И доста материал съм изчела, но така и не успях да убедя сама себе си на 100% от ползата на пилинга, независимо дали лек или по-силен! Да не говорим, че след него кожата става изключително фина и податлива на външните влияния, чувствителна и предразположена към пигментация - това го знам от специалист, козметик! И аз търся решението за перфектната и гладка кожа, но още не съм го открила май...И все пак, ако има някой от вас, готови да дадат подробности около възстановяването на кожата след процедурата и евентуалния ефект - не се колебайте... Laughing

# 20
  • Мнения: 11
здравеите!извиниаваите че се намесвам в разговора ви но имам отговори на въпросите ви.Първо химичниат пилинг отстраниава горниат слои рогови клетки,а новата кожа под него кара лицето ви да сиае!Тои отстраниава финните бръчици и избистриа тена.след последната процеура триабва да се предпазва със слънцезащитни кремчета,тъи като е по податлива на пигментации около 30 дена.Затова не се прави лятото.този пилинг може да се прави веднъж годишно по 3-4 процедури профилактично.Полезен е,тъй като стимулира производството на колаген и еластин.самата киселина е гликолова(плодова) и с нищто не може да ви навреди при правилна грижа за лицето.Ако имате въпроси можете да се обърнете към мен,с радост ще ви отговариам!

# 21
  • София
  • Мнения: 2 968
здравеите!извиниаваите че се намесвам в разговора ви но имам отговори на въпросите ви.Първо химичниат пилинг отстраниава горниат слои рогови клетки,а новата кожа под него кара лицето ви да сиае!Тои отстраниава финните бръчици и избистриа тена.след последната процеура триабва да се предпазва със слънцезащитни кремчета,тъи като е по податлива на пигментации около 30 дена.Затова не се прави лятото.този пилинг може да се прави веднъж годишно по 3-4 процедури профилактично.Полезен е,тъй като стимулира производството на колаген и еластин.самата киселина е гликолова(плодова) и с нищто не може да ви навреди при правилна грижа за лицето.Ако имате въпроси можете да се обърнете към мен,с радост ще ви отговариам!


Много се радвам на такова позитивно мнение.
Аз искам да си направя, ама май за тази зима май няма да имам достатъчно време.

# 22
  • Мнения: 11
защо да ниама?да не мислиш че лятото ще доиде след два месеца,точно колкото ти триабват за 4 процедури

# 23
  • Мнения: 11
Пилинга не се прави лятото,но това не означава че не може да се прави пролет и есен.

# 24
  • Мнения: 289
Аз вече 3-та зима си правя билков пилинг (на Неодерма, дано не прозвучи като реклама) - резултатът е невероятен, страшно съм доволна. Преди това съм правила химичен пилинг, но беше много агресивен за моя вкус. 
Иначе за подходящото време за процедурите - за предпочитане е да се прави през есента и зимата, когато няма много слънчеви дни - "новата" кожа е много чувствителна към слънцето и може да се появят неприятни петна. Затова след пилинг дори да няма слънце задължително се ползва слънцезащитен крем с висок фактор (аз лично ползвам на Биодерма за след лазер с фактор 50).   

# 25
  • Мнения: 11
билковият пилинг е добро решение за чувствителни кожи!

# 26
  • Мнения: 764
poki ,виждам,че си отговорила компетентно.
Аз си правя излющване с Ретин А вече 2-ра зима  и търся някой,който го е правил вече....можеш ли да кажеш нещо по въпроса/

# 27
  • Мнения: 372
Правила съм само от хим. пилинг за домашна употреба на Oriflame. Нищо особено не беше, не съм доволна.

# 28
  • Мнения: 6 624
Преди НГ си направих една процедура -усещах кожата си много нежна и гладка нямах никакви негативни последици.Явно обаче този пилинг,който ми правят е изключително щадящ т.е. ефекта няма да е грндиозен ,но и не рискувам нищо.Тази събота бях на почистване и от следващия петък започвам мисля да правя по процедура на седмица.

# 29
  • Мнения: 117
   Момичета  -  някой  може  ли  да  ми  каже  ,  какви  парички  е  процедурата  към  момента???

# 30
  • Мнения: 6 624
   Момичета  -  някой  може  ли  да  ми  каже  ,  какви  парички  е  процедурата  към  момента???
При мен е 30лв.

# 31
  • Мнения: 117
  Iliana -  А колко  процедури  са  необходими ,  или  при  всеки  е  индивидуално ?

# 32
  • Мнения: 6 624
  Iliana -  А колко  процедури  са  необходими ,  или  при  всеки  е  индивидуално ?
Индивидуално е .

# 33
  • София
  • Мнения: 2 968
Доколкото знам- 4-5 за една зима Simple Smile

# 34
  • Мнения: 6 624
Доколкото знам- 4-5 за една зима Simple Smile
Според мен зависи от това какъв пилинга какъв % е киселината и естествено какъв е проблема .

# 35
  • Мнения: 11
Там където аз си правих е по 40 лева,но има пакет от 5 процедури по 35 на процедура като ги плащаш наведнъж.Правиха ми хим. пилинг с гликолова киселина и смело мога да твърдиа че съм много доволна,не е много агресивен към кожата,а има ефект.Е ако имаш много сериозни проблеми с кожата триабва повече време и процедури да направиш,но нямам оплаквания нито към козметичката нито към пилинга

# 36
  • Мнения: 6 624
Там където аз си правих е по 40 лева,но има пакет от 5 процедури по 35 на процедура като ги плащаш наведнъж.Правиха ми хим. пилинг с гликолова киселина и смело мога да твърдиа че съм много доволна,не е много агресивен към кожата,а има ефект.Е ако имаш много сериозни проблеми с кожата триабва повече време и процедури да направиш,но нямам оплаквания нито към козметичката нито към пилинга
На коя фирма?Този който ще си правя е на НеоСтрата.

# 37
  • Мнения: 3 830
Една моя приятелка ходи на химичен пилинг, заради акне.

Третира се с киселина, която спомага за излющването на горния слой клетки. Така се подновява епидермиса.

Не трябва да се излага кожата на слънце след това. Моята приятелка за тази цел си беше взела специален крем, който струваше 70 лева(по предписание на козметичката или на дерматоложката, не помня вече...) Ефектът е чудесен! Peace

# 38
  • Мнения: 11
този който аз си правих е на биотрейд

# 39
  • София
  • Мнения: 2 968
Една моя приятелка ходи на химичен пилинг, заради акне.

Третира се с киселина, която спомага за излющването на горния слой клетки. Така се подновява епидермиса.

Не трябва да се излага кожата на слънце след това. Моята приятелка за тази цел си беше взела специален крем, който струваше 70 лева(по предписание на козметичката или на дерматоложката, не помня вече...) Ефектът е чудесен! Peace



Може ли, акое в София, да вземеш адрес и телефон ? Simple Smile

# 40
  • Мнения: 3 830
Една моя приятелка ходи на химичен пилинг, заради акне.

Третира се с киселина, която спомага за излющването на горния слой клетки. Така се подновява епидермиса.

Не трябва да се излага кожата на слънце след това. Моята приятелка за тази цел си беше взела специален крем, който струваше 70 лева(по предписание на козметичката или на дерматоложката, не помня вече...) Ефектът е чудесен! Peace





Може ли, акое в София, да вземеш адрес и телефон ? Simple Smile

В София е. Ще се чуя с нея утре и ще ти пиша Peace

# 41
  • Мнения: 7 420
  На мен ми е правен дълбок химичен пилинг няколко пъти.Но не при козметик ,а при дерматолог.
  След такъв пилинг кожата ти сияе,тена е супер равен и изглеждаш перфектно,обаче завинаги трябва да забравиш за излагането на слънце без защитен крем и за посещенията на солариум!А даже и да си слагаш защитния крем с най-висок УВ-фактор,пак има риск  лятото да се пигментираш отново.
   Преди 3 години процедурата струваше 100 лева в един козметичен салон и 60 лева в една болница......Сега със сигурност цената е по-висока.

# 42
  • Мнения: 31
Момичета,вероятно въпроса ми е тъп,но...химичния пилинг скрива ли широки пори? Те могат ли да изчезнат или само ги почиства?

# 43
  • Мнения: 423
Момичета,вероятно въпроса ми е тъп,но...химичния пилинг скрива ли широки пори? Те могат ли да изчезнат или само ги почиства?
И мен това ме интересува!

# 44
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Здравейте,момичета искам само да се запиша да ви следя,че и аз се интересувам... Hug

# 45
  • София
  • Мнения: 2 968
Една моя приятелка ходи на химичен пилинг, заради акне.

Третира се с киселина, която спомага за излющването на горния слой клетки. Така се подновява епидермиса.

Не трябва да се излага кожата на слънце след това. Моята приятелка за тази цел си беше взела специален крем, който струваше 70 лева(по предписание на козметичката или на дерматоложката, не помня вече...) Ефектът е чудесен! Peace





Може ли, акое в София, да вземеш адрес и телефон ? Simple Smile

В София е. Ще се чуя с нея утре и ще ти пиша Peace


Чакам Simple Smile Мерси Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 46
  • Мнения: 7 420
Момичета,вероятно въпроса ми е тъп,но...химичния пилинг скрива ли широки пори? Те могат ли да изчезнат или само ги почиства?
И мен това ме интересува!
  Не!Порите не могат да изчезнат!Първо време могат леко да се свият,защото кожата се изсушава,''благодарение '' на киселините,но после пак си възвръщат предишния си вид. Naughty

# 47
  • София
  • Мнения: 2 968
Момичета,вероятно въпроса ми е тъп,но...химичния пилинг скрива ли широки пори? Те могат ли да изчезнат или само ги почиства?
И мен това ме интересува!
  Не!Порите не могат да изчезнат!Първо време могат леко да се свият,защото кожата се изсушава,''благодарение '' на киселините,но после пак си възвръщат предишния си вид. Naughty


А като цябо хим. пилинг изсушава ли кожата?

# 48
  • Мнения: 11
пилинга изсушава кожата и затова тя се бели и трябва постоянно да се маже с кремче.А за широките пори-свиване на порите няма!Това е оптическа измама.След един пилинг те са оптически свити,но всъщност не са и си има обяснение за това!Кто се замислиш ниама как да се свият порите

# 49
  • Мнения: 1 986
  Здравейте!Ще изкажа още едно положително мнение за химическия пилинг PeaceВече втора година си правя,и съм много доволна-всичко е така,както е казала poki PeaceКожата на лицето ми се избистри,стана по-гладка,някои белези избледняха  bouquet

# 50
  • Мнения: 7 420
пилинга изсушава кожата и затова тя се бели и трябва постоянно да се маже с кремче.А за широките пори-свиване на порите няма!Това е оптическа измама.След един пилинг те са оптически свити,но всъщност не са и си има обяснение за това!Кто се замислиш ниама как да се свият порите
  Пилинга изгаря кожата и затова тя се бели.
 
  GERBER,моето лично впечатление е ,че  кожата ми след пилингите(а аз съм правила серия от такива) е станала една идея по-суха.Имам и позната,която си е правила пилинг,макар и само веднъж,нейното усещане е същото.

# 51
  • Мнения: 11
той не изгаря,ако изгаряше щяхте да сте с обезобразени лица,той изсушава затова козметичките препоръчват лицето да се маже с подхранващи и хидратиращи кремчета с защитен фактор поне 30 дена след последната процедура!

# 52
  • Мнения: 5
Здравейте,аз искам да ви попитам /ако има и козметички още по добре/ ходих при една козметичка за първи път да ми прави почистване и ми каза че имам нужда от х.пилинг,но трябва да се направят 6 процедури/всяка седмица по една/.Това нормално ли е?Четох някъде че за сезон се правят между 2 и 5.Чудя се дали да се подлагам,защото не ми е толкова пробленно лицето.

# 53
  • Мнения: 7 420
той не изгаря,ако изгаряше щяхте да сте с обезобразени лица,той изсушава затова козметичките препоръчват лицето да се маже с подхранващи и хидратиращи кремчета с защитен фактор поне 30 дена след последната процедура!
     Съжалявам,че настоявам,но все-пак  Naughty пилинга изгаря горния слой на кожата.Невинаги изгарянията водят до обезобразяване,нали?Те се делят на степени,да не ги изброявам сега.....
      Химичния пилинг,който се прави с киселини, води до първа (а при мен стигна и до втора)степен изгаряне на кожата.
      Козметичките не правят истинския дълбок химичен пилинг,защото нямат право да използват толкова концентрирани киселини,каквито използват дерматолозите.При тях пилинга се получава много лек и кожата се лющи почти незабележимо. Simple Smile
       Peace Peace Peace

# 54
  • Мнения: 18
пробвайте с пилинга на неодерма, билков е и на мен ми се отразява чудесно. добре действа на пъпките, на мазната кожа и на широките пори. аз лично съм много доволна, правеха ми го в кабинета на мая тачева, но там ми е скъпо доста, а и през пръсти го правят, особено д-р деспотова.ако ходите в кабинета на мая тачева искайте непременно тя или козметичката стела да ви го правят

# 55
# 56
  • Мнения: 7 947
пробвайте с пилинга на неодерма, билков е и на мен ми се отразява чудесно. добре действа на пъпките, на мазната кожа и на широките пори. аз лично съм много доволна, правеха ми го в кабинета на мая тачева, но там ми е скъпо доста, а и през пръсти го правят, особено д-р деспотова.ако ходите в кабинета на мая тачева искайте непременно тя или козметичката стела да ви го правят
А колко излиза при Тачева, сега къде си го правиш...сподели малко повече Laughing

# 57
  • Мнения: 1 165
И аз започвам да правя химичен пилинг от сряда. Ще се подложа на 10 процедури с по-слаба киселина, но п -подробно ще ви разкажа след първата процедура.

# 58
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
10, не е ли много?
Аз също си правя в момента, но 10 .....
При мен ще са най много 3- за повечя няма да има време, между процедурите трябва да минат около 20- 25 дена- или поне при мен е така.

# 59
  • Мнения: 1 165
10, не е ли много?
Аз също си правя в момента, но 10 .....
При мен ще са най много 3- за повечя няма да има време, между процедурите трябва да минат около 20- 25 дена- или поне при мен е така.
Явно моите ще бъдат с по-слаба киселина. И на мен ми предложиха някаква американска, по-силна, при която процедурите се правят веднъж на две седмици. Аз се спрях на българската и ще ходя всяка седмица. А защо са десет-да ти призная кожата ми не е чак толкова зле, може би просто искат да ми вземат парите.... #2gunfire

# 60
  • Мнения: 776
Като чета някои мнения тук настръхвам Shocked Rolling Eyes, някои се опитват да се изказват компетентно и това е добре от една страна, защото споделят лични впечатления, а форумът е именно за това, но никой не обърна внимание на негативите на химическия пилинг, както и на най-простата истина - всяка кожа е уникална и това, че на мен ми действа добре пилинг с гликолкова киселина от 40 % не значи, че на друг няма да му я изгори и после цял живот да страда. Другият важен момент, е че такива процедури не бива да се правят в козметичен салон, а единствено и само при дерматолог. И ще ви дам пример от личен опит: започнах да ходя при една козметичка, която след няколко процедури "почистване", започна да ме агитира да си правя химичен пилинг с гликолова киселина, като ми обясни, че се прави само зимата, всеки месец по една процедура ( това ще рече 5 някъде), започвайки от най-ниската концентрация т.е. 10 % и постепенно увеличавайки, докато накрая се стигне до 80, 100 % #Crazy Sick Забележете, 100 % Naughty След като се консултирах с дерматоложката ми, тя щеще да ме  #2gunfire, каза ми, че концентрация от 100 % ще доведе до обезобразяване #Cussing out После, по телевизията, покрай "Пълна промяна" няколко от лансираните като водещи дерматолози( дали са такива, божа работа, но все пак са доктори и разбират повече от една козметичка при всички положения) също казаха, че максимално допустимата концентрация на гликолова киселина е 40,50 %. А най-големият парадокс е, че тази козметичка си прави редовно такива тежки пилинги на своите клиенти, те й плащат луди пари, тя си печели, а те се заблуждават, че им се помага Confused Да не говорим за риска от пигментни петна, кремът с висок фактор, това, че трябва да забравиш солариума. Доколко си заслужава риска, вие сами ще си прецените  bouquet Защото съвременната дерматология е измислила доста по-ефикасни средства, алтернатива на химическия пилинг, при които се постигат същите и даже по-добри резултати. Като например пилинга с бадемова киселина - много лек, не изгаря, кожата не е нужно да се маже с крем с фактор след това, пък се прави и целогодишно! Peace
Аз лично, за себе си, вече си взех поука да не експериментирам върху кожата си, защото много неща съм си причинила. Затова моят съвет е добре да си помислите, да прочетете повече инфо, да съберете повече мнения преди да се впуснете в поредната козметична авантюра за разкрасяване  bouquet Hug Peace

# 61
  • Мнения: 1 165
 kiora аз ще ходя при дерматолог за химичния пилинг. За съжаление в момента наистина не мога да се включа компетентно, защото подробностите ще уточнявам на първата процедура.

# 62
  • Мнения: 7 420
  Киора,за бадемовия пилинг от моята дерматоложка знам,че също се прави зимата....

# 63
  • Мнения: 776
  Киора,за бадемовия пилинг от моята дерматоложка знам,че също се прави зимата....

 Rolling Eyes Моята пък ми каза, че може целогодишно Thinking, ох, като в онази реклама, на кого да вярваш? Mr. Green Ти подлагала ли си се и доволна ли си от ефекта? Има ли минимизиране на финните линии? newsm78

# 64
  • Мнения: 7 420
Ти подлагала ли си се и доволна ли си от ефекта? Има ли минимизиране на финните линии? newsm78
  На бадемовия не съм се подлагала.
  За химичния,сигурно,вече си разбрала от предишните страници......
  Не знам,нещо напоследък много ме съмнява,дали има смисъл да се подлагаш на такива агресивни процедури изобщо.....Или е по-добре да ходиш на редовни почиствания ,масажи и подмладяващи маски при козметик  Thinking

# 65
  • Мнения: 420
Да не говорим за риска от пигментни петна, кремът с висок фактор, това, че трябва да забравиш солариума. Доколко си заслужава риска, вие сами ще си прецените  bouquet Защото съвременната дерматология е измислила доста по-ефикасни средства, алтернатива на химическия пилинг, при които се постигат същите и даже по-добри резултати. Като например пилинга с бадемова киселина - много лек, не изгаря, кожата не е нужно да се маже с крем с фактор след това, пък се прави и целогодишно! Peace

искам да те попитам солариума го забравяме само тази зима,или завинаги... newsm78 а щом солариума неможе,явно и почистването с ултразвук също така ли..?

# 66
  • Мнения: 776
Ти подлагала ли си се и доволна ли си от ефекта? Има ли минимизиране на финните линии? newsm78
  На бадемовия не съм се подлагала.
  За химичния,сигурно,вече си разбрала от предишните страници......
  Не знам,нещо напоследък много ме съмнява,дали има смисъл да се подлагаш на такива агресивни процедури изобщо.....Или е по-добре да ходиш на редовни почиствания ,масажи и подмладяващи маски при козметик  Thinking

И аз не знам какво е по-добре newsm78, при всички случаи редовното почистване е задължително, за съжаление не достатъчно. Нужна е по-сериозна намеса, а това е въпрос на средства! И пилингите са скъпички, но и подмладяващите процедури не са никак евтини, в един салон в София отиват към 80-100 лева на сеанс, а това, за съжаление, не всяка жена може да си позволи!!! Cry Confused

# 67
  • Мнения: 776

искам да те попитам солариума го забравяме само тази зима,или завинаги... newsm78 а щом солариума неможе,явно и почистването с ултразвук също така ли..?

За почистването с ултразвук не мога да кажа, защото не съм компетентна. Но за солариума, доколкото съм чела и съм се консултирала, по-скоро завинаги ( при редовно правене на пилинги) отколкото само за една зима!  bouquet

# 68
  • Мнения: 7 420


искам да те попитам солариума го забравяме само тази зима,или завинаги... newsm78 а щом солариума неможе,явно и почистването с ултразвук също така ли..?
      завинаги!(или ,поне, за много години)
      Източник:личен опит! Confused

# 69
  • Мнения: 18
билковия на неодерма си боли и доста, ама то си е казано "трай бабо за хубост"Simple Smile)))) смлени билки с активатор се налагат на лицето и се прави масаж 15 мин. Усещането е за шибане от коприва, но се издържа, освен това резултата е наистина добър и в продължение на месец билките действат стягащо порите, противовъпалително и пр. В кабинета на д-р Тачева ми го намазваха за около 2-3 мин  и ми взимаха 60 лв., а в Хасково си намерих една много добра козметичка, която ми го прави перфектно, като преди това ми почиства и лицето и ми взима по 25 лв....извинете, разликата сами я виждате. Хубаво е пилинга да се прави на 20 дни, ефекта наистина е добър.Simple Smile) успех на всички в борбата за хубава кожа:))

# 70
  • Мнения: 5
stella-che-bella ,моля те ,би ли ми дала координатите на тази козметичка от Хасково! Може и на лични! Благодаря ти предварително!

# 71
  • Мнения: 18
Алая 99 , писах ти на лични.Успех с пилинга:))

# 72

Общи условия

Активация на акаунт